Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2026👶
Odpowiedz

Marzec 2026👶

Oceń ten wątek:
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 29 kwietnia, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry wrote:
    A u mnie był spokój z tydzień z krwawieniem i plamieniem, a dzisiaj lekkie podkrwawianie 🙃 może to już mini okres? 😅🤔Dziewczyny z kilkorgiem dzieci, karmiące piersią - po jakim czasie dostałyście pierwszą miesiączkę po porodach? 🧐
    Ja zawsze szybko 7-9 tydzień, zobaczymy jak będzie teraz 🫣

    age.png

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 29 kwietnia, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic poważnego lekarz nie widzi, na usg dalej krew w macicy, w sumie niczego się nie dowiedziałam poza tym że mam się nie martwić. Że może jakieś naczyńko pękło od wysiłku, może to szew w macicy zaczął wychodzić…

    🙄

    Katt, Arga, Pfry lubią tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 29 kwietnia, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arga wrote:
    Ja zawsze szybko 7-9 tydzień, zobaczymy jak będzie teraz 🫣

    U mnie w 12 tygodniu za pierwszym razem 👍

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 29 kwietnia, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA88 wrote:
    Co to znaczy że pilnujesz okien wybudzasz ?

    Wydaje mi się, że usypia, ale może źle zrozumiałam.

    Jejku, te apki. Ja długie miesiące skrzętnie notowałam w apce każdą drzemkę synka. To już było na granicy szaleństwa, to pilnowanie drzemek. Bardzo bym nie chciała znowu tego robić, tylko mieć więcej luzu. Ale czy się uda…

    Katt lubi tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 29 kwietnia, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA88 wrote:
    Co to znaczy że pilnujesz okien wybudzasz ?
    Pilnujemy by te okna aktywności nie trwały zbyt długo, bo później jest bardziej rozdrażniona i te drzemki nam nie wychodzą 🫣 w sensie jest przebodźcowana i dziś jak minęły ponad dwie godziny (jakoś to przegapiłam) to już była mocno nerwowa i ciężej było jej zasnąć. A tak to jak już widzę po jej oczach, że jest zmęczona albo jak ziewa to od razu ją przytulam i zasypia bardzo szybko. Naprawdę nie wiem czy to dokładnie to był ten problem, ale zadziałało ☺️
    A nie wybudzam, bo sama budziła się po godzinie lub półtorej, ale miała dziś takie 4 drzemki. Już nie pamiętam, kiedy ostatni raz miała tyle dłuższych drzemek

    Katt, Kasiastaraczka, Arga lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 29 kwietnia, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    Wydaje mi się, że usypia, ale może źle zrozumiałam.

    Jejku, te apki. Ja długie miesiące skrzętnie notowałam w apce każdą drzemkę synka. To już było na granicy szaleństwa, to pilnowanie drzemek. Bardzo bym nie chciała znowu tego robić, tylko mieć więcej luzu. Ale czy się uda…
    Ja korzystałam z apki na początku, ale denerwowało mnie to zapisywanie, bo często zapominałam 😂 a dziś do tego wróciłam, bo byłam ciekawa ile będzie spała, nie wiem jak długo będę z tego korzystała, pewnie jak wyrobimy sobie taki rytm to zaprzestane używania

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 29 kwietnia, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arga wrote:
    Ja zawsze szybko 7-9 tydzień, zobaczymy jak będzie teraz 🫣
    Ja mam pierwsze dziecko i szybko przyszła pierwsza miesiączka 🫣

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Katt Autorytet
    Postów: 574 999

    Wysłany: 29 kwietnia, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry u mnie miesiączka wróciła po roku, gdzie już miałam bardzo ograniczone karmienia, a dodatkowo jakieś pół roku po porodzie byłam dodatkowo na tabletkach jednoskładnikowych które też mogły opóźnić powrót do normalnego cyklu.
    Sagi dobrze że nie ma nic niepokojącego. Skoro lekarz mówi że jest dobrze to trzeba uznać że tak jest.
    Co do aplikacji to miałam to samo, teraz jedynie zapisuje karmienie ale przyznaje że coraz częściej myślę żeby to zostawić w cholerę. Takie bieganie za telefonem bo trzeba zapisać co się działo z dzieckiem jest uciążliwe.
    Dzisiejszy dzień to była masakra, młody co 2 godziny głodny, potem festiwal ulewania, piersi mnie bolą niesamowicie, coraz częściej myślę o wizycie u logopedy bo mam przeczucie że coś jest nie tak. Dodatkowo starszy nie chciał złapać drzemki w dzień i odleciał nam przed 18, mąż go obudził i cały wieczór to był jeden wielki płacz, mam wrażenie że się wzajemnie nakręcali. Cieszę się że już wszyscy śpią i chyba ja też zaraz pójdę w ich ślady bo nie wiadomo jak noc minie

    Sagi lubi tę wiadomość

  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 29 kwietnia, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katt wrote:
    Pfry u mnie miesiączka wróciła po roku, gdzie już miałam bardzo ograniczone karmienia, a dodatkowo jakieś pół roku po porodzie byłam dodatkowo na tabletkach jednoskładnikowych które też mogły opóźnić powrót do normalnego cyklu.
    Sagi dobrze że nie ma nic niepokojącego. Skoro lekarz mówi że jest dobrze to trzeba uznać że tak jest.
    Co do aplikacji to miałam to samo, teraz jedynie zapisuje karmienie ale przyznaje że coraz częściej myślę żeby to zostawić w cholerę. Takie bieganie za telefonem bo trzeba zapisać co się działo z dzieckiem jest uciążliwe.
    Dzisiejszy dzień to była masakra, młody co 2 godziny głodny, potem festiwal ulewania, piersi mnie bolą niesamowicie, coraz częściej myślę o wizycie u logopedy bo mam przeczucie że coś jest nie tak. Dodatkowo starszy nie chciał złapać drzemki w dzień i odleciał nam przed 18, mąż go obudził i cały wieczór to był jeden wielki płacz, mam wrażenie że się wzajemnie nakręcali. Cieszę się że już wszyscy śpią i chyba ja też zaraz pójdę w ich ślady bo nie wiadomo jak noc minie
    Jejciu, współczuję 🫩 oby noc była chociaż trochę spokojniejsza

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • aqq Autorytet
    Postów: 363 631

    Wysłany: 29 kwietnia, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry u nas też pediatra poleciła rozdzielić i wczoraj mieliśmy rota i pneumokoki, a za dwa tygodnie mamy 6w1, a dziś położna mówiła, że to lepiej, że rozdzielone.

    Co do aplikacji ja póki co zapisuję karmienia i pieluchy, może po początkowych trudnościach jakoś mi tak spokojniej..
    Ale muszę też zacząć zapisywać sen, bo u nas to jest dramat, ona potrafi kilka godzin nie spać.. Ewentualnie z jakąś turbo drzemką pomiędzy..

    Zosia, dzięki, kupiłam póki co jakieś kilka strzykawek w aptece, a zamówiłam więcej przez internet.. Dziś podałam strzykawką to o wiele łatwiej to jednak idzie, bo tak próbowałam łyżeczką to więcej było wszędzie wokół tylko nie tam gdzie trzeba

    Zamówiłam chustę elastyczną, zobaczymy, mam nadzieję, że jakoś to sama w domu ogarnę 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia, 03:50

    Kasiastaraczka, Pfry lubią tę wiadomość

    age.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 30 kwietnia, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj trochę ponosiłam łupinę z młodym i dziś znowu więcej krwawię więc sądzę, że ten połóg będzie trwać te 8-9 tygodni po tych operacjach bo wcześniej już na tym etapie aż tyle tego nie było.

    Kupiłam ten słód jęczmienny w syropie i chyba działa bo w końcu młody zasypia po karmieniu, nie każdym ale jest jakiś postęp 😉

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Kłębuszek Autorytet
    Postów: 665 1226

    Wysłany: 30 kwietnia, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @bambusek czy Ty na USG bioderek idziesz do szpitala w Oleśnicy? Probuje sie tam dodzwonić zeby się zarejestrować ale póki co bez skutku…

    31 l👩 +30 l👨

    2021 💕
    2023 👰🤵
    2024.09 - początek starań

    08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
    24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
    Beta 105,7; Progesteron 22,19
    26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28

    04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
    08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
    08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
    19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
    3.11 - 242 g 🩷
    1.12 - 490 g 🩷
    29.12 - 925 g 🩷
    12.01 - 1300 g 🩷
    26.01 - 1480 g 🩷
    11.02 - 2080 g 🩷
    25.02 - 2280 g 🩷
    18.03 - 2740 g 🩷
    8.04 - 3400 g 🩷

    🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
    10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 30 kwietnia, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arga wrote:
    Wczoraj trochę ponosiłam łupinę z młodym i dziś znowu więcej krwawię więc sądzę, że ten połóg będzie trwać te 8-9 tygodni po tych operacjach bo wcześniej już na tym etapie aż tyle tego nie było.

    Kupiłam ten słód jęczmienny w syropie i chyba działa bo w końcu młody zasypia po karmieniu, nie każdym ale jest jakiś postęp 😉
    Hej ciężko zadbać o siebie jak właściwie sama ogarniasz
    Podziwiam ❤️
    Oo super, że działa

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 30 kwietnia, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi czy wasze chłopy też sa takie nieogarnięte albo leniwe bo juz nie wiem jak to klasyfikować. Wczoraj pojechałam do stajni, przez samym wyjscie odciągnęłam mleko i myślę sobie mam 3 lub 4 godziny luzu. Mowie mu prze wyjściem zeby zebrał mi pościel z ogrodu, zrobił lekcje z Frankiem i poćwiczył z nim matematykę bo miał dzisiaj sprawdzian, zasiadzialam sie u koni wróciłam przed 20. A tu sytuacja taka: pranie jak zostawiłam tak bylo, w domu ogólny syf, dzieci nieumyte i bez kolacji, z dzieckiem siedziałam nad lekcjami do 23 to on nic nie zrobił, bo uwaga: zajmował sie małą.

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 30 kwietnia, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Powiedzcie mi czy wasze chłopy też sa takie nieogarnięte albo leniwe bo juz nie wiem jak to klasyfikować. Wczoraj pojechałam do stajni, przez samym wyjscie odciągnęłam mleko i myślę sobie mam 3 lub 4 godziny luzu. Mowie mu prze wyjściem zeby zebrał mi pościel z ogrodu, zrobił lekcje z Frankiem i poćwiczył z nim matematykę bo miał dzisiaj sprawdzian, zasiadzialam sie u koni wróciłam przed 20. A tu sytuacja taka: pranie jak zostawiłam tak bylo, w domu ogólny syf, dzieci nieumyte i bez kolacji, z dzieckiem siedziałam nad lekcjami do 23 to on nic nie zrobił, bo uwaga: zajmował sie małą.
    Jest ogarniety ale zajmuje się zazwyczja tylko starszą córką ja go tylko raz zostawiłam z Leonem mi samej jest ciężko z 2 dzieci i ogarnianiem domu siebie i dzieci. Chciałam ostatnio zrobić zamiane i wyjśc z córką a jego zostawić ale Leon był nie do zniesienia :/ wiec odpuscilam sprobuje za jakis czas musze przyzwyczajać syna bo jak pójde na operacje to beda sami.
    Mi sie bieżnia popsuła i moje plany ćwiczeniowe legły w gruzach :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia, 12:08

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 30 kwietnia, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już tu kiedyś pisałam, że jak wychodzę z domu sama albo z Lidka to mąż ogarnia wszystko. Właściwie to ja rzadko kiedy myję dzieci i dla mnie to by był większy problem 🤣 on ma już wszystko obmyślane
    Ja zazwyczaj ogarniam jedzenie,ale jak trzeba to i on nakarmi dzieci
    Jak byłam ostatnio w sklepie to ogarnął trójkę, nakarmił i umył. Jak przyszłam zajęliśmy się usypianiem
    Myślę, że musisz z nim często i szczerze rozmawiać, przypominać mu, aż w końcu ogarnie, że nie jest od pomagania w domu tylko od ogarniania jak Ty

    Katt, Kokosq lubią tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 30 kwietnia, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Zosia ja włączyłam sobie pilates to w ciągu 15 minut musiałam 3 razy wyłączać,bo Lidka się obudziła z drzemki,a chłopaki się bili...
    Mój mąż dziś w firmie, więc też to nie pomaga,eh

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 30 kwietnia, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Już tu kiedyś pisałam, że jak wychodzę z domu sama albo z Lidka to mąż ogarnia wszystko. Właściwie to ja rzadko kiedy myję dzieci i dla mnie to by był większy problem 🤣 on ma już wszystko obmyślane
    Ja zazwyczaj ogarniam jedzenie,ale jak trzeba to i on nakarmi dzieci
    Jak byłam ostatnio w sklepie to ogarnął trójkę, nakarmił i umył. Jak przyszłam zajęliśmy się usypianiem
    Myślę, że musisz z nim często i szczerze rozmawiać, przypominać mu, aż w końcu ogarnie, że nie jest od pomagania w domu tylko od ogarniania jak Ty
    Muszę go ustawić bo mam zamiar jeździć teraz regularnie i nie chce zeby każde moje wyjscie z domu kończyło sie logistyczną katastrofą. Ja jednocześnie zajmuje sie trójką, sprzątam, piorę, prasuje, gotuje i robie zakupy a ten łoś ma problem kanapki chłopakom zrobić w miedzyczasie

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 30 kwietnia, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Muszę go ustawić bo mam zamiar jeździć teraz regularnie i nie chce zeby każde moje wyjscie z domu kończyło sie logistyczną katastrofą. Ja jednocześnie zajmuje sie trójką, sprzątam, piorę, prasuje, gotuje i robie zakupy a ten łoś ma problem kanapki chłopakom zrobić w miedzyczasie
    Rozumiem Cię bardzo,bo też więcej ogarniam w domu, mąż pracuje,ale jak trzeba to nie problem, żeby zajął się dziećmi
    Musisz popracować nad swoim 😄 trzymam kciuki

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 30 kwietnia, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    @Zosia ja włączyłam sobie pilates to w ciągu 15 minut musiałam 3 razy wyłączać,bo Lidka się obudziła z drzemki,a chłopaki się bili...
    Mój mąż dziś w firmie, więc też to nie pomaga,eh
    Ja planowalam jak maż jest w domu pićwiczyć kolo wieczornej drzemki i weszlam wczoraj na bierznie a tam bład :/

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
‹‹ 670 671 672 673 674 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ