X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE DZIECIACZKI 2019
Odpowiedz

MARCOWE DZIECIACZKI 2019

Oceń ten wątek:
  • Butterfly 83 Autorytet
    Postów: 1140 1329

    Wysłany: 18 maja 2019, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie Inso ,czy maz juz wie co ci po glowie chodzi z "przeprowadzka"? Hehe
    Łóżko piętrowe fajne, no i ta opcja dla malucha super.

    Patuniek86 to w sumie nie impreza, tylko obiad ,tort i kawa. Ale ogólnie nigdy nikt mu nie dawal prezentów, nie organizował nawet najmniejszej pierdy z okazji urodzin ,więc tak jakos mi go szkoda hehe.
    Ale niestety w czwartek juz go nie bedzie, bo ta piep***a firma 😡
    Dziękuję dziewczyny za życzenia, przekaże ☺
    Ale u mnie burza,błyska sie ,że aż jasno się robi w pokoju 😳

    iNso87 lubi tę wiadomość


    ug37krhmmqb9sb9u.png
    Norbi- 16.08.2003
    Aniołek(7tc)- luty 2016 *
    Lilianka(19tc)- 10.01.2018 *
  • Butterfly 83 Autorytet
    Postów: 1140 1329

    Wysłany: 18 maja 2019, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To link do strony o której wspomniałam, mama fizjoterapeuta

    http://mamafizjoterapeuta.pl/rozwoj-kwartalny/

    Makowe Szczęście, Anet85, Lenonki lubią tę wiadomość


    ug37krhmmqb9sb9u.png
    Norbi- 16.08.2003
    Aniołek(7tc)- luty 2016 *
    Lilianka(19tc)- 10.01.2018 *
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 19 maja 2019, 00:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patuniek hahaha dobre z ta siostra :D i zdaje sie bardzo male dzieci a jakie juz inteligentne :D

    No tak ja raz w roku bez zmiany w domu chyba zyc nie moge :D Malz pokornie wykonuje polecenia ;d choc wiem,ze ma dosc zmian ;p :D Jego mina zawsze bezcenna gdy mowie o "remoncie" :D haha Mialam tym razem postawic Go przed faktem dokonanym jak meble nowe dla Laury by przyszly ale pomyslalam,ze wczesniej mu jednak powiem. Z reszta Jego Siostrunia zabiera te wczesniejsze Laury meble takze wczesniej i tak by sie dowiedzial ;)

    Butterfly u nas wlasnie skonczylo padac. Ale wczesniej na chwile sie przebudzilam i cos slyszalam,ze grzmialo ale dalej poszlam w kime.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2019, 00:48

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Reniferra Autorytet
    Postów: 1547 2206

    Wysłany: 19 maja 2019, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, Inso agentko. Fajny pomysł. Mąż widzę bardzo cierpliwy.
    Butterfly, na pewno mąż doceni niespodziankę :).

    Co do maty, to Maja leży już od 3 tygodnia życia na niej na brzuszku. Pięknie sobie ćwiczy. W tej chwili potrafi czasem chwilę patrzeć na świat już na przedramionach. Też nie lubi być noszona na leżąco i musi wszystko widzieć.

    Butterfly 83 lubi tę wiadomość

    Maja <3 08.03.2019r., Antosia <3 09.12.2021r.
    l22niei37lacal8c.png
    3i49k6nl8ih810gk.png
  • Makowe Szczęście Autorytet
    Postów: 1006 1643

    Wysłany: 19 maja 2019, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly super pomysł! Mój Mąż byłby zachwycony! Wszystkiego najlepszego dla Niego :)

    INso łóżko piętrowe przepiękne! Też uwielbiam zmiany :)

    Butterfly 83 lubi tę wiadomość

    .
  • Ulv15 Autorytet
    Postów: 469 480

    Wysłany: 19 maja 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piekne to pietrowe lozeczko :)
    To jak nosicie wasze malenstwa jak nie lubia byc w pozycji kolyski??? Moj tego nie znosi!

    mhsvqps6gsnsidfx.png

    03/07/2018 - 12dpo - dwie różowe krechy :)
    15 marca - urodziny naszego skarba 💖
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 19 maja 2019, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso bardzo fajne łóżeczko. Ja jeszcze jednego remontu od pół roku nie skończyłam a Ty już kolejny 😂
    Moja mała rączki wkłada do buźki ale feudałów i grzechotek jeszcze nie. Na macie pokazy chwilę na plecach, chwilę na brzuszki i ma dosyć ;p co do noszenia to ja rzadko noszę. Jak brzuszek bolał to nosiłam cZasem brzuszek do brzuszka a teraz jak gdzieś przenoszę to raczej w pionie. W nocy ma 8 godz bez jedzenia. Dziś zjadła o 22 a potem o 6. Pierwsze dziecko które tyle śpi, mam nadzieję że laktacja nie ucierpi :)

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • Ulv15 Autorytet
    Postów: 469 480

    Wysłany: 19 maja 2019, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleopatra, to jak nie nosisz to lezy sobie gdzies czy co wtedy jak nie spi? Twoje dxiecko wydaje sie byc dla mnie z innej planety w porownaniu do mojego rzepa 😂

    Butterfly 83 lubi tę wiadomość

    mhsvqps6gsnsidfx.png

    03/07/2018 - 12dpo - dwie różowe krechy :)
    15 marca - urodziny naszego skarba 💖
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 19 maja 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulv15 wrote:
    Kleopatra, to jak nie nosisz to lezy sobie gdzies czy co wtedy jak nie spi? Twoje dxiecko wydaje sie byc dla mnie z innej planety w porownaniu do mojego rzepa 😂
    Haha, ja żadnego dziecka nie nosiłam. Albo leży na macie, albo na kanapie przy mnie, albo jesteśmy na spacerze, czasem w bujaczki jak np robię obiad, jak chce się poprzytulać to siedzę i trzymam ba rękach albo kładę poduszkę na kolanach i mała na poduszce twarzą do mnie i sobie gadamy, robimy rowerek itp czasami się przejdziemy, popatrzymy przez okno czy w lustro ale to może 10 min na dobę.

    Ulv15 lubi tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • Ulv15 Autorytet
    Postów: 469 480

    Wysłany: 20 maja 2019, 03:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow! Tez powinnam byla tak robic 🤦🤦🤦 teraz to zamiast z dzieckiem to sama bede gnac do fizjoterapelty z moimi plecami bo maly nie usnie bez noszenia 😟 nie wiem co robic 😢

    mhsvqps6gsnsidfx.png

    03/07/2018 - 12dpo - dwie różowe krechy :)
    15 marca - urodziny naszego skarba 💖
  • Ulv15 Autorytet
    Postów: 469 480

    Wysłany: 20 maja 2019, 03:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleopatra to co robisz jak male uzadza maniane?

    mhsvqps6gsnsidfx.png

    03/07/2018 - 12dpo - dwie różowe krechy :)
    15 marca - urodziny naszego skarba 💖
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 20 maja 2019, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na Oli najlepiej działa jak położę ja na kolanach na poduszce i delikatnie bujam. Super zasypia a ja oglądam seriale 😂 właśnie skończyłam 8 sezonów Gry o Tron 😄 ogólnie Oli ma tak że zje wtedy ma okres aktywności i jak już nic jej nie pasuje to na kolana i śpi. Tylko nie zawsze da się odłożyć więc tak siedzimy :)

    Ulv15 lubi tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 20 maja 2019, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj synek tez ma tak, ze po okresie aktywności juz mu nic nie pasuje, nie działa noszenie, mata zabawa, a jego aktywność to max 1,5godz. jak go dłużej przytrzymam to jest marudny i nie moze później usnac. Generalnie to skończyłam z lataniem z jęzorem na brodzie i prowadzeniem starszej do zerówki - teraz maz ja prowadzi, a ja z małym odbieram. Jest duzo lepiej, w końcu nie płacze przez cały dzień, wcześniej jak prowadziłam to spieszyłyśmy się na 8.30 i czasami mały nie dojadł ,albo musiałam go budzić jedna wielka masakra- taka chciałam byc bohaterka, a tymczasem taki maluszek potrzebował spokoju, ma inny temperament niz siostra, jest bardziej wrazliwy. U nas w koncu odwiedziny zakończone - zostanie jeszcze jedna ciotka ufff...

    Bałam się strasznie szczepionki 5w1 Pentaxim, ale na szczęście jest dobrze. Wystąpiło zaczerwienienie, drazliwiosc, biegunka i jest zgrubienie w miejscu podania, dobrze, ze nie było poważniejszego NOP-u

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • Ulv15 Autorytet
    Postów: 469 480

    Wysłany: 20 maja 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Kleopatra, dziewczyny mozecie sie podzielic jak wy usypiacie swoje malenstwa?

    mhsvqps6gsnsidfx.png

    03/07/2018 - 12dpo - dwie różowe krechy :)
    15 marca - urodziny naszego skarba 💖
  • Ulv15 Autorytet
    Postów: 469 480

    Wysłany: 20 maja 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo poki co kazdy inny sposob niz noszenie ma taki rezultat: https://naforum.zapodaj.net/thumbs/37c989eafe4e.jpg

    Butterfly 83 lubi tę wiadomość

    mhsvqps6gsnsidfx.png

    03/07/2018 - 12dpo - dwie różowe krechy :)
    15 marca - urodziny naszego skarba 💖
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Kleopatra ja Ci chyba mogę przebić piątkę 🙋 z moimi dziećmi postępuje bardzo podobnie, tez nie noszę i tak jak Ty Max 10 min na dobe:) nawet chusta niepotrzebna :( ale może na spacery latem się przyda :)

    A jak usypiam? Kładę do łóżeczka i czasem ze smoczkiem czasem bez zasypia. A jak jest rozdrażniona to bujam w wózku. Kaja tak się przyzwyczaiła że na rękach wręcz płacze jak chce spać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2019, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulv takie zdjęcie ze az słyszę krzyk, nie zazdroszczę. Moja tak krzyczy tylko wtedy jak zmieniamy pierś.
    A bujalas może w wózku albo bujaczku? Ja czasem bujam na rękach i w tym bujaniu przekladam do wózka i dalej bujam. Czyli nie ma przerwy w bujaniu.

    A z synem miałam jeszcze taki sposób że w łóżeczku trzymalam za pupę i bujalam nim.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2019, 11:29

  • Ulv15 Autorytet
    Postów: 469 480

    Wysłany: 20 maja 2019, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Probowalam sposobu z poduszka, przez 10 min darl sie i plakal tak ze nawet moim "szszszsz" nie moglam go zagluszyc. Wzielam na ramie- momentalnie cisza 😥 Czy to znaczy ze juz nie ma wyjscia? Teraz bede go musiala nosic dopoki nie zacznie rozumiec co sie do niego mowi?

    mhsvqps6gsnsidfx.png

    03/07/2018 - 12dpo - dwie różowe krechy :)
    15 marca - urodziny naszego skarba 💖
  • Pelna nadziei Autorytet
    Postów: 470 117

    Wysłany: 20 maja 2019, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulv15 wrote:
    Bo poki co kazdy inny sposob niz noszenie ma taki rezultat

    Nie jesteś sama mam tak samo. Zasypia przy cycu albo leżąc ze mną jedząc cyca niekiedy wózek ale rzadko....:(

    Pelna nadziei
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 20 maja 2019, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez nie ma stałego sposobu na uśniecie i przeważnie jest płacz... Często usypia na brzuszku ze smoczakiem w buzi i pieluszką na głowie , czasami potrzebuje, aby pokołysać mu lekko pupkę. U nas alikacja z suszarką odkurzaczem wodą it. nie sprawdziła sie. Lubi jeszcze leżeć na rogalu do karmienia. Z noszeniem to różnie, ale staram się nie nosić zbyt często , bardziej usiąde i wtedy przytulam rozmawiam. U nas spanie zdecydowanie poprawiło się jak zaczełam ppatrzeć na jego czas aktywności, jak czasami go przetrzymam dłużej, to wtedy jest ogromna rozpacz

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

‹‹ 1066 1067 1068 1069 1070 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ