Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe Mamusie 2015
Odpowiedz

Marcowe Mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • Sarah88 Autorytet
    Postów: 1393 1141

    Wysłany: 29 października 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scarlett2014 wrote:
    Sarah kocyk jest strasznie miły w dotyku ale jeśli chodzi o grubość to moim zdaniem jest średni. Pewnie jak będę chciała przykryć porządnie Juniora to złożę do na pół. Ale wydaje mi sie że gdyby był grubszy to byłby cięższy więc ogółem moim zdaniem jest ok. Ale porównania nie mam :)
    pytam bo ostatnio w sklepie dziecięcym widzialam taki tylko byl gruby i kodztowal 150zl

    qb3c2n0aibsaj33t.png
  • vanilla29 Przyjaciółka
    Postów: 86 98

    Wysłany: 29 października 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://kondraciuk.blogspot.com/p/sesje-noworodkowe.html dziewczyny patrzcie ale super :))) chciałabym taka sesje ciekawe jakie są ceny...


    Gosiaczek ale super ! Dziewczyny u Ciebie w domu po prostu rządzą :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2014, 21:08

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w39jcg4pc7z6r0.png
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 29 października 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczek gratuluje dziewczynki

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    860isg18r6bpss11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj maz sie za glowe zlapie:-) liczyl na chlopaka:-) a tak znow laleczki, sukieneczki, spineczki:-) nie bedzie mial kogo na przejazdzki kombajnem zabierac:-)

    Anastacia33, MamaAdasia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emily co do serduszka mam nadzieje ze wszustko okaze sie dobrze, lepiej sprawdzic u jakiegos specjalisty. Ja z Ola tez jestem pod opieka kardiologa. Jak miala 7 mcy dostalam skierowanie na echo bo miala szmery. Okazalo sie ze ma dodatkowa nic sciegnista w serduszki, i musimy raz do roku kontrolowac, terminy racja kosmos. Ale jak trzeba to trzeba i poczekac albo leciec prywatnie jak pilne.
    Oby u Was to byl falszywy alarm tylko.

    MamaAdasia lubi tę wiadomość

  • Emily83 Autorytet
    Postów: 489 446

    Wysłany: 29 października 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosiaczek31 wrote:
    Emily co do serduszka mam nadzieje ze wszustko okaze sie dobrze, lepiej sprawdzic u jakiegos specjalisty. Ja z Ola tez jestem pod opieka kardiologa. Jak miala 7 mcy dostalam skierowanie na echo bo miala szmery. Okazalo sie ze ma dodatkowa nic sciegnista w serduszki, i musimy raz do roku kontrolowac, terminy racja kosmos. Ale jak trzeba to trzeba i poczekac albo leciec prywatnie jak pilne.
    Oby u Was to byl falszywy alarm tylko.

    cóż muszę czekać 2 miesiące a to i tak na wizytę prywatną :(

    17u9p07w6b9w1pie.png
    3jgxskjosmphwb2l.png
  • vanilla29 Przyjaciółka
    Postów: 86 98

    Wysłany: 29 października 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosiaczek31 wrote:
    Vanilla jestes z lublina:-)? To mamy calkiem blisko do siebie tylko jakies 90 km:-) chyba nie ma nikogo wiecej z tych stron.


    Tak a Ty ? ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w39jcg4pc7z6r0.png
  • vanilla29 Przyjaciółka
    Postów: 86 98

    Wysłany: 29 października 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emily83 a nie myślałam o tym żeby iść do innego gin jeszcze na usg ? Może Twoja gin przesadza?

    f2w39jcg4pc7z6r0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emily a nie powinni cie wcześniej przyjąć chyba jak się mówi ze jest się w ciąży i ze to chodzi o dziecko to powinni wcześniej przyjąć.

    ale ostatnio mam ochotę na pepsi masakra mam nadzieje ze to nie zaszkodzi dziecku ale piła bym i piła bym

  • kasss Autorytet
    Postów: 2098 2407

    Wysłany: 29 października 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastacia graruluje synka masz juz córeczkę tak?
    Gosiaczek a tobie drugiej corci;-) cieszę się ze wizyty udane;-)
    Mój kocyk będzie jutro bo dostałam wiadomość ze został wyslany;-)
    justyska ja na początku mogłam pic litrami s teraz stoi od miesiąca nie otwarta nie ma kto jej wypić ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2014, 22:11

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3i49io4pte9np2kc.png[/url]
    gann3e3k1ojenyv4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanilla29 wrote:
    Tak a Ty ? ;)


    Miedzyrzec pod. Moj maz stad pochodzi i tu mamy dom. Choc ja mieszkam w tym rejonie doslownie kilka miesecy. Praca w Warszawie wiec tam wiekszosc czasu spedzalam. Ciezko mi sie teraz przestawic na nowe otoczenie. Ale wiem ze sporo dziewczyn z okolicy jezdzi na badania i rodzic do lublina. Chyba najblizszy specjalistyczny osrodek w razie jakis komplikacji. Bo tutejsze szpitale przyprawiaja mnie o dreszcze... Nie mam pojecia gdzie tym razem mam rodzic.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2014, 22:43

    MamaAdasia lubi tę wiadomość

  • loszcz Autorytet
    Postów: 1142 1364

    Wysłany: 30 października 2014, 02:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanilla29 wrote:
    http://kondraciuk.blogspot.com/p/sesje-noworodkowe.html dziewczyny patrzcie ale super :))) chciałabym taka sesje ciekawe jakie są ceny...
    W tamtym roku byłam świadkiem takiej sesji z moim siostrzeńcem w roli głównej.Co prawda nie był już noworodkiem ale i tak na zdjęciach jest słodziudki.Chciałam dodać zdjęcia ale coś mi średnio wyszło :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2014, 02:29

    201503231678.png
  • loszcz Autorytet
    Postów: 1142 1364

    Wysłany: 30 października 2014, 02:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    2ibjhbb.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2014, 02:37

    SunSun, madziutek 23, nick nieaktualny, noa8, bella82, Niunia86, Juusti69, slodka100, Emartea lubią tę wiadomość

    201503231678.png
  • loszcz Autorytet
    Postów: 1142 1364

    Wysłany: 30 października 2014, 02:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    b4j9eu.jpg
    65uq.jpg
    2d2btpt.jpg
    Udało mi się dodać zdjęcia jupppiiii :-) Boski jest mój chrześniaczek co nie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2014, 02:44

    SunSun, madziutek 23, nick nieaktualny, noa8, bella82, Niunia86, Juusti69, kasss, slodka100, Emartea lubią tę wiadomość

    201503231678.png
  • loszcz Autorytet
    Postów: 1142 1364

    Wysłany: 30 października 2014, 02:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz jak już się nauczyłam jak się zdjęcia dodaje to będę wam forum zasypywała hihi.Już jutro dodam zdjęcie mojego wielgachnego brzuchola a co :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    201503231678.png
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 30 października 2014, 04:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas tak mam 4letnia coreczke a teraz będzie syn.eh mega radość mnie rozpiera

    nick nieaktualny, MamaAdasia, kasss lubią tę wiadomość

    860isg18r6bpss11.png
  • madziutek 23 Autorytet
    Postów: 1262 1807

    Wysłany: 30 października 2014, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    loszcz przeslodziak z niego ! ;*

    dodawaj fotki bo my lubimy patrzec na cudze brzucholki ;D ( jak zboczency normalnie ) ;P

    bella82, MamaAdasia, loszcz lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgx78wxuhp.png
    y7y4ocjz2n6l6nvq.png
  • Sarah88 Autorytet
    Postów: 1393 1141

    Wysłany: 30 października 2014, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasss wrote:
    Anastacia graruluje synka masz juz córeczkę tak?
    Gosiaczek a tobie drugiej corci;-) cieszę się ze wizyty udane;-)
    Mój kocyk będzie jutro bo dostałam wiadomość ze został wyslany;-)
    justyska ja na początku mogłam pic litrami s teraz stoi od miesiąca nie otwarta nie ma kto jej wypić ;-)
    z cola mam dokkadnie tak samo,a jednak ja mam chlopca :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    qb3c2n0aibsaj33t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) Miłego dnia i udanych wizyt! :)

    Liszcz wrzucaj ile tylko chcesz :)

    A na Cole to ja mam ciągle ochotę :) o dziwo nawet większą niż na kawę.

    loszcz lubi tę wiadomość

  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 30 października 2014, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny uważajcie na colę i pepsi bo wpływa bardzo na cukier ale na pewno to wiecie ja mam straszną ochotę na pekinkę z rukolą nigdy tak zdrowo się nie odżywiałam :)

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
‹‹ 579 580 581 582 583 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ