Marzec 2026👶
-
WIADOMOŚĆ
-
Ja zawsze szybko 7-9 tydzień, zobaczymy jak będzie teraz 🫣Pfry wrote:A u mnie był spokój z tydzień z krwawieniem i plamieniem, a dzisiaj lekkie podkrwawianie 🙃 może to już mini okres? 😅🤔Dziewczyny z kilkorgiem dzieci, karmiące piersią - po jakim czasie dostałyście pierwszą miesiączkę po porodach? 🧐
-
Nic poważnego lekarz nie widzi, na usg dalej krew w macicy, w sumie niczego się nie dowiedziałam poza tym że mam się nie martwić. Że może jakieś naczyńko pękło od wysiłku, może to szew w macicy zaczął wychodzić…
🙄
Katt, Arga, Pfry lubią tę wiadomość
-
ZOSIA88 wrote:Co to znaczy że pilnujesz okien wybudzasz ?
Wydaje mi się, że usypia, ale może źle zrozumiałam.
Jejku, te apki. Ja długie miesiące skrzętnie notowałam w apce każdą drzemkę synka. To już było na granicy szaleństwa, to pilnowanie drzemek. Bardzo bym nie chciała znowu tego robić, tylko mieć więcej luzu. Ale czy się uda…
Katt lubi tę wiadomość
-
Pilnujemy by te okna aktywności nie trwały zbyt długo, bo później jest bardziej rozdrażniona i te drzemki nam nie wychodzą 🫣 w sensie jest przebodźcowana i dziś jak minęły ponad dwie godziny (jakoś to przegapiłam) to już była mocno nerwowa i ciężej było jej zasnąć. A tak to jak już widzę po jej oczach, że jest zmęczona albo jak ziewa to od razu ją przytulam i zasypia bardzo szybko. Naprawdę nie wiem czy to dokładnie to był ten problem, ale zadziałało ☺️ZOSIA88 wrote:Co to znaczy że pilnujesz okien wybudzasz ?
A nie wybudzam, bo sama budziła się po godzinie lub półtorej, ale miała dziś takie 4 drzemki. Już nie pamiętam, kiedy ostatni raz miała tyle dłuższych drzemek
Katt, Kasiastaraczka, Arga lubią tę wiadomość
👱🏻♀️30🧑🏻🦱30
👩🏼❤️💋👨🏻2015💍2019💒12.08.2022
Starania od 02.2023
2025 2xIUI ❌
28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️
Córeczka 🩷
27.02.2026
3685g i 54cm szczęścia 🌸

-
Ja korzystałam z apki na początku, ale denerwowało mnie to zapisywanie, bo często zapominałam 😂 a dziś do tego wróciłam, bo byłam ciekawa ile będzie spała, nie wiem jak długo będę z tego korzystała, pewnie jak wyrobimy sobie taki rytm to zaprzestane używaniaSagi wrote:Wydaje mi się, że usypia, ale może źle zrozumiałam.
Jejku, te apki. Ja długie miesiące skrzętnie notowałam w apce każdą drzemkę synka. To już było na granicy szaleństwa, to pilnowanie drzemek. Bardzo bym nie chciała znowu tego robić, tylko mieć więcej luzu. Ale czy się uda…👱🏻♀️30🧑🏻🦱30
👩🏼❤️💋👨🏻2015💍2019💒12.08.2022
Starania od 02.2023
2025 2xIUI ❌
28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️
Córeczka 🩷
27.02.2026
3685g i 54cm szczęścia 🌸

-
Ja mam pierwsze dziecko i szybko przyszła pierwsza miesiączka 🫣Arga wrote:Ja zawsze szybko 7-9 tydzień, zobaczymy jak będzie teraz 🫣👱🏻♀️30🧑🏻🦱30
👩🏼❤️💋👨🏻2015💍2019💒12.08.2022
Starania od 02.2023
2025 2xIUI ❌
28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️
Córeczka 🩷
27.02.2026
3685g i 54cm szczęścia 🌸

-
Pfry u mnie miesiączka wróciła po roku, gdzie już miałam bardzo ograniczone karmienia, a dodatkowo jakieś pół roku po porodzie byłam dodatkowo na tabletkach jednoskładnikowych które też mogły opóźnić powrót do normalnego cyklu.
Sagi dobrze że nie ma nic niepokojącego. Skoro lekarz mówi że jest dobrze to trzeba uznać że tak jest.
Co do aplikacji to miałam to samo, teraz jedynie zapisuje karmienie ale przyznaje że coraz częściej myślę żeby to zostawić w cholerę. Takie bieganie za telefonem bo trzeba zapisać co się działo z dzieckiem jest uciążliwe.
Dzisiejszy dzień to była masakra, młody co 2 godziny głodny, potem festiwal ulewania, piersi mnie bolą niesamowicie, coraz częściej myślę o wizycie u logopedy bo mam przeczucie że coś jest nie tak. Dodatkowo starszy nie chciał złapać drzemki w dzień i odleciał nam przed 18, mąż go obudził i cały wieczór to był jeden wielki płacz, mam wrażenie że się wzajemnie nakręcali. Cieszę się że już wszyscy śpią i chyba ja też zaraz pójdę w ich ślady bo nie wiadomo jak noc minie
Sagi lubi tę wiadomość
-
Jejciu, współczuję oby noc była chociaż trochę spokojniejszaKatt wrote:Pfry u mnie miesiączka wróciła po roku, gdzie już miałam bardzo ograniczone karmienia, a dodatkowo jakieś pół roku po porodzie byłam dodatkowo na tabletkach jednoskładnikowych które też mogły opóźnić powrót do normalnego cyklu.
Sagi dobrze że nie ma nic niepokojącego. Skoro lekarz mówi że jest dobrze to trzeba uznać że tak jest.
Co do aplikacji to miałam to samo, teraz jedynie zapisuje karmienie ale przyznaje że coraz częściej myślę żeby to zostawić w cholerę. Takie bieganie za telefonem bo trzeba zapisać co się działo z dzieckiem jest uciążliwe.
Dzisiejszy dzień to była masakra, młody co 2 godziny głodny, potem festiwal ulewania, piersi mnie bolą niesamowicie, coraz częściej myślę o wizycie u logopedy bo mam przeczucie że coś jest nie tak. Dodatkowo starszy nie chciał złapać drzemki w dzień i odleciał nam przed 18, mąż go obudził i cały wieczór to był jeden wielki płacz, mam wrażenie że się wzajemnie nakręcali. Cieszę się że już wszyscy śpią i chyba ja też zaraz pójdę w ich ślady bo nie wiadomo jak noc minie👱🏻♀️30🧑🏻🦱30
👩🏼❤️💋👨🏻2015💍2019💒12.08.2022
Starania od 02.2023
2025 2xIUI ❌
28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️
Córeczka 🩷
27.02.2026
3685g i 54cm szczęścia 🌸

-
Pfry u nas też pediatra poleciła rozdzielić i wczoraj mieliśmy rota i pneumokoki, a za dwa tygodnie mamy 6w1, a dziś położna mówiła, że to lepiej, że rozdzielone.
Co do aplikacji ja póki co zapisuję karmienia i pieluchy, może po początkowych trudnościach jakoś mi tak spokojniej..
Ale muszę też zacząć zapisywać sen, bo u nas to jest dramat, ona potrafi kilka godzin nie spać.. Ewentualnie z jakąś turbo drzemką pomiędzy..
Zosia, dzięki, kupiłam póki co jakieś kilka strzykawek w aptece, a zamówiłam więcej przez internet.. Dziś podałam strzykawką to o wiele łatwiej to jednak idzie, bo tak próbowałam łyżeczką to więcej było wszędzie wokół tylko nie tam gdzie trzeba
Zamówiłam chustę elastyczną, zobaczymy, mam nadzieję, że jakoś to sama w domu ogarnę 😅Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia, 03:50
Kasiastaraczka, Pfry lubią tę wiadomość
-
Wczoraj trochę ponosiłam łupinę z młodym i dziś znowu więcej krwawię więc sądzę, że ten połóg będzie trwać te 8-9 tygodni po tych operacjach bo wcześniej już na tym etapie aż tyle tego nie było.
Kupiłam ten słód jęczmienny w syropie i chyba działa bo w końcu młody zasypia po karmieniu, nie każdym ale jest jakiś postęp 😉
Kasiastaraczka lubi tę wiadomość
-
@bambusek czy Ty na USG bioderek idziesz do szpitala w Oleśnicy? Probuje sie tam dodzwonić zeby się zarejestrować ale póki co bez skutku…31 l👩 +30 l👨
2021 💕
2023 👰🤵
2024.09 - początek starań
08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
Beta 105,7; Progesteron 22,19
26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28
04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
3.11 - 242 g 🩷
1.12 - 490 g 🩷
29.12 - 925 g 🩷
12.01 - 1300 g 🩷
26.01 - 1480 g 🩷
11.02 - 2080 g 🩷
25.02 - 2280 g 🩷
18.03 - 2740 g 🩷
8.04 - 3400 g 🩷
🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

-
Hej ciężko zadbać o siebie jak właściwie sama ogarniaszArga wrote:Wczoraj trochę ponosiłam łupinę z młodym i dziś znowu więcej krwawię więc sądzę, że ten połóg będzie trwać te 8-9 tygodni po tych operacjach bo wcześniej już na tym etapie aż tyle tego nie było.
Kupiłam ten słód jęczmienny w syropie i chyba działa bo w końcu młody zasypia po karmieniu, nie każdym ale jest jakiś postęp 😉
Podziwiam ❤️
Oo super, że działa -
Powiedzcie mi czy wasze chłopy też sa takie nieogarnięte albo leniwe bo juz nie wiem jak to klasyfikować. Wczoraj pojechałam do stajni, przez samym wyjscie odciągnęłam mleko i myślę sobie mam 3 lub 4 godziny luzu. Mowie mu prze wyjściem zeby zebrał mi pościel z ogrodu, zrobił lekcje z Frankiem i poćwiczył z nim matematykę bo miał dzisiaj sprawdzian, zasiadzialam sie u koni wróciłam przed 20. A tu sytuacja taka: pranie jak zostawiłam tak bylo, w domu ogólny syf, dzieci nieumyte i bez kolacji, z dzieckiem siedziałam nad lekcjami do 23 to on nic nie zrobił, bo uwaga: zajmował sie małą.11.2021- puste jajo płodowe 💔
17.07.2018 - Franio 💙💙
17.04.2021 - Jaś 💙💙
20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷 -
Jest ogarniety ale zajmuje się zazwyczja tylko starszą córką ja go tylko raz zostawiłam z Leonem mi samej jest ciężko z 2 dzieci i ogarnianiem domu siebie i dzieci. Chciałam ostatnio zrobić zamiane i wyjśc z córką a jego zostawić ale Leon był nie do zniesieniaJednorożec89 wrote:Powiedzcie mi czy wasze chłopy też sa takie nieogarnięte albo leniwe bo juz nie wiem jak to klasyfikować. Wczoraj pojechałam do stajni, przez samym wyjscie odciągnęłam mleko i myślę sobie mam 3 lub 4 godziny luzu. Mowie mu prze wyjściem zeby zebrał mi pościel z ogrodu, zrobił lekcje z Frankiem i poćwiczył z nim matematykę bo miał dzisiaj sprawdzian, zasiadzialam sie u koni wróciłam przed 20. A tu sytuacja taka: pranie jak zostawiłam tak bylo, w domu ogólny syf, dzieci nieumyte i bez kolacji, z dzieckiem siedziałam nad lekcjami do 23 to on nic nie zrobił, bo uwaga: zajmował sie małą.
wiec odpuscilam sprobuje za jakis czas musze przyzwyczajać syna bo jak pójde na operacje to beda sami.
Mi sie bieżnia popsuła i moje plany ćwiczeniowe legły w gruzach
Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia, 12:08
37 lat
1. córeczka 2021
2. syn 2026

[/url] -
Już tu kiedyś pisałam, że jak wychodzę z domu sama albo z Lidka to mąż ogarnia wszystko. Właściwie to ja rzadko kiedy myję dzieci i dla mnie to by był większy problem 🤣 on ma już wszystko obmyślane
Ja zazwyczaj ogarniam jedzenie,ale jak trzeba to i on nakarmi dzieci
Jak byłam ostatnio w sklepie to ogarnął trójkę, nakarmił i umył. Jak przyszłam zajęliśmy się usypianiem
Myślę, że musisz z nim często i szczerze rozmawiać, przypominać mu, aż w końcu ogarnie, że nie jest od pomagania w domu tylko od ogarniania jak Ty
Katt, Kokosq lubią tę wiadomość
-
@Zosia ja włączyłam sobie pilates to w ciągu 15 minut musiałam 3 razy wyłączać,bo Lidka się obudziła z drzemki,a chłopaki się bili...
Mój mąż dziś w firmie, więc też to nie pomaga,eh -
Muszę go ustawić bo mam zamiar jeździć teraz regularnie i nie chce zeby każde moje wyjscie z domu kończyło sie logistyczną katastrofą. Ja jednocześnie zajmuje sie trójką, sprzątam, piorę, prasuje, gotuje i robie zakupy a ten łoś ma problem kanapki chłopakom zrobić w miedzyczasieKasiastaraczka wrote:Już tu kiedyś pisałam, że jak wychodzę z domu sama albo z Lidka to mąż ogarnia wszystko. Właściwie to ja rzadko kiedy myję dzieci i dla mnie to by był większy problem 🤣 on ma już wszystko obmyślane
Ja zazwyczaj ogarniam jedzenie,ale jak trzeba to i on nakarmi dzieci
Jak byłam ostatnio w sklepie to ogarnął trójkę, nakarmił i umył. Jak przyszłam zajęliśmy się usypianiem
Myślę, że musisz z nim często i szczerze rozmawiać, przypominać mu, aż w końcu ogarnie, że nie jest od pomagania w domu tylko od ogarniania jak Ty11.2021- puste jajo płodowe 💔
17.07.2018 - Franio 💙💙
17.04.2021 - Jaś 💙💙
20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷 -
Rozumiem Cię bardzo,bo też więcej ogarniam w domu, mąż pracuje,ale jak trzeba to nie problem, żeby zajął się dziećmiJednorożec89 wrote:Muszę go ustawić bo mam zamiar jeździć teraz regularnie i nie chce zeby każde moje wyjscie z domu kończyło sie logistyczną katastrofą. Ja jednocześnie zajmuje sie trójką, sprzątam, piorę, prasuje, gotuje i robie zakupy a ten łoś ma problem kanapki chłopakom zrobić w miedzyczasie
Musisz popracować nad swoim 😄 trzymam kciuki -
Ja planowalam jak maż jest w domu pićwiczyć kolo wieczornej drzemki i weszlam wczoraj na bierznie a tam bładKasiastaraczka wrote:@Zosia ja włączyłam sobie pilates to w ciągu 15 minut musiałam 3 razy wyłączać,bo Lidka się obudziła z drzemki,a chłopaki się bili...
Mój mąż dziś w firmie, więc też to nie pomaga,eh
37 lat
1. córeczka 2021
2. syn 2026

[/url]









