Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2026👶
Odpowiedz

Marzec 2026👶

Oceń ten wątek:
  • Kłębuszek Autorytet
    Postów: 665 1226

    Wysłany: 2 lutego, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Nas w weekend wymęczyła jelitowka, zupełnie nie wiem skąd to do nas przyszło...
    Najpierw wzięło męża z czwartku na piątek, najpierw mega zgaga, później cały dzień złego samopoczucia,ale bez wymiotów i biegunki
    Po południu w piątek młodszy syn - wymioty do wieczora, później już ok
    Ja wieczorem w piątek, najpierw wymioty,a później całą noc wymioty i biegunka, dobrze że są uspokoiły o 5 nad ranem,bo już zaczynałam mieć skurcze...a przecież pijąc koktajl położnych to właśnie o to chodzi, żeby doprowadzić do biegunki, poruszyć macicę do skurczy. Mega się wystraszyłam, ale na szczęście zasnęłam i jakoś się uspokoiło... całą sobotę przeleżałam nieżywa na bułce kajzerce i herbacie z miodem i malina.
    Już myśleliśmy, że ominęło starszego syna,a tu wczoraj po 22 zaczął wymiotować,do 2 w nocy siedzieliśmy z nim...na szczęście później spaliśmy już do rana,rano już wstał zdrowy.
    Byliśmy w piątek u teściów i na budowie i teścia też wzięło dopiero wczoraj w nocy... ewidentnie jakaś wirusówka.. masakra powiem Wam

    Masakra, mega współczuję. I jeszcze do tego skurcze, można się naprawdę wystraszyć 😨

    31 l👩 +30 l👨

    2021 💕
    2023 👰🤵
    2024.09 - początek starań

    08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
    24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
    Beta 105,7; Progesteron 22,19
    26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28

    04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
    08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
    08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
    19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
    3.11 - 242 g 🩷
    1.12 - 490 g 🩷
    29.12 - 925 g 🩷
    12.01 - 1300 g 🩷
    26.01 - 1480 g 🩷
    11.02 - 2080 g 🩷
    25.02 - 2280 g 🩷
    18.03 - 2740 g 🩷
    8.04 - 3400 g 🩷

    🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
    10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

    age.png
  • Kłębuszek Autorytet
    Postów: 665 1226

    Wysłany: 2 lutego, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wczoraj byliśmy u znajomych i też dostaliśmy od nich parę gadżetów, w tym sterylizator, laktator, butelkę antykolkową i aspirator elektryczny. Namówili nas też żebyśmy jednak kupili mm, bo wrócimy ze szpitala, dziecko będzie głodne i bezsensu latać po aptekach. Chyba zdecydujemy się na Smilka, jakoś przekonuje mnie to że nie ma tych wszystkich olejów roslinnych. Oni też polecali.

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    31 l👩 +30 l👨

    2021 💕
    2023 👰🤵
    2024.09 - początek starań

    08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
    24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
    Beta 105,7; Progesteron 22,19
    26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28

    04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
    08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
    08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
    19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
    3.11 - 242 g 🩷
    1.12 - 490 g 🩷
    29.12 - 925 g 🩷
    12.01 - 1300 g 🩷
    26.01 - 1480 g 🩷
    11.02 - 2080 g 🩷
    25.02 - 2280 g 🩷
    18.03 - 2740 g 🩷
    8.04 - 3400 g 🩷

    🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
    10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2543 4374

    Wysłany: 2 lutego, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Nas w weekend wymęczyła jelitowka, zupełnie nie wiem skąd to do nas przyszło...
    Najpierw wzięło męża z czwartku na piątek, najpierw mega zgaga, później cały dzień złego samopoczucia,ale bez wymiotów i biegunki
    Po południu w piątek młodszy syn - wymioty do wieczora, później już ok
    Ja wieczorem w piątek, najpierw wymioty,a później całą noc wymioty i biegunka, dobrze że są uspokoiły o 5 nad ranem,bo już zaczynałam mieć skurcze...a przecież pijąc koktajl położnych to właśnie o to chodzi, żeby doprowadzić do biegunki, poruszyć macicę do skurczy. Mega się wystraszyłam, ale na szczęście zasnęłam i jakoś się uspokoiło... całą sobotę przeleżałam nieżywa na bułce kajzerce i herbacie z miodem i malina.
    Już myśleliśmy, że ominęło starszego syna,a tu wczoraj po 22 zaczął wymiotować,do 2 w nocy siedzieliśmy z nim...na szczęście później spaliśmy już do rana,rano już wstał zdrowy.
    Byliśmy w piątek u teściów i na budowie i teścia też wzięło dopiero wczoraj w nocy... ewidentnie jakaś wirusówka.. masakra powiem Wam
    O kurczę, ale współczuję… jelitówka potrafi wymęczyć człowieka 😥

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 2 lutego, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka to straszne zdrowia wymiity potrafią wykończyć :( nie zlicze ile plakalam nad toaleta w tej ciąży:(
    Alta marea robilam dwa razy krzywą no i oierwszys wynik nie podobał sie lekarzowi drugi zrobilismy wyszło ok powiem szczerze, nie obrazilabym sie jakby mi wczesniej ta ciąże rozwiazali bardzi sie męczę:/

    Jednorożec przykre , że teraz bedziesz przechodzić przez takie stresy:/

    Kłebuszek tak jak pisałam chyba wczesniej , ze te mm to nie jest az takie kosztowne a tak masz z tylu glowy, że jest nie użyjesz mozesz sprzedać dac komuś ale może akurat sie przyda. Jesli chodzi o mm to ja rozważałam dwa Bebiko i Laktowit. Smilka nie bralam pod uwage bo juz kiedys pisałam o tym ale tez wiele innych rzwczy mnie nie przekonuje do niego

    Nie spełnia norm dla niemowląt
    Ma za mało żelaza
    Inny profil tłuszczów (m.in. DHA)
    Inne proporcje białka
    Dla niemowlęcia <12 m.ż. może prowadzić do niedoborów
    Brak jednoznacznych rekomendacji pediatrycznych
    Pediatrzy i neonatolodzy nie zalecają Smilka
    Nie figuruje w oficjalnych schematach żywienia niemowląt. Smilk jest dopuszczony do sprzedaży, ale nie jest formalnie dopuszczony jako mleko dla niemowląt — i to jest problem.
    Wybrałam Laktowit jednak zobaczymy jak będzie. Bebiko tez odrzucilam dlatego, że Nutrica to jedno Nan Bebilon Bebico.

    Wymyślilam sobie na obiad gołabki a zapomnialam ile to roboty przy tym jest ale bedę robic na raty i chyba jutro dopiero będzie :D bo przy moim stanie nie dam rady stac w garach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego, 15:20

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 2 lutego, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Kasiastaraczka o rany, jelitowka to największe zło w domu a jeszcze w ciąży, strasznie współczuję. Dobrze że was w miarę krótko trzymalo.

    No moje chłopaki już odchowane i samodzielne, starszy już nawet do sklepu wyskoczy jak trzeba więc mega pomoc. bardzo podziwiam mamy, które decydują się na więcej niż dwójkę w mniejszych odstępach czasu, jesteście super <3

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    age.png
  • _Hope Autorytet
    Postów: 1120 2002

    Wysłany: 2 lutego, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero nadrabiam forum i ta końcówka bardzo mocno daje się we znaki 🥺 ale już mamy luty i wkrótce maluszki wynagrodzą wszystkie trudy. 🥰🥹 Trzymajcie się!🫂


    @Kłębuszek dobrze, że pojechałaś, będziesz spokojniejsza. Zawsze lepiej sprawdzać gdy coś nas niepokoi i super, że w badaniach wszystko wyszło dobrze.

    @Kasiastaraczka, bardzo współczuję choroby.🥺 Jelitówka to okropieństwo... 😵‍💫 Zdrówka!🍀

    Ja dziś zaliczyłam wizytę u okulisty ze sobą i z dziećmi. Było mega opóźnienie i zeszło nam ponad 3 godziny.😱 Wróciłam do domu wykończona, lewdo się rozebrałam i mieliśmy gości.🫣 Kuzynka przyjechała z zaproszeniem na wesele.

    A co do maluszków to mnie noworodki bardzo rozczulają i już nie mogę się doczekać naszego tulenia z Tomciem 🥰🧸 i tego słodkiego kwilenia, pojękiwania i mruczenia...🥹🥹🥹

    Kasiastaraczka, Kłębuszek lubią tę wiadomość

    Po trudnej, kilkuletniej walce z niepłodnością...
    🐝 2021🩷
    🐝 2023🩵
    🐝 2026🩵

    age.png
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 2 lutego, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    @Alta u mnie właśnie na podobnym etapie szybko malutka urosła, z 49 centyla wskoczyła w 82 i to w 10 dni 😱 a nie mam cukrzycy.
    Najważniejsze, że reszta jest prawidłowa, wszystko będzie dobrze 🥰


    Faktycznie, a miałaś już kolejną kontrolę? Ja się nie obawiam tyle wagi co po prostu bardzo chciałabym uniknąć insuliny 😕

    age.png
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 2 lutego, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA88 wrote:
    Patisonek jak tam u Ciebie ?

    Mnie zostawili na obserwacji nadal, mam duże obrzęki stóp. Jutro mam mieć usg i sprawdzone przepływy

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2543 4374

    Wysłany: 2 lutego, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alta marea wrote:
    Faktycznie, a miałaś już kolejną kontrolę? Ja się nie obawiam tyle wagi co po prostu bardzo chciałabym uniknąć insuliny 😕
    Wizytę mam dopiero 18.02 🥺 także sobie poczekam…

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Kłębuszek Autorytet
    Postów: 665 1226

    Wysłany: 2 lutego, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam drugi raz ktg, trwało to mega długo, bo tętno było wysokie i już mnie wszystko zaczęło boleć od tego leżenia. Miałam zjeść, pochodzić i po godzinie jeszcze raz ktg, ale minęło ponad 1,5h i nikt nie przyszedł. Ciekawe czy zapomnieli. A ja już najchętniej bym poszła spać.

    31 l👩 +30 l👨

    2021 💕
    2023 👰🤵
    2024.09 - początek starań

    08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
    24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
    Beta 105,7; Progesteron 22,19
    26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28

    04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
    08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
    08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
    19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
    3.11 - 242 g 🩷
    1.12 - 490 g 🩷
    29.12 - 925 g 🩷
    12.01 - 1300 g 🩷
    26.01 - 1480 g 🩷
    11.02 - 2080 g 🩷
    25.02 - 2280 g 🩷
    18.03 - 2740 g 🩷
    8.04 - 3400 g 🩷

    🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
    10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

    age.png
  • aqq Autorytet
    Postów: 363 631

    Wysłany: 2 lutego, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłębuszek, Patisonek trzymajcie się tam.

    Kasia, dobrze, że szybko przeszło..

    A my już wyczekujemy jutrzejszej wizyty..

    Patisonek 25, Kasiastaraczka, Arga lubią tę wiadomość

    age.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 3 lutego, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bryyy, jest tak zimno, że dziś szkoła zamknięta 🫣. Ja odwalam fizjo córki bo boję się jechać ponieważ wszędzie jest lód i serio mi się dzisiaj nie chce.
    Wczoraj znowu po jedzeniu zebrało mi się na wymioty, później młoda walnęła głową w szafę akurat na takie okrągłe rączki, że ma siniaka na pół czoła 🫣.
    Łapię doła bo w sobotę partner jedzie i raczej wróci do domu przed samym cc za 6 tygodni 🫣.
    Dziś idziemy szukać kanapy do małego pokoju bo sobie nie wyobrażam już bez dodatkowego łóżka żyć w tyle osób więc później będę przeglądać i układać ubrania po dzieciach a bardzo mnie to przytłacza.

    age.png

    age.png
  • Kokosq Autorytet
    Postów: 383 684

    Wysłany: 3 lutego, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ta pogoda jest straszna 🫣 wczoraj ja byłam na pobieraniu krwi a dziś planujemy wziąć córkę i skontrolować jej żelazo bo niestety ma po mnie tendencję do braków 😕
    U mnie wczoraj hemoglobina już 10.8, miesiąc temu 10.4 więc jest dobrze, powoli ale rośnie więc się cieszę. Do porodu jeszcze trochę czasu więc na spokojnie sobie jeszcze ją podbiję wyżej.

    @Arga, ja i tak bardzo Cię podziwiam,że praktycznie sama non stop jesteś z trójką dzieciaków i czwarte w drodze, ja wiem że bywa ciężko być w ciąży z jedną dwulatką na pokładzie a co dopiero z taką ekipą jak masz Ty, mega silna z Ciebie kobieta 😊
    Ja mam ubranka dla małego wyprane, poprasowane i czekają na popakowanie część do szafy a część do walizki szpitalnej ale jakoś mi się z tym nie spieszy ostatnio 😅

    👩🏼31

    04.2023 ⏸️
    12.2023 Córeczka 🩷

    12.2024 ⏸️
    01.2025 💔

    07.2025 ⏸️
    03.2026 Synek 🩵

    age.png

    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5369 6044

    Wysłany: 3 lutego, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jadę po wypis do szpitala bo w niedzielę nie dostałam tego papieru, potem jadę na ktg do położnej, potem trzeba choinkę z domu wywalić

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 3 lutego, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arga wrote:
    Bryyy, jest tak zimno, że dziś szkoła zamknięta 🫣. Ja odwalam fizjo córki bo boję się jechać ponieważ wszędzie jest lód i serio mi się dzisiaj nie chce.
    Wczoraj znowu po jedzeniu zebrało mi się na wymioty, później młoda walnęła głową w szafę akurat na takie okrągłe rączki, że ma siniaka na pół czoła 🫣.
    Łapię doła bo w sobotę partner jedzie i raczej wróci do domu przed samym cc za 6 tygodni 🫣.
    Dziś idziemy szukać kanapy do małego pokoju bo sobie nie wyobrażam już bez dodatkowego łóżka żyć w tyle osób więc później będę przeglądać i układać ubrania po dzieciach a bardzo mnie to przytłacza.
    Nie pamiętam czy pisałaś,mieszkacie w bloku, ile macie m.kw.? Jak się mieścicie?
    Nam jest już mega ciasno na 46 m.kw.,a tu jeszcze jeden bobas...no ale w perspektywie mamy przeprowadzkę do domu z ogródkiem

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2543 4374

    Wysłany: 3 lutego, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tak zimno, że ja nawet nie wychylam nosa z domu 🥶

    Także @Arga, nie dziwię się, że odwołałaś fizjo córki.
    Podziwiam Cię, że dajesz sobie radę tyle czasu sama, jesteś wielka!

    @Kokosq dobrze, że hemoglobina rośnie 🙂

    @Jednorożec powodzenia na ktg, mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze 🤞🏻

    Kokosq lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • M_onia Ekspertka
    Postów: 220 457

    Wysłany: 3 lutego, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam za kazda z Was kciuki! Zeby wszystko bylo dobrze!

    My wczoraj byliśmy na wizycie u prowadzącej, teraz przed każdą wizytą ktg. Mały super, książkowe zapisy, usg tak samo i dalej ma ksywkę: czupiradło 🫣 pierwszy raz usłyszeliśmy ją w szpitalu, a Pani wczoraj potwierdziła 😅 no i powiedziała, że w walentynki możemy spodziewać się małego w każdej chwili, bo będzie to równy 37 tydzień 🥹 teraz zaleciła ktg u położnej w przyszłym tygodniu i znowu wizyta 16.02 👍

    Co do wyprawek i walizek do szpitala to prowadząca powiedziała, że dla bobasa jest wszystko w szpitalu, więc wczoraj wyciągnęłam ubranka i dosłownie zostawiłam tylko pieluszki muslinowe i mokre chusteczki 😅

    Powiem Wam, że nie mogę się już doczekać 😅 niech on wyjdzie zaraz po walentynkach co będę mogła go już tulić i odetchnąć, bo końcówka nieźle mnie dojeżdża psychicznie, jestem strasznie płaczliwa i rozdrażniona, ciągle się o małego martwię mimo, że nie mam powodów… 😮‍💨😮‍💨😮‍💨

    Sagi, Kłębuszek, Kasiastaraczka, Kokosq, Dżozu, Katt lubią tę wiadomość

    1.09.2024 - ciąża biochemiczna
    25.06.2025 - ⏸️ 🙏❤️
    26.06.2025 beta 86.50
    28.06.2025 beta 267.00
    30.06.2025 beta 572.00
    Koniec kontroli -> czekamy na wizytę ✊
    7.07 wizyta przebiegła pomyślnie
    23.07 serduszko bije, rośniemy ❤️
    19.08 badanie prenatalne, dzidziuś prawidłowo się rozwija 🙏
    28.10 II badanie prenatalne
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 3 lutego, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Nie pamiętam czy pisałaś,mieszkacie w bloku, ile macie m.kw.? Jak się mieścicie?
    Nam jest już mega ciasno na 46 m.kw.,a tu jeszcze jeden bobas...no ale w perspektywie mamy przeprowadzkę do domu z ogródkiem
    Mieszkamy w bloku 48 m. Kw więc jest już ciasno. Ja śpię z salonie z młodą ale ile można? 😅🫣My musimy się porozglądać za czymś innym ale to pewnie dopiero za jakieś dwa lata bo zanim znajdziemy coś w naszej zdolności kredytowej to minie a później trzeba wykończyć więc naprawdę muszę wywalić połowę rzeczy abyśmy mogli się pomieścić. Też chcemy domek, nawet bliźniak byłby dobry z kawałkiem ziemi.

    age.png

    age.png
  • Kłębuszek Autorytet
    Postów: 665 1226

    Wysłany: 3 lutego, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po ktg i wizycie. Wszystko jest ok, ale mimo to wypiszą mnie dopiero jutro. Także jeszcze się tutaj pomęczę. Lekarka mówiła, że wcale nie muszę odczuwać intensywnych ruchów, ważne żeby w ogóle były. I jak ma czkawkę to też sygnał że się rusza i wszystko jest ok. Ale jakoś mnie to nie przekonuje. Myślałam że na tym etapie jak już intensywnie mnie kopała to to powinno być dość regularne, a nie że raz mocno raz słabo i prawie w ogóle. Nie chce przegapić jak coś złego się będzie działo...

    M_onia, Kasiastaraczka, Kokosq, Dżozu, Katt lubią tę wiadomość

    31 l👩 +30 l👨

    2021 💕
    2023 👰🤵
    2024.09 - początek starań

    08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
    24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
    Beta 105,7; Progesteron 22,19
    26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28

    04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
    08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
    08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
    19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
    3.11 - 242 g 🩷
    1.12 - 490 g 🩷
    29.12 - 925 g 🩷
    12.01 - 1300 g 🩷
    26.01 - 1480 g 🩷
    11.02 - 2080 g 🩷
    25.02 - 2280 g 🩷
    18.03 - 2740 g 🩷
    8.04 - 3400 g 🩷

    🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
    10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

    age.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 3 lutego, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłębuszek wrote:
    Ja po ktg i wizycie. Wszystko jest ok, ale mimo to wypiszą mnie dopiero jutro. Także jeszcze się tutaj pomęczę. Lekarka mówiła, że wcale nie muszę odczuwać intensywnych ruchów, ważne żeby w ogóle były. I jak ma czkawkę to też sygnał że się rusza i wszystko jest ok. Ale jakoś mnie to nie przekonuje. Myślałam że na tym etapie jak już intensywnie mnie kopała to to powinno być dość regularne, a nie że raz mocno raz słabo i prawie w ogóle. Nie chce przegapić jak coś złego się będzie działo...
    Ale im później tym normalniejsze, że ruchy mogą być słabsze bo już mało miejsca jest i się tak dzieci nie kręcą. Ważne aby było kilka tych ruchów jak sobie odpoczywasz bo przecież jak chodzisz, czymś się zajmujesz to nie zwracasz tak uwagi na to a bobas zazwyczaj śpi. I nie ma co się nastawiać, że będzie coś złego.

    Sagi, Kasiastaraczka, Kokosq lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
‹‹ 463 464 465 466 467 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ