X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe dzieci 2018
Odpowiedz

Marcowe dzieci 2018

Oceń ten wątek:
  • ZAneczka Autorytet
    Postów: 636 456

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U naa na poczatku byl rozek, potem spiqorej, potem koc. I to kocha najbardziej, bo ma po mezu milosc do spania ze stopami na wierzchu, rozkopujw sie kiedy chce. Jak śpi z nami to tez koldre rozkopuje. Alw w sypialni ok 20-22 stopnie.
    Latem dam cienki tetrowy kocyk a zima juzkoldre i plaska podusie.

    Zapomnialamsie pochwali, ze od ponad tygodnia zero cyca.nasza piekna i czasemtrudna mleczna droga skonczyla sie.

  • erre Autorytet
    Postów: 1849 1252

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję :) U nas wczoraj było zero cyca, zobaczymy jak dzisiaj ;)

    ZAneczka lubi tę wiadomość

    Z0rGp2.png
    8zs7p2.png
  • AnnaIzabela Autorytet
    Postów: 1445 1085

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się udało w F&F upolować kocyk za Uwaga! 19,20 🙈😁 100% bawełna, tkany :) pod tym będzie spala w lato, a teraz jeszcze koldra. O ile w mieszkaniu było mega ciepło, to tu u rodziców troszkę chłodniej, znaczy ok 21stopni, ale różnica między mieszkaniem spora.
    U nas dziś cyc chyba z 6 razy był grany, tak potrzebowala! 🤷🏻‍♀️ A czasami przez dwa dni nic :)

    Za tydzień wyjeżdżamy na weekend z niemałżem 😍 znaczy nie będzie nas od soboty po południu do niedzieli po południu, także w sumie doba i na tyle blisko że w godzinę wrócimy w razie armageddonu, ale i tak się cieszę, że chwila będzie dla nas 🤞🏻🤗

    ZAneczka lubi tę wiadomość

    iv096iyenbdfaarq.png
  • Izunia :) Koleżanka
    Postów: 46 41

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka spala w śpiworku, ale z niego wyrosła i od jakiegoś czasu śpi pod kołdrą (z nami w łóżku). Ciągle sie odkrywa, ale juz się przyzwyczaiłam i przez sen nawet ja przykrywam :) Mam pytanie skoro juz nie dajecie cyca to w zamian mm czy juz nic tylko stałe pokarmy?

  • erre Autorytet
    Postów: 1849 1252

    Wysłany: 21 kwietnia 2019, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nie wprowadzałam mm, po roku już się chyba nie wprowadza. Przed roczkiem były kaszki i jogurty na kozim mleku, a teraz już normalnie na krowim.

    Z0rGp2.png
    8zs7p2.png
  • AnnaIzabela Autorytet
    Postów: 1445 1085

    Wysłany: 21 kwietnia 2019, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego! 🤗😁

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cb286a37d7b3.jpg

    ZAneczka lubi tę wiadomość

    iv096iyenbdfaarq.png
  • ZAneczka Autorytet
    Postów: 636 456

    Wysłany: 21 kwietnia 2019, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w nocy sie przebudza to proponuje wodę, czasem chętnie pije, czasem nie chce, przytula sie i spi dalej. Za pare tygodni bez cyca bede oduczac core od spania z nami, a to mysle, ze bedzie trudniejsze.
    Po roku dziecko juz nie musi jesc w nocy, uklad trawienny jest na tyle rozwinięty, ze powinno noc bez jedzenia wytrzymac, wiec nie ma potrzeby wprowadzania mm.

    Aaa taki weekend dla dwojga bajka😍 mi sie marzą takie dwue godziny poki co

    A i dla Was wesolego Alleluja! Zdrowia, radosci, mokrego Dyngusa, smacznego jajka, zajaczka z niespodzianką 🐣🐣🐣


    AnnaIzabela lubi tę wiadomość

  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co tu tak wieje nuda?!

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • mała_ruda Autorytet
    Postów: 1103 788

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewiadomo :) my już prawie 2 tyg w nowym domu. Wreszcie poczułam, że żyje. Ciazy nadal brak chociaż dzisiaj 34 dc. Wróciłam do pracy i nagle okazuje się, że spędzam ze swoim dzieckiem rano 30 min i po południu 4h... no ale cóż..

    Agi83 lubi tę wiadomość

    dqprqtkfhpxpsq33.png
    9f7jj44jziqsssss.png
  • Izunia :) Koleżanka
    Postów: 46 41

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wróciłam do pracy juz w styczniu początkowo na 4-5h potem 6 niedługo na 7h wykorzystuje urlop kończąc wczesniej mysle ze to lepsze rozwiązanie niż odrazu wykorzystać całość i potem odrazu wrócić na 8h, ale nie powiem żeby było łatwo

  • AnnaIzabela Autorytet
    Postów: 1445 1085

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja teoretycznie na urlopie. Nadal bez wypowiedzenia, nadal nie wiem na czym stoję 🤦🏻‍♀️😂 nie wiem nawet czy ZUS za mnie płaci 🤷🏻‍♀️

    iv096iyenbdfaarq.png
  • Izunia :) Koleżanka
    Postów: 46 41

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są tu jakieś dzieciaczki nie chodzące? Bo my od poczatku byliśmy w tyle jesli chodzi o mobilność teraz nadrabiamy. Niedawno zaczęła raczkować i probuje się wspinać udaje jej się samodzielnie podnosić.chciałbym żeby juz chodziła bo ciężko ją nosić o sama sie wkurza ze wszędzie nie może sama dotrzeć

  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izunia :) wrote:
    Są tu jakieś dzieciaczki nie chodzące? Bo my od poczatku byliśmy w tyle jesli chodzi o mobilność teraz nadrabiamy. Niedawno zaczęła raczkować i probuje się wspinać udaje jej się samodzielnie podnosić.chciałbym żeby juz chodziła bo ciężko ją nosić o sama sie wkurza ze wszędzie nie może sama dotrzeć
    U nas księżniczka musi swoje leki przełamać. Chodzi na plac zabaw codziennie obserwuje dzieci. Na trawie jest taka gasienica (coś jak krawężnik za naszych czasow) na wysokości jej rak więc chodzi wokół niej, A że na trawie miekko i może pomacac to też więcej odwagi ma i nawet próbuje samodzielnych kroków ale to jeszcze nie to.

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała_ruda wrote:
    Niewiadomo :) my już prawie 2 tyg w nowym domu. Wreszcie poczułam, że żyje. Ciazy nadal brak chociaż dzisiaj 34 dc. Wróciłam do pracy i nagle okazuje się, że spędzam ze swoim dzieckiem rano 30 min i po południu 4h... no ale cóż..
    Oj pamiętam te pierwsze noce, radość nie do opisania. Za ciążę trzymam kciuki, czekam aż więcej z Was będzie siedzieć w pampkach i nie będzie spać po nocach. W kupię raźniej

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • M86 Ekspertka
    Postów: 214 179

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja też jeszcze nie chodzi, ale zupełnie się tym nie przejmuje, ma jeszcze czas. Jest na etapie odrywania się od kanapy i probowania stania bez trzymanki. Narazie wychodzi przez jakieś 3 do 5 sekund i zaraz znów czegoś się łapie. Moje dziecię jest bardzo uważne i rozważne, nie zrobi niczego pochopnie i bez wcześniejszych miliona malutkich prób i przemyśleń. Będzie się czuć pewnie na nóżkach to pójdzie, nie ma co wywierać presji :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2019, 23:11

    ZAneczka lubi tę wiadomość

    qdkk9vvjr3p4pedx.png
  • erre Autorytet
    Postów: 1849 1252

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też samodzielnie nie chodzi, tylko przy meblach albo wzdłuż ściany. Nie martwię się, raczej się cieszę, że temat bucików się oddala w czasie :D Chciałabym jedynie, żeby do lipca zaczął tuptać, bo jedziemy na ślub szwagierki, a ja mam w planach być wtedy w ciąży :D

    A propos, ciąży brak, okresu brak, cycki mam totalnie smutne i sflaczałe, nie wiem czy coś jeszcze leci, czasem mam wrażenie, że mały ciągnie na sucho, bo taki dyskomfort odczuwam, ale nie wiem czy to jest to.


    ZAneczka, mała_ruda lubią tę wiadomość

    Z0rGp2.png
    8zs7p2.png
  • ZAneczka Autorytet
    Postów: 636 456

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erre tez mialam pod koniec karmienia wrazenie, ze jest na pusto. Strasznie mnie piersi bolaly, a im karmien bylo mniej tum gorzej. Jak juz tylko przed snem bylo cycowanie to ledwo to znosilam, straszny dyskomfort. W pewnym momencie piwiedzialam ze koniec, bo nie wiem czy to pusto czy przez ciaze taki bol piersi i zaczelam nosic zabudowane bluzki, mowic ze mleczko sie skonczylo i duuuuuzo przytulac do snu.
    Juz jakis czas nie ma kp a ostatnio mi z jednej piersi kilka kropel polecialo... ale jestem w ciazy wiec moze to przez to.

    Jak Wam fajnie z tą przeprowadzką😁 powoli się przyzwyczaicie i bedzie superowo!😊☺
    A co do czasu z dzieckiem, wszystko ma wady i zalety. Prędzej czy pozniej nadchodzo czas, gdy dziecko idzie do zlobka/przedszkola/szkoly i ten czas wspolny sie kurczy. Najwazniejsze by juz te wspolne chwole przezywac razem robiac cos fajnego.

    Ale fajniutko, ze Wasze dzieci juz tak fajnie chodzą, od spacerow przy meblach do samodzielnych kroczkow juz tuz tuz😁
    A z butami rzeczywiscie... my teraz na zabudowane sandalki polujemy i balerinki. Tylko mohe dziecie ma stope miedzy 18 a 19...a z tych rozmiarow ciezko butki znalezc... a jeszcze dodajmy, ze co but to inny rozmiar, w kazdym wkladka ma inną dlugosc, niby rozmiar 18 a wkladka jak z innej 20 i bądź tu mądry...


  • mała_ruda Autorytet
    Postów: 1103 788

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już któreś buty z rzędu ujezdzamy.rozmiar 22. Mały uczy się biegać i śmiesznie wygląda taki biegnący nieogar. Nauczył się mówić "nie ma" rozkladajac przy tym ręce.

    ZAneczka lubi tę wiadomość

    dqprqtkfhpxpsq33.png
    9f7jj44jziqsssss.png
  • AnnaIzabela Autorytet
    Postów: 1445 1085

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez Jagoda biegi uskutecznia, tego się bałam, bo to diabeł jest. Biegnie i nie patrzy gdzie, wpada na drzwi, szafki 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ myślę czy jej smyczy nie kupić 😂 i rozmiar 22 na nodze, ostatnio wymienialiśmy buty :)

    iv096iyenbdfaarq.png
  • ZAneczka Autorytet
    Postów: 636 456

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas pierwsze buty 18 nosi do tej pory, ale juz czas na wieksze, bo ledwo wciska stope. Kapcie 19 sa za duze wiec ich wcale nie nosi. W domu na bosaka biega.czas na bardziej wiosenno letnie buty, bo w tych stopka sie jej poci w cieple dni. I juz takoe troche zuzyte😂😂😂
    Tylko ciezko takie male butki znalezc... zazwyczaj od 20 sie zaczynają normalbe buty do chodzenia. Ale w necie duzo widzialam fajnych nawet takich mniejszych.

    Moje dziecie dalej w wadze ma 7 z przodu. Ale akurat mame wczesniaka spotkalam i jej dziecko ma tak samo z wagą, tylko ze ma z 10 miesiecy, a moje prawie 15! Myslicie ze warto do jakis lekarzy pojsc? Nasza pediatra kaze mi wpychac dziecku mm w nocy, a ona juz nic w nocy nie je i nie chce jej tetaz uczyc jesc z butli w nocy zeby ja szybko utyc.

‹‹ 595 596 597 598 599 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ