Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2026👶
Odpowiedz

Marzec 2026👶

Oceń ten wątek:
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 3 marca, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt wrote:
    Zbieram się zaraz do lekarza, muszę dostosować godziny wizyt pod pracę męża żeby został z młodym i tak jak dzisiaj na 19.10 to myślałam że jajo zniose. Dobrze że jakoś ten dzień nam sensownie minął, śniadanie, trochę zabawy w domu, spacer, obiad, drzemka i niedługo wizyta. Szkoda mi tego mojego urwisa że wszystkie dzieci biegają a mój sierotek w wózku ale niestety to jest ten etap że sama nie dam rady wyjść z nim na plac zabaw. W sumie to dobrze że chce siedzieć w wózku bo inaczej byśmy byli skazani na siedzenie w domu 😔 jeszcze trochę i mąż idzie na urlop, a potem z Bobo w wózku będzie mi łatwiej. Nawet chwilę poganiać. Przynajmniej taką mam nadzieję.
    No niestety,taki czas,moi też na razie tracą, nigdzie z nimi nie chodzę sama,bo nie mam siły na to

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 3 marca, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Dzisiaj mialam przedsmak tego jak to będzie jak P. Wróci do pracy bo spał do południa a potem jak wyszedł tak go do teraz nie ma. Będzie jazda bez trzymanki ale dam radę. Tylko jest godzina 18 i ja bym poszła spac najchętniej
    O kurcze,co on tak?
    Mieliście taki plan na próbę generalną czy tak wyszło?
    Kiedy Twój mąż wraca do pracy?

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 3 marca, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Dzisiaj mialam przedsmak tego jak to będzie jak P. Wróci do pracy bo spał do południa a potem jak wyszedł tak go do teraz nie ma. Będzie jazda bez trzymanki ale dam radę. Tylko jest godzina 18 i ja bym poszła spac najchętniej
    Będzie dobrze jak już będziesz wiedziała, że to teraz twoja norma. Naprawdę. U mnie dzieciaki miały 7 i 5 lat jak się młoda pojawiła i powiem szczerze, że po półtora miesiąca ustaliliśmy sobie w miarę dobry rytm dnia a starszaki nauczyły się sobie radzić w kuchni, mleko z płatkami, pokroić jabłko czy bułkę zjeść jak ja padałam ze zmęczenia z młodą na mikro drzemkę. Wy też dacie radę po jakimś czasie.

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Kłębuszek Autorytet
    Postów: 665 1226

    Wysłany: 3 marca, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina 26 wrote:
    Melduję się🤗
    Dzisiaj o 8:40 na świat przyszedł Igorek 3300 gram i 51 cm w 37+1 tc przez cc, ale okazało się, że jest ciut młodszy niż wychodziło z usg. Obecnie przebywa na oddziale noworodkowym i podają mu małe ilości tlenu i świetnie sobie radzi. Jutro może będzie już z nami na dole, bo mamy sale rodzinną. 🩵

    Trzymam kciuki za resztę dziewczyn, które są jeszcze w dwupaku 🤗🥰

    Gratulacje 🥳 dużo zdrówka dla Was 💙

    Karolina 26 lubi tę wiadomość

    31 l👩 +30 l👨

    2021 💕
    2023 👰🤵
    2024.09 - początek starań

    08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
    24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
    Beta 105,7; Progesteron 22,19
    26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28

    04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
    08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
    08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
    19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
    3.11 - 242 g 🩷
    1.12 - 490 g 🩷
    29.12 - 925 g 🩷
    12.01 - 1300 g 🩷
    26.01 - 1480 g 🩷
    11.02 - 2080 g 🩷
    25.02 - 2280 g 🩷
    18.03 - 2740 g 🩷
    8.04 - 3400 g 🩷

    🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
    10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

    age.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 3 marca, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    No niestety,taki czas,moi też na razie tracą, nigdzie z nimi nie chodzę sama,bo nie mam siły na to
    Ja dziś z młodą 3 godziny na dworze byłam 🫣. Najpierw sama na placu a później jak odbierałam starszaki to jeszcze godzinę na szkolnym placu a ta mała cholera na parkingu mówi, że ona chce jeszcze buju buju 🫣. Na szczęście dała się namówić na lizaka w domu bo chyba bym padła już. Teraz się zbieram aby im wodę puścić bo już muszą się umyć. Dobrze, że ja ze starszą wczoraj się wykąpałam a dziś młodsi 🤣 taki mam system zmianowy co trzy dni albo cztery bo też wieczorem mi się już nic nie chce ale już trzeba😅

    Kasiastaraczka, Katt lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5369 6044

    Wysłany: 3 marca, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    O kurcze,co on tak?
    Mieliście taki plan na próbę generalną czy tak wyszło?
    Kiedy Twój mąż wraca do pracy?

    Najpierw pozwoliłam mu odespać bo wstaje do dziecka razem ze mną i np karmi jak odciagam albo czasem mowi mi śpij ja ogarnę wiec sama go nie budziłam zeby odpoczął a potem poszedl do matki pomoc jej bo robi remont łazienki i tez sama go namówiłam zeby szedł bo matce nie ma kto pomoc , chciałam rez troche zobaczyć jak to będzie bez niego. I nie jest źle a podam juz na twarz

    Kasiastaraczka, Kłębuszek lubią tę wiadomość

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Go0cha Autorytet
    Postów: 343 247

    Wysłany: 3 marca, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina 26 wrote:
    Melduję się🤗
    Dzisiaj o 8:40 na świat przyszedł Igorek 3300 gram i 51 cm w 37+1 tc przez cc, ale okazało się, że jest ciut młodszy niż wychodziło z usg. Obecnie przebywa na oddziale noworodkowym i podają mu małe ilości tlenu i świetnie sobie radzi. Jutro może będzie już z nami na dole, bo mamy sale rodzinną. 🩵

    Trzymam kciuki za resztę dziewczyn, które są jeszcze w dwupaku 🤗🥰
    Wielkie gratulacje i dużo zdrowia dla Was

    Karolina 26 lubi tę wiadomość

    Gośka 34, Marcin 38.
    Córka Eliza 11.2023
    Kolejne malenstwo w drodze. Termin na 03.2026

    18+4. 270 gram szczęścia najprawdopodobniej 🩷

    21+4. 433 gram milosci- to już pewne dziewczynka 🩷

    22+4. 547 gram bobasa 🩷

    24+3 krzywa 84.7/151/135

    25+4. 892 gram cukiereczka 🩷

    29+2. 1532 gram dziewczynki🩷

    32+3. 2500 gram 🫣🩷

    35+2. 3080 gram niuni🩷

    38+4. 3500

    preg.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 3 marca, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bambusek-94 wrote:
    Dziewczyny u mnie jest progres, naszykowałam wszystkie rzeczy do szpitala w dwóch kartonach z podziałem na rzeczy porodowe i poporodowe. Jeszcze tylko opisać woreczki i wrzucić to wszystko do torby i walizki 😅 ale to już z mężem. Zrobiłam też listę rzeczy do dopakowania tuż przed wyjazdem, bo niektórych używam na codzień.
    I chyba miałam nosa bo właśnie przed chwilą dostałam smsa od położnej że będzie jednak jutro a nie w przyszłym tygodniu xd

    Powiedzcie mi jakie przekąski na poród sn Wam się sprawdziły? 🙂 Bo to też muszę jeszcze kupić.
    Te przekaski jakieś batony musy itp beda Ci potrzebne bardziej po porodzie aby sily nabrać ;)

    Jednorozec ja tez dzisiaj prawie caly dzień sama z 2 moja dalej nie chodzi do przedazkola ma gesty zieolny katar :/ nie wiem kiedy pojdzie ale chyba tak nawet wole zeby zostala troche w domu.
    Mąz ogarniał ogrodek dzisiaj i zrobił obiad. Tez nie dlugo wraca do pracy wiec bedzie meksyk :/

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Katt Autorytet
    Postów: 574 999

    Wysłany: 3 marca, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bambusek-94 wrote:
    Dziewczyny u mnie jest progres, naszykowałam wszystkie rzeczy do szpitala w dwóch kartonach z podziałem na rzeczy porodowe i poporodowe. Jeszcze tylko opisać woreczki i wrzucić to wszystko do torby i walizki 😅 ale to już z mężem. Zrobiłam też listę rzeczy do dopakowania tuż przed wyjazdem, bo niektórych używam na codzień.
    I chyba miałam nosa bo właśnie przed chwilą dostałam smsa od położnej że będzie jednak jutro a nie w przyszłym tygodniu xd

    Powiedzcie mi jakie przekąski na poród sn Wam się sprawdziły? 🙂 Bo to też muszę jeszcze kupić.

    Co do jedzenia to ja kompletnie nie miałam do tego głowy. Na szkole rodzenia mówili żeby mieć rzeczy które rozpuszczają się w ustach - lizaki, cukierki, landrynki itp. czyli coś co nie obciąża żołądka na zasadzie że nigdy nic nie wiadomo jak się poród skończy i żeby nie było problemów z ewentualnym znieczuleniem do nagłego cc. Podobnie do picia polecali napoje izotoniczne i tu mi akurat dobrze robiło bo po zwykłej wodzie miałam straszne mdłości.

    Kasiastaraczka, Kokosq lubią tę wiadomość

  • Katt Autorytet
    Postów: 574 999

    Wysłany: 3 marca, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam po wizycie do domu, trochę ochłonęłam, sytuacja wygląda następująco - dziś 37+1 i waga wypada na trochę ponad 3600, pan doktor powiedział że nie pozwolił by swojej żonie w takiej sytuacji na próbę vbac wiedząc co się działo przy pierwszym porodzie. Dodatkowo głowa dziś mierzy na 40+6 więc jest duża perspektywa na powtórkę z rozrywki. Z jednej strony czuje się spokojna, że wiem na czym stoję, z drugiej jednak się boje. Wizytę u prowadzącej mam dopiero w poniedziałek i mam dostać skierowanie na CC. Teraz się martwię że to jednak trochę za późno żeby umawiać się na kwalifikacje. Chyba muszę się przespać z tematem.

    ZOSIA88, aqq, Sagi, Arga, Kokosq, Go0cha, _Hope lubią tę wiadomość

  • Aliana Autorytet
    Postów: 348 565

    Wysłany: 3 marca, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina 26 wrote:
    Melduję się🤗
    Dzisiaj o 8:40 na świat przyszedł Igorek 3300 gram i 51 cm w 37+1 tc przez cc, ale okazało się, że jest ciut młodszy niż wychodziło z usg. Obecnie przebywa na oddziale noworodkowym i podają mu małe ilości tlenu i świetnie sobie radzi. Jutro może będzie już z nami na dole, bo mamy sale rodzinną. 🩵

    Trzymam kciuki za resztę dziewczyn, które są jeszcze w dwupaku 🤗🥰

    gratulacje! 🥳 witamy Cię Igorku! 💙

    01.2025- 10tc 💔

    05.2025 staramy się dalej 💪

    30.06 - ⏸️ 🩵💙

    preg.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 3 marca, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina 26 gratulacje 🥰🥰🥰 dużo zdrówka dla Was ❤❤❤

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 3 marca, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobijcie mnie, najstarsza ma owsiki 😭🫣. Jestem załamana bo to trzeba wszystkich odrobaczyć i odkazic wszystko 😭

    age.png

    age.png
  • aqq Autorytet
    Postów: 363 631

    Wysłany: 3 marca, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arga wrote:
    Dobijcie mnie, najstarsza ma owsiki 😭🫣. Jestem załamana bo to trzeba wszystkich odrobaczyć i odkazic wszystko 😭
    O nie.. Współczuję.. Jeszcze w takim momencie takie niepotrzebne atrakcje..

    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 3 marca, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arga wrote:
    Dobijcie mnie, najstarsza ma owsiki 😭🫣. Jestem załamana bo to trzeba wszystkich odrobaczyć i odkazic wszystko 😭
    O kurcze... przykro mi
    Ostatnio koleżanka też miała taki przypadek w domu i nasz doktorek dal leki tej co miała,reszta dieta
    Ale rzeczywiście pranie wszystkiego,oni też ozonowali

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • CaroOline Przyjaciółka
    Postów: 117 160

    Wysłany: 4 marca, 01:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arga wrote:
    Dobijcie mnie, najstarsza ma owsiki 😭🫣. Jestem załamana bo to trzeba wszystkich odrobaczyć i odkazic wszystko 😭


    Kochana odrobaczysz i będzie ok ... Ja już 4 lata z glistą ludzką u mojego 7 latka walczę i nic nie działa... ciągle pcc z krwi dodatnie .. na zmianę pyrantelum/ vermox / zentel ... prześwietlenia płuc itp wszystko ok a gdzieś nadal siedzi .. ani razu ja z mężem się nie odrobaczalam i tego cholerstwa nie mieliśmy.. ale nie ukrywam że męczy mnie to że syn ma mimo braku objawów. Bo objawy były 4 lata temu i od tamtego leczenia czasami chrumka jak swinka nosem czasami łapie gesto oddech i to tyle ale w wynikach wychodzi wiec ciągle leczymy . No i 2 tyg temu znów nam wyszła w badaniach więc znów jesteśmy po seri odrobaczania przebierania łóżek itp .. a ja już w 37 tyg i też nie uśmiecha mi się już z tym walczyć

  • Ronnie Znajoma
    Postów: 21 84

    Wysłany: 4 marca, 02:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dawno tutaj nie pisałam, chociaż raz na jakiś czas was podczytywałam ale i ja się melduję! ☺️ wczoraj po 18 urodziłam córeczkę, 38+2 ❤️ poród był cholernie ciężki bo przez trzy doby miałam regularne skurcze krzyżowe ale postępu brak, oczywiście nie pisały się na ktg i wszyscy myśleli, że zmyślam. Z jednego szpitala odesłali mnie mówiąc, że na poród się nie zapowiada. Widać było, że wzięli mnie za głupią, że pierworódka i skurczy porodowych nie potrafi odróżnić od przepowiadających. A tymczasem na drugi dzień urodziłam 🙃

    jeśli macie poród naturalny przed sobą to mega wam polecam wziąć jakieś cukierki np. Mamby i do tego colę, mega dodawały mi energii a nie jadłam praktycznie nic od 3 dni przez te skurcze więc siły nie miałam. I do tego gwizdek porodowy, jak on zadziałał na skurczach partych to jest magia!! Byłam rozsławiona na cały szpital przez to jak sobie poradziłam dzięki temu gwizdkowi 😂 Lekarz mówił, że większość kobiet zamiast skupić się na parciu to krzyczą, a to zdecydowanie nie pomaga w postępie. Ja w momencie skurczu partego dmuchałam w gwizdek i dzidzia sama wyszła na świat za pomocą samego oddechu. Naprawdę bardzo wam polecam

    Aliana, M_onia, alta marea, Lusille, Kokosq, Arga, bambusek-94, Dżozu, Katt, Sagi, Kasiastaraczka, Kłębuszek, Pfry, Carla, Go0cha, aqq, _Hope lubią tę wiadomość

    06.07 ⏸️
    07.07 🧪 beta 402
    10.07 🧪 beta 1816
    31.07 👨‍⚕️ mamy serduszko 🥰
    18.08 👨‍⚕️ 3,5cm 🥰
    04.09 👨‍⚕️🩷?


    preg.png
  • M_onia Ekspertka
    Postów: 220 457

    Wysłany: 4 marca, 04:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny! Dużo zdrówka dla Was i maluszków ❤️❤️❤️❤️

    My dalej w dwupaku 39+4. Mieliśmy wizytę w poniedziałek mały waży już 3600g. Rozwarcie nadal takie samo, ale skurcze dalej piszą się na ktg. Dzisiaj znowu mamy jechać na badanie i na ktg. Powiem Wam, że ja już odpuściłam nie nastawiam się na nic jak sie zacznie to się zacznie, ale dobijają mnie ludzie…ile ja w ciągu ostatnich dni dostałam wiadomości czy już urodziłam to nie zlicze… i to od osób, które na co dzień nie mają se mną kontaktu 😮‍💨

    ZOSIA88, Lusille, Kokosq, bambusek-94, Dżozu, Kasiastaraczka, Kłębuszek, Carla, _Hope lubią tę wiadomość

    1.09.2024 - ciąża biochemiczna
    25.06.2025 - ⏸️ 🙏❤️
    26.06.2025 beta 86.50
    28.06.2025 beta 267.00
    30.06.2025 beta 572.00
    Koniec kontroli -> czekamy na wizytę ✊
    7.07 wizyta przebiegła pomyślnie
    23.07 serduszko bije, rośniemy ❤️
    19.08 badanie prenatalne, dzidziuś prawidłowo się rozwija 🙏
    28.10 II badanie prenatalne
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 4 marca, 04:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ronnie wrote:
    Dziewczyny, dawno tutaj nie pisałam, chociaż raz na jakiś czas was podczytywałam ale i ja się melduję! ☺️ wczoraj po 18 urodziłam córeczkę, 38+2 ❤️ poród był cholernie ciężki bo przez trzy doby miałam regularne skurcze krzyżowe ale postępu brak, oczywiście nie pisały się na ktg i wszyscy myśleli, że zmyślam. Z jednego szpitala odesłali mnie mówiąc, że na poród się nie zapowiada. Widać było, że wzięli mnie za głupią, że pierworódka i skurczy porodowych nie potrafi odróżnić od przepowiadających. A tymczasem na drugi dzień urodziłam 🙃

    jeśli macie poród naturalny przed sobą to mega wam polecam wziąć jakieś cukierki np. Mamby i do tego colę, mega dodawały mi energii a nie jadłam praktycznie nic od 3 dni przez te skurcze więc siły nie miałam. I do tego gwizdek porodowy, jak on zadziałał na skurczach partych to jest magia!! Byłam rozsławiona na cały szpital przez to jak sobie poradziłam dzięki temu gwizdkowi 😂 Lekarz mówił, że większość kobiet zamiast skupić się na parciu to krzyczą, a to zdecydowanie nie pomaga w postępie. Ja w momencie skurczu partego dmuchałam w gwizdek i dzidzia sama wyszła na świat za pomocą samego oddechu. Naprawdę bardzo wam polecam
    Gratulacje dużo zdrowia

    Ronnie lubi tę wiadomość

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Kokosq Autorytet
    Postów: 383 684

    Wysłany: 4 marca, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ronnie wrote:
    Dziewczyny, dawno tutaj nie pisałam, chociaż raz na jakiś czas was podczytywałam ale i ja się melduję! ☺️ wczoraj po 18 urodziłam córeczkę, 38+2 ❤️ poród był cholernie ciężki bo przez trzy doby miałam regularne skurcze krzyżowe ale postępu brak, oczywiście nie pisały się na ktg i wszyscy myśleli, że zmyślam. Z jednego szpitala odesłali mnie mówiąc, że na poród się nie zapowiada. Widać było, że wzięli mnie za głupią, że pierworódka i skurczy porodowych nie potrafi odróżnić od przepowiadających. A tymczasem na drugi dzień urodziłam 🙃

    jeśli macie poród naturalny przed sobą to mega wam polecam wziąć jakieś cukierki np. Mamby i do tego colę, mega dodawały mi energii a nie jadłam praktycznie nic od 3 dni przez te skurcze więc siły nie miałam. I do tego gwizdek porodowy, jak on zadziałał na skurczach partych to jest magia!! Byłam rozsławiona na cały szpital przez to jak sobie poradziłam dzięki temu gwizdkowi 😂 Lekarz mówił, że większość kobiet zamiast skupić się na parciu to krzyczą, a to zdecydowanie nie pomaga w postępie. Ja w momencie skurczu partego dmuchałam w gwizdek i dzidzia sama wyszła na świat za pomocą samego oddechu. Naprawdę bardzo wam polecam

    Gratulacje ☺️❤️ cudownie, że możecie się już tulić 🤭

    Ronnie lubi tę wiadomość

    👩🏼31

    04.2023 ⏸️
    12.2023 Córeczka 🩷

    12.2024 ⏸️
    01.2025 💔

    07.2025 ⏸️
    03.2026 Synek 🩵

    age.png

    age.png
‹‹ 554 555 556 557 558 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ