Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe Mamusie 2015
Odpowiedz

Marcowe Mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    loszcz wrote:
    Witam,wciąż walczę z wózkami.Przejżałam dziesiatki stron,przeczytałam setki opinii i jestem załamana.Nie mam zielonego pojęcia co kupić a od kilku dni czuję taką wewnetrzna presje aby ten wózek i fotelik już byly.Jest to najdroższa rzecz która kupie synkowi i chce aby ten zakup był przemyslany i trafiony.Wózek dobrze wybrany posłóży mi latami(nie chciałabym zmieniać co kilka miesięcy) a moze nawet 2 dziecko bym w nim wozila gdyby sie pojawiło.Ma być wygodnie i dla bobasa i dla obojga rodziców.Strasznie mnie ten zakup stresuje
    X landera kup ja zamawiam przez neta opinie są super :) takze wozek napewno dobry musi byc ja kupuje x landera x1 ten model .Mutsy urban tez fajne patrzalam jak przez neta nie chcesz kupowac tu w uk w sklepach są takze mozesz pojechac i zobaczyc tez są solidne ale mają gondole plytką ,x lander ma głębszą takze nózki dzidzi nie będą pod pokrowcem samym :) buzie :*

  • kasss Autorytet
    Postów: 2098 2407

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny możliwe ze czułam jak mala się obrucila byliśmy w birdronce i bardzo słabo mi się zrobiło a jak wróciłam do domu mala zaczęła kopać pod samymi piersiami a zawsze czułam ruchy w dole brzucha nigdy tak wysoko teraz kopie jak szalona maz robi krokiety a ja leze;-)
    MartaM super zakupy i mis Ninka dla Ninki;-)

    SunSun, Emca, MamaAdasia, Madzik82 lubią tę wiadomość

    3i49io4pte9np2kc.png[/url]
    gann3e3k1ojenyv4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten x lander super jest http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8e27fa4a943e.jpg Mutsy Urban tak wyglada . http://naforum.zapodaj.net/thumbs/69a56817a120.jpg

    Madzik82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bede kupować ten model http://naforum.zapodaj.net/thumbs/3bbbaa99bda9.jpg

  • madziutek 23 Autorytet
    Postów: 1262 1807

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysti szczerze?? ten mutsy urban jak dla mnie jest paskudny...

    x lander duzo lepiej wyglada... ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, MisiaMonisia lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgx78wxuhp.png
    y7y4ocjz2n6l6nvq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się maly obraca tez jak chodze :) i mi brakuje tlenu przez chwile uciska skubaniec mi w srodku :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziutek 23 wrote:
    krysti szczerze?? ten mutsy urban jak dla mnie jest paskudny...

    x lander duzo lepiej wyglada... ;)
    No x lander dobry kupuje ten pomaranczowy x1 i juz zapadla decyzja:)

  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam usg przy każdej wizycie czyli co miesiąc. Teraz też mam przyjść za miesiąc bo wszysyko jest ok i nie ma potrzeby częściej tak stwierdzila moja gin

    860isg18r6bpss11.png
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2eyyzrc.jpg
    Ten krem poporodowy ma super opinie,mozna go tez uzywac juz bedac w ciazy no i pozniej karmiac piersia....podobno super ujedrnia skore. Zamawialam z apteki internetowej i dali gratis dla malego...w pudeleczku probk emolientu i skarpetki dla maluszka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2014, 14:29

    Niunia86, MamaAdasia, Emartea, Madzik82 lubią tę wiadomość

    860isg18r6bpss11.png
  • madziutek 23 Autorytet
    Postów: 1262 1807

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anastacia a ile kosztuje i do czego sie go uzywa

    f2w3rjjgx78wxuhp.png
    y7y4ocjz2n6l6nvq.png
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SunSun wrote:
    Hehe mi sie wydaje że po oglądaniu cały dzień wagin pochw itp to na pewno super odmiana!!;-)
    Oj ja to bym sie nie nadawala na ginke...tak caly dzien pipki ogladac...eh to nie dla mnie

    SunSun lubi tę wiadomość

    860isg18r6bpss11.png
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziutek 23 wrote:
    anastacia a ile kosztuje i do czego sie go uzywa
    Kremem smarujesz brzuch uda posladki koszt.23.90gr apteka amica

    860isg18r6bpss11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja właśnie skończyłam moje popisowe ciasto z musem malinowym i kremem ajerkoniakowym :) idę sie położyć. obiecałam sobie że będę leżeć do wieczora. ciesze się z udanych wizyt widzę że nie tylko mój Oskar największy :)
    SunSun odpoczywaj.
    SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU. dziewczyny jeszcze trochę i nasze dzieciaczki będą z nami :)

    SunSun, Emrica, ines31, Niunia86 lubią tę wiadomość

  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczamila na pewno wyszło pycha.ja zaraz zabieram sie za moj ulubiony bananowy chlebek

    860isg18r6bpss11.png
  • Emrica Autorytet
    Postów: 943 597

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również życzę SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2015 :) Buźka

    madziutek 23, ines31, Niunia86, SunSun lubią tę wiadomość

    iv09gu1rhahn9m8p.png
    nzjdgzu3g71ob4w1.png
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mutsy sa strasznie ciezkie!
    ten x lander super wyglada.
    ja kupilam maxi cosi. Moja siostra miala mutsy i szybko sie pozbyla.

    Ten krem pharmaceris mam i chyba jest dobry bo nie mam rozstepow po pierwszej ciazy.

    Kass daj znac czy te kopniaki sie utrzymuja w gorze. Ja ciagle czekam na obrot, w poniedzialekmam usg, moze juz bedzie

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • madziutek 23 Autorytet
    Postów: 1262 1807

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na na 99% kupie camarelo... wszystkie mi sie podobaja ale najbardziej Carera.

    ktoras ma i moze sie wypowiedziec? albo ogladala na zywo?? ;)

    f2w3rjjgx78wxuhp.png
    y7y4ocjz2n6l6nvq.png
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziutek ja mam camarello seville zarówno careta sevilla jak i caramelo sa super . różnią sie drobnostkami.moj jest 2 kolorowy a bodajże carera jest 3 kolorowa. Jakosc ta sama

    madziutek 23 lubi tę wiadomość

    860isg18r6bpss11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój kuzyn córeczce kupił seville i jestem nim zachwycona i na 99 % kupie niewiem jak carera wyglada bo nie oglądałam tylko ta seville miałam przyjemność prodzić :) i jak mojego
    kuzyna zona mówi ze jest super to wierzę bo ona wymagająca co do wszystkiego jest i wózek tez najlepszy chciała

    Anastacia33, madziutek 23 lubią tę wiadomość

  • ines31 Autorytet
    Postów: 554 752

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Wszystkiego Najlepszego w 2015 roku!!! dla Mamusiek no i oczywiście dzieciaszków!!! Długich szyjek, dużej ilości wód płodowych, dużych przyrostów maluszków :)

    Madzik82, loszcz, Niunia86, SunSun, MamaAdasia lubią tę wiadomość

    1kk0i09kiu82fc6o.png
‹‹ 904 905 906 907 908 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ