Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2026👶
Odpowiedz

Marzec 2026👶

Oceń ten wątek:
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 3 marca, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA88 wrote:
    Leon w nocy dzisiaj byl grzwczny ale jego przystawianie mnie meczy polozna i lekarka kazala karmic piersia a ja mam jeszcze jedno dziecko nie bede siedziala pol dnia na cycu

    To był jeden z motywów dla których odstawiłam od piersi drugie dziecko, bo czułam ogromne wyrzuty sumienia względem pierwszego (miał wtedy 3 lata). Wtedy była to dla mnie najlepsza, wyzwalająca decyzja, nigdy jej nie żałowałam. Teraz chciałabym spróbować

    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 3 marca, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy nie myślałam, żeby odstawiać młodszego,bo starszy coś straci...a miał niecałe 2 lata
    Z drugiej strony można sobie pomyśleć, że starszy miał super życie,najlepsze z całego rodzeństwa,bo miał rodziców na wyłączność przez prawie 2 lata

    Nasi synowie byli chrzczeni między 3,a 4 miesiącem życia i to był dobry czas,sporo jeszcze spali

    Arga, alta marea, bambusek-94 lubią tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 3 marca, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżozu wrote:
    Hej, ja po wizycie u ginekolog. Ula dziś waży 3300 g +/- 400 g🤣 to plus minus to takie dość szerokie widełki.... Ale wszystko u niej ok.
    Dwa tygodnie temu było 2700g. I ciekawe, ze ja przez 2 tyg nie przytyłam, ale chyba kwestia ubrania i zmiany pogody, bo ostatnio ważyłam się w swetrach, spodniach, leginsach, a dziś już bardziej wiosennie.

    Gbs ujemny 🥳

    Rozwarcie 1,5 cm i mamy zielone światło na wszelkie domowe metody wywoływania porodu. Takze zamawiam dziś na pewno olej z wiesiołka w kapsułkach, żeby rozmiekczyć szyjkę i zaczynam z masażem wewnętrznym krocza, bo z powodu infekcji się wstrzymywałam do tej pory.

    Ja się cieszę, ze jestem już spakowana, bo kompletnie nie mialabym na to siły teraz. Straszna dętka jestem. Poszłam dzis na 10 min do castoramy i mam dość, a w sklepie musialam głęboko oddychać, bo już mnie siódme poty oblewały.

    Dobrego dnia Dziewczyny🌻🌻🌻🌻
    Ha ha tak te widełki są suuper, ogólnie to może ważyć 4 kg, ale i 3😂

    Super, że wszystko dobrze 🥰 to działajcie

    Dżozu lubi tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 3 marca, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam na dlugim spacerze z 2 dzieci najpierw poszlismy pkkarmic kaczki zeby troche zrekompensowac Hani ostatnie dni potem na lodach i jeszcze zachaczylismy o plac zabaw niestety w drodze powrotnej corkę bardzo nogi bolaly i siedziala na ramie z przodu wózka zastanawiam sie czy sa takie dostawki do wozka dla starszych dzieci teoretycznie ma juz 5 lat myslalam ze nie bedzie cos takiego potrzebne.rozgladam sie tez za kombinezonem dresowym mam z welny merino dobrze ze go tez kupilam ale jak zrobi sie ciwplej to chyba dresowy juz wjedzie kombinezon ?
    Ja bede chciala chrzcic w czerwcu pewnie to pierwszy tydzien czerwca bo u nas tak w kosciele chrzciny robią. Co do stroju to wstrzymam siw jeszcze jak zalatwie dopiero kosciol i salw to wtwdy pomysle poza tym ta pogoda.... niby czerwiec a moze byc róznie :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca, 14:46

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Karolina 26 Przyjaciółka
    Postów: 93 102

    Wysłany: 3 marca, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się🤗
    Dzisiaj o 8:40 na świat przyszedł Igorek 3300 gram i 51 cm w 37+1 tc przez cc, ale okazało się, że jest ciut młodszy niż wychodziło z usg. Obecnie przebywa na oddziale noworodkowym i podają mu małe ilości tlenu i świetnie sobie radzi. Jutro może będzie już z nami na dole, bo mamy sale rodzinną. 🩵

    Trzymam kciuki za resztę dziewczyn, które są jeszcze w dwupaku 🤗🥰

    Lusille, aqq, ZOSIA88, Kasiastaraczka, Carla, Pfry, Sagi, Arga, Jednorożec89, Katt, Kokosq, bambusek-94, Kłębuszek, Go0cha, Dżozu, Aliana, Patisonek 25, M_onia, _Hope lubią tę wiadomość

  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 3 marca, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina 26 wrote:
    Melduję się🤗
    Dzisiaj o 8:40 na świat przyszedł Igorek 3300 gram i 51 cm w 37+1 tc przez cc, ale okazało się, że jest ciut młodszy niż wychodziło z usg. Obecnie przebywa na oddziale noworodkowym i podają mu małe ilości tlenu i świetnie sobie radzi. Jutro może będzie już z nami na dole, bo mamy sale rodzinną. 🩵

    Trzymam kciuki za resztę dziewczyn, które są jeszcze w dwupaku 🤗🥰
    Gratuluje dużo zdrowia

    Karolina 26 lubi tę wiadomość

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • aqq Autorytet
    Postów: 363 631

    Wysłany: 3 marca, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, gratulacje 😃 oby Mały szybko mógł być z Wami, odpoczywajcie 🙂

    Karolina 26 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 3 marca, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina 26 wrote:
    Melduję się🤗
    Dzisiaj o 8:40 na świat przyszedł Igorek 3300 gram i 51 cm w 37+1 tc przez cc, ale okazało się, że jest ciut młodszy niż wychodziło z usg. Obecnie przebywa na oddziale noworodkowym i podają mu małe ilości tlenu i świetnie sobie radzi. Jutro może będzie już z nami na dole, bo mamy sale rodzinną. 🩵

    Trzymam kciuki za resztę dziewczyn, które są jeszcze w dwupaku 🤗🥰
    Gratulacje,witaj na świecie Igorku ❤️

    Karolina 26 lubi tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Pfry Autorytet
    Postów: 1425 2738

    Wysłany: 3 marca, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina 26 wrote:
    Melduję się🤗
    Dzisiaj o 8:40 na świat przyszedł Igorek 3300 gram i 51 cm w 37+1 tc przez cc, ale okazało się, że jest ciut młodszy niż wychodziło z usg. Obecnie przebywa na oddziale noworodkowym i podają mu małe ilości tlenu i świetnie sobie radzi. Jutro może będzie już z nami na dole, bo mamy sale rodzinną. 🩵

    Trzymam kciuki za resztę dziewczyn, które są jeszcze w dwupaku 🤗🥰
    Gratuluję! Witamy Igorka po drugiej stronie brzuszka 🥰

    Czyli oficjalnie rozpakowywanie w marcu rozpoczęte 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca, 16:36

    Karolina 26, Dżozu lubią tę wiadomość

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • Carla Autorytet
    Postów: 527 760

    Wysłany: 3 marca, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alta marea wrote:
    Carla, Ty to chyba ja 🤣 jakbym o sobie czytała każdy twój post 😆😆😆

    Ty też jesteś boys mom 😂 U mnie trzeci, ale model sprawdzony, kochany i mi naprawdę obojętnie było co będzie. A, że trzeci siurek … będzie wesoło. Ciąża z każdym przebiega podobnie. Brzuch wysoko tuż pod biustem, tylko piłka i 9-10 kg na plusie. I pewnie nie będzie mu śpieszno wyjść.

    Tamci odchowani, więc będę się napawać maluchem. Już nie mogę się doczekać spacerów wśród kwitnących białych drzew, bzów …

    Kasiastaraczka, Katt, Kokosq, Kłębuszek, alta marea lubią tę wiadomość

    Carla

    age.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 3 marca, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina 26 wrote:
    Melduję się🤗
    Dzisiaj o 8:40 na świat przyszedł Igorek 3300 gram i 51 cm w 37+1 tc przez cc, ale okazało się, że jest ciut młodszy niż wychodziło z usg. Obecnie przebywa na oddziale noworodkowym i podają mu małe ilości tlenu i świetnie sobie radzi. Jutro może będzie już z nami na dole, bo mamy sale rodzinną. 🩵

    Trzymam kciuki za resztę dziewczyn, które są jeszcze w dwupaku 🤗🥰
    Gratulacje 🥰

    Karolina 26 lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 3 marca, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, gratulacje 🤗

    Karolina 26 lubi tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 3 marca, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga a jak u Was? Wyszłyście już do domu? Odezwij się 🙂

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kokosq Autorytet
    Postów: 383 684

    Wysłany: 3 marca, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina 26 wrote:
    Melduję się🤗
    Dzisiaj o 8:40 na świat przyszedł Igorek 3300 gram i 51 cm w 37+1 tc przez cc, ale okazało się, że jest ciut młodszy niż wychodziło z usg. Obecnie przebywa na oddziale noworodkowym i podają mu małe ilości tlenu i świetnie sobie radzi. Jutro może będzie już z nami na dole, bo mamy sale rodzinną. 🩵

    Trzymam kciuki za resztę dziewczyn, które są jeszcze w dwupaku 🤗🥰

    Gratulacje ☺️🩵

    Karolina 26 lubi tę wiadomość

    👩🏼31

    04.2023 ⏸️
    12.2023 Córeczka 🩷

    12.2024 ⏸️
    01.2025 💔

    07.2025 ⏸️
    03.2026 Synek 🩵

    age.png

    age.png
  • bambusek-94 Autorytet
    Postów: 616 1562

    Wysłany: 3 marca, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Karolina wielkie gratulacje 😊 oby Igorek jak najszybciej do Was trafił! Dużo zdrówka dla Was 💙

    Karolina 26 lubi tę wiadomość

    ⏸️24.07.25 (11 dpo, 2cs)
    ▶️BETA 47 -- 219 -- 837 mIU/ml
    ✅️21.08 1,3cm -- 17.09 5,0cm -- 15.10 140g -- 06.11 250g -- 18.11 380g💙 -- 02.12 530g 💙 -- 08.01 1240g 💙 -- 20.01 1600g 💙 -- 03.02 1880g 💙 -- 24.02 2330g 💙 -- 17.03 3130g 💙
    👶💙05.04.2026 (40+1) -- 3960g -- 53cm

    age.png
  • bambusek-94 Autorytet
    Postów: 616 1562

    Wysłany: 3 marca, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie jest progres, naszykowałam wszystkie rzeczy do szpitala w dwóch kartonach z podziałem na rzeczy porodowe i poporodowe. Jeszcze tylko opisać woreczki i wrzucić to wszystko do torby i walizki 😅 ale to już z mężem. Zrobiłam też listę rzeczy do dopakowania tuż przed wyjazdem, bo niektórych używam na codzień.
    I chyba miałam nosa bo właśnie przed chwilą dostałam smsa od położnej że będzie jednak jutro a nie w przyszłym tygodniu xd

    Powiedzcie mi jakie przekąski na poród sn Wam się sprawdziły? 🙂 Bo to też muszę jeszcze kupić.

    aqq, Kasiastaraczka, Arga, Kłębuszek, ZOSIA88, Katt, Aliana lubią tę wiadomość

    ⏸️24.07.25 (11 dpo, 2cs)
    ▶️BETA 47 -- 219 -- 837 mIU/ml
    ✅️21.08 1,3cm -- 17.09 5,0cm -- 15.10 140g -- 06.11 250g -- 18.11 380g💙 -- 02.12 530g 💙 -- 08.01 1240g 💙 -- 20.01 1600g 💙 -- 03.02 1880g 💙 -- 24.02 2330g 💙 -- 17.03 3130g 💙
    👶💙05.04.2026 (40+1) -- 3960g -- 53cm

    age.png
  • Katt Autorytet
    Postów: 574 999

    Wysłany: 3 marca, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbieram się zaraz do lekarza, muszę dostosować godziny wizyt pod pracę męża żeby został z młodym i tak jak dzisiaj na 19.10 to myślałam że jajo zniose. Dobrze że jakoś ten dzień nam sensownie minął, śniadanie, trochę zabawy w domu, spacer, obiad, drzemka i niedługo wizyta. Szkoda mi tego mojego urwisa że wszystkie dzieci biegają a mój sierotek w wózku ale niestety to jest ten etap że sama nie dam rady wyjść z nim na plac zabaw. W sumie to dobrze że chce siedzieć w wózku bo inaczej byśmy byli skazani na siedzenie w domu 😔 jeszcze trochę i mąż idzie na urlop, a potem z Bobo w wózku będzie mi łatwiej. Nawet chwilę poganiać. Przynajmniej taką mam nadzieję.

  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5369 6044

    Wysłany: 3 marca, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mialam przedsmak tego jak to będzie jak P. Wróci do pracy bo spał do południa a potem jak wyszedł tak go do teraz nie ma. Będzie jazda bez trzymanki ale dam radę. Tylko jest godzina 18 i ja bym poszła spac najchętniej

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Kokosq Autorytet
    Postów: 383 684

    Wysłany: 3 marca, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bambusek-94 wrote:
    Dziewczyny u mnie jest progres, naszykowałam wszystkie rzeczy do szpitala w dwóch kartonach z podziałem na rzeczy porodowe i poporodowe. Jeszcze tylko opisać woreczki i wrzucić to wszystko do torby i walizki 😅 ale to już z mężem. Zrobiłam też listę rzeczy do dopakowania tuż przed wyjazdem, bo niektórych używam na codzień.
    I chyba miałam nosa bo właśnie przed chwilą dostałam smsa od położnej że będzie jednak jutro a nie w przyszłym tygodniu xd

    Powiedzcie mi jakie przekąski na poród sn Wam się sprawdziły? 🙂 Bo to też muszę jeszcze kupić.

    U mnie przy pierwszym porodzie nie można było nic jeść ewentualnie się napić ale po porodzie zdecydowanie zakochałam się w tych tubkach owocowych, teraz też sobie trochę ich spakuje 🤭

    bambusek-94 lubi tę wiadomość

    👩🏼31

    04.2023 ⏸️
    12.2023 Córeczka 🩷

    12.2024 ⏸️
    01.2025 💔

    07.2025 ⏸️
    03.2026 Synek 🩵

    age.png

    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 3 marca, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bambusek-94 wrote:
    Dziewczyny u mnie jest progres, naszykowałam wszystkie rzeczy do szpitala w dwóch kartonach z podziałem na rzeczy porodowe i poporodowe. Jeszcze tylko opisać woreczki i wrzucić to wszystko do torby i walizki 😅 ale to już z mężem. Zrobiłam też listę rzeczy do dopakowania tuż przed wyjazdem, bo niektórych używam na codzień.
    I chyba miałam nosa bo właśnie przed chwilą dostałam smsa od położnej że będzie jednak jutro a nie w przyszłym tygodniu xd

    Powiedzcie mi jakie przekąski na poród sn Wam się sprawdziły? 🙂 Bo to też muszę jeszcze kupić.
    O jest progres super 🥰
    Kurcze,ja się naszykowalam na jedzenie podczas sn,a zupełnie nie miałam ochoty, zrobiłam gryza batona od męża to niedobrze mi było. Jedynie trochę musa weszło i herbaty z cukrem od położnych, to dało energię

    bambusek-94 lubi tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
‹‹ 553 554 555 556 557 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ