X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie z Śląska - łączymy się :)
Odpowiedz

Mamusie z Śląska - łączymy się :)

Oceń ten wątek:
  • jesslin87 Autorytet
    Postów: 1299 1819

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane wesołych świąt dla was dla mężów dla dzieciaczkow :) życzę ja i mój mąż i mój Maksy :)

    kamenkaa, paola89 lubią tę wiadomość

    74diqps6a69lyc94.png
  • jesslin87 Autorytet
    Postów: 1299 1819

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2016, 15:52

    FreshMm lubi tę wiadomość

    74diqps6a69lyc94.png
  • jesslin87 Autorytet
    Postów: 1299 1819

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mychakruszyna wrote:
    Wraz z Wiktorkiem życzymy wam zdrowych spokojnych i radosnych świąt :)

    Śliczny Twój Wiktorek :) ciocia przesyła buziaki :)

    mychakruszyna, kamenkaa lubią tę wiadomość

    74diqps6a69lyc94.png
  • Arwi Autorytet
    Postów: 1684 3405

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Wbijam się do Was po raz pierwszy.
    Wesołych Świąt!

    Czy któraś na doświadczenie ze Szpitalem Miejskim w Zabrzu (Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka)? Mam tam blisko, jestem z Zabrza i powoli rozglądam się za szpitalem na finał :) Jeszcze co prawda 4 miesiące w dwupaku, ale pewnie szybko zleci :)

    kamenkaa lubi tę wiadomość

    17u9anlislh8btc4.png

    Aniołek 9.09.2015r.
  • Karolina@ Autorytet
    Postów: 1308 2264

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qasha wrote:

    Czy któraś na doświadczenie ze Szpitalem Miejskim w Zabrzu (Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka)? Mam tam blisko, jestem z Zabrza i powoli rozglądam się za szpitalem na finał :) Jeszcze co prawda 4 miesiące w dwupaku, ale pewnie szybko zleci :)

    Ja wprawdzie nie mam doświadczenia z tym szpitalem, ale słyszałam tylko pozytywne opinie. Z opowiadań znajomych wynika, że to szpital na wysokim poziomie. Ja rodziłam w Gliwicach i również gorąco polecam.

    Arwi, mychakruszyna lubią tę wiadomość

    atdc20mmz2wpi7xu.png

    2fwacsqvbzwg1byy.png
  • Wirginia Autorytet
    Postów: 1025 651

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    140kroz.jpg

    Wybaczcie że tak późno, zdrowych i wesołych! :* U nas wyjątkowe bo we troje :)

    FreshMm, mychakruszyna, jesslin87, paola89, kamenkaa lubią tę wiadomość

    3i49df9hbvw2ma7w.pngltdgegz2mf7j7ogg.png
  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qasha wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    Wbijam się do Was po raz pierwszy.
    Wesołych Świąt!

    Czy któraś na doświadczenie ze Szpitalem Miejskim w Zabrzu (Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka)? Mam tam blisko, jestem z Zabrza i powoli rozglądam się za szpitalem na finał :) Jeszcze co prawda 4 miesiące w dwupaku, ale pewnie szybko zleci :)

    Ja rodziłam w Zabrzu i wspominam bardzo, bardzo pozytywnie. W przyszłości też chcę rodzić tylko tam. Mimo że nie znałam tam żadnego lekarza, to personel był świetny, miłe położne i warunki wręcz hotelowe, bo wszechstronne, nowoczesne sale na położniczym, Maks 2 osoby na sali i łazienka elegancka na sali. Jedzenie przepyszne.





    Dziewczyny, spóźnione życzenia wesołych świąt. Śliczne dzieciaczki :)

    mychakruszyna, jesslin87 lubią tę wiadomość

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • mychakruszyna Autorytet
    Postów: 1359 1305

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde Wiktorek po ciężkich bojach zostal poczęty równo rok temu. W piątek się kochaliśmy z mężem i co? Zapomniałam tabletki! Rano sobie przypomniałam :/ cholerka co prawda okresu jeszcze nie miałam ale w takim przypadku najłatwiej o wpadkę. Co jak co ale nie chce łączyć roczku z chrzcinami :P

    Wirginia, Arwi, jesslin87 lubią tę wiadomość

    74di6iyek3xe528u.png

    20140724580117.png
  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego dobrego w tym Nowym roku :) oby spełniły się wszystkie marzenia :) i te malusie i te duże :D zwłaszcza tym które planują kolejne dwie kreski ;)

    co do pionizacji po cc to mnie cieli koło 24 a między 6-7 przyszło dziewcze i kazało wstać i iśc pod prysznic :D i chwała jej za to że tak szybko bo potem byłoby tylko gorzej, im dłużej leżałam tym bardziej bolało , więc nawet jak Kinia spała to wstawałam , siadałam i wierciłam się. Rana ciągła z 2 tgodnie jeszcze ale jestem bardzo zadowolona bo od pionizacji sama zajmowałam się córką :) . Bolało ale co to za ból w porównaniu z tym małym cudem :). Dla mnie najgorszy był połóg, żeby ogarnąć ten bajzel między nogami ;) .

    Dziewczyny a jak tam po świętach ? :) ja przez to KP ciągle jem a święta były tylko kolejnym powodem do obżarstwa :P

    Po 20 zaczynamy z Kinią rozszerzanie diety :) wydaję się być chętna do jedzenia wiec mam nadzieję że będzie dobrze :)

    A co do dzidzi to mężu zdecydował a ja się zastanawiam nad drugim :P chociaż ta przerwa w pracy mnie przeraża :/ najchętniej to bym wróciła dopiero jak dzieci pójdą do przedszkola ... ale pracy też mi brakuje :/

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
  • mychakruszyna Autorytet
    Postów: 1359 1305

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paola ja też czekam aż Wiktorek skończy 5msc choc patrząc ile to wszystko kosztuje chyba poczekam do 6msc :P

    74di6iyek3xe528u.png

    20140724580117.png
  • mychakruszyna Autorytet
    Postów: 1359 1305

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam wrażenie ze odsuwam sie od męża...jakby mam Wiktorka i czulosc męża odsunelam. Bardzo chciałabym żeby mnie przytulal calowal bo tego nie robi ale jednocześnie sama tego od siebie nie daje. Czy któraś tez tak miała po porodzie? Mam wrażenie ze traktuje go jak kumpla a nie ukochanego mimo ze bardzo kocham

    74di6iyek3xe528u.png

    20140724580117.png
  • jesslin87 Autorytet
    Postów: 1299 1819

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mychakruszyna powiem Ci że gdy Maksy był malutki i potem dopóki karmilam. Więc Maksy zasypiał przy cycku jak chciałam wstać to się wybudzał. Już doszłam do wniosku że kiedyś było inaczej, mieliśmy dla siebie czas. Ale teraz gdy Maksy już jest starszy jest całkiem inaczej. Mamy czas dla siebie. By się poorzytulać :)

    74diqps6a69lyc94.png
  • mychakruszyna Autorytet
    Postów: 1359 1305

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie u nas tak jest ze wieczory osobno spędzamy ponieważ Wiktorek chodź spać 22 23 wiec ciągle z nim jestem albo mąż sie z nim bawi a ja zmywam czy prasuje a później karmienie usypianie... A o 23 to juz padnieta jestem i nie mam ochoty na nic:(

    74di6iyek3xe528u.png

    20140724580117.png
  • Karolina@ Autorytet
    Postów: 1308 2264

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MychaKruszyna - mój Tomek od urodzenia zasypiał ok 19 i tak ma do teraz, dlatego też wieczorem miałam nie tylko czas dla męża, ale również czas na książkę czy film. Budzi się rano około 7/8. Strasznie późno Wiktorek zasypia. Może za dużo śpi w dzień?

    atdc20mmz2wpi7xu.png

    2fwacsqvbzwg1byy.png
  • jesslin87 Autorytet
    Postów: 1299 1819

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina nie chce nic mówić łe Maksy nie pamiętam do kiedy chyba do 13 miesiąca albo ciutke krócej zasypiał o 19 a teraz 21-22 to jest norma. Nagle jakoś tak się wydarzyło że przestał zasypiać o 19. Na początku byłam zła bo się przyzwyczaiłam że on zasypia szybko i mam mnóstwo czasu dla siebie. Tym bardziej mówię o czasie bez cycka czyli od 10 miesiąca życia Maksa. Zabralama mu jedną drzemke w ciągu dnia a to i tak nic nie dało.

    Mychakruszyna nie martw się im dziecko starsze tym mniej tak naprawdę nas potrzebuje :(

    74diqps6a69lyc94.png
  • jesslin87 Autorytet
    Postów: 1299 1819

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa i Maksy nadal rano wstaje między 7-8 ;)

    74diqps6a69lyc94.png
  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesslin, u nas to samo, jakiś czas temu nagle zamiast o 19stej, zaczął chodzić spać o 21 :o chyba nasze dzieciaczki wkroczyły w taki wiek, ze potrzebują mniej snu

    jesslin87 lubi tę wiadomość

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny jak mnie dawno nie bylo.Tez tak macie ze po urodzeniu dziecka nie macie na nic czasu? Masakra....
    Amelka 16stego bedzie miec 7miesiecy jeszcze nie siedzi jest rehabilitowana bo ma WNM ale dajemy rade:)

  • Karolina@ Autorytet
    Postów: 1308 2264

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamenkaa - mój usiadł samodzielnie pierwszy raz jak miał 9.5 miesiąca. Oglądał go fizjoterapeuta, neurolog i lekarz rehabilitacji ruchowej i wszyscy mi powiedzieli, że to normalne. Jedne dziecko usiądzie jak ma 6 miesięcy, inne jak ma 10.

    jesslin87 - nie wiem co będzie za miesiąc czy dwa. Piszę, jak sytuacja wygląda na dzień dzisiejszy :)

    FreshMm - powodzenia w staraniach o drugiego bobaska! <3

    kamenkaa, jesslin87 lubią tę wiadomość

    atdc20mmz2wpi7xu.png

    2fwacsqvbzwg1byy.png
  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadchodzi wieczór i moje dziecko zmienia się w diablicę :P usypiam ją koło 21 (wcześniej nie ma szans, kiedyś zasypiała tak jak Wiktorek o 23) śpi ładnie max. godzinę , potem jest ryk , biorę ją na ręce i śpi dalej. Ostatnio noce wyglądają tak że budzi się co 1-1,5 h :/ ....

    Kinga zaczęła się sama podciągać do siadu jak już miała 3 miesiące więc znowu szybko, teraz w sumie już siedzi z podparciem . Od znajomej syn nie chodzi a ma już ponad rok i mają się nie martwić. Na wszystko przyjdzie czas :) .


    FreshMm super, trzymam kciuki :D :)

    jesslin87 lubi tę wiadomość

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
‹‹ 87 88 89 90 91
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ