X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nad ranem tez bylam. Ale potem trzeba sie ruszyc, sniadanie, ubieranie, sprzatanie i sie czlowiek rozkreca.

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu taka cisza ?
    My w piątek jedziemy na ferie do Zakopanego może chociaż tam będzie śnieg :)

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika oj współczuję i malutkiej i Tobie. Oby szybko się z tym pogodziła.. kiedy wracasz do pracy? Jacek dalej do spania się domaga - 5minut i idzie do swojego łóżka i tam zasypia i śpi do rana.. dla mnie to żaden problem ale i tak dziwnie mi tak dużego wygadanca karmić... 🙈🤭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2022, 20:38

    da8300b52b.png
  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziewczyny u nas już lepiej. Wczoraj jedna pobudka, dzis 2. I tak duzo lepiej niz przed odstawieniem. Wtedy co chwile sie bidzila possac. A ze malo lecialo to byla zla i nie mogla usnac. W nocy podaje jej tubke z serkiem homogenizowanym. Zjada jednym haustem i idzie dale spac.
    Powiem Wam ze nawet sie pogodniejsza zrobila za dnia. Tak to chodzila za mna zeby jej dac mleka i marudzila. A teraz wiecej czasu jest radosna. I bardzo duzo je. Na kolacje wciagnela miche owsianki z 3 lyzek. i jeszcze czesc porcji Franka.

    Symbolica, to ladnie :) Ciekawe czy sam odrzuci? Nasz sasiad miesiac mlodszy od naszych tez pije mleko. Ale tam mama ma trudniej. Co chwile ja zaczepia i pyta "dasz na troche?" :D

    Ruda, zazdrooo. U nas jakos nie ma planow na ferie.

    A do pracy wracam w Dzien Kobiet :D Wtedy konczy mi sie zalegly wypoczynkowy. Juz zaczynam sie ogarniac. Zrobilam porzadki na kompie, jutro wysylam do IT, od jakiegos czasu mam angielski z lektorem (podczas nieobecnosci moj dzial zrobil sie europejski). I umawiam wszystkie lekarksie wizyty kontrolne poki mam czas za nia :D 3,5 roku minelo jak z bicza strzelil.

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda fajnie macie z tymi feriami, odpoczywajcie. Oby śnieg był na mną przyszły tydzień głoszą mrozy to pewnie się już nie pojawi...

    Monika kurczę super ma apetyt ta Twoja Ala. Nie boisz się o ząbki małej po tym serku? Powodzenia tam w pracy za 2miesiace, masz jeszcze trochę. Angielski z lektorem masz z pracy czy prywatnie załatwiłaś? Ja też szukam obecnie pracy ale na razie takiej która da się pogodzić z opieką nad młodym przynajmniej kilka miesięcy, póki do przedszkola nie pójdzie.. oby.

    da8300b52b.png
  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 13 stycznia 2022, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symbolica, no pewnie ze sytuacja nie jest idealna ale mam nadzieje ze przejsciowa. Albo jej dam cos jesc w nocy albo bede bujac bo sie budzi co pol godziny.

    Za angielski sama place. Nie wiem czy w pracy mamy. kiedys tam byl.

    Tez bylam w przedszkolu. w lato maja otworzyc druga grupe dla 2019 bo pierwsza juz pelna. Czekam.

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 13 stycznia 2022, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My niedługo będziemy się przeprowadzac i nie wiem czy zmieniać Ali przedszkole czy dowozić...
    Trzymam kciuki żeby dzieciaki dostały się do przedszkoli. Symbolica a ty żebyś znalazła pracę :) mi by pasowało zmienić robotę bo zarobki kiepskie ale po pierwsze się boje a po drugie zaczynać wszystko od nowa ? Ala choruje ...tu mi nikt nie robi wyrzutów że idę na opiekę...

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 13 stycznia 2022, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda ja się nie dziwię, że boisz się zmieniać skoro tutaj nie robią Ci problemów z opieką. To jest duży atut - święty spokój w razie choroby.
    Dzięki za kciuki Zobaczymy bo rekrutacja już w lutym i spędza mi to sen z powiek..

    Monika to przedszke chyba prywatne? Bo u na przyjmują dopiero od września do publicznego trzylatki bez wyjątku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2022, 23:16

    da8300b52b.png
  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 15 stycznia 2022, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, prywatne. 550 sie placi. W cenie jedzenie, przybory, angielski, gimnastyka, tance ze szkoly tanca i logopedaa indywidualne. I w adaptacji pomaga psycholog. Podoba mi sie ta pkacowka. Tylko zeby otworzyli ta grupe. W ogole ma byc od wrzesnia. Ale chca zaczac wczesniej zeby dzieci przychodzily partiami bo paniom nie starczy rak do przytulania wszystkich na raz.

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 15 stycznia 2022, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I najwazniejsze. 1km od mojego domu. Rowerem mozna jechac. A ja na wsi mieszkam wiec to nie takie oczywiste ze masz wszystko blisko.

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 15 stycznia 2022, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W cenie jedzenie ? To bardzo dobra cena :)

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 15 stycznia 2022, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, wszystkie te rzeczy. I jakis Mikolaj, ksiazki na zakonczenie roku, Przychodza pieski, alpaki, zolwie i ludzie z ciekawymi zawodami. Widac ze im sie chce.

    symbolica lubi tę wiadomość

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 15 stycznia 2022, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też płacę 550 z wyżywieniem :)

    Moniiiikaaaa, symbolica lubią tę wiadomość

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 15 stycznia 2022, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę cen :)

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 15 stycznia 2022, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super oferta 👍 i bliziutko a to bardzo ważne 🙂

    da8300b52b.png
  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak. Teraz tylko czekam az otworza ta grupe. Oby sie udalo :)
    Franka dopadlo zapalenie krtani.

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika niech zdrowiej, inhalacje pewnie musi dostawać ze sterydów, co? Bo antybiotyk to chyba nie?

    Popatrzyłam na cennik w naszym prywatnym i tam jest o dziwo jeszcze taniej 480zł z wyżywieniem - pobyt do 10h. Można też na 8h (430zł) lub 6h i wtedy wychodzi najtaniej 380zł. Za nieobecność odejmują 5zł i jest wpisowe 200zł na początku. Być może w tym roku trochę tego opłaty wzrosną, nie zdziwi mnie to.. muszę podyptac czty wogóle będą mieli miejsca..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2022, 15:59

    da8300b52b.png
  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symbolica, Tak Nebud. Poszlam pierwszego dnia po pojawieniu objawow wiec nie ma nadkazenia bakteryjnego ani oskrzeli. oby tak zostalo.

    O widzisz, Wasza oferta jeszcze lepsza :)

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika no to super że inhalacjach tylko się skończy.🙂 Nocki macie spokojne?

    Moja oferta tańsza, ale czy lepsza... niestety domownicy są na nie ( znajoma teściowej prowadzi..), ale z braku laku, gdyby się nie dostał do publicznego) fajnie by było żeby chodził gdzieś. A to prywatne też mam rzut beretem od domu - ok 10minut spacerkiem. Publiczne dalej, ale większe i fajniejsze.

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika jakie były pierwsze objawy ?

‹‹ 1772 1773 1774 1775 1776 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ