X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARCOWE DZIECIACZKI 2019
Odpowiedz

MARCOWE DZIECIACZKI 2019

Oceń ten wątek:
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 22 listopada 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katia89 wrote:
    Ja od rana dzisiaj musiałam pójść do laboratorium i wypytac jak to u nich wygląda z tą krzywa cukrowa. I tak stoję w kolejce, obok mnie jeszcze jedna kobieta w zaawansowanej ciąży. A tu przychodza jacyś ludzie i wcinaja się w kolejkę bo oni tylko po wyniki! Jak mi się zagotowalo, a ja niby po co tam stoję? Jak im wyskoczyłam, druga kobieta w ciąży tez odwagi nabrała i razem ze mną ruszyła na tamtych ludzi. Jakie było ich oburzenie że oni czekać nie będą... Masakra. Ostatecznie nie udało im się wejść szybciej... Ludzie są okropni, w przychodni duszno, mnóstwo ludzi, widzą że brzuszki czekają a tu takie cyrki. Ten świat idzie w złym kierunku...
    Samo zycie ;) ja dzis z malzem i mlodsza bylam w lidlu,chwycilam za jeden stanik i pare bananow i do kasy. Ludzi mnostwo...stoimi przy jednej kasie,nikt nie zwraca uwagi na moj brzuch ;) spojrzalam,ze przeciez jest kasa z pierwszenstwem. Pociagnelam tam Malza. Kasjerka nic..w sumie tyle osob bylo,ze pewnie uwagi nie zwracala. Ludzie widza i nic..ni3 dosc,ze mam 2 artykuly,kasa z pierwszenstwem, to i tak nic. Pognalam Malza do wyjscia a sama pierwszy raz odwagi nabralam i przed ludzi! Pierdolnelam swoje artykuly przed sama kasjerka ktora konczyla paragon! Nikt nic nie powiedzial,ja zaplacilam i wyszlam ;p

    Izziee, Makowe Szczęście, Katia89, Reniferra, Sana, teverde lubią tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Izziee Autorytet
    Postów: 446 757

    Wysłany: 22 listopada 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patuniek ja myślę, że jak ktoś chodzi wcześniej spać to śmiało może zjeść ostatni posiłek o 18, ale ja nie chodzę spać przed 23 i po prostu nie wytrzymałabym tyle godzin. Taki miałam plan, że zjem o 18 i koniec, ale po 20 poczułam że nie wytrzymam i zjadłam kanapkę. Mimo tego wyniki wyszły bardzo dobrze. Także myślę, że można jeść tak jak się zazwyczaj odżywiamy i nie objadać na noc.

    Laura <3
    bl9c9vvjaarzexo8.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 22 listopada 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teverde wrote:
    Fakt, jest to przykre. Tym bardziej, że pal licho duszność, mnie najbardziej wkurza to, że teraz co druga osoba smarka i niejednokrotnie kaszle nie zakrywając dzioba!
    Ooooooo to to wlasnie...ja jak bylam na pobraniu krwi na tsh to przyszla jakas kobieta lat ok.60 i chercha na mnie! :| jeszcze usiadla kolo mnie,buzi nie zakrywa... a to taki chamski kaszel! Az wstalam i spojrzalam na Nia..wiadomk jak. Na moje szczescie akurat mialam wejsc na pobranie.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Makowe Szczęście Autorytet
    Postów: 1006 1643

    Wysłany: 22 listopada 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek86 wrote:
    Makowe, jedni lekarze mówią o 8 godzinach, inni o 12. Z reguły idzie się na 7-8 na pobranie. Czyli kolacja o 18 jest jak najbardziej ok. Nigdy nie pisałam o diecie, bo to bez sensu. Ale zjeść ciastko o 21 już jest pomyłką. Można je zjeść własne o 18


    Widzisz mi Lekarz powiedział, że 8 godzin. I muszę przestać jeść i pić o północy jeśli mam badanie o 8.00, wiadomo że każda z nas robi tak jak jej zalecił Lekarz :)

    .
  • Makowe Szczęście Autorytet
    Postów: 1006 1643

    Wysłany: 22 listopada 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 zazdroszczę odwagi, czasem też mam ochotę poprosić pierwszeństwo, ale w kurtce nie widać mojego brzucha, chociaż już jest naprawdę spory.
    Chociaż ja naprawdę dobrze się czuję i codziennie staram się chodzić około 7 km, różnie to wychodzi.

    Z takich historii, jak byliśmy w Polsce i na Wszystkich Świętych jechaliśmy autobusem i był mega ścisk, Pani mnie tak pchnęła łokciem. I uprzejmie ją poprosiłam, żeby była uważniejsza, bo jestem w ciąży. Jaka ta Kobieta była nie miła, jejku żałowałam że zaczęłam. Gdybym wiedziała, to bym po prostu spróbowała się przecisnąć gdzieś w kąt. Nie potrzebny stres i wysłuchiwanie jej nie przyjemnych komentarzy. Ciężko odpowiedzieć cokolwiek około 60 Kobiecie na tekst "a co mnie to obchodzi" :/

    iNso87 lubi tę wiadomość

    .
  • Katia89 Autorytet
    Postów: 627 1082

    Wysłany: 22 listopada 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso, bardzo dobrze zrobiłaś! Jak nikt nie zwraca na nas uwagi to trzeba samemu zwrócić na siebie uwagę i przed szereg :) swoją drogą to przykre że panuje taka znieczulica no ale cóż poradzić. Musimy być silne :)

    iNso87 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Katia89 Autorytet
    Postów: 627 1082

    Wysłany: 22 listopada 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowe Szczęście.. Nawet nie wiem jak skomentować ta sytuacje z autobusem. Przecież wystarczyłoby żeby kobieta powiedziała przepraszam. Najgorsze jest to że to kobieta kobiecie często nie chce ustapic i udaje że nie widzi. Bardzo to przykre.

    Makowe Szczęście lubi tę wiadomość

    age.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 22 listopada 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowe Szczęście wrote:
    iNso87 zazdroszczę odwagi, czasem też mam ochotę poprosić pierwszeństwo, ale w kurtce nie widać mojego brzucha, chociaż już jest naprawdę spory.
    Chociaż ja naprawdę dobrze się czuję i codziennie staram się chodzić około 7 km, różnie to wychodzi.

    Z takich historii, jak byliśmy w Polsce i na Wszystkich Świętych jechaliśmy autobusem i był mega ścisk, Pani mnie tak pchnęła łokciem. I uprzejmie ją poprosiłam, żeby była uważniejsza, bo jestem w ciąży. Jaka ta Kobieta była nie miła, jejku żałowałam że zaczęłam. Gdybym wiedziała, to bym po prostu spróbowała się przecisnąć gdzieś w kąt. Nie potrzebny stres i wysłuchiwanie jej nie przyjemnych komentarzy. Ciężko odpowiedzieć cokolwiek około 60 Kobiecie na tekst "a co mnie to obchodzi" :/
    Chyba odwagi nabralam,bo szkoda mi bylo Malej. Cieplo ubrana,w sklepie duszno,a rozbierac Ja i ubierac na chwile to nie bardzo mi sie chcialo. Tak to pewnie grzecznie w kolejce bym stala ;p
    Co do stanika z Lidla wzielam 85C. Jak przylozylam ten 80 to mialam wrazenie,ze to rozmiar 70..w domu zmierzylam ten 85C i jest idealny. Jak schudne to mam taki zapas,bo zapielam sie na ostatni zapiecie i bylo ok. Zaluje,ze pozno sie ogarnelam..bo zapomnialam o tych stanikach i jak pojechalam o 13 to 3 zostaly:/ Dwa w rozmiarze 80D i ten jeden rozowy 85C.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Salsefia Autorytet
    Postów: 357 543

    Wysłany: 22 listopada 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hah mam podobna sytuacje z lidla es, pojechałam z rana bo ubranka rzucili, wzięłam body, bluzeczki i do kasy. I tak stoję sobie grzecznie , dziadek przede mną i wiecie co przyszedl drugi jego kolega, zaczęli gadać i tak stanął sobie w końcu za mną. Odzywać niż mi się nie chciało. W carrefour podobnie, kasy uprzywilejowane ale nikogo w nich nie ma.
    Ale za to w sobotę byliśmy w ikea, kolejki długie, mąż szuka najkrótszej a ja krokiem żółwia z karniszem w dłoni się przemieszczam wolno. Nagle słyszę upominanie i Pani z kolejki obok pokazuje mi kasę za ciężarnych/inwalidów i każe mi tam iść, powiem Wam że bardzo miło mi się zrobiło bo toczyłam się ledwo ledwo

    7mdlydr.png

    <3 Bruno <3 Klara

    Brak antykoncepcji 11/2015
    Żylaki powrózka nasiennego,
    06/2018 IMSI
    3/07/2018 transfer 2 blastek
    31/07/2018 dwa <3 <3
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 22 listopada 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie ma sensu być w ciąży i nie korzystać z kas z pierwszeństwem. Naprawdę, nikt Wam nic nie powie, a jeśli już, to co? Że Wam się nie należy? ;-)

    Już nie raz korzystałam w Lidlu-podchodzę i mówię, że chcę skorzystać z pierwszeństwa. I spokój :-)

    Chodzić mogę, ale stać nie, zaczyna mi się robić słabo.
    W komunikacji też już proszę o ustąpienie mi miejsca, bo inaczej musiałabym co przystanek/dwa wysiadać, żeby nie zemdleć ;-) Także tak...

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Makowe Szczęście Autorytet
    Postów: 1006 1643

    Wysłany: 22 listopada 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 nie dziwię się wcale :)

    Katia89 Zrozumiałam bym postawę tej Pani, gdybym była niegrzeczna, powiedziała nie miłym tonem. A przekąśliwe stwierdzenie, że "nie widać, żebym była w ciąży" już nie wchodziłam z nią w żadne dyskusje - szkoda nerwów.

    Kupiłam dziś sobie w H&M stanik, śliczny :) wygodny i już wzięłam z funkcją karmienia :)

    .
  • lkc Autorytet
    Postów: 1576 2260

    Wysłany: 22 listopada 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to sie nie czaję w laboratorium, na drzwiach jesy informacja ze kobiety w ciazy sa obsługiwane po za kolejnością.. Wiec ide pod drzwi, nie ważne jak długa jest kolejka I pytam czy któraś z pan tez jest w ciazy? Jeśli nie ma to mowie, że w takim razie jestem następną I jak ktos wychodzi to wchodzę na pobranie. Jak któraś jest to mowie ze będę za nią. Wiadomo jak siedza 2 czy 3 osoby to się tez nie pcham bo tyle mogę poczekać, ale czasem jest 20 osób:)

    patuniek86, Makowe Szczęście, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    Aleksandra Joanna 17.11.2014
    Joanna Małgorzata 12.03.2019
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 22 listopada 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikc i właśnie o to chodzi.
    W medicover już w ogóle jest czad, bo wprawdzie do rejestracji jest jedna kolejka, ale nigdy nie ma tam dużo osób. I w rejestracji badań dostaje się numerek. Tylko kobiety w ciąży numerów nie dostają i wchodzą bez kolejki. Pielęgniarka wychodzi i sprawdza-bierze najpierw ciężarne ;-) Naprawdę jest luz :-)

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 22 listopada 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny takie pytanie z innej beczki :P
    Zastanawiam sie nad kupnem pralko-szarki...? Czy któraś ma?
    Zastanawiam sie czy kupić sama pralkę czy pralko-suszarkę :)

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 22 listopada 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia, wprawdzie czasy, gdy pralko-suszarki były badziewne, już minęły, ale zawsze lepiej kupić 2 osobne urządzenia. Można je nawet piętrować - pralka na dole, suszarka na górze. Strasznie mi się marzy suszarka, tylko u mnie wchodzi wyłącznie pralka ładowana od góry, suszarki nie mam już gdzie podziać...

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Chasia Autorytet
    Postów: 659 856

    Wysłany: 22 listopada 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja bede miała dość troche miejsca w kotłowni tylko właśnie wolałabym chyba stawiac 1 urządzenie niż dwa no i moze pralko-suszarka jest trochę tańsza??

    mhsv3e5e743bc1b6.png
    mhsv3e5ewwdsajqn.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 22 listopada 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia wrote:
    No ja bede miała dość troche miejsca w kotłowni tylko właśnie wolałabym chyba stawiac 1 urządzenie niż dwa no i moze pralko-suszarka jest trochę tańsza??

    Tylko jak popsuje się pralka, nie działa suszarka - A jak popsuje się suszarka, to nie masz pralki ;-)

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 22 listopada 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam suszarke i ja uwielbiam. Chciałam używać sporadycznie a suszę wszystko ;] o pralko suszarkach słyszałam słabe opinie ale sama nigdy nie miałam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2018, 20:14

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 22 listopada 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie dawno kupiłam suszarkę i jestem zadowolona żadna pogoda mi nie straszna hehe

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • Izziee Autorytet
    Postów: 446 757

    Wysłany: 22 listopada 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia ja mam pralko-suszarkę i jestem zadowolona, aczkolwiek jakbym miała miejsce to kupiłabym dwa oddzielne sprzęty :) wiadomo, że w oddzielnej suszarce masz więcej opcji i pewnie działa jeszcze lepiej.

    Laura <3
    bl9c9vvjaarzexo8.png
‹‹ 466 467 468 469 470 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ