Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe Mamusie 2015
Odpowiedz

Marcowe Mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • Juusti69 Ekspertka
    Postów: 234 723

    Wysłany: 30 listopada 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiadomo coś o tej dziewczynie i jej maluszku ze styczniówek co już urodziła? Ktoś śledził ten wątek?

    dxomio4p9i0wb2wq.png
    thgf3e3kce137ljc.png

    Endometrioza IIIstopień.
    Niedoczynność tarczycy,
    mięśniak.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziutek ja pisalam o tym bolu w okol. Pepka. Mialam tak chyba ze dwa razy, silny bol ale po 15 min okolo i nospie przechodzi u mnie. Zapytam polozna o to jutro bo jade do wawy do kardiologa na holter i echo serca i przy okazji wejde na ginekokogie zapytac. Wydaje mi sie ze to nic takiego pewnie mloda sie wypina albo skora sie mocno rozciaga w ramach rosnacej macicy i bobasa. Mi az pepe wylazi na wierzch wtedy. No albo to jakies przepowiadajace skurcze. Sama nie wien juz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny zgłaszam się cała i zdrowa :)
    impreza superowa, naprawdę tego mi byo trzeba- wyjść z domu i się odchamić :)
    Nawet zatańczyłam dwa tańce (oczywiście wolne) z mężem i jego bratem, znajomi dopisali humory też :) a na dodatek w loterii fantowej wygraliśmy piękną lampę (do nowego domku jak znalazł), drzewko do posadzenia i ja wygrałam.... wd40 (odrdzewiacz :P ) heh śmiechu było co niemiara

    noa8, madziutek 23, bella82, patryśka83, nick nieaktualny, czekaja lubią tę wiadomość

  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 30 listopada 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9tzdpg.jpg
    To zakupy od rodzyneczek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2014, 19:11

    madziutek 23, bella82, nick nieaktualny, kasss, MamaAdasia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, noa8, Pocahontas lubią tę wiadomość

    860isg18r6bpss11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż powiedział że już spełnił swoje zobowiązania: spłodził syna, dom buduje, drzewko z loterii posadzi i gotowe :)

    madziutek 23, nick nieaktualny, kasss, MamaAdasia, nick nieaktualny, loszcz, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • noa8 Autorytet
    Postów: 928 1021

    Wysłany: 30 listopada 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w nowym tygodniu! Granica przezywalnosc iwkoncu zamna ale sie ciesze!

    Na forum weekendowe pustki ;-) ja dzisiaj caly dzien w lozku , po udanej imprezie andrzejkowej u znajomych ;-) w srode mam wizyte u gina bez usg ;-)

    Dziewczyny czy Wam tez ciezko oddychac ? mi troche to dokucza ;-/

    madziutek 23, bella82, kasss, MamaAdasia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    20.03.2015r 3600g 55cm szczęścia :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle to gratuluje wszystkich rocznic i powodzenia na jutrzejszej glukozie :) dzisiaj rano mąż miał prezent bo Oskarek postanowił go pokopać, przyłożyłam mężowi rano w łóżku rękę do brzucha i dostał trzy piękne kopniaki, powiem Wam, że mąż tak się ucieszył że mi łzy w oczach stanęły.
    Wczoraj ubrałam obcisłą sukienkę i dopiero wtedy zobaczyłam jaki mam brzuchoool aż mój mąż sie zdziwił ale powiedział że jest to najpiękniejszy brzuszek jaki widział i tym mi jeszcze dodał skrzydeł przed imprezą :) dzisiaj wybraliśmy sie na obiad do rodziców bo jak nic nie miałam przygotowane i niedawno wrócilismy do domku :) teraz włączymy sobie film i do łóżka,

    dobrej nocki życzę wszystkim :*:*

    bella82, noa8, madziutek 23, kasss, nick nieaktualny, loszcz, czekaja lubią tę wiadomość

  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 30 listopada 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noa8 wrote:
    Witam się w nowym tygodniu! Granica przezywalnosc iwkoncu zamna ale sie ciesze!

    Na forum weekendowe pustki ;-) ja dzisiaj caly dzien w lozku , po udanej imprezie andrzejkowej u znajomych ;-) w srode mam wizyte u gina bez usg ;-)

    Dziewczyny czy Wam tez ciezko oddychac ? mi troche to dokucza ;-/

    Noa gratuluje :-) ja tak czasem mam, i czasem czuje jak mi serce mocno bije.

    Loszcz daj znac co u Ciebie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2014, 19:33

  • noa8 Autorytet
    Postów: 928 1021

    Wysłany: 30 listopada 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella moje serce tez wali mi jak młot i czuje puls..

    jutro wstawie zdjecie brzuszka ;*

    madziutek 23, MamaAdasia lubią tę wiadomość

    20.03.2015r 3600g 55cm szczęścia :)
  • madziutek 23 Autorytet
    Postów: 1262 1807

    Wysłany: 30 listopada 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anastacia a co tam masz bo niedowidze ;D

    noa , kaczamila super ze impreza udana ;)

    moj skarbus jest taki aktywny ze masakra dzisiaj i wogole odkad czuje ruchy to bardzo czesto i intensywnie... ;)

    wczoraj kilka osob dostalo kopniaka i to na stojaco... ;)
    a dzis rano np moj m lezal na plecach, ja sie do niego przytulilam a on nagle mowi "zaraz mi lokiec zlamie" ja zdziwiona o co chodzi a okazalo sie ze brzuchem dotykalam jego reki a nawet nie wiedzialam ;)
    dla mnie to normalka, juz sie przyzwyczailam do takiej jazdy w brzuchu... ;)

    albo tez dzisiejsza sytuacja , lezalam npol na boku i pol na plechach i ods@onilam brzuuch zeby popatrzec jak sie fajnie rusza a moj m po 3 min mnie zakryl bo stwierdzil ze to strasznie rozprasza i uzaleznia takie patrzenie bo brzuch faluje caly czas ;)


    przeczytalam ze dzidzia spi niby 15 godzin na doby i ja sie pytam kiedy??? mam wrazenie ze moj to max 2 godziny spi , bo co chwile go czuje jak sie wierci , wypina, kopie itd... ;) w nocy co sie przebudze to to samo... ;P

    daje mi tyle radosci ten moj synek ze nie wiem co bedzie jak sie urodzi... ;) chyba go zapucze ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2014, 19:56

    noa8, Madzik82, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgx78wxuhp.png
    y7y4ocjz2n6l6nvq.png
  • noa8 Autorytet
    Postów: 928 1021

    Wysłany: 30 listopada 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaczamila zazdroszcze obcisłej sukienki! Ja to za chiny się nie mieszcze w żadna a na dodatek wczoraj przed impreza wpadłam w złość bo nie wiedziałm w co się ubrać i w lustrze widziałam siebie mega opuchnieta na szczescie dobrze sie bawilam mocny makijaz zalatwił sprawe;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2014, 19:50

    20.03.2015r 3600g 55cm szczęścia :)
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 30 listopada 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziutek body polspiochy skarpetki pieluchy flanela tetra biala tetra kolorowa przescieradla frotte z gumką kompket pościeli z ochraniaczami gryzak żelowy podklady poporodowe podklady do przewijania Woreczki na zużyte pieluchy koszula do karmienia

    madziutek 23 lubi tę wiadomość

    860isg18r6bpss11.png
  • madziutek 23 Autorytet
    Postów: 1262 1807

    Wysłany: 30 listopada 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosiaczek31 wrote:
    Madziutek ja pisalam o tym bolu w okol. Pepka. Mialam tak chyba ze dwa razy, silny bol ale po 15 min okolo i nospie przechodzi u mnie. Zapytam polozna o to jutro bo jade do wawy do kardiologa na holter i echo serca i przy okazji wejde na ginekokogie zapytac. Wydaje mi sie ze to nic takiego pewnie mloda sie wypina albo skora sie mocno rozciaga w ramach rosnacej macicy i bobasa. Mi az pepe wylazi na wierzch wtedy. No albo to jakies przepowiadajace skurcze. Sama nie wien juz.


    to ja mam chyba co innego bo mnie boli inaczej ;/ taki tepy bol jakbym miala siniaka od srodka ;) i czuje go caly czas... z tym ze jak cos robie to mocniej... ale nie przechodzi bo to nie jest od skurczu czy cos...

    zasta:awiam sie czy dzidzius moze tak kopnac az?? ;) chyba nie...

    f2w3rjjgx78wxuhp.png
    y7y4ocjz2n6l6nvq.png
  • patryśka83 Ekspertka
    Postów: 154 227

    Wysłany: 30 listopada 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześc dziewczyny:) mam nadzieję że weekend dla wszystkich był udany:)
    mam do Was pytanie, byc może smieszne, ale jak wyszukac na allegro po nicku sprzedawcy?

    1usa3e5edaup0yxb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastcia fajne łupy :-) ja może jutro coś zamówię bo przez weekend jakoś nie miałam do tego głowy. Poluje też na jakieś fajne, miękkie okrycia kąpielowe. Upolowała któraś z Was coś takiego? Jeśli nie to będę szukać w normalnych sklepach.

    Z bólem w okolicach pępka ani mocno bijącym serduchem nie mam problemów więc nie pomogę.

    Na jutrzejszą glukoze jestem przygotowana na tyle na ile się da. Mam książkę, ćwiartke cytryny i wodę. A jutro zrobię jeszcze kanapki. I zobaczymy :) kass trzymam za Ciebie kciuki podobnie jak za siebie :)

    Dziewczyny fajnie że imprezy się udały. A na Sylwestra coś planujecie? My pewnie spotkamy się ze znajomymi którzy mają małą córeczkę i posiedzimy u nich.

    Rubi byłam w Tesco dziś po jogurty etc. ale nie widziałam takich ubranek jak Ty upolowałaś :/ albo mam pecha albo po prostu taki sklep.

    Idę zaraz spać bo albo dopadło mnie ciążowe zmęczenie albo nadal czuje w kościach weekendowe przejścia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2014, 20:22

  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 793

    Wysłany: 30 listopada 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w okienku na górze,gdzie jest napisane...wszystkie działy wpisz nazwę użytkownika ,następnie rozwiń ten wers..wszystkie działy i na dole będzie...użytkownicy,wybierasz to i wtedy masz dane użytkownika :) szukanego.

    patryśka83 lubi tę wiadomość

    relg2n0abn31771x.png
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 30 listopada 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro do pracy i nie moge byc w szpitalu z moja Oliwcia ale tatus ma tydzien wolnego takze posiedzi z mlida.ja jutro prosto z dworca pedze do szpitala

    860isg18r6bpss11.png
  • noa8 Autorytet
    Postów: 928 1021

    Wysłany: 30 listopada 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powodzenia jutro na glukozie! Dacie rade! ;-)
    Scarlett jestes w100% przygotowana na to badanie ;-)

    Powiem Wam że nie lubie robić zakupów w tesco, drogo i za duży chaos.

    Dobrej nocki mamuśki ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2014, 20:40

    MamaAdasia, kasss lubią tę wiadomość

    20.03.2015r 3600g 55cm szczęścia :)
  • patryśka83 Ekspertka
    Postów: 154 227

    Wysłany: 30 listopada 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasmin wrote:
    w okienku na górze,gdzie jest napisane...wszystkie działy wpisz nazwę użytkownika ,następnie rozwiń ten wers..wszystkie działy i na dole będzie...użytkownicy,wybierasz to i wtedy masz dane użytkownika :) szukanego.
    dzięki:)

    1usa3e5edaup0yxb.png
  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 793

    Wysłany: 30 listopada 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was kupowała od rodzyneczek ręczniki kąpielowe...Babyono ? Czy są miękkie? Może macie jakieś inne strony z ręcznikami.

    relg2n0abn31771x.png
‹‹ 747 748 749 750 751 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ