Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie październik 2019
Odpowiedz

Mamusie październik 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2019, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2021, 12:56

  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 4 października 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2019, 06:40

    przedszkolanka:), Klaudia2016, Konieczynka, silent, wiktoriaa, ManiaM, lena198808, ammarylis, Spirit, adella1, KasiaP, Aaga, moni05, nick nieaktualny, Kookosowa, Karooo93, Jupik, mia4444 lubią tę wiadomość

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 4 października 2019, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emikey gratuluję!!!! <3
    Kkkaaarrr śliczna! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 20:30

    kkkaaarrr lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 4 października 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emikey, gratulacje!!!

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • Kiniorek91 Autorytet
    Postów: 2003 1502

    Wysłany: 4 października 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajnie się czyta jak się rozpakowują nasze mamuśki :) gratuluję emikey! Ładna waga :)

    A ja się zastanawiam czy się zgodzić czy nie na propozycje męża... Aktualnie wyglądam jak z filmu "Noc żywych trupów" i stwierdził że bierze małego do drugiego pokoju a ja mam iść spać... A serce mi się kraje... Z drugiej strony potrzebuje regeneracji bo wysiądę a szczerze nie miałam czasu na odpoczynek od porodu. Z tego też spadek mojej wagi gdzie został mi 1.2kg do tego co było przed porodem...

    f2w3dqk3m66a9e1d.png
  • emikey Autorytet
    Postów: 3146 2258

    Wysłany: 4 października 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a6d0a203a4ff.jpg

    Menu na jutro :P nie to co kleik ryżowy :P

    ManiaM, wiktoriaa, KasiaP, Kookosowa, przedszkolanka:), Jupik lubią tę wiadomość

    EnhBp1.png
    Zdbo.png
  • lena198808 Autorytet
    Postów: 265 254

    Wysłany: 4 października 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emikey gratulacje :)

    wniddf9h93x6liig.png

    c55frjjgusb25kvf.png
  • ammarylis Autorytet
    Postów: 504 326

    Wysłany: 4 października 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emikey akcja porodowa jak z filmu! Serdecznie gratuluje!

  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 4 października 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniorek91 wrote:
    Ale fajnie się czyta jak się rozpakowują nasze mamuśki :) gratuluję emikey! Ładna waga :)

    A ja się zastanawiam czy się zgodzić czy nie na propozycje męża... Aktualnie wyglądam jak z filmu "Noc żywych trupów" i stwierdził że bierze małego do drugiego pokoju a ja mam iść spać... A serce mi się kraje... Z drugiej strony potrzebuje regeneracji bo wysiądę a szczerze nie miałam czasu na odpoczynek od porodu. Z tego też spadek mojej wagi gdzie został mi 1.2kg do tego co było przed porodem...
    Idź spać,jak się obudzisz w nocy i będziesz tęsknić to do niego pójdziesz, jak nie to znaczy że potrzebowała s snu bardziej niż Ci się zdaje ;)

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • _nova Autorytet
    Postów: 351 405

    Wysłany: 4 października 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emikey gratulacje! Jednak życie zweryfikowało hasło "nigdy bym nie rodziła bez zzo" 💪 świetnie Ci poszło!

  • adella1 Autorytet
    Postów: 760 580

    Wysłany: 4 października 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emikey wrote:
    a6d0a203a4ff.jpg

    Menu na jutro :P nie to co kleik ryżowy :P

    Nie denerwuj😉😉
    Gratulacje, dajesz nadzieję 🙂

  • emikey Autorytet
    Postów: 3146 2258

    Wysłany: 4 października 2019, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _nova wrote:
    Emikey gratulacje! Jednak życie zweryfikowało hasło "nigdy bym nie rodziła bez zzo" 💪 świetnie Ci poszło!
    No jedno na zzo drugie bez znieczulenia to czas na 3 cesarke lol. Do wyboru do koloru :P

    Karooo93, _nova lubią tę wiadomość

    EnhBp1.png
    Zdbo.png
  • KasiaP Autorytet
    Postów: 458 546

    Wysłany: 4 października 2019, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emikey wspaniała akcja, gratulacje ❤️
    Karrrrr jaka ślicznotka ❤️❤️❤️

    kkkaaarrr lubi tę wiadomość

  • Aaga Autorytet
    Postów: 1268 1230

    Wysłany: 4 października 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkkaaarrr moja tez ma taka bujna czupryne!!

    Emikey gratulacje :) tak Was karmia ze pozazdroscic!

    kkkaaarrr lubi tę wiadomość

  • emikey Autorytet
    Postów: 3146 2258

    Wysłany: 4 października 2019, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Człowiek po porodzie ma jakiś inny mózg. Wiecie o co zapytałam polozna? Czy jakieś kobiety zmarły w tym szpitalu podczas porodu. I usłyszałam, że tak. Ale ze nie z bólu. To odnośnie mojego darcia, że umrę za sekundę

    przedszkolanka:), Jupik, aga_ni lubią tę wiadomość

    EnhBp1.png
    Zdbo.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 4 października 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emikey wrote:
    Człowiek po porodzie ma jakiś inny mózg. Wiecie o co zapytałam polozna? Czy jakieś kobiety zmarły w tym szpitalu podczas porodu. I usłyszałam, że tak. Ale ze nie z bólu. To odnośnie mojego darcia, że umrę za sekundę
    Wybacz,rozbawiło mnie to :p

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • emikey Autorytet
    Postów: 3146 2258

    Wysłany: 4 października 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Wybacz,rozbawiło mnie to :p
    No przecież po to napisałam żeby poprawić wam humor :P

    przedszkolanka:), Jupik lubią tę wiadomość

    EnhBp1.png
    Zdbo.png
  • Kookosowa Autorytet
    Postów: 1939 1984

    Wysłany: 4 października 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emikey gratulacje. No pytanie konkretne hehe a ta informacja ci po cos konkretnego?? :)

    Kiniorek idz spac. Maz chce ci ulżyć. Po co to sie zastanawiac. Jeszcze sie zdążysz nie wyspac przez pare miesiecy.

    A ja sie wazylam w poniedzialek i juz mam 17 kg zrzucone. Jeszcze 3 i bede bez nadmiaru ciazowego.


    Bartuś 19.09.2019 20:14
    37 tydzien 1 dzien :)
    Witaj synku
  • Karooo93 Autorytet
    Postów: 603 549

    Wysłany: 4 października 2019, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra i Emikey - gratuluje chłopakow! 😊
    Mini i kalcia - trzymam za Was kciuki! ✊✊✊
    Ja miałem dzisiaj słaby dzień ...
    Podejrzewam,że możliwe rozchodzi mi się spojenie,bo boli mnie na dole, chodzę jak polamana, a na domiar złego pojawił mi się hemoroid - pierwszy raz w życiu ...
    Co na to stosowac ? 😣

    Ig004 lubi tę wiadomość

    6ff2db1f3a.png
    e787fc5cda.png
  • emikey Autorytet
    Postów: 3146 2258

    Wysłany: 4 października 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kookosowa wrote:
    Emikey gratulacje. No pytanie konkretne hehe a ta informacja ci po cos konkretnego?? :)

    Kiniorek idz spac. Maz chce ci ulżyć. Po co to sie zastanawiac. Jeszcze sie zdążysz nie wyspac przez pare miesiecy.

    A ja sie wazylam w poniedzialek i juz mam 17 kg zrzucone. Jeszcze 3 i bede bez nadmiaru ciazowego.
    Tak. Bałam się, że mogłam być jedna z nich. Bo darlam się że umieram, zaraz zemdleje, nie udaje i nie jestem hipohondryczka :P

    EnhBp1.png
    Zdbo.png
‹‹ 1288 1289 1290 1291 1292 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ