Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2026👶
Odpowiedz

Marzec 2026👶

Oceń ten wątek:
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 29 kwietnia, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Zaniepokojona łał, nieźle schudłaś 😮

    @Kasiastaraczka to chociaż tyle dobrego, nawet takie głupie wyjście po paczkę czy na zakupy daje trochę odetchnąć 😮‍💨
    Kciuki za kontrolę bioderek 🤞🏻

    @Carla z tą potrzeba wiszenia na matce jest również u nas 🫣 najgorzej chyba w nocy, cały czas potrzebuje bliskości, bo w łóżeczku ciągle się wierci i wybudza.
    Super, że na kontroli wszystko było dobrze 😌

    @Arga, to mieliście trochę przebierania 😬 udało się chociaż później na trochę zasnąć?
    Powodzenia na wizycie!

    @Zosia domyślam się jakie to musi być uciążliwe, oby z czasem to minęło

    U nas wczoraj koło 12 po jedzeniu tak ulewała, że 4 razy ją przebierałam.. a później była marudna, ewidentnie bolał ją przełyk 🥺

    U nas noc standardowo kiepska, pierwsza drzemka od 20:30 do 23:30, później mleko i spanie do 00:45 i później pobudki co 15 minut 😵‍💫 dopiero po 4 zasnęła i spała do około 6:45
    Czasem zastanawiam się co robię nie tak.
    Aktualnie mała odsypia 😄 ale chociaż mam czas by zjeść śniadanie i zrobić jakieś pranie

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • aqq Autorytet
    Postów: 363 631

    Wysłany: 29 kwietnia, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas po szczepieniu na szczęście stabilnie. Wczoraj podaliśmy też pierwszy raz gastrotuss, może coś faktycznie pomógł, bo noc była w miarę. 😉

    Zosia, jak Ty go podajesz?

    Dziś czeka nas ostatnia wizyta położnej 🙂

    Dziewczyny współczuję kiepskich nocy, wiem jak to potrafi dać popalić.

    Arga, współczuję atrakcji..

    Daga121222 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 29 kwietnia, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    @Zaniepokojona łał, nieźle schudłaś 😮

    @Kasiastaraczka to chociaż tyle dobrego, nawet takie głupie wyjście po paczkę czy na zakupy daje trochę odetchnąć 😮‍💨
    Kciuki za kontrolę bioderek 🤞🏻

    @Carla z tą potrzeba wiszenia na matce jest również u nas 🫣 najgorzej chyba w nocy, cały czas potrzebuje bliskości, bo w łóżeczku ciągle się wierci i wybudza.
    Super, że na kontroli wszystko było dobrze 😌

    @Arga, to mieliście trochę przebierania 😬 udało się chociaż później na trochę zasnąć?
    Powodzenia na wizycie!

    @Zosia domyślam się jakie to musi być uciążliwe, oby z czasem to minęło

    U nas wczoraj koło 12 po jedzeniu tak ulewała, że 4 razy ją przebierałam.. a później była marudna, ewidentnie bolał ją przełyk 🥺

    U nas noc standardowo kiepska, pierwsza drzemka od 20:30 do 23:30, później mleko i spanie do 00:45 i później pobudki co 15 minut 😵‍💫 dopiero po 4 zasnęła i spała do około 6:45
    Czasem zastanawiam się co robię nie tak.
    Aktualnie mała odsypia 😄 ale chociaż mam czas by zjeść śniadanie i zrobić jakieś pranie
    Do 6 spałam bo tak muszę wstać aby starszaki do szkoły wyszykować.

    age.png

    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 29 kwietnia, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aqq wrote:
    U nas po szczepieniu na szczęście stabilnie. Wczoraj podaliśmy też pierwszy raz gastrotuss, może coś faktycznie pomógł, bo noc była w miarę. 😉

    Zosia, jak Ty go podajesz?

    Dziś czeka nas ostatnia wizyta położnej 🙂

    Dziewczyny współczuję kiepskich nocy, wiem jak to potrafi dać popalić.

    Arga, współczuję atrakcji..
    W Poz lekarka mowila zeby 1 ml po jedzeniu ale w szpitalu kazali mi podawac 2.5 ml podaje w strzykawce nie bawie sie w mycie strzykawek wypierniczam do kosza po zużyciu. Daje okolo 10 min po jedzeniu najleoiwj dziecko trzymac po jedzeniu w pozycji pionowej 20 min :/ co mi sie nie udaje . W nocy spi na klatce to nie ulewa tak.
    Ja obstawiam 3 zeczy dlaczego te dzieci takie są albo to sa kolki albo oroblemy z załatwieniem albo cofanie siw jedzenia przecież jak mamy zgage to tez zle sie czujemy.
    Na kolki polecam suszarke strumien cieola ale polozyc reke zeby nie poparzyc i tez wyczuje sie czy nie jest za ciepło naprawdw pomaga mam juz suszarke w szufladzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia, 10:24

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 29 kwietnia, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie noce sa ok ale Leon spi na mnie nie mam juz nawet siły aby go przekładac mysle ze jest praktycznie 24 h na dobe na mnie bo teraz tez zasnął w chuscie ale udalo mi sie zrobić zupe w tm i umyc podloge w kuchni znajac zycie bede chciala go odlozyc to otworzy oczy :/
    Dokupilam tez smoczki zeby nie latać co troche.
    Z tym ulewaniem to jest tak że to minie bo córka moja miala identycznie na dodatek zbieralam ochrzan że slabo przyrasta ale ona co zjadla to zwracała dopiero jak zaczelismy rozszerzac diete skonczył sie problem z ulewaniem a zaczął z brudzeniem rzeczy :D
    Co do wagi to ja Wam mega zazdroszcze u mnie waga stanela ale wczoraj poczytalam troche i niektorych ćwiczeń jeszcze nie moge robić narazie ćwicze kręgosłup aby mieć siły na noc aha i poduszka do karmienia zmieniła funkcje bo jest moim podparciem pod plecy i poduszka dla mnie.
    Jeszcze do mm można dodawac zagestnik on tez pomaga na ulewania ja dodaje doslownie troche do swojego jak odciagam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia, 10:32

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Carla Autorytet
    Postów: 527 760

    Wysłany: 29 kwietnia, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA88 wrote:
    U mnie noce sa ok ale Leon spi na mnie nie mam juz nawet siły aby go przekładac mysle ze jest praktycznie 24 h na dobe na mnie bo teraz tez zasnął w chuscie ale udalo mi sie zrobić zupe w tm i umyc podloge w kuchni znajac zycie bede chciala go odlozyc to otworzy oczy :/
    Dokupilam tez smoczki zeby nie latać co troche.
    Z tym ulewaniem to jest tak że to minie bo córka moja miala identycznie na dodatek zbieralam ochrzan że slabo przyrasta ale ona co zjadla to zwracała dopiero jak zaczelismy rozszerzac diete skonczył sie problem z ulewaniem a zaczął z brudzeniem rzeczy :D
    Co do wagi to ja Wam mega zazdroszcze u mnie waga stanela ale wczoraj poczytalam troche i niektorych ćwiczeń jeszcze nie moge robić narazie ćwicze kręgosłup aby mieć siły na noc aha i poduszka do karmienia zmieniła funkcje bo jest moim podparciem pod plecy i poduszka dla mnie.
    Jeszcze do mm można dodawac zagestnik on tez pomaga na ulewania ja dodaje doslownie troche do swojego jak odciagam

    Mój ciągle ulewa, chlusta świeżym dopiero co wypitym mlekiem, a po chwili takim serkiem, najada się jak smok. Ale widać po wadze - przybiera i za dużo je, za to ja jak pustynia się czuję, nie umiem być zdyscyplinowana w kwestii picia wody i czuję, że wysuszona od środka, skóra mnie aż swędzi, sucho w ustach, spojówkach.

    Nie mówiąc już o tym, że wszystko z tego mleka, masakra, prześcieradło nasze co dwa dni wymieniam, mimo, że podkładam tetry, coś zawsze umknie. Wózek to samo, obłożony tetrami. I on wiecznie mleko za uszami i włosy obklejone. Jak widzę takie cukierkowe insta rodzicielstwo to śmiech mnie ogarnia. Ja wyglądam jak kupa 😂

    Carla

    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 29 kwietnia, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carla wrote:
    Mój ciągle ulewa, chlusta świeżym dopiero co wypitym mlekiem, a po chwili takim serkiem, najada się jak smok. Ale widać po wadze - przybiera i za dużo je, za to ja jak pustynia się czuję, nie umiem być zdyscyplinowana w kwestii picia wody i czuję, że wysuszona od środka, skóra mnie aż swędzi, sucho w ustach, spojówkach.

    Nie mówiąc już o tym, że wszystko z tego mleka, masakra, prześcieradło nasze co dwa dni wymieniam, mimo, że podkładam tetry, coś zawsze umknie. Wózek to samo, obłożony tetrami. I on wiecznie mleko za uszami i włosy obklejone. Jak widzę takie cukierkowe insta rodzicielstwo to śmiech mnie ogarnia. Ja wyglądam jak kupa 😂
    No wlasnie u nas wiecznie wszysyto upierniczonweja tez wiecznie obrzygana jestem nie da sie inaczej
    Leon dzisiaj pozwolil mi i zrobilam 2 dania zupę i 2 danie córka zadowolona.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia, 13:00

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 29 kwietnia, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jednak jadę dziś do lekarza. Strasznie mi to nie na rękę, ale źle się czuję i nie widzę żeby coś ustępowało z upływem czasu :(

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Pfry Autorytet
    Postów: 1424 2735

    Wysłany: 29 kwietnia, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi - kciuki na wizycie 🤞 niedobrze, że Cię tak znowu krwawienie dojechało

    Zosia - gdzieś czytałam ostatnio, że ulewanie najgorsze jest między 2-4 miesiącem życia 😅 tak więc jeszcze chwilę i tak jak piszesz - to minie.

    My dzisiaj na bilansie 6-9 tygodnia i szczepieniach - GG ma już 59 cm i waży 5060 g 🥰 szczepienia finalnie poszły rota i pneumokoki - 6w1 pani doktor postanowiła odwlec w czasie. Wczoraj USG bioderek i obydwa super ❤️ Lewe na granicy normy, więc pani doktor zaleciła odpowiednio trzymać i kłaść na brzuszku oraz szeroko pieluchować w nocy - kontrola za 5 tygodni. Zauważyła lekką asymetrię na prawo - zaczęliśmy to podejrzewać bo ostatnio GG trzyma główkę praktycznie wyłącznie na prawo. Pediatrka jak usłyszała o tej asymetrii to właśnie przełożyła szczepienie 6w1 i dała skierowanie do poradni fizjo dla niemowląt.

    Pytałam o BMK i prowokację - to w sumie zostałam zbyta 😅 że skoro pomogło to dlaczego chce pić to mleko. Ale dla mnie to nie tylko mleko, przecież chodzi o inne przetwory, ponadto nie chcę skończyć z osteoporozą w wieku 35 lat 😅 sery kozie są drogie i nie ma tych przetworów tak dużo, a przy KP powinnam jeść sporo wapnia. Ponadto wcale nie ma pewności, że na tą wysypkę pomogło brak BMK, może zwyczajnie pomógł czas 🤔 Tak więc wiem, że nic nie wiem... Chyba na własną rękę zrobię w weekend majowy prowokację 😅 pediatrka twierdziła, że większość mam uważa na BMK. Wydaje mi się, że chyba w jej bańce - to wcale nie jest tak powszechna alergia. 😑

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 29 kwietnia, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Sagi daj znać po wizycie, trzymam kciuki 🙂

    My za tydzień znów do kontroli z bioderkami, poprawiło się trochę, ale nadal mamy szeroko pieluchowac i ćwiczyć żabki

    Daga121222, Katt lubią tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 29 kwietnia, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Usg bioderek w normie, uff przynajmniej jedna rzecz jest dobra 😅

    Kasiastaraczka, Pfry, Daga121222, Katt, _Hope, Kokosq lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 29 kwietnia, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby te ulewanie minęło a ja ide na pierwsze szczepienia po majówce Leon bedziw miał 11 tyg ale przez cborobe wszystko się rozjechało

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Pfry Autorytet
    Postów: 1424 2735

    Wysłany: 29 kwietnia, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie był spokój z tydzień z krwawieniem i plamieniem, a dzisiaj lekkie podkrwawianie 🙃 może to już mini okres? 😅🤔Dziewczyny z kilkorgiem dzieci, karmiące piersią - po jakim czasie dostałyście pierwszą miesiączkę po porodach? 🧐

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 29 kwietnia, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Zosia no z tym trzymaniem dziecka w pozycji pionowej przez te 15-20 minut po jedzeniu to i nam nie zawsze wychodzi 🙄 i dlatego to ulewanie.. dziś znów mamy z tym problem, ale za tydzień idziemy do pediatry to powiem o tym
    Hahaha u nas poduszka do karmienia ma dokładnie takie same funkcje jak u Ciebie 😄

    @Sagi daj znać po wizycie 🤞🏻🥺

    @Pfry, czyli wizyty udane 🙂 ładnie niunia już waży 🥰
    A tak z ciekawości, dlaczego jak pediatra dowiedziała się o asymetrii to przełożyła szczepienie? 🤔
    U nas normalnie zaszczepili

    @Kasiastaraczka to trzymam kciuki, żeby już na kolejnej wizycie wszystko było dobrze z bioderkami

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 29 kwietnia, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak noce są kiepskie i ostatnie dni były praktycznie bez drzemek, tak nie wiem co się stało, ale dziś jest super ☺️ mogłam tyle rzeczy w domu zrobić, nawet obiad. Czyżby skok rozwojowy minął? 🤭
    Zaczęłam dziś pilnować okien aktywności, żeby nie przekraczały dwóch godzin i powiem szczerze, że teraz te drzemki nam wychodzą. Może tu leżał problem. Nawet zainstalowałam sobie apke (jakby to śmiesznie nie zabrzmiało), żeby po prostu tego pilnować.

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 29 kwietnia, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry wrote:
    A u mnie był spokój z tydzień z krwawieniem i plamieniem, a dzisiaj lekkie podkrwawianie 🙃 może to już mini okres? 😅🤔Dziewczyny z kilkorgiem dzieci, karmiące piersią - po jakim czasie dostałyście pierwszą miesiączkę po porodach? 🧐
    Może tak być, że to okres

    Ja po pierwszym porodzie po roku,a po drugim porodzie po 1,5 roku

    Pfry lubi tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 29 kwietnia, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    Jak noce są kiepskie i ostatnie dni były praktycznie bez drzemek, tak nie wiem co się stało, ale dziś jest super ☺️ mogłam tyle rzeczy w domu zrobić, nawet obiad. Czyżby skok rozwojowy minął? 🤭
    Zaczęłam dziś pilnować okien aktywności, żeby nie przekraczały dwóch godzin i powiem szczerze, że teraz te drzemki nam wychodzą. Może tu leżał problem. Nawet zainstalowałam sobie apke (jakby to śmiesznie nie zabrzmiało), żeby po prostu tego pilnować.
    Może rzeczywiście to był skok
    Hehe ja też mam apke,na razie tak snu nie zapisuję,ale karmienia i pieluszki owszem,bo tak to nie ogarnę 😄

    Daga121222 lubi tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Pfry Autorytet
    Postów: 1424 2735

    Wysłany: 29 kwietnia, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga - nasza pediatrka jest trochę dziwna i mówi dość chaotycznie, ale chyba chodziło jej o układ nerwowy. 😅 Że to za dużo i że za dwa tygodnie powinno się bardziej wyrównać. 🤷 Nie znam się - nie wypowiem się 😅
    A jeśli chodzi o spanie i zasypianie - też zauważyłam, że nasza Mała jak w dzień się nie wyśpi to ciężko jej bardzo zasnąć na noc i w nocy spać 😬 ale pokochała wózek, a ja razem z nią 🥰 jak widzę, że jest zmęczona, od razu ją ubieram w kombinezon i wychodzimy. Już schodząc po schodach (4 piętro bez windy) przysypia 😀

    Kasiastaraczka, Daga121222, Katt, Kokosq lubią tę wiadomość

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 29 kwietnia, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    Jak noce są kiepskie i ostatnie dni były praktycznie bez drzemek, tak nie wiem co się stało, ale dziś jest super ☺️ mogłam tyle rzeczy w domu zrobić, nawet obiad. Czyżby skok rozwojowy minął? 🤭
    Zaczęłam dziś pilnować okien aktywności, żeby nie przekraczały dwóch godzin i powiem szczerze, że teraz te drzemki nam wychodzą. Może tu leżał problem. Nawet zainstalowałam sobie apke (jakby to śmiesznie nie zabrzmiało), żeby po prostu tego pilnować.
    Co to znaczy że pilnujesz okien wybudzasz ?

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 29 kwietnia, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    @Zosia no z tym trzymaniem dziecka w pozycji pionowej przez te 15-20 minut po jedzeniu to i nam nie zawsze wychodzi 🙄 i dlatego to ulewanie.. dziś znów mamy z tym problem, ale za tydzień idziemy do pediatry to powiem o tym
    Hahaha u nas poduszka do karmienia ma dokładnie takie same funkcje jak u Ciebie 😄

    @Sagi daj znać po wizycie 🤞🏻🥺

    @Pfry, czyli wizyty udane 🙂 ładnie niunia już waży 🥰
    A tak z ciekawości, dlaczego jak pediatra dowiedziała się o asymetrii to przełożyła szczepienie? 🤔
    U nas normalnie zaszczepili

    @Kasiastaraczka to trzymam kciuki, żeby już na kolejnej wizycie wszystko było dobrze z bioderkami

    Jeśli dziecko ma spoko wagę to nie ma sie co przejmować a u nas niestety po chorobie ciężko już nadrobić i wtedy te ulewania nie ułatwiają sprawy

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
‹‹ 669 670 671 672 673 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ