X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe dzieci 2018
Odpowiedz

Marcowe dzieci 2018

Oceń ten wątek:
  • AnnaIzabela Autorytet
    Postów: 1445 1085

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam pomysłu. Moja nawet jak chciałam jej podać mm to nie chciała, cycek rządzi. Ja poczekam, aż się sama odstawi, mam czas :)
    Na szczęście smoka akceptuje.
    Agi a próbowałaś różnych kształtów smoków? U nas dopiero 3 rodzaj załapała. Z Canpola końcówka w kształcie wiśni i silikonowy, bo kauczukowym pluła..

    Dziewczyny ja jestem przerażona.. Młodej idzie górna lewa chyba piatka. Już się przebiła i kłuje.. :O jeszcze łudzę się, że to czwórka, ale za mało miejsca jest z tyłu, żeby tak było.. no i prawa trójka już sie bieli.. To jest jakiś hardcore.. w tym tempie to okresu dostanie w wieku 7 lat XD

    ZAneczka, Totoro, Marcepanka, El*a lubią tę wiadomość

    iv096iyenbdfaarq.png
  • ZAneczka Autorytet
    Postów: 636 456

    Wysłany: 8 lutego 2019, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agigagi, jak odkryję jakis sposób to bede pisac:)
    Amelia akurat ze snoczkow korzystala na uspokojenie, ale na noc nie dostawala. A ostatnio smoczkami pluje. Odkad pierwszy ząb jeh wyszedl to smoczki są ble. Bawi sie nimi- gryzie rzuca, ale zeby ssac to mozna pomarzyc. To teraz juz nie chce jej id noea uczyc ssac smoczek. Czytalam, ze trzeba zaspokoic potrzebe blisksci duzo bardziej bez usypiania przy piersi. Wiec bede probowac uczyc ja zadypiania lezac obok i przytulajac. Dzis rano probowakam, ale zakonczylo sie towarzystwem cyca...
    AnnaIzabela, ja myslalam, ze moha cora jest szybka, bo szybcirj wyszla na swiat, ale Twoha to juz wyjątkowo szybka wr wszysykim :)

  • mała_ruda Autorytet
    Postów: 1103 788

    Wysłany: 8 lutego 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj gadałam z koleżanką ma syna w wieku 16 mcy. Na górze ma jedynki, dwójki i czwórki, a na dole jedynki i czwórki. Dziwne.

    Byłam właśnie u gina. Moje plamienie 1.5 tyg temu to była owulacja. Endo 12 mm, wszystko ładnie pięknie tylko jakoś seksow nie było. Może 2-3 razy w odstępie paru dni. Zobaczymy.

    dqprqtkfhpxpsq33.png
    9f7jj44jziqsssss.png
  • AnnaIzabela Autorytet
    Postów: 1445 1085

    Wysłany: 9 lutego 2019, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAneczka Wszystkiego najlepszego dla Amelki!! Niech zdrowo rośnie, rozwija się i będzie powodem do radości i dumy! :) Udanej zabawy i pysznego tortu! :)

    ZAneczka lubi tę wiadomość

    iv096iyenbdfaarq.png
  • erre Autorytet
    Postów: 1849 1252

    Wysłany: 9 lutego 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jaaa, to pierwszy roczek na naszym wątku? :D
    Samych radosnych dni dla Amelki! :D

    ZAneczka lubi tę wiadomość

    Z0rGp2.png
    8zs7p2.png
  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 9 lutego 2019, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowego życia Amelko :)

    ZAneczka lubi tę wiadomość

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 9 lutego 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dla Amelki!!! Jej, u nas za troszkę ponad miesiąc... :)

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • ZAneczka Autorytet
    Postów: 636 456

    Wysłany: 9 lutego 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękiuję w imieni Amelusi za życzenia :)

    Impreza się udała. Tort wyszedł przepiękny u smaczny. Dziecko zadowolone, bo z kazd sie pobawilo :)
    Ogólnie jestesmy padnięci. Jeszcze nas wszystkich po kolei rozklada, malek leci z nosa i kaszle, Męzu tez katar a ja czuje ze garflo mi wysiada.

    Milej niedzieli:)

    agigagi lubi tę wiadomość

  • agigagi Ekspertka
    Postów: 245 185

    Wysłany: 11 lutego 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaneczka po pierwsze spoznione sto lat dla malej :* a po drugie, a po drugie czy sama robilas tort? Moze wrzuc fotke jesli fajny wyszedl :) ja bede musiala zrobic podwojny bo maz ma urodziny 2 dni po malej i zastanawiam sie czy zrobic taki pol na pol i jedna strona "meska" a druga "bobasowa", czy isc na calosc i sprobowac zrobic pietrowy :D

    01.2010 - córeczka nr 1
    03.2018 - córeczka nr 2
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2019, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roczkek!? sto lat, sto lat! Chociaż spóźnione :((
    ZAneczka a robiłas urodzinki typu kawa i tort czy jakoś bardziej rozbudowane?
    Ja to będę musiała zrobić obiad i kolację, bo u nas w rodzinie tak się robi ... a weź się wyłam... i tak chcę zrobić bez alkoholu to czuję, że teść wpadnie ze swoją faszką... eh nie lubię tego, że "jest impreza to trzeba się napić"

  • AnnaIzabela Autorytet
    Postów: 1445 1085

    Wysłany: 11 lutego 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agigagi u nas dokładnie tak samo, z różnica 4 dni XD także jedna impreza. Ja zamówiłam dwa oddzielne mniejsze torty :)

    Marcepanka i u nas też wymuszone na ciepło i przekąski.. teściowa się uparła i nie ma przebacz :/ na szczęście to ona robi to "na ciepło" ja nie mam zamiaru :) i też bym chciała bez alkoholu, ale to się w ich rodzinie nie uda..

    No i przekąski muszę sama przygotować, bo catering to jakiś koszmar.. 5 przystawek po 1 małej porcji dla gości wyszłoby 500zl, a nie są wyszukane i duże.. za 500 sama zrobię i jeszcze ciasta w tym będą

    iv096iyenbdfaarq.png
  • agigagi Ekspertka
    Postów: 245 185

    Wysłany: 11 lutego 2019, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba zrobie cos w tym stylu: https://goo.gl/images/9uw8Qk
    Bo pietrowego chyba mi sie nie chce za duzo roboty :P u nas na roczek bedzie kawa, herbata, moze wino i szwedzki stol z przekaskami, robie sama wszystko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2019, 16:15

    01.2010 - córeczka nr 1
    03.2018 - córeczka nr 2
  • AnnaIzabela Autorytet
    Postów: 1445 1085

    Wysłany: 11 lutego 2019, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agigagi fajny pomysł na tort :) podziwiam i zazdroszczę zapału do upieczenia tortu własnoręcznie! Ja upiekę sernik i zrobię przekąski i tyle z zapału i umiejętności XD

    iv096iyenbdfaarq.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 11 lutego 2019, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas będzie najpierw obiad w restauracji, a potem idziemy do nas do domu i tu będzie tort, ciasta, a potem jeszcze sałatka, jakieś wędliny itp. :)

    Tort właśnie dziś zamówiłam:D

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • mała_ruda Autorytet
    Postów: 1103 788

    Wysłany: 12 lutego 2019, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że też zrobię urodziny wspólnie z tatą. Mają 2 tyg różnicy ale to raczej jest mus bo pod koniec marca przeprowadzamy się do nowego domu, a w mieszkaniu chodź bym się skichała nie zmieszcze ok. 20 gości. Także, jak tylko będziemy na swoim to robię imprezę. Trochę szkoda, że mały będzie miał przesunięcie ale nie mam wyjścia. Zrobię tort i pewnie obiad. Alkoholu nie chciałam ale mąż kończy 33lata więc trzeba by coś postawić. Chociaż wszyscy będą przyjezdni. A tesciu raczej imprezy na sucho nie wytrzyma.

    dqprqtkfhpxpsq33.png
    9f7jj44jziqsssss.png
  • AnnaIzabela Autorytet
    Postów: 1445 1085

    Wysłany: 12 lutego 2019, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała ruda, Radek nawet nie zauwazy, że urodziny mu się przesuną :) a jeżeli możecie zrobić wygodnie w swoim domu to zdecydowanie tak zróbcie! U nas też tydzień po urodzinach Małej robimy. Naszym Maluchom jeszcze przez jakieś 3 lata będzie wszystko jedno kiedy dostaną ciacho i zabawki :)


    Oesuu dziewczyny. Dzieć dziś miał pierwszą noc w łóżeczku! Z tej okazji ona spala z jedną pobudką a ja prawie wcale XD czuję się jakby po mnie walec przejechał, ja jeszcze nie jestem gotowa na oddzielne spanie :D

    mała_ruda, El*a lubią tę wiadomość

    iv096iyenbdfaarq.png
  • ZAneczka Autorytet
    Postów: 636 456

    Wysłany: 12 lutego 2019, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy za życzenia dla Amelii :)
    U nas impreza byla w domu. Szwedzkivstol z przekąskami ( koreczki, babeczki i ciasta, wszystko sana robilam). Glowna atrakcją byl tort, ktory pistanowilismy zamowic u sprawdzonej pani (piekla nam na wesele i chrzest). Niby pieke dobre ciasta, ale nie mam talentu do ozdabiania, a na roczek chcielusmt pysznego i pięknego torta :)
    Chociaz mezu stwierdzil ze na swoja 30 woli moj niewygledny wypiek

    AnnaIzabela, El*a lubią tę wiadomość

  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 12 lutego 2019, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaIzabela też miałam krnąbrny plan, żeby Lilę wyekspediować do łóżeczka... I zaczęła znowu ząbkowac xD Przesuwam więc ten temat na nieco później xD zwłaszcza, że w dzisiejszą noc pięknie spała tylko przytulona do mnie O.o

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • AnnaIzabela Autorytet
    Postów: 1445 1085

    Wysłany: 12 lutego 2019, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro wrote:
    AnnaIzabela też miałam krnąbrny plan, żeby Lilę wyekspediować do łóżeczka... I zaczęła znowu ząbkowac xD Przesuwam więc ten temat na nieco później xD zwłaszcza, że w dzisiejszą noc pięknie spała tylko przytulona do mnie O.o

    Naszej też idą 3 i 4 na górze, ale przechodzi łagodnie, więc na luzie z tym spaniem. Na luzie dla niej, nie dla mnie XD

    iv096iyenbdfaarq.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 12 lutego 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super :) nam nie wiem co idzie O.o obstawiam, że dwójki dolne, a dokładnie prawa, ale weź jej człowieku podejrzyj... :/

    mała_ruda lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
‹‹ 579 580 581 582 583 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ