Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie z Bielska i okolic
Odpowiedz

Mamusie z Bielska i okolic

Oceń ten wątek:
  • ss Autorytet
    Postów: 1419 1100

    Wysłany: 20 listopada 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmarzenak jasne, przyjełam zaproszenie:)

    mmarzenak lubi tę wiadomość

    f2wl3e5evgpro1oz.png

    nzjd9jcg6dvkhdf7.png
  • Bomblica Autorytet
    Postów: 692 673

    Wysłany: 21 listopada 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ss no czekam na ten piękny czas bo póki co to mdlosci, wymioty, teraz jeszcze mam katar ciurkiem z nosa kapiący.. Juz nie wspomnę ze jem na siłę, a jak mi burczy w brzuchu to płakać mi sie chce.. Mam nadzieję że za parę tygodni będzie faktycznie ten piękny czas :)

    córeczka 23.08.2015 [*] 6 tc
    Gabrysia ur.27.06.2016
    Hipotrofia, bezwodzie
  • ss Autorytet
    Postów: 1419 1100

    Wysłany: 26 listopada 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cala ciaze mialam mdlosci i zawsze mowilam ze ten kto powiedzial ze ciaza to piekny okres to byl napewno facet:p zaliczylam chyba wszystkie ciazowe dolegliwosci i juz na poczatku mialam jej serdecznie dosc...ale teraz z perspektywy czasu,gdy wroce wspomnieniami to łezka kręci sie w oku,bo to najwiekszy cud,a kazdy ruch mojego synka byl taką radoscia ktorej sie opisac nie da.bylo naprawde ciezko ale jest co wspominac.a teraz jest jezzcze ciezej,ale dla usmiechu swojego dziecka i dotyku malych raczek przejsc mozna wszystko;)takze delektujcie sie, bo czas szybko plynie,odpoczywajcie bo po porodzie juz nie bedzie to mozliwe i dbajcie o siebie,bo czeka was cos pieknego;)

    f2wl3e5evgpro1oz.png

    nzjd9jcg6dvkhdf7.png
  • ss Autorytet
    Postów: 1419 1100

    Wysłany: 26 listopada 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i powodzenia życzę;) niech dzidziulki rosną zdrowo!!

    f2wl3e5evgpro1oz.png

    nzjd9jcg6dvkhdf7.png
  • kingaaa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, ja też jestem z okolic Bielska i szukam poleconej położnej z wojewódzkiego... Może któraś ma jakieś doświadczenia w tym kierunku?

  • Taka Sytuacja Przyjaciółka
    Postów: 81 90

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    są tu jeszcze jakieś mamusie z Bielska i okolic?
    Ja zaczynam właśnie 8tc.
    Odezwijcie się :)

  • Bomblica Autorytet
    Postów: 692 673

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zaraz wskakuję w 14tc :) aktualnie morduje mnie choróbsko...

    córeczka 23.08.2015 [*] 6 tc
    Gabrysia ur.27.06.2016
    Hipotrofia, bezwodzie
  • Andzia SM Autorytet
    Postów: 703 646

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja dołączam do grupy przyszłych mamusi z Bielska :) Termin na koniec czerwca :) Rodzić planuję na Wyspiańskiego, a lekarz prowadzący to dr Lasatowicz :) Ja jestem bardzo zadowolona :)

    l22nzbmhf5ftteff.png
  • Ollaala Znajoma
    Postów: 20 8

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem i Ja CZeść Bielsko !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Jestem również z okolic Bielska.
    Jestem w 11 t.c.
    Czy któraś z Was robiła USG prentalne?
    Jeśli tak to gdzie?
    No i czy macie jakiegoś ginekologa godnego polecenia?
    Narazie trafiłam do dr Niemcewicza ale jest dość oschły i tak jakoś rozglądam się za kimś innym

  • Andzia SM Autorytet
    Postów: 703 646

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orange_tree prenatalnych nie robiłam. Polecam dr Lasatowicza :) Prywatnie ale warto;) miły, sympatyczny, zawsze poświęca tyle uwagi i czasu ile potrzebuje. Ja go polecam z czystym sumieniem :)

    Orange_tree lubi tę wiadomość

    l22nzbmhf5ftteff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Lasartowicz przyjmuje tylko w swoim prywatnym gabinecie?
    Pytam ponieważ mam kartę enel-med i jesli dałoby się chętnie bym z niej korzystała. Jednak jeśli nie znajdę nikogo wartego uwagi poszukam jakiegoś prywatnego ginekologa. Sama nie mam wskazań do prenatalnych ale moja pierwsza ciąża i jestem dość wystraszona i liczę, że takie badanie uspokoi mnie trochę :)

    Andzia SM lubi tę wiadomość

  • Andzia SM Autorytet
    Postów: 703 646

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tylko prywatnie na karpackim. Atutem jest to że pracuje na Wyspiańskiego wiec plus bo tam planuje rodzić :) a co do prenatalnych to moja ciaza jest też pierwsza i miałam w planach iść ale lekarz nie widział podstaw mówi ze np. Kość Nowa widoczna, nerki Itp wiec mnie to uspokoilo. :)

    l22nzbmhf5ftteff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja też jestem z Bielska, termin na wrzesień :)

  • Andzia SM Autorytet
    Postów: 703 646

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam pytanie czy któraś orientowala się może od kiedy trzeba zapisać się do szkoły rodzenia na Wyspiańskiego. Będę dzwonić dzwonić przyszłym tygodniu i zobacZę ale może kto z Was się orientowal;)

    l22nzbmhf5ftteff.png
  • marti_88 Autorytet
    Postów: 289 206

    Wysłany: 15 lutego 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczynki! Ja również jestem z Bielska-Białej. Mam termin na październik 2016. Chodziłam dotychczas do przychodni ultramedic bo tam miałam darmowe wizyty na ubezpieczenie enelmed. Chodziłam...do momentu jak po zrobieniu pierwszej bety potrzebowałam pilnie zrobić sobie termin u gina (mocz miał kolor jasno czerwony oraz ostra biegunka) i nie udało się takowej wizyty umówić... Wkurzyłam się i zadzwoniłam do dr Muskały-Bylica na komórkę, u której byłam dawniej na monitoringach prywatnie. Mogłam przyjść w ten sam dzień wieczorem do gabinetu bez problemu. Czy ktoś z Was może się wypowiedzieć na jej temat? wcześniej nie byłam z niej zadowolona bo jeśli chodzi o starania to Pani doktor ma słabe pojęcie i zaangażowanie. Przepisywanie leków bez badań czy jak przedstawiałam wykresy z ovu które świadczyły ewidentnie o owulce w 19dc kazała prać dupka/lutkę od 14dc... nie chcę z resztą się już rozwodzić bo mam nadzieję, że ten temat jest już za mną. W każdym razie ma bardzo ładny i dobrze wyposażony gabinet i jest przesympatyczna, pracuje w szpitalu Wojewódzkim co jest dla mnie ważne bo jak będę rodzić to na pewno tam. Macie jakieś opinie na jej temat?

    l22n6iyetayj1i0f.png
    24 cykle starań i sukces :)
  • maimama Autorytet
    Postów: 298 329

    Wysłany: 18 lutego 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy ma któraś z Was świeże doświadczenia nt porodu sn na Wyspiańskiego?

  • Andzia SM Autorytet
    Postów: 703 646

    Wysłany: 23 lutego 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maimama ja jeszcze nie rodziłam, ale w listopadzie rodziła Bratowa:) I jest zadowolona:) Na nic nie narzekała :)

    l22nzbmhf5ftteff.png
  • ss Autorytet
    Postów: 1419 1100

    Wysłany: 23 lutego 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda że takiego ruchu tu nie było jak ja byłam w ciąży:( zawsze to jakies wsparcie;) ale może chociaz wam pomoge.szkołe rodzenia zaczeliśmy w lipcu a urodziłam 4.10 i cala grupa byla mniej wiecej na tym samym etapie ciaży:)
    Rodziłam na wyspianskiego,z porodu jestem bardzo zadowolona bo trafilam na swietnych ludzi,wrecz anioly;) jednak opieka poporodowa kuleje,zostaje sie samemu sobie,do tego stopnia,ze nawet nikt nie raczyl mi powiedziec ze wychodze do domu.dowiedziałam sie od lekarki z oddzialu noworodkowego, która przyszła z wypisem synka.Nastepnie chodziłam po calym oddziale i szukałam kogokolwiek kto wyciągnął by mi wenflon i zdawało się że pojde z nim do domu:p
    A jako lekarke prowadzącą miałam dr Krystę.I polecam.pracuje na wyspianskiego,nie sieje paniki,zna sie na swojej pracy a dodatkowym atutem jest ze posiada certyfikat fmf,więc na żadne prenatalne dodatkowo nie musiałam iść bo zakładam że zna sie na tym;)

    f2wl3e5evgpro1oz.png

    nzjd9jcg6dvkhdf7.png
  • ss Autorytet
    Postów: 1419 1100

    Wysłany: 23 lutego 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak macie jakieś pytania to ja chętnie;) no i wszystkim gratuluje i spokojnych ciąż życze, szybkich porodów tak jak mój, cudownych wspomnien i zdrowych maluszków:*

    Andzia SM lubi tę wiadomość

    f2wl3e5evgpro1oz.png

    nzjd9jcg6dvkhdf7.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ