Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARZEC 2017 :)
Odpowiedz

MARZEC 2017 :)

Oceń ten wątek:
  • kr0pka Autorytet
    Postów: 2797 1260

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi się kiedyś śniło, że tak jak teraz się czuję jakby nie patrzeć w miarę OK, tak obudziłam się w 12 tygodniu i zaczęłam rzygać itp :P i się śmiałam, że ja zawsze wszystko muszę przechodzić inaczej niż inni :p
    miejmy nadzieję, że nie był to sen proroczy ;)

    PS. W piątek kumpel z pracy dał mi poziomki do spróbowania.. włączyło mi się takie ssanie na nie, że to już chyba mogę nazwać zachcianką.. tak go męczyłam, że pojechał i mi dziś kupił :D idę włąśnie na obiad i wpierdzielę jako deser :D

    d874fac5db08f084853b42a97d56b0c3.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Anita12 Autorytet
    Postów: 856 553

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja miałam około trzy dni, że było lepiej ale wszystko wróciło, mdłości non stop, strach coś zjeść bo wymioty i jeszcze silne osłabienie. Niemal po ścianach chodzę, koszmarnie to wszystko znoszę. Wczoraj wymyśliłam, że spróbuje leczyć się kefirem. I rzeczywiście po nim zaczął mi żołądek pracować. Zaczęło bugotać i silny głód się pojawił. Dopiero wtedy normalnie zjadłam i poczułam chwilową ulgę. Dziś od rana to samo. Kefir, dopiero głód i dwie bułki z dżemem. Nakupowałam sobie bułek bo chleb jak glina mi wchodzi. Już czasem płakać mi się chce z tego samopoczucia. A córeczka ciągle coś chce i aż przykro wszystko jej odmawiać bo mama słaba:( wczoraj nawet nie miałam siły jej kąpać, nawet się trochę bałam po tym moim plamieniu. Ale co zrobić. Nie ma.żadnej babci na miejscu do pomocy.

    5djy3e3kz350t8w9.png
    ug37io4p9tkemmkz.png
  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milagro wrote:
    Borsuk ja jakoś właśnie na poczatku 11 tyg czułam się swietnie - mdłości osłabły, brak wymiotow. Ale jak pod koniec 11 mnie złapał nawrót tak teraz odczuwam wszystko ze zdwojoną siłą. Całą dobę mnie mdli i częściej wymiotuje. Ja czekam z utęsknieniem az mi troche przejdzie... W koncu niedlugo drugi trymestr wiec powinno byc lepiej ;)
    ja ogólnie od początku miałam może ze 4-5 dni takich lekkich mdłości. Piersi bolały bardziej, teraz w ogóle. Czuję się rewelacyjnie. Nie chcę aby mi się pogorszyło, chcę być po wizycie i wiedzieć, że wszystko z małym lokatorem jest dobrze :)
    Kochana mam nadzieję, że za niedługo wszystkie objawy u Ciebie ustąpią :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2016, 12:51

    milagro lubi tę wiadomość

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • Anita12 Autorytet
    Postów: 856 553

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/a967371f4d5a.jpg.html
    Uff, udało się. Tylko czy będzie widać to zdjęcie.

    kr0pka, borsuk, nick nieaktualny, anuschka lubią tę wiadomość

    5djy3e3kz350t8w9.png
    ug37io4p9tkemmkz.png
  • Anita12 Autorytet
    Postów: 856 553

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, sam link:( a gdzie ten link trzeba wkleić żeby było od razu widać zdjęcie mojego maluszka?

    5djy3e3kz350t8w9.png
    ug37io4p9tkemmkz.png
  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale maleństwo słodkie <3

    Anita12 lubi tę wiadomość

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz skopiować 3 wygenerowany link i go wkleić (BBCode do wstawienia na forum, wyświetla miniaturkę)

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • Anita12 Autorytet
    Postów: 856 553

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    borsuk wrote:
    Musisz skopiować 3 wygenerowany link i go wkleić (BBCode do wstawienia na forum, wyświetla miniaturkę)
    Dziękuję. Właśnie miałam to wypróbować. Może teraz się uda:)

    borsuk lubi tę wiadomość

    5djy3e3kz350t8w9.png
    ug37io4p9tkemmkz.png
  • Anita12 Autorytet
    Postów: 856 553

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    url=https://naforum.zapodaj.net/62a5577be127.jpg.html]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/.jpg[/url]

    5djy3e3kz350t8w9.png
    ug37io4p9tkemmkz.png
  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wkleiłaś pełnego linka

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • Anita12 Autorytet
    Postów: 856 553

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    url=https://naforum.zapodaj.net/5b6909ef7a41.jpg.html]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5b6909ef7a41.jpg[/url]

    borsuk, Vaina, milagro, MatyldaG, kr0pka, Czarnuszka, nick nieaktualny, Marynia991, Mimi86, nick nieaktualny, Madera2000 lubią tę wiadomość

    5djy3e3kz350t8w9.png
    ug37io4p9tkemmkz.png
  • Anita12 Autorytet
    Postów: 856 553

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko, po cieżkich próbach się udało. Tylko nie wiem czemu odwrócio to zdjęcie.

    5djy3e3kz350t8w9.png
    ug37io4p9tkemmkz.png
  • Paolina91 Autorytet
    Postów: 615 711

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez ostatnio odwracalo zdjecia i nie moglam tego ogarnac...

    Anita12 lubi tę wiadomość

    11.02.2016r Aniołek <3
    dqpr3e5eimhdsuny.png
    dhi4gywlcufll5la.png
  • anuschka Autorytet
    Postów: 569 753

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieee dziewczyny! Ja chcę pasztet, może być nawet taki z puszki :( ale tutaj jest takie niedobre jedzenie. No i o polskim chlebie też bardzo marzę!

    Dziś po raz pierwszy w ciąży poczułam uczucie głodu! Mdłości przeszły, wymiotów też brak :D

    Marynia991, borsuk lubią tę wiadomość

    Aniołek 03.2016 <3
    Dziewczynka 23.02.2017 <3
    Trzecia ciąża - tp. 28 listopad 2018 <3
  • Balladyna Autorytet
    Postów: 424 555

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Hormony szaleją! Rozpłakałam się, bo istnieje słowo 'obiad".

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Misia ❤ 25.03.2017
    Ciąża biochemiczna 05.03.2018
  • Balladyna Autorytet
    Postów: 424 555

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amuschka ja zamówił sobie pasztet z polskiego sklepu online...

    Misia ❤ 25.03.2017
    Ciąża biochemiczna 05.03.2018
  • ChciałabymJuż Autorytet
    Postów: 862 1065

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak to z tym pasztetem? Bo podobno w ciąży nie wolno, bo tam wątróbka, a wątróbki nie wolno.

    dqprupjyo7wwzfuq.png

    thgfe6hhvbp6j415.png
  • anuschka Autorytet
    Postów: 569 753

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Balladyna chyba w piątek po badaniach wybiorę się do polskiego sklepu :D Mam tam trochę daleko, a boję się że mnie terroryści zaatakują :P z Tż czuję się bezpieczniej :D co nie zmienia faktu że narobiłyście mi mega smaka!

    Aniołek 03.2016 <3
    Dziewczynka 23.02.2017 <3
    Trzecia ciąża - tp. 28 listopad 2018 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się zajadałam kilka tyg temu tym pasztetem z pomidorem nic innego nie wchodziło

    ShotType1_328x328.jpg

    teraz już nie tknę.


    Co do objawów i mi jest sporo lepiej, nawet wieczory ostatnio nie są takie męczące. Za to dziś w nocy strasznie bolały mnie sutki zawstydzony.gif


    Byłam u internisty z gardłem na wszelki wypadek. Powiedział, że widać, ale organizm już z tym walczy do niedzieli może się taki stan utrzymywać wskazana jednak kontrola :). Czyli herbatki malinowo cytrynowo miodowo czarne pomagają :D

    MatyldaG lubi tę wiadomość

  • anuschka Autorytet
    Postów: 569 753

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChciałabymJuż w takim pasztecie puszkowym jest może zaledwie 12% tej wątróbki. Nie jemy go też codziennie i w dużych ilościach. Więc moim zdaniem od czasu do czasu nie zaszkodzi, ale każdy może mieć inne zdanie :))

    Aniołek 03.2016 <3
    Dziewczynka 23.02.2017 <3
    Trzecia ciąża - tp. 28 listopad 2018 <3
‹‹ 263 264 265 266 267 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ