X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie październik 2019
Odpowiedz

Mamusie październik 2019

Oceń ten wątek:
  • Paulinka 6 Debiutantka
    Postów: 6 9

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki dziewczyny za wizyty. Całe szczęście że już po świętach bo nie lubię tak jeździć i siedzieć przy stole męczące.

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Wam za wszystkie kciuki i miłe słowa 😘 nawet nie wiecie, ile dla mnie znaczy Wasze wsparcie.
    Totalnie jestem zbita z tropu.
    Po pierwsze moje wyniki to nie jest w ogóle nic pewnego. Tak jak powiedziała Pani Docent, w sądzie powiedzieliby, ze to poszlaki a nie dowody. Wielcy lekarze w szpitalu zakaźnym porównywali wyniki robione dwoma różnymi technikami... mam powtórzyć te, które robiłam sama, prywatnie, w swoim laboratorium bo dopiero to będzie rzetelne porównanie. I wtedy mam tylko zadzwonić z wynikiem i dowiem się jaka diagnoza jest.
    Nawet jeśli doszło do zakażenia to nie ma tragedii ani paniki, ryzyko jest bardzo małe, ale jest, wiec mam tez litanie do lekarza położnika w szpitalu, w którym będę rodzic. W dniu porodu i po porodzie są badania, które muszę wykonać.
    A i amniopunkcja absolutnie nie. Taka sytuacja jak moja a nawet tak wczesne zakażenie nie jest wskazaniem do inwazyjnej diagnostyki prenatalnej.
    No wiec do tego samego laboratorium kierują w poniedziałki wiec wtedy zrobię wyniki. Zobaczymy, co dalej.

    Cabrera, Goemi, Monalisa88, kkkaaarrr, japonka, Kookosowa, Dominika32, wiktoriaa, _nova, sunshine03 lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni, w sumie bardzo dobre wieści :) dalej nie puszczam kciuków <3

    U mnie niby łożysko na tylnej ścianie wysoko, ale ruchów jeszcze nie poczułam, a nie mogę się już ich doczekać ;)
    W kwestii detektora - u mnie rano zawsze najlepiej słychać...ale nadal uważam, że najlepiej słuchać przez słuchawki. Wówczas mamy 100% pewności, że to tętno Malucha. Tego dźwięku nie da się pomylić <3

    Monalisa, biedna psinka, razem z moim psim rozbójnikiem będziemy trzymać kciuki !!

    moni05 lubi tę wiadomość

  • Monalisa88 Autorytet
    Postów: 471 286

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera, dziekujemy. :)

    Karolina 10.10.2019💞
    Lena 8.11.2012💞
    Samantha 27.10.2009💞

  • Dreamer Autorytet
    Postów: 2039 849

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni to chyba dobre informacje. Ale najgorsze jest to ze nigdy nie wiadomo komu można wierzyć. Idziesz do szpitala, ktory powinien się ma tym znać i wprowadzają Cię w błąd.

    Często tez jest tak ze ludzie maja zaufanie do lekarza który jest miły. I na tym tez się można przejechać bo sposób bycia nie zawsze idzie w parze z kompetencjami.

    moni05 lubi tę wiadomość

  • Dreamer Autorytet
    Postów: 2039 849

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie chyba coś ,smyra’ Koło pępka :)

    Kookosowa lubi tę wiadomość

  • Kookosowa Autorytet
    Postów: 1939 1984

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni dobre wieści i amniopunkcja ci odchodzi a to dodatkowy stres. Myślę że pani docent wie co mówi i nie ma powodów do obaw. Musi być dobrze. :)

    moni05 lubi tę wiadomość


    Bartuś 19.09.2019 20:14
    37 tydzien 1 dzien :)
    Witaj synku
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, nie wiadomo komu wierzyć. Ale nawet ta genetyk z Torunia dała mi namiary na tą Docent, ona się zajmuje tym na codzień. To też inaczej.

    Właśnie dzisiaj koło pępka mnie strasznie kłuje, oby nie ze stresu takie coś.

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • Aguuula;2525 Autorytet
    Postów: 1157 1239

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ManiaM wrote:
    Dziewczyny, które mają tylozgięcie:
    Czy wy też zauważyłyście z partnerami, że wasza macica, szyjka czy ogólnie budowa uległa zmianie? Czy to możliwe że się wyprostowalo?
    Mi kiedyś lekarz powiedział, że po ciąży tyłozgięcie może zniknąć a moze też tak być, że macica powróci do pierwotnego stanu.

    Monalisa, trzymam kciuki za Twoją psinkę a moje pieski zaciskają łapki! Kilka lat temu przechodziłam to co Ty teraz z tym, ze walczyliśmy z inną chorobą. Tez jestem mocno związana z moimi psami. Traktuję je jak dzieci, serio. Wierzę że będzie dobrze. Musi być!!

    My po wizycie. Wszystko dobrze. W tym tygodniu powtarzam badania po szpitalu, czy jest poprawa. Oby tak. Jedynie łożysko jest nisko ale lekarz mówił ze jest jeszcze ok i powinno sie podnosić z tygodnia na tydzień.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2019, 17:24

    moni05 lubi tę wiadomość

    Wrzesień 2019, urodził się synuś 💙
    Czerwiec 2022, urodziła się córcia❤
    4xIUI :( ,3x transfer :( ,1x crio :( ,1x transfer -biochemiczna :( , 1x crio :), drugi crio :)
  • Monalisa88 Autorytet
    Postów: 471 286

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguuula;2525 wrote:
    Mi kiedyś lekarz powiedział, że po ciąży tyłozgięcie może zniknąć a moze też tak być, że macica powróci do pierwotnego stanu.

    Monalisa, trzymam kciuki za Twoją psinkę a moje pieski zaciskają łapki! Kilka lat temu przechodziłam to co Ty teraz z tym, ze walczyliśmy z inną chorobą. Tez jestem mocno związana z moimi psami. Traktuję je jak dzieci, serio. Wierzę że będzie dobrze. Musi być!!

    My po wizycie. Wszystko dobrze. W tym tygodniu powtarzam badania po szpitalu, czy jest poprawa. Oby tak. Jedynie łożysko jest nisko ale lekarz mówił ze jest jeszcze ok i powinno sie podnosić z tygodnia na tydzień.

    Ja swojego malucha tez traktuje jak synka. Wiec wiem o czym mowisz. Dlatego mam ciezkie ostatnie dni i tak mi zle gdy patrze ze nie ma poprawy i rokowania sa jakie sa.

    Trzymam kciuki by byla poprawa w wynikach:)

    Karolina 10.10.2019💞
    Lena 8.11.2012💞
    Samantha 27.10.2009💞

  • Awaria_90 Koleżanka
    Postów: 44 73

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, który detektor tętna polecacie? Jednak chyba kupię...

    cb7wyx8d3fx1nvty.png
  • Aguuula;2525 Autorytet
    Postów: 1157 1239

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monalisa88 wrote:
    Ja swojego malucha tez traktuje jak synka. Wiec wiem o czym mowisz. Dlatego mam ciezkie ostatnie dni i tak mi zle gdy patrze ze nie ma poprawy i rokowania sa jakie sa.

    Trzymam kciuki by byla poprawa w wynikach:)
    Wyobrażam sobie co czujesz :( Życzę zdrówka pieskowi. Musisz być silna żeby on to też czuł.

    Wrzesień 2019, urodził się synuś 💙
    Czerwiec 2022, urodziła się córcia❤
    4xIUI :( ,3x transfer :( ,1x crio :( ,1x transfer -biochemiczna :( , 1x crio :), drugi crio :)
  • Dreamer Autorytet
    Postów: 2039 849

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czytam na wrześniowych ze ich dzieciaczki maja już po 400-500 gram.
    To jest miesiąc więcej a taka różnica.
    Mam koleżankę co urodziła w 24 tygodniu dziecko 440 gram i przeżyło.

  • japonka Autorytet
    Postów: 2234 2280

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, działa Wam dzisiaj forum dobrze? Mnie już parę razy wywaliło albo dostaję błąd 404 jak próbuję wejść na ostatnią stronę wątku...

    a5526252e0.png

    38 lat | 5,5 r starań, 1 strata 5.2017 (Adaś,LBWC,16t)| JA: MTHFR 677T homo, IO, NK 20%, INF ⬆️, KIR Bx, AMH 1,3; ON: 4%, fDNA 32% | 3x IUI, 3 x ICSI (6 transferów, 8 zarodków, 4*)
  • wiktoriaa Autorytet
    Postów: 1250 616

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki co działa

    syy26iye928jhyb7.png
  • Aguuula;2525 Autorytet
    Postów: 1157 1239

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też coś mi dziś nie działa jak zawsze.

    Wrzesień 2019, urodził się synuś 💙
    Czerwiec 2022, urodziła się córcia❤
    4xIUI :( ,3x transfer :( ,1x crio :( ,1x transfer -biochemiczna :( , 1x crio :), drugi crio :)
  • Dominika32 Autorytet
    Postów: 692 591

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    japonka wrote:
    Dziewczyny, działa Wam dzisiaj forum dobrze? Mnie już parę razy wywaliło albo dostaję błąd 404 jak próbuję wejść na ostatnią stronę wątku...

    U mnie dokładnie to samo...

    w57vrjjgdjn1sode.png

    qdkkkqi1yy4kqg9a.png

    lprkcwa1u3xyt21v.png

  • adella1 Autorytet
    Postów: 760 580

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    japonka wrote:
    Dziewczyny, działa Wam dzisiaj forum dobrze? Mnie już parę razy wywaliło albo dostaję błąd 404 jak próbuję wejść na ostatnią stronę wątku...

    U mnie to samo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2021, 23:56

  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wyskakuje błąd co kilka minut,pewnie robią ta aktualizacja wyglądu co ma ovu

    2017 #1
    2019 #2
    :D
‹‹ 438 439 440 441 442 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ