Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe Mamusie 2015
Odpowiedz

Marcowe Mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • kasss Autorytet
    Postów: 2098 2407

    Wysłany: 17 września 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słodka ale masz śliczną dzidzie na awatarze tak wyraznie ja widac;)

    slodka100 lubi tę wiadomość

    3i49io4pte9np2kc.png[/url]
    gann3e3k1ojenyv4.png
  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 17 września 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak pieknie ze mozemy pisac o rauchach naszych maluszkow:)

    jeszcze moment i bedziemy czuly solidne kopniecia:)

    boze jakie to musi być piekne:)

    kocham to moje maleństwo już nad życie:)

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 17 września 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekaja wrote:
    Jak pieknie ze mozemy pisac o rauchach naszych maluszkow:)

    jeszcze moment i bedziemy czuly solidne kopniecia:)

    boze jakie to musi być piekne:)

    kocham to moje maleństwo już nad życie:)
    uczucie jest boskie

    860isg18r6bpss11.png
  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 793

    Wysłany: 17 września 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie co niektóre z Was mają takie piękne zdjęcia dzidziołków. Mam nadzieje,że i mi uda się dostać takie cudo niedługo.

    relg2n0abn31771x.png
  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 17 września 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem po wizycie.. i lekarz zastrzelił mnie.."dopiero 16 tydzień a wygląda Pani na 20-sty" zatem.. po 1 - myślałam, że się popłaczę ;/ po 2- widzicie, że wyglądam już jak słoń, zatem moje "opowieści" o brzuchu i tym, jaki mam duży nie są czczym gadaniem.. boziu no strzelę sobie w łeb..od dziś głoduję, albo jem tylko sucharki i piję sok, samodzielnie wyciskany..

    aby dobrych wiadomości było więcej, mam zakaz seksu - rewelacja! do tego powrót do luteiny 2xdziennie po 2 tabletki - cudownie! no ale zwolnienia nie dostałam :( choć uwaga! dała mi nadzieję mówiąc: jak już naprawdę będzie Pani doskwierał brzuch proszę miedzy tymi 4 tygodniami co nie będziemy się widziały przyjść po zwolnienie..

    ale mam doła :(

    z dobrych wiadomości to tyle, że posłuchałam serduszka mojego maluszka

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • Kasha Autorytet
    Postów: 674 852

    Wysłany: 17 września 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konwalianka. Jak dla mnie to same dobre wiadomości. Pamiętaj że zawsze mogło być gorzej. Pędź za tydzień po zwolnienie. Czasami trzeba pomóc sobie symulowaniem ;)

    34bw9jcgrkz3yjz6.png

    f2wlj44jlai3f3nz.png
    km5stv73nclev8zl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konwalianka wrote:
    jestem po wizycie.. i lekarz zastrzelił mnie.."dopiero 16 tydzień a wygląda Pani na 20-sty" zatem.. po 1 - myślałam, że się popłaczę ;/ po 2- widzicie, że wyglądam już jak słoń, zatem moje "opowieści" o brzuchu i tym, jaki mam duży nie są czczym gadaniem.. boziu no strzelę sobie w łeb..od dziś głoduję, albo jem tylko sucharki i piję sok, samodzielnie wyciskany..

    aby dobrych wiadomości było więcej, mam zakaz seksu - rewelacja! do tego powrót do luteiny 2xdziennie po 2 tabletki - cudownie! no ale zwolnienia nie dostałam :( choć uwaga! dała mi nadzieję mówiąc: jak już naprawdę będzie Pani doskwierał brzuch proszę miedzy tymi 4 tygodniami co nie będziemy się widziały przyjść po zwolnienie..

    ale mam doła :(

    z dobrych wiadomości to tyle, że posłuchałam serduszka mojego maluszka
    To że powiedziała Ci że wyglądasz na 20 tydzień wcale nie oznacza że jesteś gruba tylko brzuch madz większy i nie kombinuj z niejedzeniem bo komu tym zaszkodzisz? Tylko dziecku, teraz nam wolno być grubszym i jeść co się chce, później będziemy uważać na to jak wyglądamy. Jest to jedyny czas kiedy nie musimy wciągać brzucha

    MamaAdasia, madziutek 23, jasmin lubią tę wiadomość

  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 17 września 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc mamuski,
    gratuluje wizyt :-)
    chwile mnie nie bylo ale nikt za mna nie tesknil ;-)
    weekend w Krakowie baaaradzo meczacy ale kupilismy autko :-)
    w poniedzialek bieganie po urzedach:-/
    a dzis bylam u lekarki w luzmedzie i widzialam swoja Kruszynke :-) pieknie machala raczkami i nozkami :-)
    jestem taka szczesliwa :-) <3

    Niunia86, konwalianka, MartaM, nick nieaktualny, Madzik82, kasss, nick nieaktualny, jasmin, SunSun lubią tę wiadomość

  • kasss Autorytet
    Postów: 2098 2407

    Wysłany: 17 września 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konwalianka ja tez bym sie tym nie martwiła mnie cieszy jak mi mowia ze juz widac brzuszek a czemu dostałaś zakaz na seks? zwolnie to powinna ci dać dzisiaj

    3i49io4pte9np2kc.png[/url]
    gann3e3k1ojenyv4.png
  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 17 września 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    twardnieje brzuch i nieco skróciła się szyjka

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • kasss Autorytet
    Postów: 2098 2407

    Wysłany: 17 września 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella82 wrote:
    czesc mamuski,
    gratuluje wizyt :-)
    chwile mnie nie bylo ale nikt za mna nie tesknil ;-)
    weekend w Krakowie baaaradzo meczacy ale kupilismy autko :-)
    w poniedzialek bieganie po urzedach:-/
    a dzis bylam u lekarki w luzmedzie i widzialam swoja Kruszynke :-) pieknie machala raczkami i nozkami :-)
    jestem taka szczesliwa :-) <3
    nie prawda nie prawda dzisiaj nawet zaglądałam na twój kalendarz ale zobaczyłam że masz wizyte to wiedziałam że się odezwiesz po ;) super że udało wam się auto kupić ale najważnijsze że wizyta udana;)

    nick nieaktualny, bella82 lubią tę wiadomość

    3i49io4pte9np2kc.png[/url]
    gann3e3k1ojenyv4.png
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 17 września 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje wizyt!
    Konwalianka brzuchem sie nie martw! Oszczedzaj sie zeby sie szyjka dalej nie skracala. Bedzie dobrze,Twojej Fasolce bedzie wygodniej w wiekszym mieszkanku ;)
    Ja jutro mam wizyte nfz i potwierdzie plec. Mam nadzieje, ze lekarz nie zmieni zdania trzeci raz...
    W poniedzialek potwierdze jeszcze na prywatnej wizycie u drugiego lekarza

    konwalianka, nick nieaktualny, kasss, MamaAdasia lubią tę wiadomość

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 17 września 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a no i umówiłam usg połówkowe na 28 październik.. nie wiem jak wytrzymam do tego czasu..na szczęście 6 października idę do innego lekarza - docelowego, więc zobacze maluszka :)

    Madzik - zazdroszczę tego podglądania :)

    nick nieaktualny, kasss lubią tę wiadomość

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • Emily83 Autorytet
    Postów: 489 446

    Wysłany: 17 września 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć
    Też mam jutro wizytę na NFZ a za dwa tygodnie idę prywatnie... kto wie może już dowiem się jutro kogo mam w brzuszku :D

    nick nieaktualny, kasss, bella82 lubią tę wiadomość

    17u9p07w6b9w1pie.png
    3jgxskjosmphwb2l.png
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 17 września 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalianka przez te moje krwawienia to ostatnio mam usg co tydzien... :\ dopiero co w zeszly czwartek awaryjnie trafilam na wizyte. Wolalabym w normalnym trybie ale bez krwawien.
    Emily czekamy jutro na info po wizycie

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 17 września 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka masz racje teraz nie musimy juz wciagac brzucha....he he tylko bedziemy sie nim chwalić

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    860isg18r6bpss11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jest tu moze jakas mamusia, która bedzie rodzic w szczecinie? jakie opinie o szpitalach? gdzie najlepiej isc wiedzac ze bedzie cesarka?

  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 17 września 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda91 wrote:
    a jest tu moze jakas mamusia, która bedzie rodzic w szczecinie? jakie opinie o szpitalach? gdzie najlepiej isc wiedzac ze bedzie cesarka?
    A ty chcesz miec koniecznie zrobiona cesarke?

    860isg18r6bpss11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie że chce ale raczej tak się skończy ;) każdy lekarz mi to mówi

  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 17 września 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda91 wrote:
    nie że chce ale raczej tak się skończy ;) każdy lekarz mi to mówi
    Dlaczego? A to troche nie za szybko aby tak twierdzić. ...

    860isg18r6bpss11.png
‹‹ 333 334 335 336 337 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ