Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe Mamusie 2016 :-)
Odpowiedz

Marcowe Mamusie 2016 :-)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamka my chyba w podobnym czasie ciążowym co?

    nie mam, muszę coś kupić bo oszaleję.

  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 8 lipca 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak masz blisko pepco to sa takie fajne po 8 zl... Ja kupilam narazie 1 ale chyba jeszcze pare kupie bo wtgodnie sie w nim chodZi a do spania by mi sie przydal...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 8 lipca 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tak:-)

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam blisko faktycznie :)
    super

  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 8 lipca 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No teraz maja sporo fajnych promocji... Jeszcze tylko gdzies bede musiala spodnie ciazowe wyszukac a nawet nie znam sklepu z takimi rzeczami tu bliskp...

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
  • roletka Autorytet
    Postów: 1107 1825

    Wysłany: 8 lipca 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leeila no tylko ja nie mam wysypki dopiero jak podrapię to wyskakują takie jakby małe bąble po komarach a komary mnie nie pogryzły

    Styczeń2015 IMSI ET 2x 4A :( > lutyKET 1x blastAA :( > marzecKET 2x blastAB :( > Czerwiec2015 IMSI II ET 2x 8AA > 9dpt beta 92,23 11dpt beta 279,3 > 4xŚnieżki > 05.02.16 34t5d Pszczółki są z Nami <3 961l2n0aael72r9g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nosze spodnie typu boyfriend więc luźne niskie, mam nadzieję ze jakiś czas w nich pochodzę.
    irytuje mnie trochę to,że mi brzuch wzdęło i wciągnąć go nie mam jak :P
    idę do pepco :)

  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 8 lipca 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milych zakupow ja nosze wlasnie wysokie spodnie wiec musze zainwestowac w ciazowki..

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
  • alinalii Autorytet
    Postów: 1110 2894

    Wysłany: 8 lipca 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jestem w 4 tyg , jak mam zmienić na kalendarzu tyddzień? bo automatycznie się ustawia 6 i nie da się tego zmienić w ustawieniach

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2015, 16:05

    czekałam na Ciebie kochanie:*
    6fb868068e9dcc93637a332477a98c4e.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    www.suwaczki.com
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamka a do jakiego biustu sie mozna w niego zmiescic???

  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 8 lipca 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiesZ co tam byl od s do xxl ja mam c i mieszcZe sie w l/xl...

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
  • Love_life Autorytet
    Postów: 768 1039

    Wysłany: 8 lipca 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja śpię nago ;) nic mnie nie gryzie hehe polecił mi gin ze zdrowo bez bielizny a ze upały to tez bez koszulki śpię rewelacja i mąż szczęśliwy ze chociaż może popatrzeć ;)

    Karka, xpatiiix3 lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]16ud43r84e2w0zoo.png[/link]

    2.02.15 7 tc mój aniołek :*
  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 8 lipca 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie sie nie da bo ciagle jakies muchy lataja bo drzewa pod oknem mam...

    Love_life lubi tę wiadomość

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
  • marcysia Znajoma
    Postów: 20 19

    Wysłany: 8 lipca 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopisuje sie do wątku z terminem na 7 marca:-D mam nadzieje ze dotrwamy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2015, 19:47

  • kamka Autorytet
    Postów: 1913 1190

    Wysłany: 8 lipca 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej marcysia witamy:-) na pewno dotrwacie

    marcysia lubi tę wiadomość

    wg USG +2 dni
    ba2a000b163c3cb7173d75c7702b7262.png
    f2w3pc0zmvsiktz7.png
  • APS Ekspertka
    Postów: 581 99

    Wysłany: 8 lipca 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po kolejnym usg. niestety nie dowiedzialam sie wiele wiecej :( nadal nie widac zarodka. w dodatku pecherzyk ma 1 mm mniej niz 2 dni temu, chociaz moze to dlatego ze inny lekarz i sprzet? no i na zdjeciu jest pecherzyk bardziej plaski, nie wiem z czego to wynika :/
    Gin uspokaja ze to normalne, ale ja oczywiscie panikuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2015, 19:54

    Gabryś 11tc [*] 6.08.2015
    Aniołek 9 tc [*] 19.04.2015
    Tęsknię za Wami moje Skarby :***
    22.7.16 IUI :(
    Mąż-Polimorfizm IGF-2 Apal homozygota
    4% prawidłowych plemników
  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 8 lipca 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roletka wrote:
    Leeila jakbym szła do dermatologa to bym poszła prywatnie bo żona mojego gina jest dermatologiem i bym dwie pieczenie na jednym ogniu upiekła :) alergikiem nie jestem, ale mam w domu wapń to sobie będę piła może pomoże, jak dam radę to na wizycie u gina powiem może on powie gdzie się z tym udac
    Roletka do jakiego gina chociaż bo mego żona też dermatolog:-) ciekawe czy to zbieg okoliczności, ja chodzę do pietrewicza z Białegostoku

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • Kate84 Autorytet
    Postów: 1065 2162

    Wysłany: 8 lipca 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shaja88 wrote:
    Cześć Dziewczyny, wita Was majówka2015 która urodziła jednak w kwietniu i...... Marcówka 2016 ;) jejku jak ja dam radę z dwójką takich maluchów! Ale bardzo sie cieszę :D termin podam 14.07 bo cieżko mi samej wyliczyć ze względu na brak jeszcze miesiączki po porodzie ;) ale numer! Jeszcze w to nie wierze!! :)


    wow ,super gratuluje :) Faktycznie bedzie co robic przy takiej malej dwójce ale mała różnica wieku będzie fajna dla nich :)

    Ja wczoraj i dzis mialam takie mdlosci ...masakra jakas !Dzisiejsza nocka to w ogole koszmar, od 3:30 juz nie spalam nie dosc ze co chwile siusiu to biegunka ,mdlosci ze na tej toalecie nie wiedzielam co robic :P nad ranem to samo do tego wciaz wzdety brzuch , czasem boli, piersi to u mnie masakra tak bola , najbardziej wieczorem i w nocy, a mdlosci rano , w nocy , jesc mi sie w ogole nie chce , tylko owoce mi jakos wchodza :)

    Oczywiscie nie wytrzymalam dzis i poszlam na 4 bete jak tak czytalam Wasze :P
    19290 :D w 24 dpo i 38 dc :) mysle ze bardzo ladna ,

    ale zachcialo mi sie badac progesteron i po co!Teraz sie martwie ze za maly bo 19,25 :P a zawsze po owulacji mialam 16,18 ?Badała któraś z Was?

    marcysia mamy taki sam termin :D Witamy :)

    APS myślę ,że lekarze znają się na swoje pracy i jak mowia ,ze nie ma co sie martwic jeszcxze to pewnie mmaja racje :) Choc zobaczymy jaka ja bede madra po wizycie w piatek :D




    APS lubi tę wiadomość

    km5szbmhexpco9m1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już nie badam tej bety,
    co ma być to będzie.

    i z objawów to właściwie oprócz senności i mega cycochów to nic nie ma :)

    dziewczyny martwicie się wagą? w sensie że dużo przytyjecie?
    z jakiej wagi startujecie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2015, 20:54

  • Robaczek89 Autorytet
    Postów: 899 487

    Wysłany: 8 lipca 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate, ja robiłam progesteron i wyszło 19.85, lekarz kazał mi brać duphaston 3x1.

    43kt9vvjbmmercyy.png
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ