Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe Mamusie 2015
Odpowiedz

Marcowe Mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 20 lipca 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś zaczynam spokojniej myśleć wcześniej bałam się wierzyć i cieszyć :-) kurcze tym razem musi być dobrze :-)

    bella82, MamaAdasia, Anastazjaaa, Emily83 lubią tę wiadomość

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 20 lipca 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna0071 wrote:
    Dziś zaczynam spokojniej myśleć wcześniej bałam się wierzyć i cieszyć :-) kurcze tym razem musi być dobrze :-)

    musi i bedzie :-)

  • MamaAdasia Autorytet
    Postów: 897 1632

    Wysłany: 20 lipca 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Krokodylica :)

    Joanna musi być dobrze ;)

    Ja spadam usypiać małego,

    Dobrej nocki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2014, 21:35

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    ijpbqtkf943tum5s.png
    2r8ranli9ms4cdi1.png
    Szymuś 28.02.2015 3970g,56cm
    Adaś 09.06.2012 3800g,56cm
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 20 lipca 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też uciekam do jutra ;)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 20 lipca 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    Krokodylica Gratuluję raz jeszcze <3

    Dziękuję i proszę o wpisanie na Waszą piękną listę. :)

    Co do mdłości, ja już wcześniej słyszałam że imbir pomaga. Piję herbatę z imbirem i pani w aptece zaproponowała mi witaminy prenatalne na początek ciąży z imbirem właśnie, mają niby zmniejszać mdłości.

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 20 lipca 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym imbirem to tak z umiarem lepiej

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 20 lipca 2014, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że kawałeczek do herbaty nie zaszkodzi. :)
    Nie będę popadać w paranoję. :)

  • Nnua Nowa
    Postów: 2 15

    Wysłany: 21 lipca 2014, 00:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Mój termin według OM to 06.03.2015, a więc witam się z Wami. Pora mojego postu adekwatna do objawu utrzymującego się od początku-bezsenność !
    Fasolka będzie moim drugim bobasem. Mam już 21miesięczną córeczkę :)
    Już w czwartek czeka mnie usg i liczę na sedrulko, bo 10 dni temu był tylko pęcherzyk :)
    Z suwaczkiem i kalendarzykiem ciąży wolę poczekać do usg.
    Miło Was poznać :) w pierwszej ciąży rowniez nalezalam do podobnej grupy i kontakt utrzymujemy do chwili obecnej :) mam nadzieje, ze rowniez w tej grupie nawiaza sie rownie mocne wiezi :)

    Emily83, nick nieaktualny, mizzelka, MamaAdasia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2014, 01:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Dziękuję i proszę o wpisanie na Waszą piękną listę. :)

    Co do mdłości, ja już wcześniej słyszałam że imbir pomaga. Piję herbatę z imbirem i pani w aptece zaproponowała mi witaminy prenatalne na początek ciąży z imbirem właśnie, mają niby zmniejszać mdłości.
    A jaka jest nazwa tych tabletek , bo mdłości to mnie męczą okropnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2014, 01:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Nnua

  • Niunia86 Autorytet
    Postów: 1092 2019

    Wysłany: 21 lipca 2014, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nnua wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Mój termin według OM to 06.03.2015, a więc witam się z Wami. Pora mojego postu adekwatna do objawu utrzymującego się od początku-bezsenność !
    Fasolka będzie moim drugim bobasem. Mam już 21miesięczną córeczkę :)
    Już w czwartek czeka mnie usg i liczę na sedrulko, bo 10 dni temu był tylko pęcherzyk :)
    Z suwaczkiem i kalendarzykiem ciąży wolę poczekać do usg.
    Miło Was poznać :) w pierwszej ciąży rowniez nalezalam do podobnej grupy i kontakt utrzymujemy do chwili obecnej :) mam nadzieje, ze rowniez w tej grupie nawiaza sie rownie mocne wiezi :)

    Witaj serdecznie :) Ja też w czwartek idę na wizytę z nadzieją usłyszenia serduszka. Mam nadzieje,że obie doswiadczymy tego pięknego momentu. Pozdrawiam :)

    iv09cbxm68yuj78z.png
  • Niunia86 Autorytet
    Postów: 1092 2019

    Wysłany: 21 lipca 2014, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już drugą noc z rzędu budze sie w nocy na siusiu i jak wracam do łóżka to zasnąć nie moge :/ Śniło mi się dzisiaj w nocy,że urodziłam Synka :) Ciekawe czy to sen proroczy czy będzie na odwrót...

    Miłego dzionka wszystkim życze. U nas dzisiaj bo gwałtownej burzy słoneczko ;)

    iv09cbxm68yuj78z.png
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 21 lipca 2014, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia :-)
    Witam nową koleżankę :-)
    Dziś idę do lekarza chciał mnie widzieć za 4 m-ce a zobaczy po jednym:-) powiem, że strasznie tęskniłam to może żły nie będzie że zaszłam w pierwszym pp

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • kasss Autorytet
    Postów: 2098 2407

    Wysłany: 21 lipca 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny a ja jak nigdy nie moglam zasnąć a jak zamklam oczy miałam przed nimi śliczna dziewczynkę w różowej sukieneczce z niebieskimi oczkami po mężu. Zobaczymy moze to jakiś znak;-)

    3i49io4pte9np2kc.png[/url]
    gann3e3k1ojenyv4.png
  • Emily83 Autorytet
    Postów: 489 446

    Wysłany: 21 lipca 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny
    Witam nowe szczęściary krokodylicę i Nnua :):):) ostatnio to mam ochotę tylko na świeżą bułeczkę razową z masełkiem i od czasu do czasu na malinowego pomidora i na razie tylko tyle wystarczy mi do szczęścia :)

    mizzelka, Krokodylica lubią tę wiadomość

    17u9p07w6b9w1pie.png
    3jgxskjosmphwb2l.png
  • flores Przyjaciółka
    Postów: 98 88

    Wysłany: 21 lipca 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie,

    w marcu tego roku poroniłam (8/9 tydzien), a w minioną sobotę zobaczyłam dwie kreski na teście!
    jestem pełna obaw, bo beta niska (43,8) więc drżę, żeby nie skończyło się tak, jak poprzednim razem.
    Jestem mamą 4-letniej Córeńki, o którą staraliśmy się długo, ale ciąża przebiegała bez komplikacji. O rodzeństwo walczymy już ponad rok, teraz udało się błyskawicznie (mówią, że po poronieniu jest łatwiej...) - oby udało się donosić do Marca 2015.
    Póki co łykam Duphaston, Acard (bo miałam krwiaka przy poprzedniej próbie) i kwas foliowy w dużej dawce.
    Waham się, czy robić ponownie betę i denerwować się, czy poczekać już do USG..
    Trzymam kciuki za nas wszystkie.
    Flores.

    0d1y9n73yy7cip74.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2014, 09:03

    f2w39n735mpdiyvo.png
  • alternatywa Autorytet
    Postów: 383 155

    Wysłany: 21 lipca 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunia86 wrote:
    Ja mam tak samo. Zjem,pochodze chwile,coś porobie i już w brzuchu jeździ. Ja dojadam owocami bo najwyraźniej moje Dziecie jeszcze nie określiło sie w jadłospisie bo na nic nie man ochoty. Gdyby nie to,ze tez mdli mnie z glodu to moglabym w ogole nie jeść.
    A katar to mam tak straszny,że już sił brak. To co mi pomagało zabronione w ciąży :/

    i ja dołączę, co chwila dopada mnie straszny głód, a najgorzej rano, budzę się czasami nawet o 5 rano z głodu, ale muszę wziąć lek na tarczycę popić wodą i potem mam nic przez pół godz nie jeść, eh przed ciążą brałam go regularnie co do minuty, a teraz to jak mnie głód obudzi:P

    dodatkowo bardzo często dokucza mi czkawka, którą wcześniej miałam może ze 2 razy do roku:)

    Niunia86 lubi tę wiadomość

    [email protected]
    uwo93e3k1dtt2470.png
  • Endi84 Ekspertka
    Postów: 187 468

    Wysłany: 21 lipca 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was nowe Mamuśki!

    Minął weekend i kolejny tydzień przed nami - u mnie już 7 tydz. i 2-gi dzień:)

    Od wczoraj męczą mnie mdłości i czasami mam wrażenie, że zaraz wszystko zwrócę:/

    Poza tym brzuch u mnie widać jak w 4-ym miesiącu. Tak samo było przy córce - w 5 tyg mnie wywaliło:) ja nie dałabym rady ukryć ciąży w pracy.

    Trochę mam dosyć tych upałów.... Przydałby się jakiś chłodniejszy dzień!!!!!

    Ściskam Was mooocniutko!!!!

    atdc2n0ae5za2r0h.png


  • muszka27 Ekspertka
    Postów: 233 120

    Wysłany: 21 lipca 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zaczął się 9 tydzień :) i póki co... objawów brak! zero mdłości i wymiotów, no może większa wrażliwość na zapachy, ale to tyle. I zastanawiam się czy to ... normalne ;P W czwartek również czeka mnie USG, żeby zobaczyć fasolinkę :*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    atdci09k7wnxofao.png
    hchy3e3kz13tpyy4.png
  • Niunia86 Autorytet
    Postów: 1092 2019

    Wysłany: 21 lipca 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alternatywa ja też tak mam. Budze sie rano tak strasznie głodna,że aż mi niedobrze i ślinotoku dostaje ale najpierw eutyrox. I robie tak,że biore rano na czczo i staram sie zasnac jeszcze na godz jak sie uda-wtedy lepiej sie czuje. Wstaje i od razu do kuchni. I trzec dzien z rzędu na śniadanie zupka pomodorowa. mniam :D

    alternatywa lubi tę wiadomość

    iv09cbxm68yuj78z.png
‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ