Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe Mamusie 2015
Odpowiedz

Marcowe Mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 31 października 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda polecam Reni owocowy smak.Tez mam zgagi a to naprawdę je niweluje.Plus do tego jak na wieczór wyssam to na następny dzień mam z glowy :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ex2btv738sn49jef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to reni mozna brac?? przed ciaza ciągle brałam i wydawało mi się że w ciąży nie można brać.

  • Kasha Autorytet
    Postów: 674 852

    Wysłany: 31 października 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I reni i manti można. Ale nie za dużo.

    34bw9jcgrkz3yjz6.png

    f2wlj44jlai3f3nz.png
    km5stv73nclev8zl.png
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 31 października 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarka mówiła ze reni do 6,7 dziennie mogę swobodnie brać:-)

    ex2btv738sn49jef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skoro można brać reni w ciąży to zamierzam wyprubować bo czasem zgaga mie dopada szczegulnie jak zjem jakiś owoc

    SunSun lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bralam rennie. Mi lekarka mowila ze mozna.

  • MamaAdasia Autorytet
    Postów: 897 1632

    Wysłany: 31 października 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oto mój brzusio 22t0d:
    fatn9k.jpg
    2e4bywh.jpg

    bella82, SunSun, nick nieaktualny, Emca, Sarah88, kasss, nick nieaktualny, Emartea, noa8, MartaM, Madzik82, Rubi, nick nieaktualny, slodka100 lubią tę wiadomość

    ijpbqtkf943tum5s.png
    2r8ranli9ms4cdi1.png
    Szymuś 28.02.2015 3970g,56cm
    Adaś 09.06.2012 3800g,56cm
  • Kasha Autorytet
    Postów: 674 852

    Wysłany: 31 października 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliczny brzuś. Gratuluję synka.

    MamaAdasia lubi tę wiadomość

    34bw9jcgrkz3yjz6.png

    f2wlj44jlai3f3nz.png
    km5stv73nclev8zl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaAdasia super brzuszek taki zgrabniutki jest

  • Sarah88 Autorytet
    Postów: 1393 1141

    Wysłany: 31 października 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaAdasia wrote:
    Oto mój brzusio 22t0d:
    fatn9k.jpg
    2e4bywh.jpg
    ja tez w tym tygodniu jestem i mam podobny brzuch :)

    MamaAdasia lubi tę wiadomość

    qb3c2n0aibsaj33t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a oto mój brzuszek 23 tydz trochę nie wyrazne ale chyba coś widać będzie

    fxfri9.jpg



    nick nieaktualny, MamaAdasia, Emca, Emartea, bella82, kasss, nick nieaktualny, MartaM, Rubi, noa8, slodka100 lubią tę wiadomość

  • MamaAdasia Autorytet
    Postów: 897 1632

    Wysłany: 31 października 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka, też super, masz fajną piłeczkę ;)

    Sarah, wstaw zdjecie ;)

    Madzik, dokładnie ciuszki mam po synku, choć i tak na pewno coś nowego kupię, żeby młodszy nie był poszkodowany.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2014, 18:26

    ijpbqtkf943tum5s.png
    2r8ranli9ms4cdi1.png
    Szymuś 28.02.2015 3970g,56cm
    Adaś 09.06.2012 3800g,56cm
  • Kasha Autorytet
    Postów: 674 852

    Wysłany: 31 października 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponieważ jutro zaczynam kolejny tydzień, a na forum pewnie mnie nie będzie, wrzucam swój brzuś.


    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b14b5a99df58.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2014, 18:27

    SunSun, MamaAdasia, bella82, nick nieaktualny, kasss, nick nieaktualny, Rubi, noa8, Emca lubią tę wiadomość

    34bw9jcgrkz3yjz6.png

    f2wlj44jlai3f3nz.png
    km5stv73nclev8zl.png
  • MamaAdasia Autorytet
    Postów: 897 1632

    Wysłany: 31 października 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cały czas czuję nisko dzidziusia, ale to chyba przez to łożysko w dnie, z małym miałam na przedniej ścianie. A teraz np wczoraj kopał mnie tak, że czułam że napiera na pęcherz.

    Madzik82- mnie też brzuch tak kłuje jakby, te ruchy są dla mnie czasem bolesne, ale moze to przez to ułożenie.

    Kasha, piękny brzucholek, uwielbiam te zdjęcia ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2014, 18:29

    ijpbqtkf943tum5s.png
    2r8ranli9ms4cdi1.png
    Szymuś 28.02.2015 3970g,56cm
    Adaś 09.06.2012 3800g,56cm
  • Emartea Autorytet
    Postów: 990 1178

    Wysłany: 31 października 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaAdasia gratuluję synka. Śliczne brzuszki macie :-)

    MamaAdasia lubi tę wiadomość

    4e3f84b95f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewiem co mam robić mój brzuch stał się taki napięty i twardy

  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 31 października 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale boli cię?

    ex2btv738sn49jef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie tylko tak jakby ciągnie

  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 31 października 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm to może macica sie rozciąga?

    ex2btv738sn49jef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewiem jestem przerażona i jadę na IP

‹‹ 591 592 593 594 595 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ