X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 27 grudnia 2021, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na dwor smaruje kremem na wiatr i mroz emolium. W domu nie.
    Moja siostra corce smaruje takim jajeczkiem z oriflame. i strasznie to lubi.

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 27 grudnia 2021, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Święta święta i po świętach 🤷‍♀️ Jak tam dziewczyny najedzone? Dzieci z prezentów zadowolone? W końcu były białe święta 😅 i to z porządnym mrozem

    961l20mmezoojidp.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 28 grudnia 2021, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wsrod prezentow Malej rzadzi Kicia Kocia, maskotka, ksiazeczki z okienkami, puzzle :) dalismy cynk że Mała lubi wiec jest zachwycona :) dostala tez sanki wiec kilka razy byla przejazdzka :)

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasze Swieta rodzinne, bardzo fajne. Prezentów gora. Az za duzo moim zdaniem. A to chrzestni, a to babcie. Nasz prezent zostawilam w koncu do urodzin zeby nie robic konkurencji bo jest duzy.

    Przedwczoraj bylismy po fotelil dla Franka. Alicja przesiada sie w jego a on juz zalapal sie na ostatnia grupe 15kg+.

    A wczoraj mnie i Franka dorwala jakas jelitowka. Wymioty, biegunka. Masakra. Franek jeszcze goraczka a u mnie takie oslabienie ze nie bylam w stanie do toalety dojsc. Po drodze sie kladlam na podlodze. Armagedon.

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też bardzo dużo prezentów zwłaszcza dla Ali... Ja dostałam smartband i jestem bardzo zadowolona :) mogę kontrolować swoją aktywność :)

    Monika współczuję wirusówki mam nadzieję że dzis już czujecie się lepiej :)

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajny gadzecik :) Kiedys tez sobie mysle sprawic. Albo smartwach (nie wiem czym sie roznia nawet heheh).
    Ja dostalam sluchawki bezprzewodowe takie nauszne. Od 6 grudnia przesluchalam 4 audiobooki :D I wreszcie moge gadac przez telefon podczas sprzatania, gotowania itp. Maja zasieg na caly dom. Lux sprawa :D

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika słuchawki bezprzewodowe też fajny gadżet :) też by mi się przydał :p
    Zrobiłam dziś 10996 kroków 😁

    Moniiiikaaaa lubi tę wiadomość

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis u nas juz lepiej. Franek jeszcze ma biegunke ale nie za czesto. Ja pol dnia chodzilam przetracona ale teraz juz spoko. :)

    ruda90 lubi tę wiadomość

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 31 grudnia 2021, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrówka Monika dla Was.

    My wczoraj przyjęliśmy trzecią dawkę Moderny i poza lekkim bólem głowy ( i u męża bezsennością od połowy nocy) wszystko ok. Mamy przedłużony certyfikat covidowy o rok. Ktoś jeszcze tutaj?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2021, 00:05

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 31 grudnia 2021, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja we wtorek przyjęłam 3 dawkę Pfizer :) dwie poprzednie Astra :) poza bólem ręki nic mi nie było :)

    symbolica lubi tę wiadomość

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 31 grudnia 2021, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda no tak ręka też nas bolała, ale i tak spałam na tym ramieniu bo wtedy nie bolało.

    Mierzyłam dziś Jacka i ma 100cm bez 1mm. A ja Wasze dzieci wzrostowo? Dużo urosły w tym roku?

    Do Siego Roku Dziewczyny i dużo zdrowia dla Was i bliskich.

    da8300b52b.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 31 grudnia 2021, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 😊

    Oo ja muszę iść w styczniu na 3 dawkę bo jakoś od kilku dni mogę przyjąć trzecia dawkę. Ale narazie mąż mocno przeziębiony wiec pewnie za 2 tygodnie gdzieś będziemy się szczepić ;) jak tam sylwester Wam mija?

    961l20mmezoojidp.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 1 stycznia 2022, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

    Ja też na dniach bedę się szczepić. Kto się szczepi ten ma dzień wolny w pracy, więc czekam na koniec urlopu :D

    Sylwka spędziłam ze znajomymi u siostry, Mała padła po północy po awanturze, była już mega zmęczona, ale spać nie chciała. My posiedzieliśmy prawie do rana :)

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 1 stycznia 2022, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mielismy spedzic z sasiadami i ich dziecmi ale ze wzgledu na jelitowke odwolalismy (w czwartek mij maz mial to samo). Alicja na szczescie tylko delikatna biegunka.
    Dzieci usnely o 20. a o 23 wylaczyli nam prad wiec nawet koncertow nie poogladalismy :)

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 2 stycznia 2022, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też w domku Sylwestra na Netflixie spędzaliśmy.. oczywiście jak mały poszedł spać ok 21:40. Nie obudził się przy tym nocnym "bombardowaniu", załączyłam mu szumidło.

    Polecam film: "Nie patrz w górę" 🙂 niby bajka a bardzo prawdziwy w przekazie jak funkcjonuje ten świat, te podziały, polityka..

    Dziewczy orientujecue się w tym rodzinnym kapitale opiekuńczym? Czy jak Jacek jest drugim dzieckiem to możemy się ubiegać o jakiekolwiek pieniądze? Bo na pierwsze żłobkowe dziecko coś też przysługuje.. doczytałam i możemy za styczeń i luty, bo Jacek kończy 36miesięcy w lutym.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2022, 16:56

    da8300b52b.png
  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 2 stycznia 2022, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symbolica, wydaje mi sie ze to chodzilo o dzieci irodzone po 1.1.2022 ale moze sie cos pozmienialo?
    Nie patrz w gore ogladalam. Gruby.
    Teraz ogladamy narodziny gwiazdy :)

    edit. poczytalam na sttonie ZUS. Kurcze na dzieci urodzone wczesniej chyba tez. Dzieki. Dzieki Tobie zloze wniosek na Alicje. Akurat miesiac temu skonczyla rok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2022, 22:15

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 2 stycznia 2022, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Chciałam życzyć Wam wszystkim szczęśliwego Nowego Roku! Nasze dzieci to już 3 latki, szok.

    Rzadko tutaj zaglądam ostatnio, bo mam urwanie głowy z tą moją dwójką. Trzymajcie się ciepło 🙂. Pozdrawiam 🙂.

    Moniiiikaaaa lubi tę wiadomość

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 2 stycznia 2022, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika też tak myslalam, ale nie .. dotyczy tomwszystkuch dzieci pomiędzy rokiem a 36 miesiącem ( interpretują to jako ukończony 35 miesiąc.. dziwnie). Takie dodatkowe 500+ dla drugich dzieci albo 400+ dla żłobkowych pierwszych (jako dofinansowanie do żłobka czy innego klubu malucha).. najwięcej maks.12tys dostaną te roczne.dzieci ( 24*500zł lub 12*1000zł) a najmniej te nasze które kończą niebawem bo tylko za styczeń lub za styczeń i luty, trzeba się z wnioskiem zmieścić teraz w styczniu a i tak ZUS ma 2 miesiące na rozpatrzenie. Jest podany przykład na stronie gov z dzieckiem z września 2019 że będzie dostawało to dodatkowe 500zł do września 2022.. wybory idą więc znowu kasą szastają...
    O Monika widzę, że doczytałaś.. nie wiem czy w tym wniosku wpisać obydwoje dzieci? Chyba tak ale czekam co inni napiszą...
    Narodziny Gwiazdy oglądałam w ciąży z młodym i byłam zachwycona.

    Malami trzymaj się, pewnie niełatwo dwójkę ogarniać, szczególnie że rozszerzanie diety weszło i coraz większa mobilność małej. Zdrowia i Szczęścia w Nowym Roku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2022, 22:25

    da8300b52b.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dobrze czytam, że te 400+ nie dotyczy przedszkoli? Tylko żłobek?

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symbolica, wczoraj czytalam ze podajesz dane 1 dziecka tez. pewnie zeby wiedzieli se masz 2 :)

    Bumbum, wszedzie uzywaja slowa zlobek/klub malucha. Ciekawe jak interpretuja przedszkole dla takich malcow ponizej 3lat.

    symbolica lubi tę wiadomość

‹‹ 1770 1771 1772 1773 1774 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ