Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie październik 2019
Odpowiedz

Mamusie październik 2019

Oceń ten wątek:
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 17 marca 2019, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ze Śląska ujawnijcie się

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Kookosowa Autorytet
    Postów: 1939 1984

    Wysłany: 17 marca 2019, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie czytałam. Teraz poczytałam skrót. Chodzi o naturalne leczenie.
    Ja mam sposób na Hashimoto Karen Frazier. Super książka o diecie, jadłospisy na cały miesiąc, składniki jakie trzeba unikać. Plus czytamy publikacje i podczytuje bloga niedoczynna.

    ManiaM lubi tę wiadomość


    Bartuś 19.09.2019 20:14
    37 tydzien 1 dzien :)
    Witaj synku
  • emikey Autorytet
    Postów: 3146 2258

    Wysłany: 17 marca 2019, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brunetka91 wrote:
    A ma któraś z Was za wysokie ciśnienie? W piątek na wizycie miałam 141/90. Kazał mi kupić ciśnieniomierz naramienny i mierzyć codziennie.. Pewnie tabletki na ciśnienie mnie czekają.. :(
    Ja zawsze mam u lekarza za duze.wle u mnie już stwierdzili syndrom białego fartucha dawno temu. Nic nie poradzę. Normuje się z 20-30 min po wizycie.

    EnhBp1.png
    Zdbo.png
  • Kiniorek91 Autorytet
    Postów: 2003 1502

    Wysłany: 17 marca 2019, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarra chyba ja i Merci i Neroli z okolic jesetesmy :) moze nowe jakies sa tez :)

    meerici lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3m66a9e1d.png
  • emikey Autorytet
    Postów: 3146 2258

    Wysłany: 17 marca 2019, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś z mężem wracając z parku gadaliśmy sobie o Sycylii i jak mi się tak zachciało oliwek ze jeździliśmy po mieście i szukaliśmy otwartego sklepu bo musiałam mieć oliwki! A tu sklepy do 16. znaleźliśmy w małym Sklepiku osiedlowy.

    EnhBp1.png
    Zdbo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniorek91 wrote:
    Sarra chyba ja i Merci i Neroli z okolic jesetesmy :) moze nowe jakies sa tez :)
    Tak, Katowice.

    Ale mialam atak kaszlu, az zwymiotowałam.
    Onawiam sie ze dostane antybiotyk. Brala ktoras z Was w ciazy? Boje sie go brac:/

  • wiktoriaa Autorytet
    Postów: 1251 616

    Wysłany: 17 marca 2019, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neroli wrote:
    Tak, Katowice.

    Ale mialam atak kaszlu, az zwymiotowałam.
    Onawiam sie ze dostane antybiotyk. Brala ktoras z Was w ciazy? Boje sie go brac:/
    W 6tyg brałam antybiotyk przez 10dni miałam zapalenie zatok

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    syy26iye928jhyb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze isc do swojego gina czy moge do rodzinnego? Moze lepiej jutro zadzwonie do poloznej. Zalamana jestem :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o wpisanie prenatalnych na 02.04. :-)

  • wiktoriaa Autorytet
    Postów: 1251 616

    Wysłany: 17 marca 2019, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neroli wrote:
    Musze isc do swojego gina czy moge do rodzinnego? Moze lepiej jutro zadzwonie do poloznej. Zalamana jestem :(
    Ja byłam u rodzinnej, zapewniła że bezpieczniej podać antybiotyk niż zostawić z infekcja, a Ginowi powiedziałam na 1 wizycie, w sumie możesz do rodzinnego i zależy co Ci da, skonsultować to potem z Twoim ginekolog. Będzie dobrze

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    syy26iye928jhyb7.png
  • _nova Autorytet
    Postów: 351 405

    Wysłany: 17 marca 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Dziewczyny ze Śląska ujawnijcie się

    Rybnik ;)

    XxMoniaXx lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanu7 wrote:
    Proszę o wpisanie prenatalnych na 02.04. :-)
    A jak poprzednia wizyta? Nie dałaś nic znać po niej...

  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 17 marca 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale w tym tygodniu mamy wizyt, i to prawie same z usg genetycznym :D ja sie mega cieszę, bo udało nam się znaleźć opiekę dla Borysa na czwartek i jadę z M. W tej ciąży nie był jeszcze ze mną ani razu, bo zawsze zostaje z Borysem, więc bardzo się cieszę, że w końcu zobaczy dzidzie :D

    nick nieaktualny, Dominika32 lubią tę wiadomość

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 17 marca 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w poprzedniej brałam antybiotyk,są specjalne bezpieczne dla ciężarnych

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sunshine03 wrote:
    A jak poprzednia wizyta? Nie dałaś nic znać po niej...

    Z wrazenia zapomnialam! Wszystko super, termin zmienil sie na 8.10, a dodatkowo lekarz powiedzial, ze chlopiec... wiem, ze wiele osob uwaza, ze to jak wróżenie z fusow na tym etapie, ale nic nie pytalismy o plec, lekarz sam powiedzial, ze wstepnie widac i czy chcemy poznac. Jest swietnym specjalista z certyfikatem FMF i doskonalym sprzetem. Zobaczymy, czy sie nie myli ;-) dla nas plec bez roznicy, najwazniejsze, zeby bylo zdrowe.

    przedszkolanka:), nick nieaktualny, Kookosowa, Dominika32, nick nieaktualny, kasia1518 lubią tę wiadomość

  • ManiaM Autorytet
    Postów: 588 569

    Wysłany: 17 marca 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanu 7, to super, ciekawe czy ja za tydzień już będę coś wiedziała mniej więcej:)


    oar843r8hxms7jm7.png
  • Kiniorek91 Autorytet
    Postów: 2003 1502

    Wysłany: 17 marca 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem ciekawa jutra :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3m66a9e1d.png
  • _nova Autorytet
    Postów: 351 405

    Wysłany: 17 marca 2019, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniorek91 wrote:
    Ja jestem ciekawa jutra :)

    Będzie dobrze! Całe forum trzyma kciuki! :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniorek91 wrote:
    Ja jestem ciekawa jutra :)
    Wszystko będzie dobrze, kciuki za jutro! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2019, 23:32

  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 17 marca 2019, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Któraś pytała o detektor- Jumper JPD-100S6, kupiony na allegro za 199.99 sprzedający e-stornet czy coś w ttm stylu.
    Jedyne co to nie dołączyli kabla do nagrywania, a był w opisie, ale i tak nie zamierzałam korzystać, więc się nie dopominam.

    Ja dziś rano odwalilam maniane (a propos uważania na to co się je) ale napiszę jutro bo padam z nóg i mdłości..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2019, 23:34

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
‹‹ 233 234 235 236 237 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ