Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2026👶
Odpowiedz

Marzec 2026👶

Oceń ten wątek:
  • Aliana Autorytet
    Postów: 348 565

    Wysłany: 30 października 2025, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA88 wrote:
    Jestem pewna, że mam depresję ciażową wczoraj cały dzień płakałam dzisiaj jest trochę lepiej mam dzisiaj gości i to mnie zmobilizowało, żeby posprzątać dom ale żyje porodem koleżanki bo ona już w listopadzie rodzi.

    Zosiu zdecydowanie poproś o pomoc specjalistę. Są leki antydepresyjne, które bezpiecznie można brać w ciąży, są to SSRI. Bardzo pomagają. Można je też brać w czasie karmienia. Tak jak dziewczyny mówią, może być zdecydowanie gorzej blisko porodu oraz później po. Ja sama korzystam z pomocy farmakologii bo z depresja przed porodem mogłabym mocno oberwać po. Więc z całego serca polecam poszukać pomocy

    01.2025- 10tc 💔

    05.2025 staramy się dalej 💪

    30.06 - ⏸️ 🩵💙

    preg.png
  • M_onia Ekspertka
    Postów: 220 457

    Wysłany: 30 października 2025, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uważam tak samo jak dziewczyny. To trudny czas lepiej za wczasu pójść po pomoc, to nic złego :) ja już od jakiegoś czasu korzystam z pomocy terapeuty i ciągnę tą pomoc do teraz, bo zawsze lepiej opowiedzieć o swoich obawach, zmartwieniach i nie być w tym samym ❤️❤️ ściskam!

    1.09.2024 - ciąża biochemiczna
    25.06.2025 - ⏸️ 🙏❤️
    26.06.2025 beta 86.50
    28.06.2025 beta 267.00
    30.06.2025 beta 572.00
    Koniec kontroli -> czekamy na wizytę ✊
    7.07 wizyta przebiegła pomyślnie
    23.07 serduszko bije, rośniemy ❤️
    19.08 badanie prenatalne, dzidziuś prawidłowo się rozwija 🙏
    28.10 II badanie prenatalne
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 30 października 2025, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aliana wrote:
    @Daga @Kasiastaraczka moze sie spotkamy we trzy na porodówce zwłaszcza ze mamy blisko siebie terminy! 😂 bo ja też wybieram żelazna :)
    Musicie sobie jakiś kod rozpoznawczy ustalić 🤣 np. Rozmowa o Tomie Hanksie.

    Aliana, Daga121222, Kasiastaraczka lubią tę wiadomość

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 30 października 2025, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia tulę 🫂🫂🫂🫂🫂

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • aqq Autorytet
    Postów: 363 631

    Wysłany: 30 października 2025, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia, trzymaj się i nie wahaj prosić o pomoc

    age.png
  • bambusek-94 Autorytet
    Postów: 616 1562

    Wysłany: 30 października 2025, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Zosia88 nie bój się prosić o pomoc, twój dobrostan jest teraz bardzo ważny! Trzymaj się mocno ❤️

    ⏸️24.07.25 (11 dpo, 2cs)
    ▶️BETA 47 -- 219 -- 837 mIU/ml
    ✅️21.08 1,3cm -- 17.09 5,0cm -- 15.10 140g -- 06.11 250g -- 18.11 380g💙 -- 02.12 530g 💙 -- 08.01 1240g 💙 -- 20.01 1600g 💙 -- 03.02 1880g 💙 -- 24.02 2330g 💙 -- 17.03 3130g 💙
    👶💙05.04.2026 (40+1) -- 3960g -- 53cm

    age.png
  • aqq Autorytet
    Postów: 363 631

    Wysłany: 30 października 2025, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt wrote:
    Jeśli chodzi o to Waldina to jak już wcześniej pisałam - z tej połówki jako dostawka korzystaliśmy 2 miesiące, z tej części kwadratowej kolejne 2 miesiące i ostatecznie zrobiliśmy duże łóżko bo młody tak się wiercił że obijał się o szczebelki, a z racji że duże łóżko jest większe niż standardowe to jeśli macie mało miejsca w sypialni to nie polecam
    A z ciekawości jaką wersję masz? Owalną czy bardziej prostokątną? I jeśli chodzi o dostawkę korzystałaś z materacyka, który był w zestawie? I jak później? No i druga sprawa prześcieradełka, gdzie kupowałaś?

    age.png
  • Katt Autorytet
    Postów: 574 999

    Wysłany: 30 października 2025, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aqq wrote:
    A z ciekawości jaką wersję masz? Owalną czy bardziej prostokątną? I jeśli chodzi o dostawkę korzystałaś z materacyka, który był w zestawie? I jak później? No i druga sprawa prześcieradełka, gdzie kupowałaś?

    Mam wersję prostokątną bo uznałam że daje więcej miejsca właśnie na dostawce i małym łóżeczku. Korzystałam na początku z tych materacy z zestawu, jak ustawiliśmy duży zestaw to kupiłam normalny materac. Chodziło mi o wygodę dziecka ale też ubieranie prześcieradła, bo jednak założyć na 3 części materaca jest ciężko. Do tej połówki na początku zakładałam dwie pieluchy tetrowe, później dokupiłam prześcieradła, wydaje mi się że ze szwalnii snów. Są dedykowane właśnie do łóżeczek modułowych. Na kwadratowe łóżko z cienkim materacem są w porządku, ale na gruby materac trochę brakuje centymetrów.

    aqq lubi tę wiadomość

  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 31 października 2025, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:) przede mną chyba kiepski dzień. Wszystko mnie boli i ciągnie. Więzadła dają w kość. W nocy prawie nie spałam. Chat gpt mówi że jest tak bo dziecko leży poprzecznie to bóle przez to się potęgują. Więc Młoda obróć się już! Nie wiem jak dam rady zostałam sama na placu boju. Mąż ma pierwsza zmianę więc ogarniam cyrk beż niego

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 31 października 2025, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 współczuję:/ mnie czasem pociągnie przy pachwinie / więzadle jak za bardzo się wygnę i aż mnie zamraża na chwilę z bólu..

    Ja dziś ostatni dzień w pracy 😋😋😋🥳🥳🥳 nowy etap przede mną...

    Kłębuszek, Daga121222, Sagi, Kokosq, bambusek-94, Patisonek 25, aqq, Kasiastaraczka, Katt, _Hope, alijaa90 lubią tę wiadomość

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2532 4358

    Wysłany: 31 października 2025, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @jednorożec współczuję 🥺 oby mimo wszystko ten dzień skończył się dla Ciebie pozytywnie! 😊
    Mnie czasem też bolą więzadła i lekko jakby podbrzusze (?), więc podejrzewam, że macica wtedy się rozciąga 🫣

    @dżozu super! Też długo wytrzymałaś 😁 teraz czas konkretne przygotowania 🥳

    Dżozu lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Kokosq Autorytet
    Postów: 383 684

    Wysłany: 31 października 2025, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Dzień dobry:) przede mną chyba kiepski dzień. Wszystko mnie boli i ciągnie. Więzadła dają w kość. W nocy prawie nie spałam. Chat gpt mówi że jest tak bo dziecko leży poprzecznie to bóle przez to się potęgują. Więc Młoda obróć się już! Nie wiem jak dam rady zostałam sama na placu boju. Mąż ma pierwsza zmianę więc ogarniam cyrk beż niego

    Ja jak w pierwszej ciąży czułam się idealnie jakbym w niej nie była tak teraz jak rano się budzę i coś mnie nie boli to jest święto 😅 no bardzo mi się ta ciąża różni od pierwszej, może też dlatego,że w pierwszej miałam więcej odpoczynku a teraz przy małej i obowiązkach domowych ciężko usiąść nawet na chwilę 😕

    👩🏼31

    04.2023 ⏸️
    12.2023 Córeczka 🩷

    12.2024 ⏸️
    01.2025 💔

    07.2025 ⏸️
    03.2026 Synek 🩵

    age.png

    age.png
  • bambusek-94 Autorytet
    Postów: 616 1562

    Wysłany: 31 października 2025, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Jednorożec mam nadzieję że dolegliwości trochę zelżą, trzymam kciuki żeby mała się obróciła :)

    @Dżozu Super, jest co świętować!!!

    Ja już odliczam do końca pracy - jeszcze tydzień + tydzień urlopu :D tylko że jeszcze zostanie mi kwestia dostania L4 na 2 tygodnie od jakiegoś lekarza rodzinnego, bo kolejną wizytę u mojego prowadzącego mam 6.11 i to będzie za wcześnie, a następną dopiero na 3.12 - a na zwolnienie chciałabym pójść od 17.11. Liczę na to że jak mój gin prowadzący w przyszłym tygodniu wpisze mi w opisie wizyty moje dolegliwości to ktoś mi wystawi...

    Ja mam dzisiaj jakiś problem z oddychaniem - strasznie płytko oddycham, jakby mnie coś uciskało w piersi :/ siedzę przy kompie i się męczę na maksa.

    Dżozu lubi tę wiadomość

    ⏸️24.07.25 (11 dpo, 2cs)
    ▶️BETA 47 -- 219 -- 837 mIU/ml
    ✅️21.08 1,3cm -- 17.09 5,0cm -- 15.10 140g -- 06.11 250g -- 18.11 380g💙 -- 02.12 530g 💙 -- 08.01 1240g 💙 -- 20.01 1600g 💙 -- 03.02 1880g 💙 -- 24.02 2330g 💙 -- 17.03 3130g 💙
    👶💙05.04.2026 (40+1) -- 3960g -- 53cm

    age.png
  • aqq Autorytet
    Postów: 363 631

    Wysłany: 31 października 2025, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt wrote:
    Mam wersję prostokątną bo uznałam że daje więcej miejsca właśnie na dostawce i małym łóżeczku. Korzystałam na początku z tych materacy z zestawu, jak ustawiliśmy duży zestaw to kupiłam normalny materac. Chodziło mi o wygodę dziecka ale też ubieranie prześcieradła, bo jednak założyć na 3 części materaca jest ciężko. Do tej połówki na początku zakładałam dwie pieluchy tetrowe, później dokupiłam prześcieradła, wydaje mi się że ze szwalnii snów. Są dedykowane właśnie do łóżeczek modułowych. Na kwadratowe łóżko z cienkim materacem są w porządku, ale na gruby materac trochę brakuje centymetrów.
    Dzięki :) też właśnie o tej myśleliśmy, ale przez te mniej typowe wymiary zastanawiam się nad tymi 'dodatkami'.

    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 31 października 2025, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @jednorożec współczuję tych bóli..oby mała szybko się przekręciła
    Moja na połówkowych była głową do góry, liczę, że niedługo się przekręci do dołu

    @Dzozu to super, że dziś ostatni dzień. Będziesz miała czas na przygotowania pełną parą 🙂

    Ja mam dziś wizytę, ciekawe ile malutka urosła przez tydzień 🙂

    Daga121222, aqq, Dżozu, alijaa90 lubią tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kłębuszek Autorytet
    Postów: 665 1226

    Wysłany: 31 października 2025, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Jednorożec, przykro mi, że tak Ciebie boli. Oby mała niedługo się przekręciła. Mnie póki co zaczynają boleć pośladki od siedzenia przed komputerem te 8h. Nie wiem jak ja wytrzymam do końca roku, najchętniej już bym poszła na L4. Chyba poruszę ten temat z prowadzącym na następnej wizycie.

    @Dżodżu gratulacje! Dużo odpoczynku i przyjemności z kompletowania wyprawki! 🥳

    @Kasiastaraczka powodzenia na wizycie 🤞

    Ja coś czuję od paru dni, że moje zaburzenia lękowe zaczynają się odzywać. A już miałam z nimi spokój 😢 Od paru dni chce mi się płakać, albo ze wzruszenia że jestem w ciąży i niedługo będziemy rodzicami, albo z przygnębienia że nie mam czasu żeby przygotowywać się do porodu i szykować wyprawkę. Wiem że jeszcze jest czas, ale jakoś mnie to przytłacza wszystko. W pracy nie mogę się skupić na pracy bo o tym myślę (co mnie stresuje bo nie jestem w ogóle efektywna), a po pracy jestem tak zmęczona że nie mam siły nic o robić. A samo myślenie bez działania tylko to potęguje...

    Dżozu lubi tę wiadomość

    31 l👩 +30 l👨

    2021 💕
    2023 👰🤵
    2024.09 - początek starań

    08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
    24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
    Beta 105,7; Progesteron 22,19
    26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28

    04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
    08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
    08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
    19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
    3.11 - 242 g 🩷
    1.12 - 490 g 🩷
    29.12 - 925 g 🩷
    12.01 - 1300 g 🩷
    26.01 - 1480 g 🩷
    11.02 - 2080 g 🩷
    25.02 - 2280 g 🩷
    18.03 - 2740 g 🩷
    8.04 - 3400 g 🩷

    🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
    10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 31 października 2025, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odwaliłam akcje. Zawiozłam dzieci do szkoły myślę i od razu pojechałam ogarnąć spożywkę bo w lodowce tylko światło. Wyjeżdżałam wózkiem że sklepu i nie zauważyłam że drzwi nie całkiem się otwarły na działam się całym ciałem na ten nieszczęsny wózek na szczęście bardziej moj brzuch oderwał gdzie w okolicach przepony ale i tak mam atak paniki.

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Aliana Autorytet
    Postów: 348 565

    Wysłany: 31 października 2025, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłębuszek wrote:
    @Jednorożec, przykro mi, że tak Ciebie boli. Oby mała niedługo się przekręciła. Mnie póki co zaczynają boleć pośladki od siedzenia przed komputerem te 8h. Nie wiem jak ja wytrzymam do końca roku, najchętniej już bym poszła na L4. Chyba poruszę ten temat z prowadzącym na następnej wizycie.

    @Dżodżu gratulacje! Dużo odpoczynku i przyjemności z kompletowania wyprawki! 🥳

    @Kasiastaraczka powodzenia na wizycie 🤞

    Ja coś czuję od paru dni, że moje zaburzenia lękowe zaczynają się odzywać. A już miałam z nimi spokój 😢 Od paru dni chce mi się płakać, albo ze wzruszenia że jestem w ciąży i niedługo będziemy rodzicami, albo z przygnębienia że nie mam czasu żeby przygotowywać się do porodu i szykować wyprawkę. Wiem że jeszcze jest czas, ale jakoś mnie to przytłacza wszystko. W pracy nie mogę się skupić na pracy bo o tym myślę (co mnie stresuje bo nie jestem w ogóle efektywna), a po pracy jestem tak zmęczona że nie mam siły nic o robić. A samo myślenie bez działania tylko to potęguje...

    Kłębuszek przytulam mocno i doskonale to rozumiem! Też pojawiało się u mnie poczucie winy że nie jestem tak produktywna jak zawsze i potrzebuje więcej czasu na dokończenie zadania bo albo plecy mi wysiadły, albo jakieś duszności się pojawiły. Ciężko sobie to w głowie ułożyć jak zawsze dawało się z siebie 120%.

    Teraz jestem od srody na l4 to z kolei pojawia się poczucie winy spania do 9-10 😅 I też wrzucam sobie za dużo zadań do zrobienia na cały dzień. Wczoraj to mi wieczorem cały brzuch stwardniał i postanowiłam, że troszkę wolniej trzeba…

    Rozważasz może przejście jednak szybciej na l4? W grudniu?

    01.2025- 10tc 💔

    05.2025 staramy się dalej 💪

    30.06 - ⏸️ 🩵💙

    preg.png
  • Kłębuszek Autorytet
    Postów: 665 1226

    Wysłany: 31 października 2025, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aliana wrote:
    Kłębuszek przytulam mocno i doskonale to rozumiem! Też pojawiało się u mnie poczucie winy że nie jestem tak produktywna jak zawsze i potrzebuje więcej czasu na dokończenie zadania bo albo plecy mi wysiadły, albo jakieś duszności się pojawiły. Ciężko sobie to w głowie ułożyć jak zawsze dawało się z siebie 120%.

    Teraz jestem od srody na l4 to z kolei pojawia się poczucie winy spania do 9-10 😅 I też wrzucam sobie za dużo zadań do zrobienia na cały dzień. Wczoraj to mi wieczorem cały brzuch stwardniał i postanowiłam, że troszkę wolniej trzeba…

    Rozważasz może przejście jednak szybciej na l4? W grudniu?

    Myślę o tym, ale wtedy mi się wydaje, że nie mam podstaw do tego żeby przejść szybciej na L4. Ciąża przebiega dobrze, nie mam nie wiadomo jakich dolegliwości, a praca nie jest fizyczna tylko biurowa i w dodatku mogę pracować full zdalnie. A ta chęć przejścia na zwolnienie wynika raczej z lenistwa, czy niechęci do pracy (to niestety nie jest praca marzeń).

    31 l👩 +30 l👨

    2021 💕
    2023 👰🤵
    2024.09 - początek starań

    08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
    24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
    Beta 105,7; Progesteron 22,19
    26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28

    04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
    08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
    08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
    19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
    3.11 - 242 g 🩷
    1.12 - 490 g 🩷
    29.12 - 925 g 🩷
    12.01 - 1300 g 🩷
    26.01 - 1480 g 🩷
    11.02 - 2080 g 🩷
    25.02 - 2280 g 🩷
    18.03 - 2740 g 🩷
    8.04 - 3400 g 🩷

    🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
    10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 31 października 2025, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosq wrote:
    Ja jak w pierwszej ciąży czułam się idealnie jakbym w niej nie była tak teraz jak rano się budzę i coś mnie nie boli to jest święto 😅 no bardzo mi się ta ciąża różni od pierwszej, może też dlatego,że w pierwszej miałam więcej odpoczynku a teraz przy małej i obowiązkach domowych ciężko usiąść nawet na chwilę 😕

    Ja z tego powodu mam chyba odwrotnie - jestem zmuszona do ruchu i to mi chyba pomaga większość czasu 😀 Ale czasami mnie coś sieknie, i wtedy robię sobie centrum dowodzenia na kanapie.

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
‹‹ 243 244 245 246 247 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ