X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MARZEC 2017 :)
Odpowiedz

MARZEC 2017 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zbadalam tsh i wyszło 2,6 także będę musiała nieco zwiększyć dawkę euth. Natomiast ft4 mam 1,20 więc w normie :-)

  • Oriaana Ekspertka
    Postów: 167 474

    Wysłany: 2 lipca 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam wizytę we wtorek 5 lipiec - będzie wtedy 6 tc (5t2d) czy będzie już coś widać na usg ?

    dhi49jcgge2ty5ys.png
    Eliza 🥰 18.08.2014 💋
    Kaja 🥰 05.02.2017 💋

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oriaana wrote:
    dziewczyny mam wizytę we wtorek 5 lipiec - będzie wtedy 6 tc (5t2d) czy będzie już coś widać na usg ?
    Będzie widać pęcherzyk, pewnie z całkiem zoltkowym. Może jeszcze nie być widać zarodka z serduchem ale kto wie :)

  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 2 lipca 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :) Wczoraj na teście wyszły mi dwie piękne krechy więc chętnie się do Was przyłącze :)
    Do lekarza jestem umówiona na 11 lipca, nie wiem czy to nie za wcześnie. Jak myślicie?
    Belly wyznaczyło mi termin na 11 marca.

    _Abby_, kark, jenny88 lubią tę wiadomość

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oriaana wrote:
    dziewczyny mam wizytę we wtorek 5 lipiec - będzie wtedy 6 tc (5t2d) czy będzie już coś widać na usg ?

    U mnie w 4t5d już byly widoczne pęcherzyki ciążowe :-) także u Ciebie już na bank będzie pęcherzyk ciążowy i może już coś więcej ;-)

  • Mamable Przyjaciółka
    Postów: 91 32

    Wysłany: 2 lipca 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja idę do gina w 5t6d. Nie dam rady dłużej czekać :) Ale gdyby zaszła potrzeba to od razu umówiłam się tydzień po tej wizycie. Chciałabym już powiedzieć w pracy, żeby zdjęto ze mnie część obowiązków :)

    Brtiii86, jenny88 lubią tę wiadomość

  • maggdax Autorytet
    Postów: 281 283

    Wysłany: 2 lipca 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam u lekarza przy becie 254 bo lekarz podejrzewał CP i widać było 2mm kropkę ;)lekarz mówił ze to 4 tydz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2016, 17:23

    Brtiii86 lubi tę wiadomość

    xnw4skjoboritegt.png termin wg OM +tydzien
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Borsuk :)

    borsuk lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamable wrote:
    Ja idę do gina w 5t6d. Nie dam rady dłużej czekać :) Ale gdyby zaszła potrzeba to od razu umówiłam się tydzień po tej wizycie. Chciałabym już powiedzieć w pracy, żeby zdjęto ze mnie część obowiązków :)

    Ahhh dobrze Cię rozumiem bo sama nie wiem jak wytrzymam do swojej wizyty.:-) Najchętniej chodzilabym co tydzień :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo łatwiej jest jak juz czuć ruchy :) wiadomo od razu co i jak :) to chyba najprzyjemniejsza cześć ciąży :)

    Brtiii86, kark lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark czy Twój syn korzysta jeszcze z wózka? Bo m9ja będzie od niego młodsza jak się drugie urodzi i zaczynam się zastanawiać czy powinnam w budżecie uwzględnić podwójny wózek :)

  • Mamable Przyjaciółka
    Postów: 91 32

    Wysłany: 2 lipca 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtii jakby mi finanse pozwoliły to ja pewnie byłabym u lekarza co tydzień :) Jestem panikarą, ogólnie życiową :P Dlatego zastanawiam się, jak wytrzymam w spokoju do końca ciąży :)

  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 2 lipca 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oriaana wrote:
    dziewczyny mam wizytę we wtorek 5 lipiec - będzie wtedy 6 tc (5t2d) czy będzie już coś widać na usg ?
    widze ze na tym samym etapie jestesmy ;) ja ide w czwartek 5t+4d licze z bedzie widac pecherzyk i cos w srodku, raz mialam puste jajo plodowe wiec bardzo bardzo licze ze cos w środku bedzie widac

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja idę do gina w 7tc+2 :)

    Abby, mam to samo, wczoraj sikałam test, będzie pamiątka :D

    Wiesz, u mnie syn już koło roku chciał sam chodzić, ciężko go do wózka zagonić, ale zajmuje się nim niania, więc stwierdziliśmy, że lepiej go na razie trzymać w wózku. Ale po wakacjach chcemy go do żłobka posłać, więc na pewno wtedy już będzie bez wózka :)
    Za to moja córka była zupełnie inna niż mój syn. Zawsze nóżki bolały, zrobiła może 50m na nogach i trzeba było nieść jak nie było wózka. Zaczęła chodzić sama jak miała chyba coś koło 3 lat, bo nie było sensu wcześniej jej oduczać.
    Także jak twoja córa pcha się na nogi to możesz spokojnie zostawić kasę na coś innego zamiast podwójnego wózka :)

  • Magda86_0309 Autorytet
    Postów: 307 123

    Wysłany: 3 lipca 2016, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dziewczyny;-)
    Dołączę do Was, choć jestem oficjalnie jako Lutówka 2017. Termin mam wyliczony na sam koniec lutego, czyli między 25 a 28, więc nie zdziwiłabym się, gdyby przeszło na marzec.
    A propos świeżynek, ja nią jestem- to moja pierwsza ciąża (choć we wrześniu stuknie mi juz 30-stka). Długo czekałam, najpierw miałam przez ładnych parę lat partnera, który za bardzo nie chciał dzieci. Dopiero teraz jestem w szczęśliwym związku, udało nam się zaciążyć po 5 miesiącach starań. Z racji tego, że to moja pierwsza ciąża, jestem mocno przewrażliwiona i boję się, że coś pójdzie nie tak, ale takie obawy ma tutaj chyba każda z nas.
    Ja już jestem po swojej pierwszej wizycie u gina (w 6tc2d było widać na usg pęcherzyk ciążowy). Teraz zaczął mi się już 7tc2d- za 4 dni mam ponowną wizytę i bardzo się stresuję, bo chciałabym żeby było już serduszko.

    kark, jenny88 lubią tę wiadomość

    rrb7y10.png
  • Magda86_0309 Autorytet
    Postów: 307 123

    Wysłany: 3 lipca 2016, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, które były już wcześniej w ciąży: kiedy u Was po raz pierwszy było już widoczne serduszko?

    rrb7y10.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki Magda86 ja miałam widoczne serduszko tak koło 7 tc tak miałam wizyte. Mam jaja z tym teminem porodu tu belly mi pokazuje 13 marca a na innych kalkulatorach 11 lub 12 marca ale to pewnie jeszcze się okaże dokładnie na wizycie u ginekologa . Jak tam wasze samopoczucie? Abby ja się wtrące napisze Ci jak jest u mnie ja z dwójką tu w De całkiem sama jestem no mąż jest :) ale on dużo pracuje a cała rodzinka w Pl moja więc dzieci są ze mną głównie, mój dwulatek jeżdzi w wózku chodzi też ale szybko się męczy a na dodatek mój niespełna czterolatek się też często dobija do wózka ja na 100% kupuje dostawkę do wózka kosztuje 600 zł trochę drogo ale nie mam wyjscia można doczepić i do gondoli i do spacerówki pozatym ja bardzo dużo jak jest pogoda staram się z nimi spacerować bo chate by mi z nudów inaczej roznieśli są żywiołowi heh.Pozdrawiam bużka:))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2016, 07:41

  • Mamable Przyjaciółka
    Postów: 91 32

    Wysłany: 3 lipca 2016, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okano mi też różnie pokazują, między 6-9 marca :) Jak na razie przywiązałam się do 5 marca z belly :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Memable to ja też raczej popatrze na ten termin z belly pewnie będzie najbardziej wiarygodny:)a do kiedy idziesz do gina ja dopiero za 2 tygodnie rany jak ja się doczekam :( pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi belly dzisiaj pokazuje termin na 12 marca bo zmieniłam w ustawieniach i dałam date z owulacji do terminu ale jestem zakręcona heh

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ