Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • SiSi111 Autorytet
    Postów: 812 393

    Wysłany: 1 października 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety ale wydaje mi sie, ze Twoja Szwagierka wypiera ta tragedie, tłumaczy ja sobie i przed calym swiatem udaje dzielna i silną, tym bardziej, że ty jestes w ciąży wiec nie chce Cie obarczac bardziej swoim smutkiem a w glebi duszy, gdy jest sama mysle że cierpi ogromnie, poprostu kobiety sa bardzo silne w obliczu takich tragedii.

    Straciatellaa lubi tę wiadomość

    ❤❤❤
    m5kxvau.png
  • Dorota3 Autorytet
    Postów: 449 338

    Wysłany: 1 października 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście sama nie jest bo mąż jest teraz z nią, jej mama i siostry przyjeżdżają więc wsparcie ma duże :-)

    25.01.2019 cc <3
    2nn3yx8dc1ou45ss.png
    km5scwa166wjp3xn.png
    km5scwa1efkorj3a.png
  • MałaMała Autorytet
    Postów: 487 540

    Wysłany: 1 października 2018, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Moja mama zrobiła kocyk dla małej, a teraz zaczyna sweterek.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/21f9c800b5c1.jpg
    CUDEŃKO !!! <3

    <3 12/02/2019 <3
    SZYMEK

  • Ewelcia85 Autorytet
    Postów: 1546 1405

    Wysłany: 1 października 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pau_em Bądź dobrej myśli , rozumiem ze jesteś zestresowana bo ja sama nie umiałabym wybrać które dziecko ważniejsze ale moze okaze się ze nie jest tak źle , bardzo ci tego zyczę. Ja tez wieczorami mogłabym jeść za pięciu ;) no i waga juz pokazuje 5,5 kg na + :O Co do szwagierki Doroty jestem tego samego zdania co Sisi ze ona wypiera na razię tę tragedie . Z resztą załobę kazdy przechodzi inaczej i trzeba jej dac czas i możliwość poradzenia sobie z tym .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2018, 16:51

    f2wli09kebrdx746.png

    km5sdf9hrbv8wz69.png

    zem3df9hlpgxzhqc.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z tych nerwów tak pisze, jadę na pewno Jutro, na 7:30 mam być i będę na tej izbie przyjęć. Już nie będę kombinować. Oby się okazało że jest na tyle dobrze że nic nie trzeba. Trzymajcie kciuki :(

    Grzechotka2 lubi tę wiadomość

  • Karola94c Autorytet
    Postów: 945 578

    Wysłany: 1 października 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja waga pokazuje 8kg na plusie już :D nie chce myśleć co będzie dalej hah

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2018, 17:38

    Ewelcia85 lubi tę wiadomość

    14.01.2016r - 3580g, 58cm -g.15.00
    201601144580.png
    14.02.2019r - 3970g, 59cm -g.00.45
    201902141678.png
  • Pepper Autorytet
    Postów: 803 770

    Wysłany: 1 października 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PauEm trzymam kciuki

    💙Synek 2011
    🩷Córcia 2019
    preg.png
  • Jonesey Autorytet
    Postów: 511 558

    Wysłany: 1 października 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :)

    nareszcie udało nam się zakończyć badania polowkowe chociaż łatwo nie było bo mały uparciuch nie dość że schował główkę za kością miednicy to jeszcze buzke wcisnal w łożysko także za nic nie chciał pokazać profilu i chyba 20min trwało zanim się udało wszystkie pomiary zrobić :D
    na szczęście wszystko dobrze wszystkie pomiary w normie! :)

    i do tego mały spaśluch mi rośnie bo waży już 568g :D ale dr powiedziała że waga w normie także się nie przejmuje ;)
    a jak zapytałam o długość szyjki to spojrzała zdziwiona że w UK nie robi się takich badań no chyba żeby coś się działo.. ehh daj Boże żebym szczęśliwie do Polski zleciała za miesiąc i poszła do normalnego polskiego ginekologa ktory mnie w koncu zbada jak trzeba! :D

    nick nieaktualny, bumbum, magdaaa88, SiSi111, baranosia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Karola94c, nick nieaktualny, Nadzieja22, Ewelcia85, Pepper, Dorota3, Black_Lilith, kjt91, kjt91, MałaMała, Ciążowa_Gapsy, Lady_E lubią tę wiadomość

    atdc9vvjvmoe0t4i.png
    Nasz Ślub 1.10.2016 <3
  • Jonesey Autorytet
    Postów: 511 558

    Wysłany: 1 października 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i jakby któras planowała zakupy w lullalove to na haslo: ekotyki jest -15% :)

    Dorota3, kjt91 lubią tę wiadomość

    atdc9vvjvmoe0t4i.png
    Nasz Ślub 1.10.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jonesey wrote:
    hej dziewczyny :)

    nareszcie udało nam się zakończyć badania polowkowe chociaż łatwo nie było bo mały uparciuch nie dość że schował główkę za kością miednicy to jeszcze buzke wcisnal w łożysko także za nic nie chciał pokazać profilu i chyba 20min trwało zanim się udało wszystkie pomiary zrobić :D
    na szczęście wszystko dobrze wszystkie pomiary w normie! :)

    i do tego mały spaśluch mi rośnie bo waży już 568g :D ale dr powiedziała że waga w normie także się nie przejmuje ;)
    a jak zapytałam o długość szyjki to spojrzała zdziwiona że w UK nie robi się takich badań no chyba żeby coś się działo.. ehh daj Boże żebym szczęśliwie do Polski zleciała za miesiąc i poszła do normalnego polskiego ginekologa ktory mnie w koncu zbada jak trzeba! :D
    Aha no to ładnie jak u Was się nie robi i wszystko jest Dobrze, a u nas się robi i wpedzaja człowieka w depresję:p
    Sama teraz nie Wiem,czy lepiej jest wiedzieć, czy żyć w nieświadomości:p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2018, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pau em. Moj lekarz też powiedział że w innych państwach nie sprawdzają szyjki. Tylko u nas sie tak dmucha na wszystko, ja mam krotka, ale pracuje bo czuje sie dobrze, chociaż staram się uważać na to aby często brzuch mi nie twardniał. Bo w pierwszej ciąży mimo że mi się skracala i miałam regularne skurcze nic z tym nie robiono i urodziłam dzień po terminie.

    Grunt to pozytywne myślenie. Na twoim miejscu złożyłambym pessar i zobaczyła jak reaguje szyjki, chociaż nie daje to gwarancji na nie skracanie się szyjki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2018, 23:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2018, 05:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamunia ja nie wiem nawet, czy ona się skraca, czy od początku taka była. Ciężko powiedzieć po pierwszym pomiarze. Pani mierzyla 3 razy i były wyniki między 2.5 A 2.7 cm. Jeju tak się boję spać nie mogę:/ zaraz wstaje i będę jechać do tego szpitala... :/

  • Ewelcia85 Autorytet
    Postów: 1546 1405

    Wysłany: 2 października 2018, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pau.Em trzymam kciuki :-) daj znac jak juz będziesz po badaniu .

    f2wli09kebrdx746.png

    km5sdf9hrbv8wz69.png

    zem3df9hlpgxzhqc.png

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 2 października 2018, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psu.Em! Ja tez trzymam kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2018, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już jestem i czekam na lekarza. Słuchałam tętna i w sumie tyle póki co.

    kjt91 lubi tę wiadomość

  • Dorota3 Autorytet
    Postów: 449 338

    Wysłany: 2 października 2018, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy na dobre wiadomosci ;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    25.01.2019 cc <3
    2nn3yx8dc1ou45ss.png
    km5scwa166wjp3xn.png
    km5scwa1efkorj3a.png
  • Black_Lilith Autorytet
    Postów: 830 719

    Wysłany: 2 października 2018, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pau.Em kciuki, musi być dobrze. Koniecznie daj znać.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    gg64qtkfqgxaoe0h.png

    5j6nu7i.png



    CB - 10.2017, 1.2018
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 2 października 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kciuki! <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalej czekam ... masakra.

  • kjt91 Autorytet
    Postów: 546 519

    Wysłany: 2 października 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pau będzie dobrze. Trzymam kciuki :)

    69342ca952.png
    2871cbcc6e.png
    a7a05578c6.png
‹‹ 327 328 329 330 331 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ