Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • SiSi111 Autorytet
    Postów: 812 393

    Wysłany: 5 lutego 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łucja wita sie na swiecie, 3580g, 54cm, obolala ale szczesliwa Mama! Cc

    Papapatka, baranosia, Pepper, nick nieaktualny, KaroKaro, Ciążowa_Gapsy, MonisiaK, Ewelcia85, Black_Lilith, MałaMała, Mambella, patuniek86, nick nieaktualny, Moniiiikaaaa, bbeczka91, Kolorowaola, Sylllwus, kjt91, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mila_85, artemida27, Kropeczka85, symbolica, Jonesey, Karola94c, Nadzieja22, Lady_E, Dorota3 lubią tę wiadomość

    ❤❤❤
    m5kxvau.png
  • Pepper Autorytet
    Postów: 803 770

    Wysłany: 5 lutego 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję sisi :* wracaj do zdrówka

    💙Synek 2011
    🩷Córcia 2019
    preg.png
  • Pepper Autorytet
    Postów: 803 770

    Wysłany: 5 lutego 2019, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady E dziękujemy za relację

    💙Synek 2011
    🩷Córcia 2019
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi, gratulacje!

    Papapatka, u nas kupek myślę że z 8-10/24h.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 20:05

    Papapatka lubi tę wiadomość

  • KaroKaro Autorytet
    Postów: 1052 1191

    Wysłany: 5 lutego 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SiSi111 gratulacje! <3 witamy kolejną księżniczkę na pokładzie :)

    🩷05.2023 Córeczka 🌈👶❤️CC
    💔10.2021 24tc Synuś👼🩵 CC skrajny wcześniak
    🩷02.2019 Córeczka🌈👧❤ SN
    💔10.2017 10tc Aniołek👼❤️ poronienie zatrzymane
    Niedoczynność tarczycy
    Endometrioza
  • Ewelcia85 Autorytet
    Postów: 1546 1405

    Wysłany: 5 lutego 2019, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Sisi i buziaki dla malutkiej <3
    Lady_E ale cię wymęczyli a z Blanki niezły uparciuch , najważniejsze zejesteście już razem:)
    A ja mam jakąś depresje , ciągle płacze bo jjestem juz zmęczona tą ciążą i czuję się okropnie z tym ze u mnie nic się nie dzieje :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 20:10

    Karola94c lubi tę wiadomość

    f2wli09kebrdx746.png

    km5sdf9hrbv8wz69.png

    zem3df9hlpgxzhqc.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2019, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SiSi gratulacje :)

    Ewelcia głowa do góry. Już jesteś na końcówce więc jeszcze tylko chwila i będziesz tulić maleństwo :*
    Choć rozumiem Cię doskonale bo sama najchętniej już bym się rozpakowała....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 20:24

  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 5 lutego 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi gratulacje!
    Dziewczyny chłopa nam trzeba! bo same kobietki się rodzą :D :D

    Która teraz? :P

    baranosia, MałaMała, MonisiaK, nick nieaktualny lubią tę wiadomość


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • kjt91 Autorytet
    Postów: 546 519

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi gratulacje.

    U nas kupa praktycznie po każdym karmieniu. Czyli mniej więcej co 3godziny

    Papapatka lubi tę wiadomość

    69342ca952.png
    2871cbcc6e.png
    a7a05578c6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SiSi111 wrote:
    Łucja wita sie na swiecie, 3580g, 54cm, obolala ale szczesliwa Mama! Cc
    Witamy Łucje po drugiej stronie brzuszka!!! <3 Gratulacje Sisi.!

    U mnie kupki tez co karmienie :-) o ile mozna nazwac to kupkami, ale mały dzidziuś małe kupki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Artemida???

  • artemida27 Autorytet
    Postów: 729 489

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :)

    Agatka też wita wszystkich :) urodziła się dziś o 15:48, 3000g, 52cm.

    Niestety cc :( ale nie było wyjścia innego..

    Małą mi zabrali na noc :( więc mam duzo czasu i opiszę Wam za chwilę jak to było.

    baranosia, nick nieaktualny, Kolorowaola, Straciatellaa, Kropeczka85, MałaMała, Black_Lilith, KaroKaro, patuniek86, nick nieaktualny, Pepper, Nadzieja22, Ciążowa_Gapsy, bbeczka91, nick nieaktualny, Lady_E, 83xxx, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    bl9cdf9hojouibxw.png

    p19u3e3kecvrs0g3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi gratulacje❤

    Gapsy- jednak lepiej rodzić po 38 tc. Oszczedzi Ci to stresu.

  • MałaMała Autorytet
    Postów: 487 540

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia85 ja tez szaedam sie po mieszkaniu i marudze mezowi ze juz tez mam dosc ciazy juz wszystko mnie drazni... juz spodnie dresowe mnie uwieraja :( a od dluzszego czasu ocieraja o,rany laparoskopowe... boli i wszystko inne drazni juz :/ tez juz mam dosc...

    <3 12/02/2019 <3
    SZYMEK

  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jenyy, moja cyckowa robiła co ok 7-8dni kupkę :D Dzieci kp mogą robić nawet raz na 10dni, albo co karmienie ;)

    Papapatka, MonisiaK, nick nieaktualny lubią tę wiadomość


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Artemida gratulacje!!!! <3 najwazniejsze, że malutka już po drugiej stronie. czekam na opis :D


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • MałaMała Autorytet
    Postów: 487 540

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi111 gratulacje !!!! :) <3

    <3 12/02/2019 <3
    SZYMEK

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady E, Artemida i Sisi Gratulacje dziewczyny!!!

    Dokładnie dzieci karmione piersią trawią bezresztkowo i mogą być rzadziej kupy.. ale te kupy są zazwyczaj takie miękkie, płynniejsze... Na mleku modyfikowanym znowu mogą być zaparcia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 22:07

    da8300b52b.png
  • Black_Lilith Autorytet
    Postów: 830 719

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi, Artemida - gratulacje!!!

    Potwierdzam, mój też przy kp robił często kupę raz w tygodniu.Ale u nas to się zaczęło jak miał około miesiąca.

    gg64qtkfqgxaoe0h.png

    5j6nu7i.png



    CB - 10.2017, 1.2018
  • Kropeczka85 Autorytet
    Postów: 939 1067

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi gratulacje! Dzielna Mamusia!

    Artemida witam Agatkę w jej imieninki na świecie! Niech się zdrowo chowa! A pisaliśmy, że byłoby fajnie gdyby dziś się urodziła i zobacz :D

    Ewelcia Kochana i tak dzielna jesteś w tym wyczekiwaniu :* wierzę, że ten płacz to zmiana hormonów przed samym porodem i tego życzę z całego serca. Jeszcze troszkę Kochana. :*

    Wszystkim Wam Dziewczyny , które jeszcze w dwupakach życzę aby wszystko było sprawnie i szybko. Ciężko zapewne troszkę Wam się czyta na wątku już o dzieciowych sprawach. Niebawem wszystkie będziemy pisać o kupkach i karmieniu :*

    Moniiiikaaaa, artemida27 lubią tę wiadomość

    atdc2n0aos8g2xt8.png
    Księżniczka 2014
    Królewicz 2009
    21.03.2006 [*] 13tc
‹‹ 850 851 852 853 854 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ