Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARZEC 2017 :)
Odpowiedz

MARZEC 2017 :)

Oceń ten wątek:
  • MatyldaG Autorytet
    Postów: 1928 2090

    Wysłany: 3 września 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Balladyna zobaczysz że po prenatalnych 3/4 Twoich nerwów zniknie :) i głowa do góry przecież musi być dobrze!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Franek i Antek 36+0 2560 i 2710 kg
    UC1Cp1.png
    Endometrioza IV st., problem męski
    17.V.16 crio transfer blastki 411 :(
    18.VI.16 crio bl 321 i bl 2 :) bHCG:9dpt 734 11dpt 1871 biją dwa <3 <3 :)
    Mamy 3 mrożaczki <3

  • MatyldaG Autorytet
    Postów: 1928 2090

    Wysłany: 3 września 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa o rozmawiałam z mama dzieciaków i mówiła ze przytyla w ciąży 37 kg :p nie wiem czy zauważyła moje przerażenie w oczach :p

    Franek i Antek 36+0 2560 i 2710 kg
    UC1Cp1.png
    Endometrioza IV st., problem męski
    17.V.16 crio transfer blastki 411 :(
    18.VI.16 crio bl 321 i bl 2 :) bHCG:9dpt 734 11dpt 1871 biją dwa <3 <3 :)
    Mamy 3 mrożaczki <3

  • milagro Autorytet
    Postów: 537 515

    Wysłany: 3 września 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Balladyna no no no ;) nie ma się czym martwić. Ja jak tylko zaczęłam się stresować to zaraz miałam mega mdłości i wymioty. A to dzidzia daje znaki żeby matka sie ogarnela.

    Tosiu czekamy na Ciebie :)
    hchys65g0858ajku.png
    30 tc - 1430g 34tc- 2182g
  • Balladyna Autorytet
    Postów: 424 555

    Wysłany: 3 września 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję! Nie wiem co bym bez Was zrobiła!

    Misia ❤ 25.03.2017
    Ciąża biochemiczna 05.03.2018
  • Czarnuszka Autorytet
    Postów: 539 630

    Wysłany: 3 września 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Balladyna chyba wszystkie powinnyśmy Cie kopnąć w d....ko by przegonic te Twoje złe przeczucia! Będzie dobrze na prenatalnych wszystko!!! Nie pozwalamy Ci myśleć inaczej! :-)

    Balladyna lubi tę wiadomość

    8599s65gh4yz6p0q.png
  • Anita12 Autorytet
    Postów: 856 553

    Wysłany: 3 września 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Balladyna wrote:
    Dzięki dziewczyny! Stresuje się wtorkowymi prenatalnymi i może od tego jest tak źle. Mąż też na mnie nawrzeszczał. Panikara ze mnie straszna.
    Nie martw się ja też taka jestem i mój M ciągle na mnie biadoli:) ostatnio jak w panice jechaliśmy do lekarza bo plamiłam to mnie opieprzał, że mi zabierze ten internet żebym głupot nie czytała i nie panikowała bo tylko szkodze dziecku. W pierwszej ciąży miałam to samo.

    Balladyna lubi tę wiadomość

    5djy3e3kz350t8w9.png
    ug37io4p9tkemmkz.png
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3208

    Wysłany: 3 września 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi86 wrote:
    ponoc dobre jakosciowo rzeczy sa z H&M i pajace z next :)


    Next świetne mają ubranka :)

    Mimi86 lubi tę wiadomość

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 4 września 2016, 05:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ku*wa bo inaczej nie mogę!
    Obudziłam się przed 5 rano, a w głowie- dlaczego mam taką rozbieżność między terminem porodu z usg a z @.
    Poszłam po kartę cięży a tam mi stara raszpla zamiast termin ostatniej @ wpisać 3 czerwca to wpisała 26 czerwca!! I wszystko ku@wa jasne!! A ja głupia naiwna tego nie sprawdziłam. Termin z @ obliczony miałam na ovufriend,a w karcie sprawdziłam tylko czy mi wszystkie wyniki wpisała :(
    Na wynikach z prenatalnego badania tak samo jeden termin to 2.04 a drugi 9.03.
    Teraz mam pytanie, wystarczy, że to skoryguje przy następnej wizycie? Czy to może być jakiś problem?
    Tak się zestresowałam, że już nie zasnę :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2016, 05:52

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • coffee Autorytet
    Postów: 478 173

    Wysłany: 4 września 2016, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi lekarz tak sie rozpedzil na ostatnich badaniach, ze wpisal mi termin porodu miesiac czy poltora wczesniej :D. Dojrzalam to dopiero jak w domu bylam ;) hehe

    xnw4s65g22n4tloi.png
    18.05.15 (*) Irenka
  • MatyldaG Autorytet
    Postów: 1928 2090

    Wysłany: 4 września 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Borsuczki spokojnie papier wszystko przyjmie poprawi Ci napewno :)

    Franek i Antek 36+0 2560 i 2710 kg
    UC1Cp1.png
    Endometrioza IV st., problem męski
    17.V.16 crio transfer blastki 411 :(
    18.VI.16 crio bl 321 i bl 2 :) bHCG:9dpt 734 11dpt 1871 biją dwa <3 <3 :)
    Mamy 3 mrożaczki <3

  • Anita12 Autorytet
    Postów: 856 553

    Wysłany: 4 września 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomyłki każdemu się zdarzają. Wystarczy powiedzieć i wszystko da się poprawić:)

    5djy3e3kz350t8w9.png
    ug37io4p9tkemmkz.png
  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 4 września 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piernicze. Cóż za noc ;/
    Nie spalam praktycznie wcale, najpierw standard bo nie mogłam usunąć a potem wiercenie do 3 w nocy, kilka wycieczek do kibla, Wkoncu zglodnialam zjadłam banana bo był pod reka, otwarlam okno bo mi za gorąco było i chyba jakoś usnelam..ale tobyla tragiczna noc

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 4 września 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-) witam się w 15 tygodniu :-)

    Miłego dnia Dziewczyny :-) :-*

    Magdzia88, Athia, MatyldaG, Paolina91, Tosia 1981 lubią tę wiadomość

    17u93e5ep5g57u5f.png
  • unbelmished Ekspertka
    Postów: 145 302

    Wysłany: 4 września 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Witam sie w 14 tc i II trymestrze. Nareszcie ☺. I nawet dzisiaj mi energia dopisuje wiec sprzatan czyszcze myje. Ja wiem niedziela, nie wypada ale do tej pory lezalam plackiem bo nie mialam na nic sily i trzeba porządnie wysprzątać.

    MatyldaG, Paolina91, Marrtusia, Anita12, m@rtynka, kr0pka, Tosia 1981 lubią tę wiadomość

    dc65414bb9.png

    945e0541fc.png
  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 4 września 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez bede dziś sprzątać heh

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • Anita12 Autorytet
    Postów: 856 553

    Wysłany: 4 września 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dziś się kończy 11 tydzień. Czyli od jutra 12.Dopiero:(
    Ależ mi się dłuuuuży...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2016, 11:07

    5djy3e3kz350t8w9.png
    ug37io4p9tkemmkz.png
  • blekitna Ekspertka
    Postów: 243 365

    Wysłany: 4 września 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też się dłuży. Ale za to miałam śniadanie zaraz po przebudzeniu. Jajka i boczuś idealne śniadanie :-)

    relgtv73dmdqbogo.png
    relg3e3kdmuh56z5.png
  • Marrtusia Autorytet
    Postów: 477 268

    Wysłany: 4 września 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie moge smazonego ani nic ciezkiego.Jade na kanapkach z serkiem almette,kisielu,samych ziemniakach i drozdzowkach. W zeszlym tygodniu zjadlam salatke z maca z tlustym sosem i pozniej trzy dni umieralam. Wczoraj zjadlam bulke z maslem i pomidorem i dzisiaj umieram po tym pomidorze.Do picia tylko woda,nawet po slabej herbacie jest mi zle.Zazdroszcze Wam,ze mozecie sobie zjesc jajka z boczusiem na sniadanie.Jestem u rodzicow,mama robi na obiad pomidorowke i gotowanego kurczaka z warzywami.Mam wielka nadzieje,ze nie bede sie meczyla po tym :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2016, 11:30

    3i49gu9rvz9upor9.png
    dqprbd3m8nwdxna3.png
  • Englein Autorytet
    Postów: 659 442

    Wysłany: 4 września 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fipsik wrote:
    Next świetne mają ubranka :)
    Uwielbiam Next'a i Gap'a. Ajak faktycznie z jakoscia ubranek z H&M?


    Witam w niedziele, kiedy ja Was nadrobie...zaraz do pracy na 2h i po poludniu znowu.

    Pewnie zaczne Was wnikliwie czytac jutro po sniadaniu i zaczne w koncu zaznajamiac sie z tabelka google :)

    Milego dnia:) Lezec i pachniec, odpoczywac, nic nie robic

    Konradek ur.7 grudnia 2016 r. - 1055g - 27w 1d
    5fdazm9.png

    Nasz Mały Wielki Cud 7 tc. 1 dz,{*} 9.12.2015
  • Englein Autorytet
    Postów: 659 442

    Wysłany: 4 września 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://sklep.herbapol.krakow.pl/pl/herbatki-funkcjonalne/513-herbatka-fix-dla-kobiety-w-ciazy.html



    QUOTE=Marrtusia]Ja nie moge smazonego ani nic ciezkiego.Jade na kanapkach z serkiem almette,kisielu,samych ziemniakach i drozdzowkach. W zeszlym tygodniu zjadlam salatke z maca z tlustym sosem i pozniej trzy dni umieralam. Wczoraj zjadlam bulke z maslem i pomidorem i dzisiaj umieram po tym pomidorze.Do picia tylko woda,nawet po slabej herbacie jest mi zle.Zazdroszcze Wam,ze mozecie sobie zjesc jajka z boczusiem na sniadanie.Jestem u rodzicow,mama robi na obiad pomidorowke i gotowanego kurczaka z warzywami.Mam wielka nadzieje,ze nie bede sie meczyla po tym :([/QUOTE]





    Ja lece na serkach Philadelphia , na gore liscie szpinaku, pomidor i rzodkiewka...ewentualnie zamiennie rwarog poltlusty jak dostane w polskim sklepie jakis ok.

    a propos nerbaty,kupilam w polskiej aptece internetowej nerbatke z herbapolu dla ko iet w ciazy


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2016, 11:53

    Konradek ur.7 grudnia 2016 r. - 1055g - 27w 1d
    5fdazm9.png

    Nasz Mały Wielki Cud 7 tc. 1 dz,{*} 9.12.2015
‹‹ 336 337 338 339 340 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ