X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • Martyna_Dietetyk Koleżanka
    Postów: 183 13

    Wysłany: 4 czerwca 2021, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Piszę pracę magisterska na temat wpływu żywienia i wybranych parametrów stylu życia na płodność. Proszę jedynie o wypełnienie, krótkiej ankiety, która jest przedmiotem badań mojej pracy mgr. Sama ankieta zawiera pytania dotyczące głównie żywienia 😊 Ankieta jest ANONIMOWA, a jej wyniki posłużą mi jedynie do dogłębnego zbadania tematu i napisania pracy mgr! Z góry dziękuję za poświęcony czas :)

    Niestety nie da się wejść w link, trzeba skopiować :( Bardzo proszę o pomoc, potrzebuje jedynie 15 odpowiedzi <3
    https://forms.gle/JRJb6nJFcZn435sW9

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 4 czerwca 2021, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala beka pierdzi nie chce jeść ma około 38 nie wiem co to :(
    Symbolica oby to nie Covid daj znać jak będziesz mieć wyniki

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 4 czerwca 2021, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i mu się dołączamy… wczoraj bylismy na balkonie do południa gdzie grzało słońce Ok godzinki, Maksiu miał kapelusz, był posmarowany spf. Potem po drzemce Ok 15 pojechaliśmy na rowery , w jedna stronę ponad godzinę drogi, na miejscu park plac zabaw trochę słońca troche cienia i wróciliśmy ok 18-19 do domu

    Rano wstał i miał ciepłe raczki sprawdziłam temperaturę 37,4 do godzinki spadła do 36 potem nagle znów 37 i 38,5 i położył się na kanapie i zasnął na 30mi (2 godziny po wstaniu z rana) wstał w dobrym humorze, ale temp 38,8, niedługo potem spadła 38,3 i poszedł na właściwa drzemkę która trwała tylko godzinke a normalnie śpi Ok 3h, chyba się teraz przebudza. Jeszcze nie sprawdzałam temp ale czuje ze jest ciepły

    W ciągu dnia zauważyłam minimalny katar ale nawet nie wiem czy to katar, oddycha przez nos, może psiknął z 3 razy i coś tam pod noskiem było. Narazie nic nie daje żeby organizm zwalczył, jak myślicie jakaś infekcja? Przegrzanie od słońca wczorajszego? Popołudniu było przyjemnie ale na tym balkonie mocno grzało, Maksiu miał tez wode w misce żeby robić mikry piach w piaskownicy ale wchodził do niej nóżkami 😫😫😫 w w niedziele wyjazd nad morze 😫😫

    961l20mmezoojidp.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 4 czerwca 2021, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symbolica kciuki i daj znac jak będą wyniki

    Ruda jak sytuacja u Was?

    961l20mmezoojidp.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 4 czerwca 2021, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symbolica, teraz rozumiem :) trzymam kciuki żeby to nie to

    Trzymam kciuki za zdrowie wszystkich.
    Paulinka, oby do niedzieli przeszło i nie wróciło.

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 4 czerwca 2021, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę pierwsze słonce, temperatury w sumie niewielkie parząc wstecz a już takie przygody ze słońcem.. zdrowia dla maluszkòw.

    Dam znać jak poznam wyniki (mam nadzieję wiarygodne) , sama jestem ciekawa i mam zaklinam rzeczywistość, że to jednak nie to.. oby.

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 4 czerwca 2021, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina to sytuacja podobna do naszej tylko u nas trwa to już trochę za długo wg mnie jak na przegrzanie...
    Najpierw był katar i kaszel później teoretyczne przegrzanie i od tego czasu tempeyaa Ala jest marudna więc przy 38 daje ibum nie pełną dawkę...
    Póki co ładnie się bawi... Ale napewno działa lek...dziś wiedziemy w domu. Kataru i kaszlu już prawie nie ma

    Daj znać jak Maksiu :)

    My wyjeżdżamy w środę - zobaczymy czy się nam uda :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2021, 15:37

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 4 czerwca 2021, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura do Ok 17-18 Ok 38,3-38,8 i teraz mierzylam i już 37.7. Nic nie podawałam na zbicie, po drzemce przez 2 godziny się tulił i nie chciał bawić ale potem już zaczął.

    Był lekarz chciałam żeby go przebadał jeśli mamy jechać, osluchowo czysto, gardło tez i uszy wiec wyglada na standardowa wirusowke 3/4 dni i będzie po. Mówił ze jeśli spadnie temperatura to możemy spokojnie jechać w niedziele :)

    Wyglada na to ze mały zwalcza, oby jutro już było bez gorączki, nadal bez innych objawów, wydawało mi się ze jakiś katar się zaczyna ale jednak kataru nie ma

    961l20mmezoojidp.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 4 czerwca 2021, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala też markotna temperatura w granicy 38. Narazie nic nie podaje ...

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 4 czerwca 2021, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala śpi. Temperatura 37.8 nie podaje nic na noc ..mam nadzieję że wszystko będzie dobrze w nocy i nie będzie gorączkować

  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1205 1252

    Wysłany: 4 czerwca 2021, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie chce Was straszyć ale u nas tez była temperatura w zeszłym tyg z czw na pt a w niedziele przeszło. Potem kaszel katar bez temp i osluchowo czysto było. Aż nagle w środę gorączka i zapalenie ucha ☹️ Dużo zdrowia!

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 4 czerwca 2021, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maksiu od 19 tez Ok 37,7 oby jutro już było Ok.

    961l20mmezoojidp.png
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 5 czerwca 2021, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik negatywny 😅 na całe szczęście. I długo nie kazali czekać na wynik,a kwarantanna dalej wisi w systemie... Edit: ròwnoczesnie dostałam paszport covidovy 2tyg po szczepieniu 😝 dzwoniłam na infolinię i babka kazała się nie przejmować kwarantanną w systemie tylko wynik badania mam nosić ze sobą.


    Papapatka no niestety tak to może wyglądać u dzieci ze choroba się toczy a tego nie widać po dziecku bo jeden epizod gorączkowy był.. moja còra miała 3,5roku i przed rozpoczęciem przedszkola rozwinęła zapalenie płuc a chodziłam ja odsłuchiwać, nie gorączkowała (poza epizodem),pokaszlywała czasem w nocy.. podejrzewana była alergia.. koniec końcòw antybiotyk pierwszy wtedy dostała. Zdrowia!

    Ruda i Paulinka kciuki żeby same zwalczyły te infekcje! Ściskam!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2021, 12:27

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 5 czerwca 2021, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala w nocy miała max 38.5 spałam na materacu przy jej łóżeczku i czuwałam.
    Dziś od rana nie ma temperatury. Ale nie ma apetytu. Jak się jej pytam czy coś ja boli to mówi że nie...

    Symbolica super że wynik negatywny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2021, 08:33

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 5 czerwca 2021, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina jak Maksiu ?

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 5 czerwca 2021, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda i jak mała? Wraca do sobie? Zjadła już coś?
    Paulina jak tam?

    da8300b52b.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 5 czerwca 2021, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maksiu w nocy miał Ok 37,5 wstał rano 35,8 i teraz do tej pory mierzylam mu 2 razy i 36,6 😊 zachowuje się normalnie bawi nie ma żadnych innych objawów. Za to chyba trochę mnie próbuje wziąć bo czuje się taka osłabiona triche ciężka głowę mam ale od wieczora pije mleko z miodem i czosnkiem wiec mam nadzieje ze zatrzymam to ;) zawsze tak robię jak coś czuje i zazwyczaj pomaga. Wyglada na to ze jedziemy bez zmian jutro rano 😊

    Ruda to dobrze ze id rana bez temperatury a oprócz braku apetyty coś się dzieje? Miała w nocy temperaturę może jeszcze nie mieć ochoty jeść, ważne żeby pila

    Jak lekarz wczoraj zapytał Maksia czy gardełka go boli to Maksiu powiedział ała i pokazał na stopę bo z 3 tygodnie temu mil ram rankę 😁

    symbolica lubi tę wiadomość

    961l20mmezoojidp.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 5 czerwca 2021, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symbolica super ze negatywny test 😊

    961l20mmezoojidp.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 5 czerwca 2021, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś tam je Ale nie ma apetytu za bardzo. Od rana nie ma gorączki :) wychodzą jej też 5 i kumulacja ....szaleje w ogródku z sąsiadem :)

    symbolica lubi tę wiadomość

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 5 czerwca 2021, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podzwoniłam w ròzne miejsca i mam skròcona kwarantannę ponoć w systemie już i aplikacja "kwarantanna" będzie mnie nękała o selfie tylko do pòlnocy... fajnie... Może jutro do mini zoo wybędziemy z dziećmi (mamy dość blisko) i grilla odpalimy wieczorem (dla nas). Zapowiada się świetną pogoda 🙂

    Fajnie, że z Alą i Maksiem już dobrze i nie musicie rezygnować z planòw ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2021, 16:46

    da8300b52b.png
‹‹ 1721 1722 1723 1724 1725 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ