X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARZEC 2017 :)
Odpowiedz

MARZEC 2017 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki ja się dopisuję do marcówek mimo że jeszcze nie miałam wizyty u ginekologa ale test ciążowy pozytywny co jest dla mnie zaskoczeniem bo owulacja mi się przesuneła w tym cyklu o dwa lu trzy dni:)to był mój pierwszy cykl z clo. termin mam przez belly wyznaczony na 13 marca no pożyjemy zobaczymy poprzednio ciąze zakończyłam jedną w 37 tc a drugą w 38 tc także wcześniej pozdrawiam serdecznie:))

    kark lubi tę wiadomość

  • MatyldaG Autorytet
    Postów: 1928 2090

    Wysłany: 1 lipca 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi86 wrote:
    mi sie ladnie pokrywa z data ostatniej miesiaczki wiec tak wpisalam w belly ae sprawdzilabymm jeszcze na tym kalkulatorze, podeslesz linka?
    http://www.ivf-infertility.com/calc_preg.php prosze :)

    Mimi86 lubi tę wiadomość

    Franek i Antek 36+0 2560 i 2710 kg
    UC1Cp1.png
    Endometrioza IV st., problem męski
    17.V.16 crio transfer blastki 411 :(
    18.VI.16 crio bl 321 i bl 2 :) bHCG:9dpt 734 11dpt 1871 biją dwa <3 <3 :)
    Mamy 3 mrożaczki <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MatyldaG wrote:
    http://www.ivf-infertility.com/calc_preg.php prosze :)
    to jakaś nowa strona na wyliczenia tyg ciązy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo, to tu więcej mam ma szanse po ivf na bliźniaki :)? Super ;) Też się dzisiaj zastanawiałam jak to jest liczone, bo w sumie niby tydzień podobny, a wy już taaaakie wielkie bety macie!

    Okano, masz już dwójkę dzieci :)? Uff, nie jestem jedyna nienormalna :D

  • anuschka Autorytet
    Postów: 569 753

    Wysłany: 1 lipca 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark dokładnie to samo pomyślałam. Ja dziś byłam na becie i 16dpo 820. Cieszę się bardzo, w poniedziałek powtórze. Ale... no właśnie widziałam że dziewczyny miały wyższe i się zaczęłam martwić, mądra ja <3

    Miłej nocy :*

    kark lubi tę wiadomość

    Aniołek 03.2016 <3
    Dziewczynka 23.02.2017 <3
    Trzecia ciąża - tp. 28 listopad 2018 <3
  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 2 lipca 2016, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MatyldaG wrote:
    http://www.ivf-infertility.com/calc_preg.php prosze :)
    Dziękuje ;) miedzy tym kalkulatorem a belly mam tylko 1 dzien różnicy wiec jest ok

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 2 lipca 2016, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anuschka wrote:
    Kark dokładnie to samo pomyślałam. Ja dziś byłam na becie i 16dpo 820. Cieszę się bardzo, w poniedziałek powtórze. Ale... no właśnie widziałam że dziewczyny miały wyższe i się zaczęłam martwić, mądra ja <3

    Miłej nocy :*
    Ja jestem po crio i tez sie zadręczałam Ze mam za małe bety dlatego więcej nie badam i czekam na usg

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2016, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe czy będą jakieś bliźniaki poczęte tradycyjnie? :D jeśli tak mam nadzieje ze nie u mnie :D

    kark lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2016, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej tak mam dwóch chłopców jeden ma 2 latka drugi 4 lata więc czad troche:) fakt jestem chyba nienormalna ale fajnie jest mieć dużą rodzinkę:))Abby- u mnie byłby wesoło jakby po clo były bliżniaki a dwoje w domu.. Ja mam troche kłopot z badaniami mószę sobie lekarza w mojej miejscowosci w DE znależć a w moim rejonie ciężko z ginekologiem polakiem po niemiecku średnio dukam krótko jestem to niemiec odpada:) niedługo jade do pl to odrazu skocze na badania pozdrawiam ,nie martwcie się beta u każdego inaczej przyrasta bądzmy dobrej myśli że wszystko będzie ok:)

  • MatyldaG Autorytet
    Postów: 1928 2090

    Wysłany: 2 lipca 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy się martwcie ze za małe bety a ja ze za duże hehehe ale przecież wszystkie mieszczą się w normach i najważniejsze prawidłowo przyrastaja :) nie ma się czym martwić. Ja po transferze dwóch zarodków i tak ciągle mówię do brzucha w liczbie mnogiej i wierzę że zostały se mną oba :)

    Franek i Antek 36+0 2560 i 2710 kg
    UC1Cp1.png
    Endometrioza IV st., problem męski
    17.V.16 crio transfer blastki 411 :(
    18.VI.16 crio bl 321 i bl 2 :) bHCG:9dpt 734 11dpt 1871 biją dwa <3 <3 :)
    Mamy 3 mrożaczki <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo kobiecie nie dogodzisz :D w pierwszej ciąży miałam dużą betę i bałam się zasniadu :D teraz jest mała to obmyslam ciążę pozamaciczna ;) serio dopiero po serduszku odetchne.

    kark lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Abby_ wrote:
    Bo kobiecie nie dogodzisz :D w pierwszej ciąży miałam dużą betę i bałam się zasniadu :D teraz jest mała to obmyslam ciążę pozamaciczna ;) serio dopiero po serduszku odetchne.

    Dlatego ja też się martwilam o pozamaciczna. I dopiero jak poszlam na usg i mi moja gin pokazała w macicy dwa pęcherzyki ciążowe to dopiero mi ulżyło. A teraz odliczam do serduszkowej wizyty. Ja chyba tak mam że się boje i boje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi86 wrote:
    Dziękuje ;) miedzy tym kalkulatorem a belly mam tylko 1 dzien różnicy wiec jest ok
    Marta ja też :-)

    Mimi86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Dlatego ja też się martwilam o pozamaciczna. I dopiero jak poszlam na usg i mi moja gin pokazała w macicy dwa pęcherzyki ciążowe to dopiero mi ulżyło. A teraz odliczam do serduszkowej wizyty. Ja chyba tak mam że się boje i boje
    To dopiero początek ;) strach z nami zostanie już do końca. O ciążę, o poród, o dziecko o tysiące spraw. Matki tak mają :)

    Brtiii86 lubi tę wiadomość

  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 2 lipca 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii86 wrote:
    Dlatego ja też się martwilam o pozamaciczna. I dopiero jak poszlam na usg i mi moja gin pokazała w macicy dwa pęcherzyki ciążowe to dopiero mi ulżyło. A teraz odliczam do serduszkowej wizyty. Ja chyba tak mam że się boje i boje
    Wiola fajnie ze obie trafiliśmy do marcowek ;) żeby tylko mój pęcherzyk tez był tam gdzie powinien ;)

    Brtiii86 lubi tę wiadomość

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abby, masz betę lepszą niż ja :) Ja 14dpo miałam 52, a 16dpo 132 :)

    No, bliźniaki jednojajowe to było kiedyś moje marzenie :) Ciekawe, czy się komuś trafią :P

    Okano, ja w poprzedniej ciąży miałam clo i jest jeden syn, więc może u ciebie też będzie jedno ;) Jak masz 2 chłopców, to pewnie chciałabyś teraz dziewczynkę :)?

    _Abby_ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do tarczycy to ja badałam w 2 tygodnie temu (9dpo) i miałam tsh 1, a ft4 1,15, więc na razie biorę normalnie euthyrox, a jak usłyszę serduszko to od razu dzwonię do mojej endo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark pewnie że bym chciała ale chłopcy też są superowi , obojętne jaka płeć się trafi ważne żeby zdrowe było:) a ty jak myślisz jaką nosisz niespodziankę pod serduszkiem? ja tam jak narazie nie mam przeczuc co do płci a wy dziewczyny? chyba za wcześnie...chłopców mam z okresu owulacji

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki a macie jakies dolegliwości już? ja ostatnio tak się zdziwiłam że jestem w ciąży bo te dni mi coś poprzestawiały się po clo że spać nie mogłam heh i ciagle siku latam mam tez zgage:( Abby ja mam wszystkie ciąze po Clo i każda w 1 cyklu szczęscie:) sama nie miałam bez wspomagaczy owulacji.no zmykam do chłopców moich całuski miłego dzionka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też marzyłam o blizniakach :) ale to i radości dużo i kłopotów ;) teraz poproszę jedną zdrową sztukę ;)
    U mnie nadal zero objawów aż nasikalam na test :D śliczny wyszedł :) fota zrobiona będzie akurat do albumu dla nr 2 :)

    kark lubi tę wiadomość

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ