X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ❤️ Marcowe Mamusie 2022 ❤️
Odpowiedz

❤️ Marcowe Mamusie 2022 ❤️

Oceń ten wątek:
  • M-ka1990.. Koleżanka
    Postów: 53 12

    Wysłany: 17 października 2021, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggy a biustonosze ciazowe są usztywniane ? Bo ja chyba narazie chciałabym taki i tdz się nad tym zastanawiam....dziś wyczytałam że do 36 tygodnia trzeba mieć wszystko naszykowane więc w sumie powoli trzeba chyba się rozglądać...
    I dziś jakoś mnie krocze ciągnie czy też tak macie ? W sumie czytalam że yak może być teraz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2021, 20:29

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 17 października 2021, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M-ka1990.. wrote:
    Zaczynam właśnie 21 tydzień i pytanie do Wqs od kiedy zaczynacie robic jakieś zakupy ? Cxy na teraz juz kupowałyście jakiś specjalnt biustonosz czy raczej normalny tylko większy? Bo mi został jeden który jest dobry i mam rozkmine ;)
    Ja mam dwie pary spodni ciążowych, które leżą bo brzuch mam minimalny i kupiłam dwa nowe biustonosze, bo cycki poszły o dwa rozmiary w górę.
    Biustonosze wzięłam normalne, ale z tańszych żeby po ciąży nie było mi żal ich wyrzucić, nie liczę, że ten rozmiar piersi ze mną zostanie. Polecam - brałam staniki "t-shirt" z Sinsay. Fajnie wszystko zbierają.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2021, 20:44

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 17 października 2021, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M-ka1990.. wrote:
    Maggy a biustonosze ciazowe są usztywniane ? Bo ja chyba narazie chciałabym taki i tdz się nad tym zastanawiam....dziś wyczytałam że do 36 tygodnia trzeba mieć wszystko naszykowane więc w sumie powoli trzeba chyba się rozglądać...
    I dziś jakoś mnie krocze ciągnie czy też tak macie ? W sumie czytalam że yak może być teraz
    Jak dobrze, że ktoś ma tak jak ja🤣 wiem, że Cię boli, bo od tygodnia mam to samo. To normalne, coś zwiazane że spojeniem łonowym, jak doczytałam.

  • M-ka1990.. Koleżanka
    Postów: 53 12

    Wysłany: 17 października 2021, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O dzięki popatrze w sinsay ;) tam ceny właśnie w miarę, ja mam spodnie ciążowe i leginsy podostawalam i chodzę bo w sumie nigdy nie lubiłam jak coś mi na brzuch uciska nawet przed ciaza ;)
    Lindalia mnie wlasnie dziś tak złapało i się zastanawiałam;)

  • 91aga Ekspertka
    Postów: 154 58

    Wysłany: 17 października 2021, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Jak dobrze, że ktoś ma tak jak ja🤣 wiem, że Cię boli, bo od tygodnia mam to samo. To normalne, coś zwiazane że spojeniem łonowym, jak doczytałam.
    Mam tak samo, zwłaszcza pod koniec dnia. Dłuższym spacerze itd.

    MedArt od 2019 r
    3 nieudane procedury in vitro
    06/2021 naturalny cud
    03/2022 córeczka
    11/2023 ciaza naturalna

    preg.png
  • Maggy_88 Autorytet
    Postów: 299 166

    Wysłany: 17 października 2021, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Ja mam dwie pary spodni ciążowych, które leżą bo brzuch mam minimalny i kupiłam dwa nowe biustonosze, bo cycki poszły o dwa rozmiary w górę.
    Biustonosze wzięłam normalne, ale z tańszych żeby po ciąży nie było mi żal ich wyrzucić, nie liczę, że ten rozmiar piersi ze mną zostanie. Polecam - brałam staniki "t-shirt" z Sinsay. Fajnie wszystko zbierają.
    Z kolei u mnie legginsy i jeansy ciążowe zaczęłam szybko nosić, bo strasznie mnie irytował ucisk w dolnej części brzucha. Teraz nawet legginsy z gumką po środku brzucha mi przeszkadzają. A brzuszek to mi się spory zrobił...
    Co do staników to najpierw kupiłam 2 usztywniane w większym rozmiarze. Teraz mi już szkoda kasy na kolejne usztywniane i stąd mam myśli, żeby kupić już miękkie. I tak siedzę w domu plus spacery. Natomiast widziałam w necie, że są nawet usztywniane do karmienia.

    zi13gov36gutrlme.png
  • Jagodzianka19 Autorytet
    Postów: 541 384

    Wysłany: 17 października 2021, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soprecious przykro mi,że u Ciebie taka sytuacja. Rozmawiałaś już z nim o terapii?

    p19ue6hhr78s4yrb.png
  • Jagodzianka19 Autorytet
    Postów: 541 384

    Wysłany: 17 października 2021, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M-ka1990.. wrote:
    Zaczynam właśnie 21 tydzień i pytanie do Wqs od kiedy zaczynacie robic jakieś zakupy ? Cxy na teraz juz kupowałyście jakiś specjalnt biustonosz czy raczej normalny tylko większy? Bo mi został jeden który jest dobry i mam rozkmine ;)

    Biustonosze już od jakiegos czasu regularnie zmieniam na większe. Zwykłe usztywniane, ale większe.
    Nie lubię spodni ciazowych. Mimo że mam brzuch spory, to dalej noszę zwykłe legginsy sprzed ciąży. Mieszczę się jeszcze w moje 34.
    Często też zakładam sukienki.

    p19ue6hhr78s4yrb.png
  • babydust1 Autorytet
    Postów: 4088 1554

    Wysłany: 17 października 2021, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja np nie cierpie miekkich biustonoszy do karmienia
    moze i one sa wygodne ale tak mi znieksztalcaja biust ze masakra ,
    to juz wole moje push upy tylko wieksze :)

  • M-ka1990.. Koleżanka
    Postów: 53 12

    Wysłany: 17 października 2021, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie też wolę usztywniane bo mimo wszystko podobno podtrzymują biust i po ciazy przy sporym nie robią się zwisy;) na wszystko trzeba uważać;) mam nadzijee że to przechodzi bo jakoś tak dziwnie z tym się czuje;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2021, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś poleci w Lublinie na NFZ ginekologa do prowadzenia ciąży?

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 17 października 2021, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak u Was wyglądają dolegliwości brzuchowe? Mam ma myśli jakieś bóle, ciągnięcie, uwieranie, bóle a'la okresowe.

  • Jagodzianka19 Autorytet
    Postów: 541 384

    Wysłany: 18 października 2021, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od kilku dni mam wrażenie, jakbym miała dostać okres. Dodatkowo od wczoraj brzuch się napina, sztywnieje.

    p19ue6hhr78s4yrb.png
  • soprecious Ekspertka
    Postów: 170 100

    Wysłany: 18 października 2021, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodzianka19 wrote:
    Soprecious przykro mi,że u Ciebie taka sytuacja. Rozmawiałaś już z nim o terapii?
    Tak, rozmawialiśmy i jest tego samego zdania.

    hchy9n73zvk25fns.png
  • Maggy_88 Autorytet
    Postów: 299 166

    Wysłany: 18 października 2021, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do biustonoszy to ja dopiero testuje rozwiązania, bo to moja pierwsza ciąża. Po drugie nawet teraz mój rozmiar to chyba 85D, więc w końcu mam biust jaki bym chciała przed ciążą 😂

    A brzuszek ostatnio mam bardziej twardy. Myślałam, że to po piątkowej i sobotniej imprezie (bo trochę przesadziłam z jedzeniem), ale to chyba nie to. Poza tym staram się ćwiczyć i rozciągać okolicę biodrową i wydaje mi się, że to pomaga na ciągnięcie pachwin.

    zi13gov36gutrlme.png
  • Aga___ Autorytet
    Postów: 260 366

    Wysłany: 18 października 2021, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodzianka19 wrote:
    Od kilku dni mam wrażenie, jakbym miała dostać okres. Dodatkowo od wczoraj brzuch się napina, sztywnieje.
    . MI się też brzuch napina najbardziej jak wstaje rano. Potem już jest ok. Jeszcze dziś drugie prenatalne i już w nocy mi się koszmary śniły,że byłam u lekarza i dostałam jakis zastrzyk w brzuch. Normalnie schizy.

    f2wlp07w2yjt6cjl.png
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 18 października 2021, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    soprecious przykro mi z powodu sytuacji, która spotyka Cię teraz, kiedy to powinnaś otaczać się dobrocią i cieszyć każdą chwilą.. Współczuje 😔 Jednak jeżeli obydwoje jesteście zdecydowani na terapię, to wydaje mi się, że jak najbardziej powinniście z niej skorzystać. Jeżeli jest między Wami jakieś napięcie i będziecie je tłumić do czasu porodu, to w momencie pojawienia się dziecka jeszcze to wszystko wybuchnie. Nie oszukujemy się, ale te pierwsze tygodnie mogą być męczące i jeżeli obydwie strony chowają jakaś urazę to będzie ten moment kiedy przy odrobinie zmęczenia może wszystko się wylać. Więc myślę, że warto rozpocząć teraz.

    Co do ciuchów to ja mam legginsy z H&M które uwielbiam. Maja idealny pas ciążowy, są mega wygodne. Co prawda nie wychodzę za wiele 🤣 ale jak już jadę gina czy labo to są miodzio. Niedawno w ciąży była moja siostra to przyniosła mi sporo rzeczy ciążowych. Ale szykuje się u mnie podobna sytuacja jak w pierwszej, czyli nie wędruje wiele po mieście i dworze, więc raczej sama nic nie będę wiele kupować. Teraz na urodziny do Córki kupiłam sobie sukienkę, ale jest ona taka oversize, że po porodzie też chętnie ją założę 🙂 Reszta to dobór ciuchów po domu 😅 Podejrzewam, że kolejne większe wyjście to będzie na Wigilię 🤦‍♀️ A potem już mamy styczeń i luty i ciach pyk 😅 Także hehe.

    A jeżeli chodzi o brzuch to też mam co jakiś czas napinanie, bóle jak na okres itp. wydaje mi się, że to chyba ten czas kiedy macica zaczyna ćwiczyć 🤔 oby 🤭

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • M-ka1990.. Koleżanka
    Postów: 53 12

    Wysłany: 18 października 2021, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro właśnie mi się od wczoraj zaczęło i powiem ze w nocy już byłam spanikowana w pewnym momencie , ale wzięłam magnez i zrobiłam sobie melise polecam trochę lepiej po tym;)
    Byłam w środę na polowkowych i powiedział mi że mam łożysko na przedniej ścianie, doczytałam właśnie ze może być trochę trudniej czuc ruchy . Ja już parę czułam ale to raczej wieczorem tak naprawdę

  • Lubisia Przyjaciółka
    Postów: 83 76

    Wysłany: 18 października 2021, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja jutro na połówkowe, nie mogę się doczekać 🤩
    M-ka1990 ja tez mam łożysko na przedniej ścianie i w poprzedniej ciąży tez tak mialam, rzeczywiście słabiej czuć ruchy, mam porównanie do pierwszej ciąży. Ale za to dzisiaj dzidzia rano tak pięknie się poruszała, że aż się wzruszyłam 😁 teraz leżę i czekam na wiecej ale narazie cisza😜
    Miłego dnia🙂

    Maggy_88, M-ka1990.. lubią tę wiadomość

    3jgxgov3phzmfy7z.png[/url]
  • Lubisia Przyjaciółka
    Postów: 83 76

    Wysłany: 18 października 2021, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do brzucha to ja czasami mam po przebudzeniu takie dziwne uczucie, jakbym kamień miała duży wsadzony i muszę trzymać brzuch jak się przekręcam z boku na bok. Czasami też czuję kłucia w podbrzuszu i w pachwinie.

    3jgxgov3phzmfy7z.png[/url]
‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ