Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe Mamusie 2015
Odpowiedz

Marcowe Mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 31 lipca 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to widzę że grono z mdłościami które powoli przechodzą się powiększa :D i dobrze bo bym chyba do 12 tyg zdechła :(

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 31 lipca 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam tylko mdłości...zero rzyganka...a i też nie były one całodniowe tylko np. jak byłam głodna...

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 31 lipca 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mialam z tydzien czy dwa kryzysowe, tez bez wymiotów ale to moze dlatego ze nic sobie nie moglam dopasować, a jak teraz delikatniej jem to jest Git ;)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Blanka85 Autorytet
    Postów: 1222 851

    Wysłany: 31 lipca 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mam tak samo tez mdlosci ale bez wymiotow. Jedynie dolem rozwolnienie i zawroty glowy

    uwo9rjjga7fvv3l0.png
    17u93e5egkb8cm4p.png
    Aniołek [*] 6 tc 2018,
    Julia [*] 14 tc 2018
    MTHFR, PAI-1, Czynnik V (trombofilia): clexane, acard, prolutex, metyle : (B12 i kwas foliowy) , duphaston .
    Endometrioza
  • kasss Autorytet
    Postów: 2098 2407

    Wysłany: 31 lipca 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam więcej wymiotów niż samych mdłości po odtawieniu antybiotyku sie troche uspokoiło a dziś znowu masakra najgorzej jak łykam witaminy śmierdzą mi strasznie ziołami a mąż mówi że nie mają żednego zapachu chciałam od pon do pracy wrócić ale ciężko to widze

    3i49io4pte9np2kc.png[/url]
    gann3e3k1ojenyv4.png
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wtedy ja jestem szczesliwa mdlosci i wymioty mnie ominęły

    860isg18r6bpss11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik82 wrote:
    Hej dziewczyny!
    Musze Wam powiedziec, ze mdlosci mnie opuscily kilka dni temu. Wraca mi tez,apetyt na niektore rzeczy. Balam sie nawet, ze cos jest nie tak ale wczoraj mialam usg i fasolka ma juz 2,5cm i wszystko gra. Moze juz powoli mdlosci Was tez opuszcza :)
    Witam Was wszystkie
    dla mnie ważne jest , żebym nie miała mdłości między 14 a 20 sierpnia , bo wtedy wyjeżdżam nad morze i już w planach mam smaczne posiłki z rybek itp. tam zawsze mam podwójny apetyt więc też obawiam się mojej wagi po powrocie

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

  • Niunia86 Autorytet
    Postów: 1092 2019

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uważaj Dorka z tymi rybkami i apetytem bo ja też tak mówiłam i mimo,że nie wymiotowałam to mnie czasami mdliło i rybe zjadłam tylko pierwze dwa dni,później juz tylko jakieś makarony,zupy itp bo jak czułam smażone to aż mi w buzi rosło... I w sumie do dzisiaj na smażone jestem wyczulona i nie jem nic co z patelni jest-ryb w szczególności :/
    Ale Tobie życze jak największego apetytu bo lekarz mówil,że teraz rybki najważniejsze :) Omijaj tylko rekina,marlina i miecznika bo mają dużo rtęci :)

    iv09cbxm68yuj78z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to solę lubię , co roku jak jeżdżę do Dźwirzyna to jest taki bar gdzie muszę zajść bo gościu tak pysznie ją robi, nie jest tak tłusta jak w innych jadłodajniach . Ależ mi ślinka leci. a jak mi zbrzydnie ryba to mam też ochotę na kebaba w zestawie, ale jak dobrze pomarudzę to jak M wróci z pracy to mnie zawiezie do budki w której są przepyszne zestawiki kebabowe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2014, 14:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Panie odnalazłam moje wyniki cytomegalii z przed ciąży :) może któraś z Was jest na tyle mądra, żeby to rozszyfrować :)

    IgG wynik dodatni
    IgM wynik ujemny

    Czy dobrze rozumiem, że wynik wskazuje, że byłam zdrowa w momencie badania + miałam odporność?

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opowiem Wam krótką historię z mojego dzisiejszego dnia...leże sobie leże....i nagle zaleciał mi przez okno zapach zalewajki...wszystko w żołądku mi się poruszyło i aż mi ślina poszła...lecę do sklepu szybkie zakupy....zalewajka zrobiona w 30 minut..i co? już nie mam na nią ochoty zaraz chyba coś rozpieprzę w tym domu...;/ aha...dodam, że w sklepie uśmiechał się do mnie pączek i jak tylko wyszłam to od razu chaps do buzi...dwa kęsy i odłożyłam...jem oczami..niestety tylko oczami bo na nic nie mam ochoty w rzeczywistości

    Niunia86 lubi tę wiadomość

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam głupie pytanie :) Rubi co to jest zalewajka? coś jak żurek?

    Ja raz miałam podobną historie: miałam straszną ochotę na jajecznice... rozgrzałam patelnie, wbiłam jajka i za chwilę wszystko trafiło do kosza :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2014, 15:03

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scarlett2014 wrote:
    Mam głupie pytanie :) Rubi co to jest zalewajka? coś jak żurek?

    Ja raz miałam podobną historie: miałam straszną ochotę na jajecznice... rozgrzałam patelnie, wbiłam jajka i za chwilę wszystko trawiło do kosza :)
    a no właśnie zapomniałam, że zalewajka to chyba takie łódzkie...tak dokładnie...ziemniaki barszczyk i ja kroję kiełbaskę i podsmażam cebulkę no i śmietana

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    a no właśnie zapomniałam, że zalewajka to chyba takie łódzkie...tak dokładnie...ziemniaki barszczyk i ja kroję kiełbaskę i podsmażam cebulkę no i śmietana

    Pycha! :)

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie...pycha było jak zaleciało przez okno...teraz się nawdychałam przy gotowaniu i dupa..ale może zaraz ochota wróci....

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też rano to jeszcze jak mdlości puszczą to coś zjem ale im później tym gozej po południu zwracam prawie wszystko

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale cieszę się bo jest inaczej niż poprzednio :-)
    Waga mi leci w dół Wam też?

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dziś sobie pasztet z cukinii :-)

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I zauważyłam, że ogórki mi smakują i musztarda bardziej niż kiedyś :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2014, 15:09

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • Niunia86 Autorytet
    Postów: 1092 2019

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też jem oczami.Wczoraj byłam w jankach i tam mają dania w podgrzewaczach Nałozyłam sobie cały talerz a zrobiłam może dwa kęsy i wszystko do kosza. Aż ludzie dziwnie na mnie patrzyli,ze tyle jedzenia wyrzucam :/

    iv09cbxm68yuj78z.png
‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ