Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe Mamusie 2015
Odpowiedz

Marcowe Mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • kasss Autorytet
    Postów: 2098 2407

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja juz mam dość wczoraj było dobrze a dziś juz na nowo mnie meczy wymiękam:( scarlet trzymam kciuki;-)

    3i49io4pte9np2kc.png[/url]
    gann3e3k1ojenyv4.png
  • MamaAdasia Autorytet
    Postów: 897 1632

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Ja już po wizycie.

    Mam podwyższone TSH 4,782.
    Muszę iść do endokrynologa.
    Dzięki temu schudłam 2kg, ale gi powiedziała,że dziecko sobie poradzi, to dobrze.
    Morfologia i mocz ok.

    Kurde, w 1szej ciąży nie miałam nic a tu proszę.

    Madzik, gratuluję wizyty ;)

    ijpbqtkf943tum5s.png
    2r8ranli9ms4cdi1.png
    Szymuś 28.02.2015 3970g,56cm
    Adaś 09.06.2012 3800g,56cm
  • MamaAdasia Autorytet
    Postów: 897 1632

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wizyty :)

    ijpbqtkf943tum5s.png
    2r8ranli9ms4cdi1.png
    Szymuś 28.02.2015 3970g,56cm
    Adaś 09.06.2012 3800g,56cm
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama adasia i co na to tabletki jakieś?

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaAdasia najważniejsze ze lekarz powiedział ze bedzie ok. :)

    A ja czekam i czekam pod gabinetem :/ spore dzis ma opóźnienie lekarz. Ale sie zważyła i przytyłam tylk jakiś 0, 5 kg :)

  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaAdasia jesli masz pidwyzszone rsh to znaczy ze masz niedoczynnosc a wtedy sie tyje...ja bym sie wcsle nie martwila na twoim miejscu bo przekroczenie jest minimalne.ja mialam tsh ponad 100 teraz mam 4

    860isg18r6bpss11.png
  • Niunia86 Autorytet
    Postów: 1092 2019

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wyjściowe TSH w 5 tc miałam 23. Przez miesiąc udało mi się zbić na 0,971 :) Ciekawa jestem czy lekarz mi nie zmniejszy teraz dawki,żebym w nadczynność nie wpadła. No i niestety muszę TSH kontrolować co tydzień :/

    iv09cbxm68yuj78z.png
  • MamaAdasia Autorytet
    Postów: 897 1632

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastacia- no właśnie, a ja schudłam, ale ta waga też nie jest wiarygodna.
    Poza tym mam mdłości i wymioty, więc może dlatego schudłam ...
    Anastazaja- mam skierowanie do endokrynologa, w środę spróbuję sie dostać, zobaczę co powie. Na razie nic nie kazała brać, tylko witaminy.

    Niunia, czyli co tydzień jakie badania robisz?

    Scarlet trzymam kciuki za wizytę.

    ijpbqtkf943tum5s.png
    2r8ranli9ms4cdi1.png
    Szymuś 28.02.2015 3970g,56cm
    Adaś 09.06.2012 3800g,56cm
  • Niunia86 Autorytet
    Postów: 1092 2019

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tydzień musiałam robić TSH.Jak nie byłam w ciąży to robiłam co miesiąc ale teraz jak jestem w ciąży to muszę kontrolować co tydz,żeby nie przesadzić z lekami a wcześniej musiałam robić bo lekarz nie wiedział czy nie za wolno spada i dwa razy mi dawke zmieniał.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2014, 15:26

    iv09cbxm68yuj78z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ok:) dziecko ma już 23 mm i bijące mocno serduszko. A ja mam ochotę krzyczeć że jestem szczęśliwa :) a USG miałam robione przez brzuch

    Anastazjaaa, MamaAdasia, kasss, Emily83, SunSun, bella82, Madziq lubią tę wiadomość

  • MamaAdasia Autorytet
    Postów: 897 1632

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wizyty Scarlet :)

    Niunia, ja nigdy nie miałam problemów z tarczycą.

    ijpbqtkf943tum5s.png
    2r8ranli9ms4cdi1.png
    Szymuś 28.02.2015 3970g,56cm
    Adaś 09.06.2012 3800g,56cm
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    scarlet gratuluję

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • MamaAdasia Autorytet
    Postów: 897 1632

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja - czyli i Ciebie dopadły wymioty?
    U mnie wczoraj wieczorem i dziś rano... masakra :(

    trzymajcie się wymiotujące mamusie :)

    ijpbqtkf943tum5s.png
    2r8ranli9ms4cdi1.png
    Szymuś 28.02.2015 3970g,56cm
    Adaś 09.06.2012 3800g,56cm
  • MartaM Autorytet
    Postów: 506 839

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluje pomyślnych wizyt! :)

    MamaAdasia najważniejsze, że tsh jest niewiele powyżej normy, pozostałe wyniki ok, a gin powiedziała, że maluch sobie poradzi :)

    U mnie dziś koszmarny dzień, za szybko się pochwaliłam, że powoli wszystko wraca do normy. Cały dzień wiszę na kibelku, jedyne co udało mi się zatrzymać w brzuchu to pół suchej bułki, jestem słaba i mam ochotę ryczeć.

    3jgx9jcg871bln7n.png

    l22nhdge2kkv4qrq.png
  • kasss Autorytet
    Postów: 2098 2407

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaAdasia wrote:
    Hej,
    Ja już po wizycie.

    Mam podwyższone TSH 4,782.
    Muszę iść do endokrynologa.
    Dzięki temu schudłam 2kg, ale gi powiedziała,że dziecko sobie poradzi, to dobrze.
    Morfologia i mocz ok.

    Kurde, w 1szej ciąży nie miałam nic a tu proszę.
    )
    ja miałam tsh 3.900 a nigdy wcześniej nie miałam z tym problemu byłam u edokrynologa dostałam euthyrox50 i mam kontrolować co miesiać pewnie też dostaniesz

    3i49io4pte9np2kc.png[/url]
    gann3e3k1ojenyv4.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaAdasia wrote:
    Anastazja - czyli i Ciebie dopadły wymioty?
    U mnie wczoraj wieczorem i dziś rano... masakra :(

    trzymajcie się wymiotujące mamusie :)
    yhy - masakra - pocieszam się faktem że drugi trymestr tuż tuż ;)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaAdasia...prxy niedoczynnosc i sie tyje ale powiem ci szczerze ze jak mialam tsh powyzrj 100 yo chudlam dopiero jal zaczelam sie leczyc to przytylam...teraz biore dawke 137 eutyroxu.jutro odbieram wszystkie wyniki lacxnie z tsh...moja endo powiedziala ze raczej zostane przy tej dawce

    860isg18r6bpss11.png
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scarlett2014 wrote:
    U mnie ok:) dziecko ma już 23 mm i bijące mocno serduszko. A ja mam ochotę krzyczeć że jestem szczęśliwa :) a USG miałam robione przez brzuch
    Super ze wszystko ok.ja dopiero bede miala usg przrz brzuch w 13 tygodniu

    860isg18r6bpss11.png
  • MamaAdasia Autorytet
    Postów: 897 1632

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasss,a przytyłaś bardzo po tym leku ?

    ijpbqtkf943tum5s.png
    2r8ranli9ms4cdi1.png
    Szymuś 28.02.2015 3970g,56cm
    Adaś 09.06.2012 3800g,56cm
  • kasss Autorytet
    Postów: 2098 2407

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    scarlet gratuluje udanej wizyty;) dziewczyny mam mały problem chyba wychodzi mi opryszczka nie jestem pewna bo na razie malutki pęcherzyk a w ciązy jest niebezpieczna zwłaszcza w pierwszych 3 miesiacach i nie wiem co robić tak uważałam nawilżałam usta i modliłam się żeby nie wyszła do konca sierpnia mam skłonnosci do tego cholerstwa i brałam tabletki hewiran ale teraz raczej nie powinnam ich brać ma któraś z was też skłonności do opryszczki?

    3i49io4pte9np2kc.png[/url]
    gann3e3k1ojenyv4.png
‹‹ 165 166 167 168 169 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ