X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne !! MARZEC 2021 !!
Odpowiedz

!! MARZEC 2021 !!

Oceń ten wątek:
  • KJ2020 Autorytet
    Postów: 531 409

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatti dużo cierpliwości dla Ciebie. Dobrze że szyjka trzyma i skurcze pod kontrolą. Dawaj znać co u Ciebie. Trzymam kciuki za krótki pobyt w szpitalu i wyjście w dobrej formie!

  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatti dobrze, że jesteś już pod opieką. Trzymam kciuki, żeby skurcze ustały.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka_s wrote:
    Beatii współczuję leżenia, mam nadzieję, że poleżysz troszkę i Cie wypuszcza. Co do przekręcania szansę małe ale są.
    Tez nie rozumiem tych badań " niepotwierdzone "
    Ja dzis pierwsza nocka nue przespana i jak maly do rana sie nie ruszy tez pojadą do szpitala bo zwariować idzie. Wczoraj tylko czkawkę czułam i ruchy jak w 23 tc takie tyle o ile.

    Z tą grupą krwi to chyba taka ostrożność, bo ludzie pracujący w laboratorium są tylko ludźmi i mogą zdarzyć się pomyłki. Myślę, że dlatego wymaga się badania grupy krwi przynajmniej dwa razy. To zbyt ważna sprawa, by badania nie potwierdzać.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beati trzymam kciuki żeby skurcze ustały. Dobrze, ze jesteś już pod opieka i zajmą się Wami jak należy. Będzie dobrze ! Niech malutka siedzi ile może ! Niech nie wychodzi w ta brzydka pogodę aż do marca!

    Vian teraz rozumiem 😅

    Emilka zgadzam się , ze ludzie to ludzie i zdarzają się pomysłami, ale myślałam ze jak jest niepotwierdzona to poprostu trzeba zrobić jeszcze raz i tyle. Bo to na prawdę ważne , tym bardziej jeśli jest druga ciąża i może wystąpić konflikt.

    Dobrego dnia dla Was wszystkich!

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • Beatti Autorytet
    Postów: 401 300

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny, dziś kolejna dawka magnezu od rana do 14 poszła, bo rano znów miałam skurcze. Nawet i dobrze że teraz siedzi pośladkowo bo gdyby była główką to napieralaby na szyjkę i mogłaby się skrócić. A tak nasycą mi organizm magnezem i wypuszczą w poniedziałek. Przynajmniej taki jest plan. Powiem Wam że bardzo dobrze tu karmią. Wzięłam dodatkowy prowiant gdybym miała zglodnieć, okazuje się że jeszcze że śniadania mi zostało bo nie zjadłam. Teraz zjadłam obiad i normalnie padłam. Najadlam się jak dzika świnka 🤣

    KJ2020, e_mil_ka, Ilona92 lubią tę wiadomość

    Ada urodziła się 18.03.2020 przez CC
    👶-2007 synuś
    👶-2009 córcia
    13.07 🧪- 23 mlU
    17.07 🧪- 133 mlU
    28.07🧪 - 8656 mlU
    11.08 ❤
    17.09 będzie piękna zdrowa córeczka!!❤❤
  • KJ2020 Autorytet
    Postów: 531 409

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatti ja w szpitalu gdzie rodziłam Juniora byłam zachwycona jedzeniem ;) a mój lekarz opowiadał potem że on i jego koledzy często kupowali tam dla siebie obiady a miał to samo co pacjentki. Pyszne i doprawione. Po czym jak wróciłam do domu mój maż napuszczony zapewne przez mamusie moją i jego zrobił mi hmmm rosół tzn. jakąś wodę z kaszą. Bez przypraw i bez niczego. Ohyda :) szybko wyjaśniłam mu, że na tym to ja mu syna nie wykarmię :)

    Ilona92 lubi tę wiadomość

  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja u nas w szpitalu też na jedzenie nie narzekam nigdy. Zdarza się rzeczy, których poprostu nie jem, bo nie lubię ale ogólnie nie mam się do czego przyczepić. Mimo to ostatnio na jednym z portali pojawiła się negatywna opinia na temat jedzenia w naszym szpitalu. Mam wrażenie, że ludzie zbyt dużo czasem wymagają albo nie mają porównania do innych szpitali. Ja tam zawsze się najadalam wszystko fajnie doprawione. Jak leżałam w Białymstoku to jedzenie było tak ohydne, że brało mnie na wymioty po jednym kęsie.

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy kupowałyście fotele typu uszak? jakie mają wymiary? chce zamówić przez neta bo w sklepach kosmiczne ceny.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • KJ2020 Autorytet
    Postów: 531 409

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Dziewczyny czy kupowałyście fotele typu uszak? jakie mają wymiary? chce zamówić przez neta bo w sklepach kosmiczne ceny.

    Emilka ja mam. Kupiliśmy dwa lata temu i stoi w naszej sypialni. Generalnie nawet go lubię ale że sypialnie mamy u góry a „żyjemy” na dole to mało korzystamy. Być może przy karmieniu się przyda choć poprzednio najlepiej karmiło mi się na leżąco.
    Mamy ten tylko dokupiliśmy podnóżek https://www.bodzio.pl/pl/meble-tapicerowane/kolekcje-mebli-tapicerowanych/werina-fotele-sofy-i-pufy/29106-fotel-werina-d1-2-diamentowy-miod/

    Jak tam się dziś macie dziewczyny? Ja mam twardawy brzuch choć bez żadnych bóli czy skurczy. Zresztą jak na mnie miałam wyjątkowo spokojny dzień. Ale wzięłam magnez i poleguje. Mały się wypycha zwłaszcza w jednym miejscu. Jakby było mu niewygodnie i chciał sobie znaleść więcej miejsca.

    Na weekend nie mamy planów. Zamierzamy leniuchować. Może tylko jakieś proste ciasto drożdżowe upiekę ale zobaczymy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2021, 20:00

    e_mil_ka, Ilona92 lubią tę wiadomość

  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dziś trochę chodzenia, bo mamie załatwiam nowy telefon. Ostatnio jak poszła sama do salonu to taki jej badziew wcisnęli ze masakra. A potem totalna nuda, bo moj w delegacji nawet nie mam dla kogo gotować. Wraca dopiero jutro. W niedziele wybieramy się do moich rodziców na obiad wiec też nic robić nie bede. Ogólnie zanudzam się na smierć :)

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Agnieszka_s Autorytet
    Postów: 1139 337

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wiec ja tez melduje się z oddziału, pod ktg wszystko ok ale beda kontrolować wiec w sumie sama nie wiem po co tu jestem. Boje się żarcia szpitalnego bo jestem niejadek , mam nadzieje , ze dwa dni i wyjdę

    zokeia lubi tę wiadomość

  • pukola Ekspertka
    Postów: 219 173

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka_s wrote:
    Hej, wiec ja tez melduje się z oddziału, pod ktg wszystko ok ale beda kontrolować wiec w sumie sama nie wiem po co tu jestem. Boje się żarcia szpitalnego bo jestem niejadek , mam nadzieje , ze dwa dni i wyjdę


    A co się stało, że w szpitalu? Martwiły Cie ruchy maleństwa? Dobrze,że ktg w porządku. Co do jedzenia w szpitalu, też się tego troche obawiam. A przez tą pandemie już w ogole,tak to chociażby ktoś podrzucił jakiś obiad :)

  • Agnieszka_s Autorytet
    Postów: 1139 337

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ruchy wczoraj i dzis były tragiczne. Ja nie wiem co ze mną jest nie tak ale nawet ktg pokazywało ruchy, a ja ich nie czułam. Nawet po jedzeniu dzis moze 4 razy sie ruszyl i raz położył się na pęcherz. Czy gruba skóra czy o co chodzi bo nawet nie sie wypychał, ale będę spokojniejsza przynajmniej. Do mnie do szpitala mąż moze donieść jedzenie wiec nie jest źle, i nawet bede mogła do niego wyjść. Na chwilę

  • KJ2020 Autorytet
    Postów: 531 409

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka a dlaczego zdecydowali Cię zostawić jeśli ktg ok? Pytam bo ja w poprzedniej ciąży raz trafiłam a IP jak nie czułam młodego dłuższy czas. Zrobili USG i ktg a że wszystko było ok to wróciłam do domu chwile później.
    Robili Ci jakieś inne badania?

  • Agnieszka_s Autorytet
    Postów: 1139 337

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie innych nie robili, nawet usg nie miałam, lekarz tylko stwierdzil trachikardie , ze widzi z zapisu. Gdzie zawsze było ok. Wiec sama nie wiem ale do poniedziałku pewnie będę leżeć.
    Beatii a jak Ty się czujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2021, 20:51

  • straw_berry Autorytet
    Postów: 439 290

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga jak Cię to uspokoiło to dobrze, będą Cię trzymać ze 3 doby, bo wtedy dostają za Ciebie pieniądze.

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    0d1y9jcg8epzzedk.png
  • Beatti Autorytet
    Postów: 401 300

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka_s wrote:
    Hej, wiec ja tez melduje się z oddziału, pod ktg wszystko ok ale beda kontrolować wiec w sumie sama nie wiem po co tu jestem. Boje się żarcia szpitalnego bo jestem niejadek , mam nadzieje , ze dwa dni i wyjdę
    Kurczę Aga Ty też!? Jakaś nie za dobra ta końcówka stycznia. Dobrze że sprawdzili. Może lekarzowi chodziło o tachykardię. Będą ci przynajmniej 2x dziennie robić KTG. W poniedziałek może wypiszą. Ja też nie czuje za bardzo ruchów. I też słyszę je na KTG A nie czuje.

    Dostałam jakiejś alergii nie wiadomo na co...całą twarz, klatkę piersiową i biust mam czerwone jak rak.. swędzi i piecze. Lekarz był zobaczymy jutro czy coś się zmieni. Skurcze się wyciszyły po ostatniej dawce magnezu. Oby tak zostało bo chciałabym wyjść w poniedziałek.. poza tym dostałam drugą dawkę sterydów. Teraz niech mała siedzi jak najdłużej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2021, 22:16

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    Ada urodziła się 18.03.2020 przez CC
    👶-2007 synuś
    👶-2009 córcia
    13.07 🧪- 23 mlU
    17.07 🧪- 133 mlU
    28.07🧪 - 8656 mlU
    11.08 ❤
    17.09 będzie piękna zdrowa córeczka!!❤❤
  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję pobytów w szpitalu. Trzymam kciuki za szybkie wyjście!

    Mam nadzieję, że będzie można donosić jedzenie do mojego szpitala. Akurat rodzę w okresie pylenia brzozy, gdy eliminuję mnóstwo pokarmóws mogących zareagować krzyżowo. Szpitalnego jedzenia po prostu nie ruszę (oprócz chleba z masłem i sałaty ;)), do tego mam nietolerancję laktozy i odpadnie pyszna kawa inka i zupy mleczne (które mogłam jeść jeszcze rok temu). Niedawno sprawdzałam menu na stronie mojego szpitala i niestety nic mi nie podeszło. A ostatnimi razy rodziłam nie w okresie pylenia i jadłam wszystko, bo Panie kucharki gotowały dla mnie zupki bez selera (którego nie jem całorocznie) i było pysznie. Wiem! Zapakuję sobie do walizki kilka słoiczków np z dżemem i karton mleka bez laktozy. A co! :)

    Beatti, Ilona92 lubią tę wiadomość

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
  • Agnieszka_s Autorytet
    Postów: 1139 337

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatii tak o tachykardię zle napisałam (Pani nauczyciel 🙈) ja jutro zobaczę na menu ale chyba maja nie dobre jedzenie bo położna dała mi ankietę do wypisania (maja jakas dietetyk do obiadów) i kazała pisać prawdę bo może wtedy zmienia menu 😆 ja i tak pewnie będę męża prosila zeby coś przywiózł bo ja nie lubie jeść w szpitalach.
    Mi jest trochę głupio bo w domu zaryczana chodziłam a się okazało, że wszystko dobrze ale kurcze to moja pierwsza ciaza i myslalam , że te ruchy będą mocniejsze a on nawet dupki nie chce wypuchać ehh na kolejną będę modrzejsza

  • Lumi86 Autorytet
    Postów: 300 113

    Wysłany: 22 stycznia 2021, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszko, a w którym jesteś tygodniu?
    Jeśli na ktg wyszła tachykardia, to bardzo dobrze, że jesteś w szpitalu! Dobrze, że lekarze potraktowali Cię poważnie, podejrzewam że będą Cię monitorować i być może też szukać przyczyny tej tachykardii, np. w USG. Bardzo dobrze, że byłaś taka czujna i zgłosiłas się do szpitala.


    Beatti, Ilona92 lubią tę wiadomość

    09.2017 synek
    09.2019 [*] córeczka 40 tc
    04.2020 puste jajo płodowe
    02.2021 tęczowy synek <3
‹‹ 392 393 394 395 396 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ