X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARZEC 2017 :)
Odpowiedz

MARZEC 2017 :)

Oceń ten wątek:
  • Mamable Przyjaciółka
    Postów: 91 32

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka Maggdax :D ja też czekam na serduszko. Na razie wie mąż. Po tym pewnie powiemy naszym mamom :) Jeśli po wizycie wszystko będzie dobrze to mówię już w pracy. Gdyby nie to, że akurat są wakacje i urlopy to jeszcze bym poczekała. Ale myślę już o sobie i chcę być trochę odciążona.

    Kark dla mnie nie ma znaczenia co będzie. Jestem bardzo podekscytowana, bo już czuję na swój sposób miłość do tego małego pasożytka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2016, 20:35

    kark lubi tę wiadomość

  • maggdax Autorytet
    Postów: 281 283

    Wysłany: 1 lipca 2016, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak tam wasze objaw?:)

    xnw4skjoboritegt.png termin wg OM +tydzien
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maggdax wrote:
    A jak tam wasze objaw?:)
    Ja nie mam żadnych :) i jest cudownie :)
    Pierwsza ciążę spędziłam nad muszla :( to by była miła odmiana gdyby było inaczej :)

  • Mamable Przyjaciółka
    Postów: 91 32

    Wysłany: 1 lipca 2016, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bolą tylko piersi. Na razie żadnych rewolucji :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie piersi i raz za czas mdłości. Do tego lepszy węch i zaczyna mi się powoli zwiększać libido :D Także mąż nie narzeka :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2016, 07:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamable, a ja się modlę, żeby było jedno :D

    Oriaana lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ból piersi bardzo duży,do tego zaparcia,wzdecia,no i pierwsze mdłości chyba już zaliczone :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja marze o drugiej córce :)

    kark, jenny88 lubią tę wiadomość

  • maggdax Autorytet
    Postów: 281 283

    Wysłany: 1 lipca 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też prawie bez objawów. Czasami rano czuje się jakbym miała kaca :d,piersi jak przycisne to coś tam czuje ale nie jest to bólktórego nie da się znieść i trochę się martwilam brakiem objawów ale chyba mnie trochę uspokoilyscie :)

    xnw4skjoboritegt.png termin wg OM +tydzien
  • maggdax Autorytet
    Postów: 281 283

    Wysłany: 1 lipca 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i jeszcze w nocy jak się szybko przekrece z boku na bok to ciągnie mnie (chyba)jajnik. Miłego dnia ;)

    xnw4skjoboritegt.png termin wg OM +tydzien
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka Abby widzialam ze pisalas u mnie pod wykresem dzieki za pamiec :) grzej dalej miejscowe ale cos pocichu czuje ze nic z tego....to by bylo za piekne zzeby bylo prawdziwe...

    _Abby_ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze ze was coraz wiecej :) ciesze sie bardzo <3 nudnych i spokojnych ciąż wam życzę. :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Hejka Abby widzialam ze pisalas u mnie pod wykresem dzieki za pamiec :) grzej dalej miejscowe ale cos pocichu czuje ze nic z tego....to by bylo za piekne zzeby bylo prawdziwe...
    Grzeje kochana :) wierzę że się uda <3

  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 1 lipca 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamable widze ze mamy podobne przyrosty ;) ja tez miałam bete 124,8 a kolejna 302,9 więcej juz nie robię bety bo sie zbyt stresuje.
    Ja tez objawów raczej nie mam, czasem tylko podbrzusze pobolewa i krzyż ale to chwilowe piersi delikatnie bolą ale tylko jak dotykam.
    Ja bym chciała córkę ale jak będzie synek to tez będzie super ;)

    kark, jenny88 lubią tę wiadomość

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi, a u Ciebie są chyba szanse na bliźnięta ;)?

    Abby, super Ci lista wyszła :)

    _Abby_ lubi tę wiadomość

  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 1 lipca 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    Mimi, a u Ciebie są chyba szanse na bliźnięta ;)?

    Abby, super Ci lista wyszła :)
    No niby tak bo miałam podane 2 zarodki ale po przyrostach bety wydaje mi sie ze został ze mną jeden zarodek tylko. Tak to miałambym chyba duuuuze przyrosty ;)

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • maggdax Autorytet
    Postów: 281 283

    Wysłany: 1 lipca 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zdążyłam Wam napisać ze piersi bolą mnie tylko przy dotykaniu i to w miarę delikatnie i się zbuntowaly i teraz mocno dają o sobie znać :)

    xnw4skjoboritegt.png termin wg OM +tydzien
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi86 wrote:
    No niby tak bo miałam podane 2 zarodki ale po przyrostach bety wydaje mi sie ze został ze mną jeden zarodek tylko. Tak to miałambym chyba duuuuze przyrosty ;)
    E tam :) ja w pierwszej ciąży miałam mega przyrost a jest jedno dziecko a koleżanka z blizniakami miała takie sobie ;) na usg może być niespodzianka :)

    Dzięki Kark :)

    Mimi86 lubi tę wiadomość

  • chloet Autorytet
    Postów: 505 513

    Wysłany: 1 lipca 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane.

    U mnie też właściwie żadnych konkretnych objawów. Na początku bolał mnie brzuch, jak na okres, ale od kilku dobrych dni przestał i raz na jakiś czas coś lekko zakłuje.

    Czuję się zmęczona, ale nie wiem czy to kwestia ciąży, czy wiecznego niewyspania :)

    Piersi bolą, ale nie jakoś strasznie - tak, jak zazwyczaj przed okresem.

    Jedyna nowość: jest mi cały czas gorąco.

    No i niestety zauważyłam spore zaostrzenie atopowego zapalenia skóry. Czekam na wizytę u gina, na razie odstawiłam wszystkie maści i moja twarz wygląda tragicznie :) nie wiem jak dam radę, bo od dzieciństwa jadę na maściach i nic innego już na mnie nie działa.... wrrrrr.

    Byłam również dzisiaj na badaniach krwi. Beta od wtorku urosła mi z 940 do 2970, więc chyba nieźle.
    Bardziej zmartwiło mnie to, że mam niską hemoglobinę: 11.2 (zazwyczaj mam stan poniżej normy, ale ostatnio miałam już 12.0, a tu znowu spadek).

    Piszcie, co tam dobrego u Was :)

    rqkqj11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a kiedy robicie badanie tsh? Ja się tego tak czepilam że teraz nie wytrzmalam do jutra aż zrobię i nie dostanę wyniku. Przed ciążą miałam tsh 1,5.

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ