X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam Jadzia pętelka robi siusiu ;)

    Moniiiikaaaa lubi tę wiadomość

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symbolica, ja nie mam do ubran. Mam tylko mop parowy Vileda i jest ekstra. Nie zostawia smug na plytkach. Bo po moim myciu zwyklym i tak pod slonce bylo widac maziaje.
    Teraz czaje sie na myjke do okien. Ktoras ma? Mam wielgasne lustro w lazience, Prostopadle do okna. Mylam w sobote z 5 razy roznymi szmatkami i tak beznadzieja.

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam myjkę do okien Kerchera i polecam :)
    Parownicy nigdy nie używałam :)

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, a Ty masz myjke do okien czy ta parownice wszystko w jednym?
    Jak juz przyszedl mop viledy to mnie olsnilo ze karcher ma mnostwo tego typu gadzetow i moglam kupic ta parownice z roznyki koncowkami

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2021, 15:53

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika ja mam myjkę do okien :)

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to super :D Bo te sprzety wszystko w jednyn troche drogie. Jak mam juz mopa to bez sensu to kupowac i wlasnie chcialam sama myjke

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniiiikaaaa wrote:
    O to super :D Bo te sprzety wszystko w jednyn troche drogie. Jak mam juz mopa to bez sensu to kupowac i wlasnie chcialam sama myjke

    Ostatnie pytanie, ona jest parowa? bo wyskakuja mi takie z pojemnikiem nadetergent i brudna wode. i to zdaje egzamin?

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 21 czerwca 2021, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam właśnie taką z pojemnikiem na detergent i brudną wodę wg mnie sprawdza się :)

    Moniiiikaaaa lubi tę wiadomość

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My lada moment zabieramy się za odpieluchowanie ;) ogarniamy sie po powrocie z wakacji i próbujemy zobaczymy jak to będzie. Czasami siada na nocnik przed kąpielą i nawet mi karze na ubikacje usiąść i mówi siii ale nie sika

    961l20mmezoojidp.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam kiedyś parownice do ubrań philipsa. Niestety nie polecam, słabo prasuje, radzi sobie jedynie z cienkimi sukienkami. Wyprasowanie suchej bawełny to zapomnij. Jedynie używałam do firanek i sukienek jeśli np. nie były brudne a pogniecione. Ostatecznie oddałam siostrze, ale może ten model był taki słaby :)

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bumbum wrote:
    Ja miałam kiedyś parownice do ubrań philipsa. Niestety nie polecam, słabo prasuje, radzi sobie jedynie z cienkimi sukienkami. Wyprasowanie suchej bawełny to zapomnij. Jedynie używałam do firanek i sukienek jeśli np. nie były brudne a pogniecione. Ostatecznie oddałam siostrze, ale może ten model był taki słaby :)
    Bumbum a miałaś model z rękawicą? Mi właśnie chodziło też o Philipsa i o cienkie rzeczy na lato, na wakacje.. Rozważam jeszcze co kupić. Gdzieś nawet znalazłam poròwnanie wszystkich ich parownic.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2021, 16:35

    da8300b52b.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, bez rękawicy, a do czego jest ta rękawica? :)

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbum jak pracujesz pionowo wisząca bluzkę to.przykladasz tę głowicę i. drugiej strony Twoja ręka by materiał rozprostować ( zamiast deski).. ta rękawicą chroni rękę i ułatwia "prasowanie". Na 5 parownic trzy mają rękawicę..

    Wejdź w zakładkę o produkcie.. i niżej i do końca poczytaj..
    https://m.ceneo.pl/60626344#tab=spec

    Edit: podjęłam decyzję i kupuję jednak inną, ma bardzo dobre opinie i jest mocna:
    https://allegro.pl/oferta/parownica-do-ubran-steamer-zeegma-handig-1500w-9609172779

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2021, 23:12

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symbolica daj znać jak się sprawdza :)

    Dziewczyny Ala przed wyjściem do żłobka zawsze chce zjeść serek (jogurt) kanapki nie kaszka nie tylko jogurt. Powiem szczerze że niezbyt mi się to podoba ....ale w domu jest tylko mąż który spieszy się do pracy i w rezultacie daje jej serek. Oczywiście wybieram jogurty z dobrym składem no ale jednak....później w żłobku je śniadanie z dziećmi raz zje raz nie zależy czy jej smakuje....

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda còż poradzić, taki egzemplarz. Rzeczywiście trudno rano pertraktować kiedy się spieszycie. Niech je pewniaka. Ja bym od poniedziałku do piątku odpuściła niech je serki a w weekendy proponować nowości. Posmaruj kromkę bułki czy weka serkiem i niech spròbuje.. może to będzie jakiś zaczątek do kanapek z czym innym. Dżem jadła?

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kanapki z serkiem dżemem itp je na kolację ale rano musi być serek 🙂

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda no to pozostaje Ci jej słuchać. Głodnego dziecka raczej bym z domu nie wypuszczała szczegòlnie, że nie masz żadnej pewności, że tam zje.

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symbolica dokładnie dlatego je ten serek 150g

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli wybierasz dobre składy to czym się martwisz? np.Fruvita pure i pilos pure nie mają w ogóle cukru i ja te kupuje. Przynajmniej dostarczasz jej wapnia :) ja też codziennie daje małej jogurt, bo nie pije codziennie mleka. Zazwyczaj daje jako kolację (z dodatkiem musli albo bez jeśli zjadła drugi obiad w domu).

  • amir Autorytet
    Postów: 915 413

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas odpieluchowanie to tez jakas pomyłka, na dworze ze 3x mi się udało go wysadzić, aż się bawil u sąsiadów tez sie posikał to do tego byla mega awantura ze mu przerywam zabawę i zabieram do domu przebrać, jak pytam czy chce siku zawsze mowie a za minutę robi chlapu chlapu w siuskach :D

‹‹ 1727 1728 1729 1730 1731 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ