X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2022
Odpowiedz

Mamusie Luty 2022

Oceń ten wątek:
  • Stokrotka 86 Autorytet
    Postów: 1641 4840

    Wysłany: 15 października 2021, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaina, też widziałam te kapsułki i z racji że do normalnego prania używamy właśnie kapsułek to wpadły mi w oko. Ciekawe tylko czy sprawdza się równie dobrze co proszek...

    Mój maluch jakoś od wczoraj mniej aktywny. Tzn skacze ale w sumie to nie o swoich stałych porach. No nie nadążam za nim🤷 dzisiaj to aż się zmartwiłam i musiałam trochę posmyrac brzuch żeby go obudzić 😁

    Też słyszałam że te Dada są ok. Nie wiem tylko czy one mają też te wersję z wycięciem na pępek? Bo czytałam że takie będą najlepsze żeby pępowina się dobrze goiła.

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    16-01-2022 - synek💙
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 15 października 2021, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka 86 wrote:
    Jaina, też widziałam te kapsułki i z racji że do normalnego prania używamy właśnie kapsułek to wpadły mi w oko. Ciekawe tylko czy sprawdza się równie dobrze co proszek...

    Mój maluch jakoś od wczoraj mniej aktywny. Tzn skacze ale w sumie to nie o swoich stałych porach. No nie nadążam za nim🤷 dzisiaj to aż się zmartwiłam i musiałam trochę posmyrac brzuch żeby go obudzić 😁

    Też słyszałam że te Dada są ok. Nie wiem tylko czy one mają też te wersję z wycięciem na pępek? Bo czytałam że takie będą najlepsze żeby pępowina się dobrze goiła.

    ja też używam kapsułek do zwykłego prania.
    Pieluchy chyba najtaniej wychodzą w wielopakach na allegro.
    Dada NewBorn ma wycięcie na pępek. Sprawdziłam w necie.

    https://allegro.pl/oferta/pieluszki-dada-extra-care-1-newborn-184-sztuk-10888706371?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_dck_bc_pla_ss&ev_adgr=Grupa+reklam&ev_campaign_id=14644372751&gclid=CjwKCAjwzaSLBhBJEiwAJSRokvoXvAo8dWaTfkx27DG8e3tZ3rCcHJGRPZVNev-jgsXQy1CB6m1cUBoCtjMQAvD_BwE

    tu pampersy dla porównania:
    https://allegro.pl/oferta/pieluchy-pampers-new-baby-1-newborn-4-x-43-172-szt-8650436437

    Stokrotka 86, Joana23, Aga12345 lubią tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • Jeheria Autorytet
    Postów: 2375 2617

    Wysłany: 15 października 2021, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka 86 wrote:
    Jaina, też widziałam te kapsułki i z racji że do normalnego prania używamy właśnie kapsułek to wpadły mi w oko. Ciekawe tylko czy sprawdza się równie dobrze co proszek...

    Mój maluch jakoś od wczoraj mniej aktywny. Tzn skacze ale w sumie to nie o swoich stałych porach. No nie nadążam za nim🤷 dzisiaj to aż się zmartwiłam i musiałam trochę posmyrac brzuch żeby go obudzić 😁

    Też słyszałam że te Dada są ok. Nie wiem tylko czy one mają też te wersję z wycięciem na pępek? Bo czytałam że takie będą najlepsze żeby pępowina się dobrze goiła.
    W szpitalu kazali wywijac pampersa na pępek bo miałam pampersy wtedy przy sobie.

    jaina_proudmoore, Stokrotka 86, Aga12345 lubią tę wiadomość

    Vy8jp2.png
    3V06p2.png
  • niutek87 Autorytet
    Postów: 803 1985

    Wysłany: 15 października 2021, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto na początek po jednej paczce że dwa, trzy rodzaje mieć i okaże się które pasują 😀 teraz chyba większość ma to wycięcie na pępek, chociaż tak jak pisze Jeheria w szpitalu kazali wywijać.

    jaina_proudmoore, Stokrotka 86, dobuska, Joana23 lubią tę wiadomość

    201904271656.png

    202202171656.png

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 15 października 2021, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej w ten jesienny piątek😚
    Ja właśnie jadę na wizytę do mojej dr z enelmedu,ale to z wynikami krwi,moczu i usg, więc taka standardowa wizyta

    Na początek będę chciała użyć pieluszek bambiboo,a później chyba wielorazowe, muszę zgłębić temat w końcu 😁

    jaina_proudmoore, Stokrotka 86, Aga12345 lubią tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Joana23 Autorytet
    Postów: 1136 3045

    Wysłany: 15 października 2021, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Też zastanawiałam się nad pieluszkami bambiboo, przynajmniej do szpitala, a potem pewnie bedziemy próbować które są najlepsze dla pupy oraz przy okazji dla portfela :) Chciałabym pójść też w wielopielo, ale coś czuję, ze wygoda ostatecznie u nas wygra. Mówię sobie, że nic na siłę :)

    Mam dzisiaj jakiś wisielczy nastrój.. nie wiem czy to pogoda, czy hormony dają znac o siebie. Ryczę co i rusz w pracy, już nawet inni do mnie nie podchodzą, żeby zagaić rozmowę :) W srodę mam wizytę u gin, ale martwię się troszkę nóżkami naszej córci :( a jeszcze jutro ta krzywa!

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    uS2wp2.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 15 października 2021, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    ja niedługo jadę do szpitala na echo serca malutkiej. Troszeczkę się stresuję. :)

    Ja zamierzam na początek kupować po paczuszce pieluszek różnych firm i sprawdzić, które mi najbardziej pasują, ale zacznę od pampersów, jednak wśród grupy znajomych, do tych pieluszek było najmniej zastrzeżeń. A te z biedry czy lidlowe, to już różnie, jak trafiłam. :) Najwięcej było narzekania na lidlowe.
    Na profilu Zaufaj Położnej pokazywały jak łatwo wywijać pampersa, który nie ma wycięcia, więc jakby tym się nie przejmuję.

    Stokrotka ja też słyszałam, że mięśnie dna miednicy należy wzmacniać do samego końca ciąży, więc ta informacja o zaprzestaniu w trzecim trymestrze mnie trochę skonsternowała. :)

    No nic, miłego dnia dziewczyny! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2021, 11:23

    jaina_proudmoore, Stokrotka 86, Jeheria, Aneta8, Aga12345, Gosia Rumi lubią tę wiadomość

  • Stokrotka 86 Autorytet
    Postów: 1641 4840

    Wysłany: 15 października 2021, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana, a co się dzieje z nóżkami? Przepraszam jeśli przegapiłam.

    Dobuska, ja za tydzień mam echo. Dopóki o nim nie myślę to jest ok, jak zacznę to jednak odczuwam lekki stres😐 pocieszam się że jeśli kardiolog nic nie znajdzie będę o wiele spokojniejsza. A jeśli nawet znajdzie to o niczym to nie będzie przesądzało bo ponoć te malutkie serduszka mają to do siebie że do porodu i po porodzie ewentualne "wady" mogą zniknąć bo wszystko się jeszcze rozwija.

    Ja jakiegoś stresa mam i ciągle zaczepiam dzieciaka żeby się ruszał. Bez porządnego kopniaka co jakiś czas tracę głowę 🤦

    Polecam artykuł https://www.superstyler.pl/dziecko/ruchy-dziecka-w-brzuchu/

    To dla takich paranoiczek jak ja 😁

    Zamówiłam kolejne ciuszki z vinted. Wczoraj sprawdziłam że jeszcze sporo mi brakuje więc zrobiłam to z czystym sumieniem 😉

    Aneta8, jaina_proudmoore, Kasiastaraczka, Aga12345, Gosia Rumi, MyŚliwa lubią tę wiadomość

    16-01-2022 - synek💙
  • Joana23 Autorytet
    Postów: 1136 3045

    Wysłany: 15 października 2021, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka, dzięki za artykuł, zaraz obczaję :)
    Co do nóżek - na ostatnim USG były ciutkę 'młodsze' niż reszta ciałka. Na prenatalnych wszystko wyszło git, natomiast tydzień później na wizycie u gin, ich długość była poniżej 5centyla. Lekarz nic nie mówił, powiedział, że wszystko w porządku, ale ciągle siedzi mi to w głowie..

    uS2wp2.png
  • Stokrotka 86 Autorytet
    Postów: 1641 4840

    Wysłany: 15 października 2021, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana, jak lekarz nie widzi nic niepokojącego to znaczy że jest ok😉 poszczególne części ciała mojego dziecka też nie były wszystkie w tym samym "wieku"😉
    Ja już tych badań nie analizuję 😁 ale rozumiem Cię doskonale bo do końca 1 trymestru robiłam to samo 😁

    Negra85, Joana23, jaina_proudmoore, Aga12345, Gosia Rumi lubią tę wiadomość

    16-01-2022 - synek💙
  • Negra85 Autorytet
    Postów: 377 1442

    Wysłany: 15 października 2021, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🙂
    Dobuska powodzenia, trzymam kciuki.

    Ja już też nie analizuje. Po prenatalnych sprawdzałam każda wartość, a tu rączka dłuższą, nóżka krótsza itp. Sam lekarz mówił, że jest wszystko w porządku, nie może się do niczego przyczepić, więc odpuściłam. Dziecko to nie matematyka, nie każde musi mieć taki sam wynik. Rodzą się dzieci, które ważą 2,8 i 4,4 kg a obydwa bejbiki są zdrowiutkie 🙂

    Co do pieluch. Ja na pierwszy miesiąc kupię te bambiboo, później, jak większość z Was, będę kombinować, które lepsze dla Maluszka.

    Dziś wózek i fotelik do mnie nie przyjda, nie dostałam smsa od kuriera. Liczę na poniedziałek. Za to dostałam smsa z Ikea, że kompletują moje zamówienie 😍 do czwartku, do dnia dostawy, musimy zrobić z mężem przemeblowanie, żeby było miejsce, aby skręcić komodę i później wstawić łóżeczko.

    Mojemu maluchowi posmakowały ciastka z przepisu, który wrzuciłam. Co zjem to się kręci na chomik w kołowrotku 🤣

    Pranie - ja używam zawsze płynu do prania lub kapsułek. Proszek zapchał mi pierwsza pralkę i jakoś nie mam już zaufania do proszków. Dlatego Lovela też kupilam płyn do prania i płukania. A kapsułki kupuje w Lidlu dla nas. Nie widzę różnicy między nimi, a np. z Persila.

    U mnie pogoda kiepska. Idę do paczkomatu po Vinted i skocze do Pepco, zobaczę co jest ciekawego 🙂

    Aneta8, Stokrotka 86, Joana23, jaina_proudmoore, Aga12345, Gosia Rumi lubią tę wiadomość

    3jgxvfxm0fdw7nq2.png

    Wspólne starania: styczeń 2020
    IVF: start 4 kwietnia 2021
    punkcja: 16 kwietnia - pobrano 8 oocytów 👍
    21.04.21 - 5 mrozaczków (4.1.1, 4.1.1, 4.2.2, 4.2.3, 5.2.2) ❄️❄️❄️❄️❄️

    19.05 - FET - blaska 4.1.1. zostań z nami Kropeczku 🙏🏻
    24.05 - 5dpt: beta - 7,25 ; prog - 8,87 🙏🏻
    26.05 - 7dpt: beta - 32,34 ; prog - 9,82 ✊
    28.05 - 9dpt: beta - 71,41, prog - 10,66
    31.05 - 12dpt: beta - 224,9, prog - 9,83
    02.06 - 14 dpt: beta 472,6, prog - 11,7
    13.06 - Wielki człowiek ma 5,1 mm i ❤️
    28.07 - prenatalne + nifty - zdrowy synek 💙
  • Joana23 Autorytet
    Postów: 1136 3045

    Wysłany: 15 października 2021, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka, Negra, dzięki za wsparcie :) Juz mi ciutkę lepiej :)

    Stokrotka 86, jaina_proudmoore, Negra85, Gosia Rumi lubią tę wiadomość

    uS2wp2.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 15 października 2021, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć:) przepraszam, że jakiś czas się nie odzywałam. Walczyliśmy z przeziębieniem. Mąż kupił w media expert ten glutołap z Neno i o dzowo dał radę 😉 Pierwsze co stwierdziliśmy to to czego nie mieliśmy tego aspiratora przy córce jak się urodziła. Wtedy mieliśmy tylko ustny i ten do odkurzacza. Ustny dla mnie był mega słaby.. A ten do odkurzacza spoko tylko z jednym wyjątkiem.. córka bała się głośnego dźwięku odkurzacza. Za każdym razem jak trzeba było odciagac glutki to trzeba było odpalić odkurzacz przez co córa się budziła, był płacz i jeszcze więcej glutkow.

    Do szpitala (jak będę rodzić) odwiezie mnie mąż. Już postanowione z góry. Powiedział, że tym razem nie będziemy mieli czasu na kłótnie pod autem kto prowadzi bo będzie trzeba ogarnąć córę do wyjścia.. Żeby ją najpierw odwieźć do dziadków. Chyba, że przyjedzie moja mama, tak jak ostatnio, to wtedy problem z głowy bo z nia posiedzi na czas jak będzie mnie mąż odwodził. Do szpitala mamy kawalek drogi I trzeba będzie się jakoś wydostać z naszego zadupia a zimą jest to bardziej problematyczne. Nie wyobrażam sobie by ktoś inny wiózł mnie do szpitala. Każda inna osoba potegowała by tylko mój strach.

    Synek w brzuchu dokazuje, czasami nawet działa mi na nerwy ze swoimi wariacjami 🤣

    Jutro mamy wizytę.. tyle muszę dzisiaj zrobić a tak się fatalnie czuję, że najchętniej nie wychodziłabym spod koca..

    Negra85 lubi tę wiadomość

  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 15 października 2021, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mk_bambino wrote:
    Kasiastaraczka - lekarz przypisal mi Sorbifer, ale mimo, ze biorę go od miesiąca to wyniki się nie poprawiły. może zmieni mi dawkę z jednej tabletki do dwóch, zobaczymy. :)
    Ja po dzisiejszej wizycie również dostałam sorbifer
    I liczę,że wyniki się poprawią,bo to ma wpływ na test ogtt...

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 15 października 2021, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana23 i ja się obawiam,że wygoda wygra po kilku niepowodzeniach...oby niee
    Właśnie,co z nóżkami?
    Edit. Doczytałam. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze 🙏😚
    Trzymam kciuki za krzywą!

    Dobuska trzymam kciuki za echo, będzie dobrze ❤️

    Morwa mam nadzieję,że już zdrowi jesteście 🙂

    jaina_proudmoore, Gosia Rumi lubią tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Negra85 Autorytet
    Postów: 377 1442

    Wysłany: 15 października 2021, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spam zdjęciowy :)

    Colorstories - rogal do karmienia i kocyk z polarkiem. Ja z całego serca polecam Colorstories. Mimo, że produkty nie należą do najtańszych to wszystko co u nich kupiłam jest najlepszej jakości. Rogal jest dość twardy, więc będzie dobrze podpierał maluszka, kocyk, cudo, mięciutki, delikatny.
    20211015-134337.jpg

    Vinted - musiałam mieć te bodziaki :D I komplecik, np. do lekarza, czy w odwiedziny.
    20211015-134113.jpg

    Vinted - ta paka, to moja "cebula" :D Za te wszystkie rzeczy zapłaciłam 50 zł, dwa śpiochy z lewej to 56, reszta 62. Pani dorzuciła jeszcze parę gratisowych ciuszków, ale nie mój styl, polecały do torby dla szwagierki, jak dla mnie zbyt kolorowe :)
    20211015-134022.jpg

    No i Pepco - w moim Pepco chyba idzie nowe, bo jest w końcu rozmiarówka 56, i skarpetki 0-15, więc mnie to cieszy. Kupiłam śpiochy 62, 56 też były, ale 56 już ma dość dużo i półspiochy, wzięłam dwa rozmiary 56 i 62. I ten tył, świetny :D
    20211015-134229.jpg
    Były jeszcze ładne śpiochy w motywie szopa pracza, grubsze, ale po 30 zł. Pomyślałam, że za tyle to na Vinted złapię jakiś zestaw :D

    Patrzałam dzisiaj na moją listę wyprawkowką dla Maluszka i zostało mi kupno wanienki, kosza na pieluchy, pieluch i chusteczek nawilżanych, przyborów kosmetycznych (szczotka do włosów, nożyczki) i leki. Tak już chyba wszystko będzie gotowe.

    Dla siebie muszę kupić koszule do szpitala. Polećcie proszę jakieś. Na pewno wezmę jedną dłużą, taką do łydki z Doctornap, ale jeśli by doszło do porodu SN to szkoda mi takiej koszuli, więc wolałabym coś tańszego :D Brakuje mi jeszcze leków, typu tantum rosa, femaltikel, krem do brodawek itp.

    jaina_proudmoore, Stokrotka 86, Aneta8, Aga12345, Jeheria, Kasiastaraczka, Gosia Rumi lubią tę wiadomość

    3jgxvfxm0fdw7nq2.png

    Wspólne starania: styczeń 2020
    IVF: start 4 kwietnia 2021
    punkcja: 16 kwietnia - pobrano 8 oocytów 👍
    21.04.21 - 5 mrozaczków (4.1.1, 4.1.1, 4.2.2, 4.2.3, 5.2.2) ❄️❄️❄️❄️❄️

    19.05 - FET - blaska 4.1.1. zostań z nami Kropeczku 🙏🏻
    24.05 - 5dpt: beta - 7,25 ; prog - 8,87 🙏🏻
    26.05 - 7dpt: beta - 32,34 ; prog - 9,82 ✊
    28.05 - 9dpt: beta - 71,41, prog - 10,66
    31.05 - 12dpt: beta - 224,9, prog - 9,83
    02.06 - 14 dpt: beta 472,6, prog - 11,7
    13.06 - Wielki człowiek ma 5,1 mm i ❤️
    28.07 - prenatalne + nifty - zdrowy synek 💙
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 15 października 2021, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, też chwilami łapie stresa.
    dzidzia aktywna - dobrze.
    chociaż dziś skopała mi pęcherz od rana, że hej.

    dzidzia mało aktywna, od razu dziwne myśli w głowie.
    też smyram brzuch, żeby się ruszyła trochę.

    Podobnie jak Stokrotka, nie wiem do którego tc dotrwam.

    Dlatego wolę się przygotować w domu pod kątem wyprawki, jak i rzeczy. niech czekają.
    Na razie nie martwię się cukrzycą, raczej z tyłu głowy chodzą myśli o wagę urodzeniową, albo powracające infekcje, to mnie niepokoi najmocniej oraz fakt, jak sobie poradzę - czy wstanę nocą, a co jak dziecko prześpi cała bez jedzenia.

    @Joana23 - nie martw się. dzieci rosną szybko, szybko też nadrabiają. u mnie lekarz tez rozpisał pomiary i były rozbieżności. Skoro lekarz mówi, że jest w porządku, to trzeba mu wierzyć.

    Powiem Wam, że całkiem inaczej wyobrażałam sobie okres ciąży dawno dawno temuuu.
    Myślałam, że popracuje chociaż do połowy, przykładowo.
    Na pewno nie brałam pod uwagę zabaw z glukometrem czy insuliną ;)

    Początkowe USG, w tym prenatalne to był mega stres dla mnie, nogi mi drżały, teraz wchodzę spokojniejsza, ale gdzieś z tyłu ciągle jest niepewność. I chyba tak zostanie do końca, albo dalej, ale zmienią się rzeczy o które człowiek będzie się stresował.

    Stokrotka 86, Aga12345, Gosia Rumi lubią tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 15 października 2021, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajna promka w Biedrze;)

    d37c5438cc33.jpg

    jaina_proudmoore, Stokrotka 86, Negra85, Selena lubią tę wiadomość

  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 15 października 2021, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Negra85- śliczne produkty.
    obejrzałam kocyki na colorstories.pl
    Bejbik dał znać kopem, także to chyba znak, że mam kupić kocyk 🤣

    mam już dwa, ale nie są tak miękkie, jakbym chciała.

    ps. ja mam dziś dzień z cyklu : mega chęć zawinąć się jak burito pod kocem, plus książka i czekolada. 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2021, 14:52

    Stokrotka 86, Negra85, Aga12345, Gosia Rumi lubią tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • niutek87 Autorytet
    Postów: 803 1985

    Wysłany: 15 października 2021, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie we wszystkich szpitalach w okolicy do porodu dają taką niebieską koszulę długą, do laparoskopii miałam taką samą i do porodu sn też. Myślę,że jest im wygodniej taką dać,a później jak kładą dziecko na piersi to tylko rozrywają tą koszulę. Swoją pozwolili dopiero po porodzie założyć jak na salę normalną już wieźli.

    jaina_proudmoore, Negra85, Stokrotka 86, Aga12345, Gosia Rumi, MyŚliwa lubią tę wiadomość

    201904271656.png

    202202171656.png

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
‹‹ 332 333 334 335 336 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ