X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też pytam mówi że nie a za chwilę sika...narazie nie odpuszczam...na spacer zawsze biorę majtki i spodneki na zapas 😃

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 23 czerwca 2021, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też z sikaniem porażka w ciągu dnia... Jeszcze po spaniu, zawsze zrobi jedynkę i najczęściej dwòjeczkę, a tak to woła,że się posikał..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2021, 22:09

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dajmy im czas :) u nas to dopiero 5 dzień 😂a ja tylko piorę i piorę...

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaszczepiona 2 dawka Astry 💪💪💪💪

    symbolica lubi tę wiadomość

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam we wtorek drugą dawkę Moderny :)

    symbolica lubi tę wiadomość

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja (i mąż) mamy za dwa dni drugą dawkę Moderny.
    Podrzucam Wam świetna promkę tylko dziś do wyczerpania kuponòw na Guard na komary, polecany przez mamę pediatrę.
    https://m.ceneo.pl/

    Tutaj wytłumaczone co i jak:
    https://www.pepper.pl/promocje/moskito-guard-mleczko-odstraszajace-owady-bez-deet-75ml-410517

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2021, 10:54

    da8300b52b.png
  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez w srode druga dawka. pfizer. Wczorqj zdychalam caly dzien na paracetamolach.

    Dzieki symbolica. nie mam nic na komary na ten rok

  • amir Autorytet
    Postów: 915 413

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Symbolica, Kuba ma straszne odczyny po owadach spróbujemy tego specyfiku, bo dodatkowo przyciaga te wszystkie robale jak lep na muchy i jest strasznie pogryziony

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sobotę mam pierwszą dawkę🙂.

    U nas rano przeszła burza, myślałam, że będzie trochę ulgi a tu znowu gorąco się robi...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2021, 12:45

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też tak gorąco że się nie da wytrzymać....dziś mamy drugą dawkę opspy trzymajcie kciuki ;)

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, trzymamy. U nas tez gorace wilgotne powietrze. Franek to luzik. Alicja sie meczy z koncowka kataru. Basenu im nie dam z gilami. W ciagu dnia ich kapie w wanience ale ulga na krotko.

    Symbolica, zamowilam :)

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super że udało się zsmòwić, czasem w ciągu godziny potrafią się skończyć te kupony..

    Ja zaraz po 10-tej zamòwiłam. Warto codziennie śledzić o tej godzinie co wrzucą bo codziennie na co innego ten kupon ( limit jeden/użytkownika ceneo a okazji jest 6) można przeznaczyć i czasem takie fajne wrzutki są 🙂 przedwczoraj zamòwiłam zapasowy młynek do kawy Bosch za pòlceny i podobnie z dwa tyg.temu fajny krem z Bielendy 50SPF 🙂

    Powodzenia na szczepieniach Wszystkim. A Ali dużo dzielności 😘
    U Weroniki w klasie dopiero pierwszy chłopak się zaszczepił wczoraj i dziś źle się czuł.. Wero będzie druga.. wielkiego ruch na razie w temacie szczepień nie widzę..

    Monika zdrowia dla maluchòw.

    Deszczu,deszczu.. my w basenie jak tylko ok 17:30 cień pod parasolem w basenie jest. Jacka dziś niepotrzebnie na plac zabaw wzięłam bo było po 11 a tam pełne slońce i w ciągu 20-30minut był okropnie zgrzany,spocony i czerwone poliki (był posmarowany na slonce).. nie chciał nawet słyszeć, że wracamy więc siłą go na ręce wzięłam i wierzgał... Poszliśmy z nim do cienia i ochłonął, napił się a w domu już wogòle ok. Trzeba uważać z tym słońcem strasznie. Zostawiam mu wentylator w pokoju jak śpi w dzień.. gdzieś czytałam że trzylatka doznała udaru cieplnego drzemiąc w dzień w swoim pokoju.. karetkę wzywali bo nie udawało się jej obudzić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2021, 14:31

    da8300b52b.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na szczęście po upałach, po wielkiej ulewie mamy 24 stopnie.

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas pada ale wciąż gorąco 😥

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas pokropiło tylko i poszło bokiem, zachmurzenie pełne.. pomału schładza się powietrze.. z 31 już spadło do 27 i zaczyna przyjemnie wiać. Z zachodu idzie więc do Krakowa też dojdzie Ruda 🙂 Jak Ala na/po szczepieniu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2021, 19:13

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala na badaniu płakała ...samo szczepienie poszło sprawnie i płakała nawet mnie niż na badaniu 😂 ma siniaka w miejscu wkłucia 😠

    Symbolica grzmi gdzieś w oddali i mrzy a ja czekam na ulewę 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2021, 20:19

  • artemida27 Autorytet
    Postów: 729 489

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powodzenia w odpieluchowaniu! Trzeba do tego duuzo cierpliwości..

    U nas trudne czasy ostatnio. Agatka niby akceptuje siostrę ale jest o nią bardzo zazdrosna. Wpada czasem w taka histerie ze ciezko ja uspokoic.

    No nic. Musimy przetrwać.

    bl9cdf9hojouibxw.png

    p19u3e3kecvrs0g3.png
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Artemida trzymam kciuki - dużo cierpliwości dla Ciebie w sprawie zazdrości i dużo dla nas wszystkich w sprawie odpieluszkowania.

    Ruda biedna Alutka, oby szybko zapimniała.. tak burza goni burzę.. siedzę i śledzę też przebieg w internecie:
    https://www.blitzortung.org/pl/live_lightning_maps.php?map=15

    A parownica Zeegma ktòrą zakupiłam rzeczywiście rewelacja, baaardzo mocna para na najniższym stopniu, a są trzy 😍😍😍 Bardzo szybko prasuje w pionie parą ale można też w poziomie bo rurka jest jak bboxie i kładzie się w tej buteleczce. Już nigdy nie wyciągnę żelazka chyba 😅 i co warto wspomnieć bardzo długi kabel 2,5m i butelkę można też zwykła mała z wody mineralnej wkręcić.. a nie tylko tę dołączoną do kompletu - ktòra swoją drogą jest bardzo pojemna, 260ml ale nie trzeba w całości wypełniac wodą, bo wtedy jest lzejsza. Także opinie na allegro baaardzo prawdziwe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2021, 22:47

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symbolica zapisuje sobie model żeby wiedzieć na przyszłość że ten model jest fajny :)

    Wymyśliłam metodę że wydrukowałam nocnik i kupiłam naklejki. Nocnik powiesiliśmy na lodówce za każdą kupę i siku jest naklejka :) narazie są dwie.

    Artemida dużo siły i cierpliwości :) wiem że łatwo się mówi ale dasz radę !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2021, 07:00

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda super i powodzenia 🙂

    da8300b52b.png
‹‹ 1728 1729 1730 1731 1732 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ