X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie październik 2019
Odpowiedz

Mamusie październik 2019

Oceń ten wątek:
  • wiktoriaa Autorytet
    Postów: 1250 616

    Wysłany: 25 maja 2021, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A macie dziewczyny jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę jeśli chodzi o piaskownice? Chce drewnianą taką 120×120 zamykana, a po rozłożeniu żeby były ławki. Na allegro dużo ofert ale jak czytam opinie jakość koszmar

    syy26iye928jhyb7.png
  • Dreamer Autorytet
    Postów: 2039 849

    Wysłany: 29 maja 2021, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie zamówiłam taka piaskownice. Ale sprzedawca nie jest sprawdzony. Zobaczymy co przyjdzie.

  • wiktoriaa Autorytet
    Postów: 1250 616

    Wysłany: 29 maja 2021, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dreamer wrote:
    Ja właśnie zamówiłam taka piaskownice. Ale sprzedawca nie jest sprawdzony. Zobaczymy co przyjdzie.
    Czekam na recenzję i najwyżej też zamówię jak podasz namiary 🤗

    syy26iye928jhyb7.png
  • wiktoriaa Autorytet
    Postów: 1250 616

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doszła Ci Dreamer piaskownica? Bo chyba dziś będę zamawiać

    syy26iye928jhyb7.png
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 5 czerwca 2021, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Dawno mnie nie było, ale i tutaj jakoś cichutko.
    W kwestii piaskownicy nie pomogę. Mamy zrobiona przez męża. Na wzór takiej z allegro. Sprawdza się, zimę przetrzymała.

    U nas choroby.
    Mnie po 2giej dawce szczepionki na Covid, mega ścięło. Kolejny dzień nie dałam rady wstać z łóżka. Potem 2 dni ok i złapałam jakieś przeziębienie i ogólnie jest kiepsko. Do tego opryszczka na ustach dziś się pojawiła, tlamsze w zarodku.
    Lidia na dzień dziecka się rozchorowała. Oczka jej się ropily, do tego zielony katar. Za to starszak wrócił z przedszkola z dnia dziecka z ospa. Wysypany był na tułowiu, kilka na ręce i twarzy. Na ospę go szczepilam gdy miał rok, ale jedna dawka. Potem mi chorował i go druga nie doszczepilam. Przeszedł bardzo łagodnie. Humor ma cały czas, apetyt normalny, bez temp. Tylko te kropki. Jak mąż poszedł z nim do lekarza to usłyszał że to koncoweczka a chorował wtedy drugi dzień. 🤣
    Tylko teraz boję się o Lidie. Co prawda też 1 dawkę dostała a potem jakoś się nie zebrałam żeby ją doszczepić.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • wiktoriaa Autorytet
    Postów: 1250 616

    Wysłany: 6 czerwca 2021, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka chyba Cię myślami ściągnęłam bo wczoraj jak siedziałam na huśtawce to miałam pisać co słychać. Zamówiłam jakaś tą piaskownice, zobaczymy co przyjdzie, mąż by też zrobił ale nie ma czasu, obecnie jest na tatusiowym ale maluje dom rodzinny bo teściowa sobie wymyśliła.
    Współczuję samopoczucia,mojej bratowej bratowa się zaszczepiła i na szczęście na miejscu dostała takiej reakcji że aż karetkę do niej wzywali, dostała zakaz przyjmowania drugiej dawki.
    A dzieci kiedy maja druga dawkę na ospe?
    Mam nadzieję że szybko wrócicie wszyscy do zdrowia

    syy26iye928jhyb7.png
  • aga90 Autorytet
    Postów: 252 162

    Wysłany: 6 czerwca 2021, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję choróbsk. Mój mąż po Johnsonie tragicznie się czuł w nocy i na następny dzien. Już się żegnał ze mną 😉. Całe szczęście mnie nie dopadły skutki uboczne, bo szczepiliśmy się razem i tak to ja mogłam się dzieckiem zajmować.
    A no i Hani się jakiś katar przyczepił. Już od tygodnia. Z nosa generalnie nie wypływa ale bulgocze i jak odciągam to przezroczyste gluty. Na razie nie widać żeby miał się skończyć 🤔

  • sandrina22 Autorytet
    Postów: 1279 944

    Wysłany: 7 czerwca 2021, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojego po drugiej dawce Astry też strasznie rozłożyło.
    Ja czekam aż urodzę i planuję Johnsonem się zaszczepić.
    Aga u nas taki sam katar - dwa dni się lało, a teraz jak u Hani 🤷
    Mam nadzieję, że mały się wykuruje w końcu , bo za dwa tygodnie ma szczepienie na ospę.

    l22n8rib4ir19qsz.png

    dqpr9vvjd8qbaglu.png
  • wiktoriaa Autorytet
    Postów: 1250 616

    Wysłany: 7 czerwca 2021, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które to szczepienie na ospe? To te zalecane?

    syy26iye928jhyb7.png
  • sandrina22 Autorytet
    Postów: 1279 944

    Wysłany: 7 czerwca 2021, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiktoriaa wrote:
    Dziewczyny które to szczepienie na ospe? To te zalecane?
    Tak, to to nieobowiązkowe.
    Dla żłobkowych dzieci jest za darmo, a tak to z 200 zł kosztuje.

    l22n8rib4ir19qsz.png

    dqpr9vvjd8qbaglu.png
  • wiktoriaa Autorytet
    Postów: 1250 616

    Wysłany: 7 czerwca 2021, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandrina22 wrote:
    Tak, to to nieobowiązkowe.
    Dla żłobkowych dzieci jest za darmo, a tak to z 200 zł kosztuje.
    A tak sobie właśnie myślę Boże przegapiłam albo nic mi pediatra nie mówiła a to taki myk

    syy26iye928jhyb7.png
  • ammarylis Autorytet
    Postów: 504 326

    Wysłany: 8 czerwca 2021, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim. Też tutaj dawno nie zaglądałam. Praca dom, szkoła i tak w kółko a do tego brak energii na koniec dnia to u mnie ostatnio norma.My też jesteśmy po szczepieniu jedna dawką przeciw ospie bo się bałam ,że inne dzieci z rodziny przyniosą nam do domu. U nas w przychodni koszt jednej dawki 220 zł. Lekarze nie mówią za dużo o tym szczepieniu bo przez ostatni rok to głównie były teleporady, a poza tym to szczepienie dodatkowe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2021, 20:16

  • Dreamer Autorytet
    Postów: 2039 849

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiktoriaa wrote:
    Doszła Ci Dreamer piaskownica? Bo chyba dziś będę zamawiać

    Przepraszam ze nie odpisałam w porę ale na nic czasu nie ma. Moja piaskownica wyglada ładnie ale jakość taka sobie. Najtańsze śruby i zawiasy. Zobaczymy ile posłuży.

  • Dreamer Autorytet
    Postów: 2039 849

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandrina22 wrote:
    Mojego po drugiej dawce Astry też strasznie rozłożyło.
    Ja czekam aż urodzę i planuję Johnsonem się zaszczepić.
    Aga u nas taki sam katar - dwa dni się lało, a teraz jak u Hani 🤷
    Mam nadzieję, że mały się wykuruje w końcu , bo za dwa tygodnie ma szczepienie na ospę.

    A jak u Ciebie z odwiedzinami po porodzie ? U nas narazie zakaz. Cześć szpitali zaczyna pozwalać ale zaszczepionym. A my nie jesteśmy jakoś bardzo chętni do szczepień. Tez myślałam o j&j bo tylko jedna dawka. I byłoby z głowy. Ale siostra bardzo zle zniosła. Zobaczymy co będzie na jesień. Teraz sytuacja w miarę opanowana.

  • sandrina22 Autorytet
    Postów: 1279 944

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dreamer w sumie to nie wiem nawet. Mam nadzieję, że nadal będzie zakaz.

    l22n8rib4ir19qsz.png

    dqpr9vvjd8qbaglu.png
  • Dreamer Autorytet
    Postów: 2039 849

    Wysłany: 10 czerwca 2021, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandrina22 wrote:
    Dreamer w sumie to nie wiem nawet. Mam nadzieję, że nadal będzie zakaz.

    Naprawdę ? Ja to sobie nie wyobrażam ze mogę tam być sama cały czas. Ale może dlatego ze w tamtej ciąży zapłaciliśmy za rodzinny pokój i mąż był ze mną całe trzy dni. Również w nocy

  • aga90 Autorytet
    Postów: 252 162

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dreamer wrote:
    Naprawdę ? Ja to sobie nie wyobrażam ze mogę tam być sama cały czas. Ale może dlatego ze w tamtej ciąży zapłaciliśmy za rodzinny pokój i mąż był ze mną całe trzy dni. Również w nocy

    Mnie to nie dotyczy ale też sobie tego nie wyobrażam. Ale ja mam już spaczone podejście po tym co przeszłam z Hanią.

  • wiktoriaa Autorytet
    Postów: 1250 616

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popieram, nie wyobrażam sobie rodzić sama. Mąż podczas porodu był przy mnie cały czas dopiero po cc przed północą pojechał do domu, dojeżdżał codziennie przez 4 dni 50km. Nie wiem jakby to było bez niego.

    syy26iye928jhyb7.png
  • Karooo93 Autorytet
    Postów: 603 549

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Też mnie trochę nie było.
    Udało nam się wyjechać do Albanii, także się troche urlopowalismy, o ile wyjazd z dwojka dzieci można nazwać wakacjami 😂😂
    Żłobek, który budują obok nas we wrześniu jeszcze nie rusza, także siedzimy dalej z Julka w domu.
    W końcu jakaś ładniejsza pogoda, na działce już stoi basen i liczę na kąpiele jeszcze w tym tygodniu ☺️
    Poza tym w sobotę ruszamy cała rodzina na wesele 💃💃
    I czas biegnie jak szalony! 😳

    6ff2db1f3a.png
    e787fc5cda.png
  • Dreamer Autorytet
    Postów: 2039 849

    Wysłany: 16 czerwca 2021, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wakacje z dziećmi to podobno taki czas po którym Trzeba wrócić i jechać samej do sanatorium :)
    U nas ciapanie w wodzie na całego. Stan podgorączkowy od dwóch dni. Nie wiem czy od tej wody czy za dużo biega i mu dogrzalo. Zobaczymy.
    Kiedy możemy się spodziewać kolejnych zębów -piątek ? Już tyle czasu nic nie wyrosło

‹‹ 1732 1733 1734 1735 1736 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ