X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marcowe mamy 2020 :)
Odpowiedz

Marcowe mamy 2020 :)

Oceń ten wątek:
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wieksze mdlosci rano... A tak naprawde to przez pol dnia. Od sniadania do obiadu.
    Dzis w ogole mialam jakis ciezki dzien. Chcialo mi sie spac, wymiotowac, bylam zla jak osa...
    I juz trzeci facet stwierdzil, patrzac na mnie, ze bede miala coreczke :D No ciekawe.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam zły dzień... Głowa, mdłości, senność i pot się że mnie lał nawet w klimie... Mój mąż powiedział że pogodził zie z myślą że będzie dziewczyna ale skąd to wie nie wiem ale patrząc jak wyglądam można się tego spodziewać a ja dzisiaj usłyszałam nowość że na chłopca nie ma mdłości i wymiotów 😄 to kiedy w końcu ten 2 trymestr? Tu na Belly mi pokazuje że 13+0 to już 2 a inna aplikacja że w sumie 14+0

  • Kazio14 Autorytet
    Postów: 1182 680

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak możecie pisać o jedzeniu 😭 :P dzisiaj moje dzieci jadły słodkie pierogi i tak mi pachniały że aż mi nie smakowała moja sałatka :P
    Mnie mdli popołudniami. A najbardziej jak zbyt długo nie jem. A im dłużej nie jem tym bardziej odrzuca mnie od jedzenia :/ i cały dzień mi się odbija. Mogłoby to już minąć :) tyle dobrego że nie wymiotuję.
    Ja chciałam założyć działalność przed zajściem, coś tam popracować a potem mieć macierzyński i składki z tytułu opieki nad dzieckiem. No ale nie zdążyłam i teraz się boję. Jakoś sobie poradzimy, potem będzie 1000 Kosiniakowego a potem z bólem serca oddanie dzieciaczka do jakiegoś żłobka... Nie cierpię żłobków, nigdy nie chciałam z nich korzystać, moim marzeniem jest posłanie dzieci od razu do przedszkola (i z dwójką starszych tak jest/będzie) ale pewnie będzie trzeba. Ja mam zdanie podobne do Natalii. Nie oddałabym dziecka do żłobka będąc w domu. Ale każdy ma swoje zdanie, podejście i sytuację życiową.

    Tp 26/27.04.2021
    10.2019 Aniołek 18tc
    02.2018 Synek
    12.2016 Aniołek 24tc
    09.2014 Córeczka
  • KolendrA Ekspertka
    Postów: 207 246

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedne jesteście z tymi wymiotami... :( u mnie raczej mdłości minęły, czasen się zdarzają. Za to często wieczorem jestem wzdęta i boli mnie żołądek :/ ale greipfrut jest moim lekarstwem :) zmęczenie mnie dopadło... Wieczorami ledwo żyje. Totalna niemoc :( a od jutra mam gości przez 4 dni, nie wiem jak ja to przeżyje.

    d16e329c5c.png
  • Kazio14 Autorytet
    Postów: 1182 680

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E tam. Bratowa miała mdłości a ma chłopca ;) aczkolwiek może statystycznie się to sprawdza ;)

    Tp 26/27.04.2021
    10.2019 Aniołek 18tc
    02.2018 Synek
    12.2016 Aniołek 24tc
    09.2014 Córeczka
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ee my obie z siostra mialysmy mdlosci i wymioty przez cala ciaze i mamy synow :p nie wierze w to xd Moja kuzynka nie miala w ogole mdlosci i ma syna i corke :p

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest tak samo wiarygodne dla mnie jak tętno płodu, kształt brzucha i w uroda w ciąży ale jakieś zajęcie fajnie mieć😄

  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potrojnamama wrote:
    Dziewczyny jak mdłości ? Czy tylko mi nie dają żyć?

    Mi też nie dają żyć.
    Maskara. Od rana do wieczora dzisiaj.
    Ledwo żyje.
    Nawet powiedziałam, że już niewiele jestem w stanie znieść i niedługo wyskoczę przez balkon z bezsilności. Ehhh
    Cierpię okrutnie.

    Naprawdę liczyłam, że po 10,11,12 tygodniu to już przejdzie.

    Ale właśnie wróciliśmy z basenu, zjadłam grejfruta i oglądam mecz w siatkę. Jakby ciut lepiej ale ciut ciut

    relgi09kukfprg92.png
  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy wrote:
    Ee my obie z siostra mialysmy mdlosci i wymioty przez cala ciaze i mamy synow :p nie wierze w to xd Moja kuzynka nie miala w ogole mdlosci i ma syna i corke :p

    Całą ciążę?
    Nie żartuj? I teraz też myślisz, że będzie Cię trzymało do końca?

    relgi09kukfprg92.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety cala, a jeszcze zeby bylo "smieszniej" to dzien przed porodem w szpitalu dali mi antybiotyk, po ktorym wymiotowalam bo zle na niego zareagowalam...Teraz chociaz nie wymiotuje codziennie, ale mysle, ze predko mi nie przejdzie tez :/

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy wrote:
    No niestety cala, a jeszcze zeby bylo "smieszniej" to dzien przed porodem w szpitalu dali mi antybiotyk, po ktorym wymiotowalam bo zle na niego zareagowalam...Teraz chociaz nie wymiotuje codziennie, ale mysle, ze predko mi nie przejdzie tez :/


    Podziwiam, że to wytrzymałas...
    I że zdecydowałaś się na drugą ciążę.
    M mowi że zapomnę i będę chciała drugie ale ja jestem wykończona

    relgi09kukfprg92.png
  • Rusałka06 Autorytet
    Postów: 449 348

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuje dziewczyny! Ja nie miałam mdłości w pierwszej ciąży i urodziłam dziewczynkę, teraz tez nie mam mdłości ani innych dolegliwości a w brzuchu chłopak. Także u mnie się nie sprawdza ;) za to tyje jakoś straszliwie ... strach się bać...

    n59y2n0a4o8fm1ic.png

    qdkkdf9hht6ogiuw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to dobrze ze nie jestem jedyna bez mdlosci ☺️ W tej ciazy nie mam wcale mdlosci, chyba jednego tylko dnia poczulam chwilowo ze mnie mdli i to tyle. W pierwszej ciazy tez nie mialam ani razu mdlosci ani wymiotow i mam oczywiscie corke 😀 Takze to sa jakies glupoty z tymi objawami na jakas plec. Akurat taka reakcja organizmu w tym momencie na hormony.

    Dziewczyny po porodzie juz sie nie mysli o mdlosciach z poczatku ciazy tylko o tym slodkim maluchu 🥰

    Sylwia kiedy wyniki nifty?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2019, 21:50

  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze to wlasnie przez te dolegliwosci planowałam druga ciaze troche pozniej zeby synek byl wiekszy, ale los zadecydował za nas :p Bylam juz naprawde wykonczona pod koniec, anemie mialam przez wiekszosc ciazy...Chociaż tyle, ze szybko się zapomina o tym wszystkim:p

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • PannaB Autorytet
    Postów: 1268 1047

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny ja jutro wizyta i bardzo sie jakos boje ;(

    93839fda79.png
    9747eadb3e.png
  • Kazio14 Autorytet
    Postów: 1182 680

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha też myślałam że już kolejnej ciąży na diecie nie przetrwam, no way, dwójka i koniec. A jak urodziłam Małego, zobaczyłam jaka cudowna więź między dzieciakami się tworzy to szybko zachciało mi się trzeciego 🤭 tylko musiałam kilka spraw zdrowotnych uporządkować.
    Ja pierwszy raz mam te niby-mdłości (bo podejrzewam że raczej lekkie są ;) ). Wcześniej nigdy nie miałam, praktycznie zero objawów (poza lekkim bólem piersi w pierwszej i zmęczeniem w każdej) a płci różne. Ale to fakt, fajnie tak sobie "powróżyć z fusów", podumać kto tam mieszka :)

    Tp 26/27.04.2021
    10.2019 Aniołek 18tc
    02.2018 Synek
    12.2016 Aniołek 24tc
    09.2014 Córeczka
  • Kazio14 Autorytet
    Postów: 1182 680

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PannaB wrote:
    Hej Dziewczyny ja jutro wizyta i bardzo sie jakos boje ;(
    Będzie dobrze, będziemy trzymać kciuki :)

    Tp 26/27.04.2021
    10.2019 Aniołek 18tc
    02.2018 Synek
    12.2016 Aniołek 24tc
    09.2014 Córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia ide dopiero jutro bo dzisiaj musiałam po to zaświadczenie jechać i przełożyłam.

  • Dorjana Autorytet
    Postów: 1791 1915

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 03:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się trzymam bally czyli 13+0 to już 2trym. Mi pokazuje że 6.09 zaczynam więc jeszcze ponad tydzień
    🏋️🏋️🏋️

  • Peggie Ekspertka
    Postów: 140 117

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nadal zdycham na mdłości. Najgorzej rano, bo tak mi żołądkiem szarpie nad kibelków ze mam wrażenie ze zdycham. Wczoraj mnie jakaś niemoc dopadła. Samopoczucie tragiczne. Omdlenia. I jeszcze córa postanowiła nie mieć drzemki! No myślałam ze pierdolca dostanę. Boże, jak ja dwójkę ogarnę :( dziś wizyta, trzymajcie kciuki.

    syllwia91 lubi tę wiadomość


    bx8tp2.png

    ZCzqp1.png

‹‹ 160 161 162 163 164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ