Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2026👶
Odpowiedz

Marzec 2026👶

Oceń ten wątek:
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 14 marca, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bambusek-94 wrote:
    @Pfry @Monia @Sagi @Aqq a wy dzisiaj wychodzicie? Jak wasze maluszki i jak wy się czujecie? 🙂
    Właśnie, dziewczyny jak u Was? Mam nadzieję, że wszystko pięknie i zaraz będziecie w domku 🥰

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2540 4369

    Wysłany: 14 marca, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Kokosq no z tym piciem u mnie ciężko 😅🫣 muszę się pilnować mocno

    @Kasiastaraczka, super! 🥰

    @Jednorożec, tylko się cieszyć 🙂🤩 fajnie, że każde dziecko tak u Was ma! 😃
    u nas już mała budzi się w nocy co 4 godziny, nie wybudzamy jej, bo ładnie przybiera na wadze i też śpi u siebie w łóżeczku 😇

    @Bambusek gratuluję donoszonej ciąży 🥳
    Odpoczywaj sobie! Dziś idealna pogoda namycie okien 🤩
    Dziękuję 🥹💕 też mam nadzieję, że niedługo wszystko wróci do normy

    @Zosia dobrze Cię rozumiem 🫣 mam nadzieję, że uda na się utrzymać laktację i ma nadzieję, że Leonek nie będzie tak cały czas ulewał.
    A już przejrzałaś co tam dostaliście? Może jednak coś się przyda? 🙂
    Albo zamiast wyrzucać to uda Ci się gdzieś to oddać?


    Do mnie dwa dni temu zapukała sąsiadka by pogratulować i dała nam mały prezencik dla małej 🙂
    Mój mąż też wczoraj z pracy przyniósł prezent od ludzi z biura 🥰

    Kasiastaraczka, bambusek-94, Dżozu, Kokosq, Katt lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2540 4369

    Wysłany: 14 marca, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bambusek-94 wrote:
    @Pfry @Monia @Sagi @Aqq a wy dzisiaj wychodzicie? Jak wasze maluszki i jak wy się czujecie? 🙂
    Też jestem ciekawa co u Was dziewczyny 😇 dajcie znać!

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2540 4369

    Wysłany: 14 marca, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś w Warszawie 19 stopni! 🤩
    Niedługo zaliczymy spacer 🌸 no i dziś Wikusia pozna drugą prababcie

    Kasiastaraczka, bambusek-94, Arga, Sagi, Kłębuszek, Kokosq, Katt lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 14 marca, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    @Kokosq no z tym piciem u mnie ciężko 😅🫣 muszę się pilnować mocno

    @Kasiastaraczka, super! 🥰

    @Jednorożec, tylko się cieszyć 🙂🤩 fajnie, że każde dziecko tak u Was ma! 😃
    u nas już mała budzi się w nocy co 4 godziny, nie wybudzamy jej, bo ładnie przybiera na wadze i też śpi u siebie w łóżeczku 😇

    @Bambusek gratuluję donoszonej ciąży 🥳
    Odpoczywaj sobie! Dziś idealna pogoda namycie okien 🤩
    Dziękuję 🥹💕 też mam nadzieję, że niedługo wszystko wróci do normy

    @Zosia dobrze Cię rozumiem 🫣 mam nadzieję, że uda na się utrzymać laktację i ma nadzieję, że Leonek nie będzie tak cały czas ulewał.
    A już przejrzałaś co tam dostaliście? Może jednak coś się przyda? 🙂
    Albo zamiast wyrzucać to uda Ci się gdzieś to oddać?


    Do mnie dwa dni temu zapukała sąsiadka by pogratulować i dała nam mały prezencik dla małej 🙂
    Mój mąż też wczoraj z pracy przyniósł prezent od ludzi z biura 🥰
    Ale miła sąsiadka 🥰 a co dostała Wikusia od ludzi z pracy męża?

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 14 marca, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąz dostal wczoraj wypasiony prezent od wspólpracowników a u mnie niestety niczego nie oczekuje z pracy bo skladamysie tylko na urodziny okragle :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca, 12:32

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 14 marca, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżozu wrote:
    Zastanawiam się czy przez tą alergię i trochę zarwaną nockę coś nie poszło z tym pobieraniem krwi... wodę piłam przed badaniem, może nie jakoś strasznie dużo, więc nie wykluczam i tego czynnika.

    Zosia a jakieś grupy mamusiowe na facebooku? U nas w mieście jest taka lokalna-co niepotrzebne to mamy tam oddają albo sprzedają.

    Kasia super, ze juz wychodzicie ❤️ ale Wam zazdroszcze już tego etapu😄
    No co Ty nawet sie w to nie bawie zostawiam tylko te ladne rzeczy a te poplamione albo które mi sie nie podobaja wywalam bo zaczelo tego mi za duzo przybywać

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 14 marca, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro wychodzimy :) Mała spadła dziś z wagi tylko 40g, wczoraj dużo więcej, wiec jestem happy. Odkaszlnęłam dziś odruchowo bo coś mi wpadło do gardła… Bardzo nie polecam kaszleć… Nie popłakałam się tylko dlatego, że wiedziałam że wydmuchiwanie potem nosa też będzie boleć 🙈

    Arga, Kokosq, Daga121222, bambusek-94, Kasiastaraczka, Kłębuszek, Katt, aqq, _Hope lubią tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 14 marca, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wrocilismy ze spaceru zyciw z 1 dzieckiem jwst takie proste :D

    Kasiastaraczka, Kłębuszek lubią tę wiadomość

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Kokosq Autorytet
    Postów: 383 684

    Wysłany: 14 marca, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my właśnie wróciliśmy od położnej, bardzo fajna Pani wszystkie wątpliwości mi wytłumaczyła i ogólnie jestem pozytywnie nastawiona do porodu z nią 😄 W poniedziałek mam się zapisać na ktg wtedy też małego zmierzą i sprawdzą wody. Ogólnie położna dotykając mojego brzucha mówiła,że nie wydaje jej się żeby był duży także jestem trochę spokojniejsza 😅

    Sagi, Carla, Daga121222, bambusek-94, Kasiastaraczka, Kłębuszek, Dżozu, Katt, _Hope lubią tę wiadomość

    👩🏼31

    04.2023 ⏸️
    12.2023 Córeczka 🩷

    12.2024 ⏸️
    01.2025 💔

    07.2025 ⏸️
    03.2026 Synek 🩵

    age.png

    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5369 6044

    Wysłany: 14 marca, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA88 wrote:
    My wrocilismy ze spaceru zyciw z 1 dzieckiem jwst takie proste :D
    Mój jest w pracy, życie ratuje mi weekend i piękna pogoda. Chłopaki jak wyszli z domu rano tak tyle ich widzialam bawią sie gdzieś na działce z dziećmi moich szwagierek, ale od poniedziałku jak wróci szkoła bedzie jazda bez trzymanki

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 14 marca, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam już taki twardy brzuch jak chodzę i blizna zaczęła mnie boleć, że już naprawdę chcę żeby mi zrobili szybko to cc.
    Szkoda, że młoda ostatnio jest bardzo jecząca.

    age.png

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2540 4369

    Wysłany: 14 marca, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Ale miła sąsiadka 🥰 a co dostała Wikusia od ludzi z pracy męża?
    Zrobili pociąg z pieluszek i na tym był taki piękny pluszowy króliczek 🥹😍

    Arga, Kokosq, Kasiastaraczka, Kłębuszek, Katt, alta marea, bambusek-94 lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 14 marca, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny napisalam do wszystkich co odkladali ubranka z mysla o moich dzieciach aby tego nie robili :D jaka ulge poczulam :D Jedynie mojej siostrze nie pislam bo ona wiem ze ma fajne rzeczy i rzadko cos wyrzucam jak jest po siostrzenicy

    Daga121222, Kasiastaraczka, Kłębuszek, Dżozu, Katt, Kokosq lubią tę wiadomość

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • aqq Autorytet
    Postów: 363 631

    Wysłany: 14 marca, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dziś już w domu we 3. Powoli staramy się ogarnąć nową rzeczywistość. Wczoraj na noc wjechało mm, bo noc wcześniej była bardzo ciężka i w zasadzie u mnie bez snu, a wczoraj wieczorem też już były duże nerwy przy próbie przystawienia. Teraz już w domu na spokojnie spróbujemy się jakoś dotrzeć z małą..

    Sagi, Arga, Daga121222, Kokosq, alta marea, Kasiastaraczka, bambusek-94, Katt, _Hope, Kłębuszek, Dżozu lubią tę wiadomość

    age.png
  • bambusek-94 Autorytet
    Postów: 616 1562

    Wysłany: 14 marca, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Sagi brzmi boleśnie, oby rana szybko i sprawnie się zagoiła. I super że już jutro idziecie do domku 😊

    @Kokosq to pocieszające, że babeczka z doświadczeniem mówi że bobas jednak nie jest aż tak duży 😉 super że czujesz się przy niej zaopiekowana

    @Aqq bardzo się cieszę że już jesteście w domku. Teraz na spokojnie się dotrzecie, wszystko się ułoży

    To miłe dostać taki prezent od kogoś z pracy 🙂 ja dostałam od najbliższych koleżanek piękny dzianinowy komplecik na zimę dla małego - spodnie i sweterek. Też mi było bardzo miło 😊
    Finalnie po przedpoludniowym spadku formy doszłam do siebie i mam dziś na liczniku 8 tysięcy kroków także nie jest źle 😅 ale momentami myślałam że brzuch mnie przeważy do przodu i polecę... Nie ma lekko, dosłownie!

    Katt, Kasiastaraczka, Dżozu, Kokosq lubią tę wiadomość

    ⏸️24.07.25 (11 dpo, 2cs)
    ▶️BETA 47 -- 219 -- 837 mIU/ml
    ✅️21.08 1,3cm -- 17.09 5,0cm -- 15.10 140g -- 06.11 250g -- 18.11 380g💙 -- 02.12 530g 💙 -- 08.01 1240g 💙 -- 20.01 1600g 💙 -- 03.02 1880g 💙 -- 24.02 2330g 💙 -- 17.03 3130g 💙
    👶💙05.04.2026 (40+1) -- 3960g -- 53cm

    age.png
  • Katt Autorytet
    Postów: 574 999

    Wysłany: 14 marca, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj korzystałam z ostatniego dnia w domu, przyjechała moja mama pomóc, mam wysprzątane całe mieszkanie, nadrobiłam wszystkie zaległości, mam nadzieję że przez te kilka dni jak mąż zostanie sam z dzieckiem to mi go za bardzo nie zapuszczą 😄
    Jakoś to wszystko do mnie jeszcze nie dociera. Chociażby to że przy najgorszym możliwym scenariuszu już za tydzień będziemy w czwórkę. Najbardziej się boje powtórki z rozrywki czyli silnej żółtaczki i dłuższego pobytu ale staram się sobie tłumaczyć że przecież nie mam na to wpływu. Zaraz ostatnia kąpiel przed długą przerwą i noc we własnym łóżku.

    Kasiastaraczka, Sagi, Arga, bambusek-94, Kokosq, _Hope, aqq lubią tę wiadomość

  • Carla Autorytet
    Postów: 527 760

    Wysłany: 14 marca, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Jestem w szpitalu. Szłam się kąpać i jak ściągnęłam bieliznę, poczułam glutowaty śluz i poleciało trochę płynu, jakby pół kubka bezwiednie na podłogę. Na bank się nie posiusiałam. Zero skurczy, ale byłam pewna, że się zaraz zacznie. Od tego minęło ponad 3 godziny i płyn się nie pojawił.

    W szpitalu 1,5 cm, test na wody płodowe negatywny, ktg prawidłowe, ale do domu mnie nie chcą puścić, będę tu już do porodu. Jestem załamana. Lekarz sugeruje, że to był jakiś odpływ boczny i test może nie wykazać wycieku (jakieś ph czy coś), że niby worek płodowy pękł gdzieś wyżej albo to taki rozwodniony śluz z czopa. No kurde to było jak woda, chlusnęło.

    Mam dość, byłam pewna, że przy trzecim, to rachu ciachu a tu taka przygoda. Nienawidzę szpitali. Położna kazała spać, bo może się zacząć w każdej chwili. Jestem zła, wkurzona i ogólnie mam doła.

    Załamka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca, 23:19

    Go0cha lubi tę wiadomość

    Carla

    age.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 15 marca, 03:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carla wrote:
    Hej,

    Jestem w szpitalu. Szłam się kąpać i jak ściągnęłam bieliznę, poczułam glutowaty śluz i poleciało trochę płynu, jakby pół kubka bezwiednie na podłogę. Na bank się nie posiusiałam. Zero skurczy, ale byłam pewna, że się zaraz zacznie. Od tego minęło ponad 3 godziny i płyn się nie pojawił.

    W szpitalu 1,5 cm, test na wody płodowe negatywny, ktg prawidłowe, ale do domu mnie nie chcą puścić, będę tu już do porodu. Jestem załamana. Lekarz sugeruje, że to był jakiś odpływ boczny i test może nie wykazać wycieku (jakieś ph czy coś), że niby worek płodowy pękł gdzieś wyżej albo to taki rozwodniony śluz z czopa. No kurde to było jak woda, chlusnęło.

    Mam dość, byłam pewna, że przy trzecim, to rachu ciachu a tu taka przygoda. Nienawidzę szpitali. Położna kazała spać, bo może się zacząć w każdej chwili. Jestem zła, wkurzona i ogólnie mam doła.

    Załamka
    Współczuję. Dla mnie też szpital to zło konieczne więc rozumiem jak bardzo jesteś na to wszystko zła. Oby szybko ruszyło

    Carla lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 15 marca, 04:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carla przykro mi, że trafiłaś do szpitala... rozumiem bardzo..oby zaczęło się i żebyście szybko byli razem

    Carla lubi tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
‹‹ 587 588 589 590 591 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ