X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe dzieci 2018
Odpowiedz

Marcowe dzieci 2018

Oceń ten wątek:
  • Kazio14 Autorytet
    Postów: 1182 680

    Wysłany: 21 lipca 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka trzymam kciuki! Fajnie, że mąż z Tobą będzie. Razem na pewno łatwiej.
    Ja idę na usg i wizytę już jutro! Usg niestety sama bo mąż musi zostać z córką. Na prenatalne u siebie pójdziemy pewnie razem bo w Wawie niestety nie wpuszczają nikogo :(

    Tp 26/27.04.2021
    10.2019 Aniołek 18tc
    02.2018 Synek
    12.2016 Aniołek 24tc
    09.2014 Córeczka
  • Patu Autorytet
    Postów: 1359 975

    Wysłany: 21 lipca 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka trzymam kciuki!

    Ale mam zly dzien. A laski nie ułatwiają. Cierpliwosci mi dzis brak a te jakby to czuly i wystawialy panowanie nad sobą na ostrą próbę...

    w4sqskjoaxouo4v6.png
    km5szbmh19kb0szw.png
    tb73e6ydp1wtlvbc.png
  • Hatfe Autorytet
    Postów: 383 295

    Wysłany: 21 lipca 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty:)

    Droga po pierwszego Potwora;):
    2 poronienia
    1 cb
    3 inseminacje
    Pół ciąży w szpitalu
    Efekt: Zdrowa córka!!! :)))

    Droga po drugiego Potwora:
    6 inseminacji
    I ICSI - 5 zapłodnionych komórek,1 transfer (bardzo słabego zarodka), pozostałe nie przetrwały 3 doby
    2 ICSI - 6 zapłodnionych komórek, wszystkie przestały się rozwijać w 3 dobie
    3 ICSI - 18 zapłodnionych komórek. Mamy 4 blastocysty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka94 wrote:
    WG moich obliczeń mam dziś bity 10tc :)

    Coś chyba źle policzyłaś. Ja mam termin 3.03 i dzisiaj jest 8+0, czyli jutro będzie dopiero początek 9. Trzymam kciuki, będzie dobrze. Całkiem możliwe, że owulacje miałaś trochę później i dlatego serduszko wtedy wolniej biło.

  • Natka94 Ekspertka
    Postów: 240 137

    Wysłany: 21 lipca 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatSim wrote:
    Coś chyba źle policzyłaś. Ja mam termin 3.03 i dzisiaj jest 8+0, czyli jutro będzie dopiero początek 9. Trzymam kciuki, będzie dobrze. Całkiem możliwe, że owulacje miałaś trochę później i dlatego serduszko wtedy wolniej biło.

    Bardzo możliwe, na ostatnim usg miałam wiek ciążowy 7t4d, ale bąbel wyglądał na 6t0d. Także dziś się wszytko wyjaśni.
    Daty porodu lekarz nie chciał jeszcze podawać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2017, 10:39

    60wzjk3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze, że idziecie razem :) Trzymam kciuki, żebyście usłyszeli najlepszy scenariusz :D

  • szatanka Autorytet
    Postów: 2799 1656

    Wysłany: 21 lipca 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    czy Wy potraficie mi wytłumaczyć, dlaczego belly mówi mi, że jestem w 5t3d ciąży, a na suwaczku mam dokładnie o jeden tydzień mniej, choć wpisałam tę samą datę ostatniej miesiączki (20.06)? W tych suwaczkach chyba jest jakiś błąd, bo one pokazują ile ciąży minęło, a nie w którym tygodniu jesteśmy, a to różnica, bo teraz pokazuje mi informację o zagnieżdżeniu, a to przecież miało miejsce już dawno. Chodzi mi głównie o to, że te informacje uważam za ciekawe i chciałabym, żeby były aktualne. :)

    klz9bd3m9oljt4xc.png

    13.05.2020 - nasza Lilianka jest już z nami ❤️
  • Natka94 Ekspertka
    Postów: 240 137

    Wysłany: 21 lipca 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatanka wrote:
    Cześć dziewczyny,

    czy Wy potraficie mi wytłumaczyć, dlaczego belly mówi mi, że jestem w 5t3d ciąży, a na suwaczku mam dokładnie o jeden tydzień mniej, choć wpisałam tę samą datę ostatniej miesiączki (20.06)? W tych suwaczkach chyba jest jakiś błąd, bo one pokazują ile ciąży minęło, a nie w którym tygodniu jesteśmy, a to różnica, bo teraz pokazuje mi informację o zagnieżdżeniu, a to przecież miało miejsce już dawno. Chodzi mi głównie o to, że te informacje uważam za ciekawe i chciałabym, żeby były aktualne. :)


    Osobiście zauważyłam, że co stronka to inaczej podaje wiek Ciąży :)
    Z osobistego doświadczenia wiem, ze najważniejsze jest USG :D

    60wzjk3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatanka wrote:
    Cześć dziewczyny,

    czy Wy potraficie mi wytłumaczyć, dlaczego belly mówi mi, że jestem w 5t3d ciąży, a na suwaczku mam dokładnie o jeden tydzień mniej, choć wpisałam tę samą datę ostatniej miesiączki (20.06)? W tych suwaczkach chyba jest jakiś błąd, bo one pokazują ile ciąży minęło, a nie w którym tygodniu jesteśmy, a to różnica, bo teraz pokazuje mi informację o zagnieżdżeniu, a to przecież miało miejsce już dawno. Chodzi mi głównie o to, że te informacje uważam za ciekawe i chciałabym, żeby były aktualne. :)

    Tylko, że wtedy byłoby 3+3. Hmmm dziwne, aż to policzyłam i faktycznie od ostatniej miesiączki masz 4+3, czyli belly pokazuje źle. Spróbuj tu edytować datę może na belly coś się przestawiło

    Edit: teraz patrze, że miałaś IUI i w belly wpisywałaś datę ostatniej miesiączki, czy owulacji? Bo klasycznie się liczy chyba owulacje w 14 dniu, a IUI miałaś w 11. Tylko, że to dalej 3 dni a nie tydzień.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2017, 11:37

  • blo Koleżanka
    Postów: 33 23

    Wysłany: 21 lipca 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze, ile wizyt się dziś szykuje - dziewczyny, kciuki zaciśnięte!

    thgflhb8v7q13hwj.png
  • gaga_32 Ekspertka
    Postów: 174 143

    Wysłany: 21 lipca 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące dzisiaj i czekamy na same dobre wieści :-)

    km5stv73o36m17g4.png
    f2wlx1hp9yhmmhzk.png
  • Natka94 Ekspertka
    Postów: 240 137

    Wysłany: 21 lipca 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wychodzę na wizytę, mam na 13:40, ale muszę być ze 30 minut wcześniej, ponadto minie zanim przebiję się przez miasto.
    Tak się deneruję, że aż wysypki dostałam ^^

    60wzjk3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia i Melisandra! :) Witajcie dziewczyny. Ja też należę do "Ciała pedagogicznego" jak to mój doktorek mówi :).
    Właśnie dziś załatwiłam sobie L4 :) od dnia wczorajszego - bez problemów :)
    Moja koleżanka zaszła w lutym. Termin ma jakoś na początku października.
    Do konca sierpnia miała mieć umowę i dyr powiedziała wcześniej ze jej nie przedłuży. Ale jak ta jej powiedziała o ciąży to nie dość że nie może jej zwolnić to jeszcze musi jej zagwarantować etat po powrocie z macierzyńskiego :)

    Marietta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka94 wrote:
    Osobiście zauważyłam, że co stronka to inaczej podaje wiek Ciąży :)
    Z osobistego doświadczenia wiem, ze najważniejsze jest USG :D

    a mi tak samo przeinacza :) Datę owulacji ustawiłam więc taką by wiek ciąży się zgadzał :)

    szatanka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melisandra wrote:
    Ja też jestem nauczycielką w przedszkolu :). Właśnie mam zagwostkę, bo mam umowę do końca sierpnia, bankowo dyrekcja miała mi ją przedłużać, ale nie będę jeszcze w 12 tygodniu... Braknie mi kilku dni... Nie wiem czy się przyznawać czy nie... Teoretycznie nic mnie nie chroni jeszcze jako kobiety w ciąży...


    Możesz już mieć ciążowe L4 płatne 100% i nie musisz być w 12 tygodniu...
    Takie L4 możesz mieć już do terminu porodu. W trakcie L4 nie może Ci nikt zwolnić. Dyrektorce będzie na rękę gdy będzie wiedzieć teraz bo to ułatwi jej organizacje pracy. Jak jej powiesz w ost chwili to może mieć pretensję

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2017, 12:26

  • szatanka Autorytet
    Postów: 2799 1656

    Wysłany: 21 lipca 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatSim wrote:
    Tylko, że wtedy byłoby 3+3. Hmmm dziwne, aż to policzyłam i faktycznie od ostatniej miesiączki masz 4+3, czyli belly pokazuje źle. Spróbuj tu edytować datę może na belly coś się przestawiło

    Edit: teraz patrze, że miałaś IUI i w belly wpisywałaś datę ostatniej miesiączki, czy owulacji? Bo klasycznie się liczy chyba owulacje w 14 dniu, a IUI miałaś w 11. Tylko, że to dalej 3 dni a nie tydzień.

    Faktycznie z tą owulacją muszę rozkminić, bo wiem dokładnie, że miałam ją 1 lipca. Ale jeżeli minęły już 4 tygodnie od ostatniej miesiączki (załóżmy, że ovu była 14dc), a minęły w zeszły wtorek, to teraz leci piąty tydzień, czyli belly pokazuje prawidłowo. To suwaczek pokazuje mi, że jestem w czwartym i mówi, że mogę mieć plamienie implantacyjne, a to było już tydzień temu.

    klz9bd3m9oljt4xc.png

    13.05.2020 - nasza Lilianka jest już z nami ❤️
  • szatanka Autorytet
    Postów: 2799 1656

    Wysłany: 21 lipca 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LonaW wrote:
    Kasia i Melisandra! :) Witajcie dziewczyny. Ja też należę do "Ciała pedagogicznego" jak to mój doktorek mówi :).
    Właśnie dziś załatwiłam sobie L4 :) od dnia wczorajszego - bez problemów :)
    Moja koleżanka zaszła w lutym. Termin ma jakoś na początku października.
    Do konca sierpnia miała mieć umowę i dyr powiedziała wcześniej ze jej nie przedłuży. Ale jak ta jej powiedziała o ciąży to nie dość że nie może jej zwolnić to jeszcze musi jej zagwarantować etat po powrocie z macierzyńskiego :)

    Też jestem "ciałem pedagogicznym" (akademickim) i cieszę się, że ciąża trafiła mi się w wakacje :)

    LonaW lubi tę wiadomość

    klz9bd3m9oljt4xc.png

    13.05.2020 - nasza Lilianka jest już z nami ❤️
  • szatanka Autorytet
    Postów: 2799 1656

    Wysłany: 21 lipca 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatSim wrote:
    Edit: teraz patrze, że miałaś IUI i w belly wpisywałaś datę ostatniej miesiączki, czy owulacji? Bo klasycznie się liczy chyba owulacje w 14 dniu, a IUI miałaś w 11. Tylko, że to dalej 3 dni a nie tydzień.

    Zmieniłam wiek ciąży na począwszy od dnia owulacji 1 lipca i teraz w ogóle pokazuje mi, że jestem w 5t6dc, czyli jutro zaczynałabym 6. tydzień.

    klz9bd3m9oljt4xc.png

    13.05.2020 - nasza Lilianka jest już z nami ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatanka wrote:
    Zmieniłam wiek ciąży na począwszy od dnia owulacji 1 lipca i teraz w ogóle pokazuje mi, że jestem w 5t6dc, czyli jutro zaczynałabym 6. tydzień.

    Więc tak najprawdopodobniej zaczynasz :) a co mówi gin :)? Najlepiej po dacie z USG. Nie wiem jak ty liczysz, ale skoro OM miałaś 20.06 to:
    20.06-26.06- 1 tydzień
    27.06-03.07- 2 tydzień
    4.07-10.07- 3 tydzień
    11.07-17.07- 4 tydzień
    i jak dzisiaj mamy 21.07- to jest 4tydzień + 4 dni (a to się podaje jako 5 tydzień, tyle, że skończonych jest 4)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2017, 13:10

  • honda92 Przyjaciółka
    Postów: 97 66

    Wysłany: 21 lipca 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że dużo tu nauczycielek. Ja również się przyznaję :D uczę w szkole podstawowej w klasach 1-3. Obecnie jestem na L4 ciążowym-płatne 100%. Umowa przedłużyła mi się automatycznie do dnia porodu, ale macierzyńskiego ze szkoły już nie dostanę. Jeśli chodzi o pracę później to mała szansa, ale na tą chwilę o tym nie myślę i nie przejmuje się na zapas :)

    LonaW lubi tę wiadomość

    oar8vfxmyaw4sa27.png
‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ