Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe dzieci 2018
Odpowiedz

Marcowe dzieci 2018

Oceń ten wątek:
  • Zabka87 Przyjaciółka
    Postów: 111 75

    Wysłany: 3 lipca 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mam. Moze nie ttle mnie cofa od jedzenia ale wogole nie mam ochoty jesc. Dopiedo jak juz czuje ze bardzo mbie ssie to cos na sile zjem.

    Pedze robic biszkopt do tortu na jutro. Moje 30 urodzinki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2017, 11:29

    88c53e3k19nfhznr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuje ogromny głód i przy każdym głodzie od razu mi nie dobrze, ale jak mam coś zjeść to nie mam na nic ochoty i wszystko jem na siłę. W ogóle to tylko bym jadła słone rzeczy, ewentualnie warzywa. Totalnie odrzuciło mnie od słodkiego i owoców.

  • Natka94 Ekspertka
    Postów: 240 137

    Wysłany: 3 lipca 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedyne co ostatnio jem to filety z ryb w sosie pomidorowym z bułeczką. Ogólnie suszy mnie i dużo piję wody :)

    60wzjk3.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 3 lipca 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    admiralka wrote:
    Hej, można dołączyć?

    U nas w piątek wydarzył się CUD!

    Wymodlony, wyczekany, wystarany, pokochany od 5.30 rano gdy zrobiłam te testy (dwa wyraźne) - NASZ NAJWIĘKSZY CUD NA ŚWIECIE!!! <3 <3

    Mówię o cudzie, bo za nami 9 miesięcy nieudanych starań. Morfologia męża nasienia na poziomie 0% i właściwie brak szans na naturalną ciążę. Do tego mój obecny cykl, określony przez ginekologa jako bezowulacyjny. Nie mam pojęcia jakim cudem to się stało w naszej sytuacji i jestem pełna obaw, ale skoro wierzyłam w cuda, to będę wierzyć w nie dalej. Będę wierzyć, że wszystko będzie dobrze.

    Piątkowa beta 38,3 niziutka, ale sama sobie tłumaczę, że to przecież był dopiero 29dc. Dziś powtarzam, oby prawidłowo przyrosła!

    Przewidywany termin porodu na 9 marca :)

    To jest prawdziwy cud!! Niesamowite! Daj znać jak wyniki drugiej bety, kciuki mocno zacisnięte!! Oczywiście dopisuję do listy, zostaniesz z nami aż do marca <3

    PodwojnaMama- już poprawiam :)

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 3 lipca 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PodwojnaMama wrote:
    Marietta dziekuje za mile przyjecie :)

    Widze ze duzo z Was takie maluszki ma w domu ;) czas Wam bynajmniej szybko bedzie lecial do pierwszej wizyty :)

    A kiedy umawiacie sie na wizyte? Ja chce na pod koniec Lipca zeby zaczac 8tc by sie nie stresowac czy juz widac serduszko itp. A i tak jestem zawsze pod telefonem z moim ginem bo kazda ciaza nie byla latwa. Do tego mam cukrzyce i 4 razy dziennie insulina.

    Ja wizytę pierwszą mam jutro, chciałam nieco później, ale terminy takie są w Luxmedzie, że wzięłam co było ;D Nawet może lepiej, proproszę o zwolnienie lekarza, jutro powinnam wstawić się w pracy pierwszy raz po macierzyńskim, ale mały nie dostanie się do żadnego żłobka przez chorobę skóry, więc muszę zostać z nim. A i z kręgosłupem mam problem (kość guziczna ustawiła się pod kątem 90 stopni do ogonowej, powinna mieć 30- i przyrosła do jelit, albo do macicy), więc ani ustać ani usiedzieć... :/ Mam nadzieję, że nie będzie problemu z wypisaniem jak wezmę ze sobą dokumenty od ortopedy...

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • Miśka35 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 lipca 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny....
    chciałabym dołączyć do Was...
    u nas wydarzyło się to dość nieoczekiwanie... nieplanowanie... ale z dużą radością... mianowicie II kreski....
    a już mamy 2 dziewczynki :D 2 latka i 3,5.... no więc szał będzie....
    a ja chyba zwariuje....

    w pierwszą ciaże zachodziłam 2 lata..... przeżyłam poronienie...
    a teraz.... mimo zabezpieczeń pojawi się nowy członek rodziny :D

    termin wstępny z miesiączki- 11 marca :)

  • befra Autorytet
    Postów: 259 305

    Wysłany: 3 lipca 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Tu marcowka 2017 :-). Jeszcze nie dawno same to przechodziłysmy ta niepewność i nie dowierzanie a tu maluszek od ponad trzech miesięcy jest ze mną :-). Jak Was tak poczytałam to trochę Wam zazdroszczę i chętnie przeżyłabym to jeszcze raz :-). Gratuluję Wam dziewczynki i powodzenia. Spokojnych 9 miesięcy. Mam nadzieje ze wszystkie dotrwacie do końca :-)

    PatSim, Marietta lubią tę wiadomość

    1a0db63d28.png + tydzień wg om
  • Carolline Autorytet
    Postów: 824 678

    Wysłany: 3 lipca 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietta, ja sie jeszcze nie dopisuje na poczatek, bo pewna ciazy nie jestem, test zrobie dopiero blizej weekendu, choc objawy mam jak w pierwszej ciazy, takze albo sobie wkrecam, albo cos jest na rzeczy, oby...
    Poczekamy zobaczymy :)

    Taśka22 lubi tę wiadomość

    28wh3e3k2h4xyjiq.png
    1usadf9h7i1th0n1.png
  • KolorowyBalonik Ekspertka
    Postów: 159 108

    Wysłany: 3 lipca 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Befra dziękujemy za dobre słowo od Ciebie :)

    Byłam u ginekologa, jest pęcherzyk malutki 6,2 mm :)
    Mam przyjść na wizytę za 3 tygodnie, będziemy mierzyć Fasolkę, bo nie wiadomo kiedy była owu.
    I teraz już nie mogę się doczekać następnej wizyty!!!!

    PS. Zalecenia mojego gina:
    - nie pij piwa, mimo że lato;
    - o papieroskach zapomnieć;
    - seksik normalnie;
    - kwas foliowy je? No pewnie je;
    - To tyle :)))

    Marietta lubi tę wiadomość

    niedoczynność tarczycy, pscos, cykle bezowulacyjne
    Starania od grudnia 2016
    f2w3rjjgv0aic1n5.png]
    26 czerwca dwie kreski:)
    3 lipca pierwsza wizyta u ginekologa :)
  • Necik Przyjaciółka
    Postów: 63 46

    Wysłany: 3 lipca 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny ;) ja mam nadzieje ze do was dołączę ;)
    W zeszłym tygodniu zobaczyłam 2 kreseczki moja beta z czwartku -28,80 z dzisiaj- 222,50
    Mam nadzieje ze dobry przyrost .... ale bardzo mnie martwi progesteron. Zrobiłam go dzisiaj razem z beta i wynik to 7,30

  • Necik Przyjaciółka
    Postów: 63 46

    Wysłany: 3 lipca 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ucięło mi ciąg dalszy wiadomości chyba albo cos nie umiem tego dobrze zrobić :/ wynik jest taki wiec czytając w internecie sie przeraziłam ... co prawda normy mojego laboratorium na 1 trymestr ciąży ro 2,8 - 147 ng, ale nie wiem co o tym myślec :( na szczęście juz dzisisj o 21 mam wizytę u ginekologa wiec moze sie cos dowiem... ale na razie mam strasznego stresa :/ miała któraś z Was takie wyniki?

  • Kazio14 Autorytet
    Postów: 1182 680

    Wysłany: 3 lipca 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie pomogę bo nigdy progesteronu nie badałam. Nie miałam żadnych plamień więc nikt mi tego nigdy nie zalecał... Tak jak czytam u innych dziewczyn to chyba przeważnie ponad 10 czy 12 miewają ale ja się nie znam...

    Tp 26/27.04.2021
    10.2019 Aniołek 18tc
    02.2018 Synek
    12.2016 Aniołek 24tc
    09.2014 Córeczka
  • Necik Przyjaciółka
    Postów: 63 46

    Wysłany: 3 lipca 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie zrobiłam na własna rękę "przy okazji" i sie tylko zestresowałam :( w każdym razie dzieki za odpowiedz No i gratuluje wszystkim Mamusiom ❤️

  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1139

    Wysłany: 3 lipca 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wy też takie senne jesteście? Ja już dziś męża prosilam żeby zajął się małą a ja się zdrzemne .

    Natka94 lubi tę wiadomość

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • KolorowyBalonik Ekspertka
    Postów: 159 108

    Wysłany: 3 lipca 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ja mam za dużo energii :)
    Wcale nie jestem senna, powinnam raczej odpocząć, a ciągle coś robię.

    niedoczynność tarczycy, pscos, cykle bezowulacyjne
    Starania od grudnia 2016
    f2w3rjjgv0aic1n5.png]
    26 czerwca dwie kreski:)
    3 lipca pierwsza wizyta u ginekologa :)
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 3 lipca 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka35 wrote:
    Cześć dziewczyny....
    chciałabym dołączyć do Was...
    u nas wydarzyło się to dość nieoczekiwanie... nieplanowanie... ale z dużą radością... mianowicie II kreski....
    a już mamy 2 dziewczynki :D 2 latka i 3,5.... no więc szał będzie....
    a ja chyba zwariuje....

    w pierwszą ciaże zachodziłam 2 lata..... przeżyłam poronienie...
    a teraz.... mimo zabezpieczeń pojawi się nowy członek rodziny :D

    termin wstępny z miesiączki- 11 marca :)

    Gratulacje!! Ale wspaniale- będzie mała różnica wieku, Twoje dzieci będą dla siebie najlepszymi przyjaciółmi w przyszłości ;) dopisuję do listy :)

    Necik- gratulacje!! Nie stresuj się na zapas, beta przyrasta ksiązkowo! A progesteronu nigdy nie mierzyłam, jeśli masz stosunkowo niski- gin zapisze Ci luteinę albo Duphaston na podniesienie- i po strachu :)

    Carolline- to czekamy na potwierdzenie pozytywnych wieści :)

    Co do zmęczenia- ja już tu pisałam kilka razy- jestem wulkanem energii o dziwo!

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • Miśka35 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 lipca 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też na razie jestem wulkanem energii :D i jedyną moją dolegliwością to bolące piersi :D

  • mała_ruda Autorytet
    Postów: 1103 788

    Wysłany: 3 lipca 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja senna jestem ale wystarcza mi drzemka 20 min po obiedzie. Przed chwilą wróciłam z ogródka :)
    Czy są tu przyszłe mamy, które w chwili pojawienia się 2 kresek paliły fajki? Ja paliłam konkretnie.. niedawno miałam nawet próbę rzucenia ale nie wyszło. Jak tylko zobaczyłam 2 krechy jakoś mi od razu przeszło i nawet mnie nie ciągnie. Myślałam, że będzie trudniej bo mąż pali.

    dqprqtkfhpxpsq33.png
    9f7jj44jziqsssss.png
  • kasia S-R Koleżanka
    Postów: 54 23

    Wysłany: 3 lipca 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    u nas od wczoraj też euforia z powodu dwóch kresek :) witamin nie biorę, zastanawiam się jakie na własną rękę mogłabym kupić? Wizytę do lekarza mam umówioną dopiero na 14 lipca. Niby Ovu obliczył, że powinnam rodzić 10 marca. Mieliśmy wyjechać na urlop od 17 lipca i chyba nic z tego bo trzeba będzie robić badania :)

    ganndqk3y2qo4v6c.png
  • mała_ruda Autorytet
    Postów: 1103 788

    Wysłany: 3 lipca 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja biorę prenatal uno. Lekarz polecił. Trochę kosztują ale teraz nie chodzi o kasę tylko o dobry rozwój maluszka.

    dqprqtkfhpxpsq33.png
    9f7jj44jziqsssss.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ