Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2026👶
Odpowiedz

Marzec 2026👶

Oceń ten wątek:
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 3 maja, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas był to intensywny weekend, te dwa dni praktycznie poza domem, czuję się tak wykończona 😅 ale chociaż pogoda dopisała, nawet złapałam delikatną opaleniznę 🤭
    Tym razem to chyba ja jestem przebodźcowana ilością ludzi w ten weekend, bo najpierw 90 babci, a dziś grill 🫣

    Kasiastaraczka, Sagi, Katt, Arga, Kokosq lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Kłębuszek Autorytet
    Postów: 665 1226

    Wysłany: 3 maja, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    Ogólnie u każdej kobiety to indywidualna sprawa 🥺 u mnie trwało to jakoś do 7 tygodni po porodzie, później było lepiej. Teraz to już w ogóle jest dobrze.
    Ogólnie naprawdę dobrze Cię rozumiem, bo człowiek się tyle starał, by mieć dzieciątko, dużo wylanych łez, w końcu dzieciątko jest na świecie, a wszystko zaczyna nas przerastać.. to chyba normalne. Z czasem będzie lepiej 🥰
    Jak zaczną pojawiać się pierwsze świadome uśmiechy, gaworzenie - to wynagradza wszystko!

    W ogóle w piątek pierwszy raz nasza Wikunia śmiała sie w głos 🥹 to było takie piękne doświadczenie!

    Super, że u Was jest lepiej i są już uśmiechy! Jest to bardzo pocieszające. Właśnie nie mogę się doczekać, aż będzie można wchodzić w jakieś większe interakcje. U nas niedawno dopiero zaczęła się mocno wpatrywać prosto w oczy, głównie przy karmieniu i jest to chyba ulubiona dla mnie chwila 🥹

    dzisiaj zrobiłam drugie podejście do chusty i udało się - spała tak 2h. Nie ważne że musiałam cały czas chodzić po salonie i bujać, bo jak tylko się zatrzymywałam to się rozbudzała 😆 mam nadzieję że z czasem będę mogła jednocześnie coś robić jak będzie w chuście. Oficjalnie mogę w takim razie polecić the slings.

    Kasiastaraczka, Sagi, ZOSIA88, Daga121222, Katt, Arga, Kokosq, Dżozu lubią tę wiadomość

    31 l👩 +30 l👨

    2021 💕
    2023 👰🤵
    2024.09 - początek starań

    08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
    24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
    Beta 105,7; Progesteron 22,19
    26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28

    04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
    08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
    08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
    19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
    3.11 - 242 g 🩷
    1.12 - 490 g 🩷
    29.12 - 925 g 🩷
    12.01 - 1300 g 🩷
    26.01 - 1480 g 🩷
    11.02 - 2080 g 🩷
    25.02 - 2280 g 🩷
    18.03 - 2740 g 🩷
    8.04 - 3400 g 🩷

    🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
    10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 3 maja, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dostałam okresu matko szybko :/i karnie piersia nie w 100% ale karmie.

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 3 maja, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłębuszek wrote:
    U nas w dzień też mała śpi tylko na spacerze, albo na moich rękach. Wczoraj tylko z cyckiem w buzi, ale tak już mam obolałą pierś, że dzisiaj jej nie daje, bo nie dałabym rady. Wczoraj też udało mi się pierwszy raz zamotać ją w chuście, ale na krótko bo zaczęła się denerwować i nie chciała spać. Bardzo się odpycha i nie chce położyć główki. W dzień woła jeść co 2h i jestem wykończona, bo co zaśnie to zaraz się budzi i drze jakby ją ze skóry obdzierali 🙈 jak dobrze że w nocy śpi ładnie i nie trzeba jej usypiać.

    Boje się nadchodzącego tygodnia, bo mąż wraca do pracy🥺 u mnie dalej baby blues… ktoś wie kiedy to się skończy? Tyle miesięcy starań, wylanych łez kiedy się nie udawało, a teraz nawet nie potrafię się cieszyć 🥺
    Róznie to bywa z tym nastrojem kobiety po baby blues jak juz minie to nadejdzie miesiaczka i zaczna siw pms :/

    Ja mam coraz wiekszw ataki żolądka za tydzien chirurg myśle ze bede chyba szybciej na bloku noż mi się wydaje nie wytrwam do jesieni a chciałam , żeby Leon podrósł ale serio ja chyba nie dam rady nospa juz srwdbio na mnie działa zamowilam sobie taki syrop na wrzody żoładka moze on jeszczw troche wspomoże mnie. Czytalam trochę na temat tych kamieni i u kobiet niesteyy są one dosyc częsciej niz u mężczyzn oczywiście w wyniku homronow wytracaja się te kamienie:(

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Kokosq Autorytet
    Postów: 383 684

    Wysłany: 4 maja, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłębuszek wrote:
    Super, że u Was jest lepiej i są już uśmiechy! Jest to bardzo pocieszające. Właśnie nie mogę się doczekać, aż będzie można wchodzić w jakieś większe interakcje. U nas niedawno dopiero zaczęła się mocno wpatrywać prosto w oczy, głównie przy karmieniu i jest to chyba ulubiona dla mnie chwila 🥹

    dzisiaj zrobiłam drugie podejście do chusty i udało się - spała tak 2h. Nie ważne że musiałam cały czas chodzić po salonie i bujać, bo jak tylko się zatrzymywałam to się rozbudzała 😆 mam nadzieję że z czasem będę mogła jednocześnie coś robić jak będzie w chuście. Oficjalnie mogę w takim razie polecić the slings.

    Ja mam kółkową z the slings, też muszę spróbować małego do niej dać bo od jakiegoś czasu strasznie lubi być na rączkach 😄
    Chociaż córka lubiła ręce ale chustę po domu niekoniecznie akceptowała, dopiero na spacerach lubiła w niej siedzieć 😅

    Oj tak, ja też lubię jak przystawiam do cyca a synek tak mi się przygląda albo po prostu jak go biorę na ręce to za każdym razem wpatruje się jak w obrazek 😂

    Kłębuszek, Arga, Kasiastaraczka, Katt lubią tę wiadomość

    👩🏼31

    04.2023 ⏸️
    12.2023 Córeczka 🩷

    12.2024 ⏸️
    01.2025 💔

    07.2025 ⏸️
    03.2026 Synek 🩵

    age.png

    age.png
  • Kokosq Autorytet
    Postów: 383 684

    Wysłany: 4 maja, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze mam pytanie, macie do polecenia jakiś dobry termometr? Jakimi mierzycie takim maluchom?

    👩🏼31

    04.2023 ⏸️
    12.2023 Córeczka 🩷

    12.2024 ⏸️
    01.2025 💔

    07.2025 ⏸️
    03.2026 Synek 🩵

    age.png

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 4 maja, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosq wrote:
    Jeszcze mam pytanie, macie do polecenia jakiś dobry termometr? Jakimi mierzycie takim maluchom?

    Na pewno nie zbliżeniowy do czoła, one są do bani faktycznie. Dwa pomiary pod rząd potrafią pokazać gorączkę i brak gorączki. Mamy Braun do ucha i jest super, nie sprawdzałam tylko czy się zmieści do ucha takiemu maluszkowi.

    Wyjęliśmy babybjorn w majówkę, i nawet kilka drzemek wjechało 👍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja, 12:58

    alta marea, Kasiastaraczka, Katt lubią tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Kokosq Autorytet
    Postów: 383 684

    Wysłany: 4 maja, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    Na pewno nie zbliżeniowy do czoła, one są do bani faktycznie. Dwa pomiary pod rząd potrafią pokazać gorączkę i brak gorączki. Mamy Braun do ucha i jest super, nie sprawdzałam tylko czy się zmieści do ucha takiemu maluszkowi.



    Wyjęliśmy babybjorn w majówkę, i nawet kilka drzemek wjechało 👍

    Właśnie mamy ten którym się strzela w czoło i zawsze za każdym pomiarem pokazuje inaczej 😒 dlatego chciałabym się zaopatrzyć w coś porządnego żeby ewentualnie móc maluchowi mierzyć.

    U nas babybjorn też w użyciu, mały właśnie ucina sobie w nim drzemkę 😃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja, 13:34

    👩🏼31

    04.2023 ⏸️
    12.2023 Córeczka 🩷

    12.2024 ⏸️
    01.2025 💔

    07.2025 ⏸️
    03.2026 Synek 🩵

    age.png

    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 4 maja, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosq wrote:
    Właśnie mamy ten którym się strzela w czoło i zawsze za każdym pomiarem pokazuje inaczej 😒 dlatego chciałabym się zaopatrzyć w coś porządnego żeby ewentualnie móc maluchowi mierzyć.

    U nas babybjorn też w użyciu, mały właśnie ucina sobie w nim drzemkę 😃
    Kupilam ostatnio w Rosmanie taki zwykły chyba dalam 18 zł :) jest ok tez mam ten na czolo i mozna go serio wyrzucić do kosza bo wskazuje rózne temperatury

    Kokosq, Daga121222 lubią tę wiadomość

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 4 maja, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy u Waszych maleństw są jakieś ślady po tej szczepionce na gruźlice? Bo u nas nic...a tak się ugadali wszyscy, że będzie ślad i żeby uważać...

    Jeśli mowicie o babybjorn to o tym leżaczku? Też kupiłam uzywke, ale czekamy do 3ciego miesiąca... teraz się zastanawiam, czy internety nie przesadzają.

    Ula chyba też zalicza skok rozwojowy, ostatnio śpi dobrze chyba tylko w chuście. Także pozdrawiam wszystkie chustomamki 🤣😘 i chustotatki, bo mój mąż też chustuje 😃

    Dziewczyny na kp i kpi, czy widzicie zależność miedzy tym co jecie potencjalnie wzdymającego (kalafior,kapusta itp) a brzuszkowymi niepokojami maleństwa?

    Kłębuszek lubi tę wiadomość

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 4 maja, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA88 wrote:
    Dziewczyny dostałam okresu matko szybko :/i karnie piersia nie w 100% ale karmie.
    Zosia bardzo szybko, aż jestem w szoku. Pamietam że moja psiapsi dostała chyba 9 miesiecy po porodzie...i była załamana 🤣 ale chyba była mega szczesciara.

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 4 maja, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżozu wrote:
    Zosia bardzo szybko, aż jestem w szoku. Pamietam że moja psiapsi dostała chyba 9 miesiecy po porodzie...i była załamana 🤣 ale chyba była mega szczesciara.
    Taki prezent na urodziny akurat dostalam okresu :/

    Ja jeszcze pklecam otulacz ale tulik na suwak jesli dziecko jest mega nie spokojne i nic nie pomaga to mnie ratuje. A dzisiaj do 21 sama z dziecmi ale Leon jwst wyjatkowo spokojny i spiacy niw wiem co mu siw stało zdarzylam upiec ciasto :D

    Daga121222 lubi tę wiadomość

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 4 maja, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosq wrote:
    Jeszcze mam pytanie, macie do polecenia jakiś dobry termometr? Jakimi mierzycie takim maluchom?

    Tylko do pupy, z elastyczną końcówką. My mamy dwa, Geratherm Rapid i Scala sc 28 Flex, różnią się pomiarami o 0,2 stopnia.

    pan tabletka poleca te:

    BRAUN PRT 1000 (elastyczna końcówka, wodoszczelny, z futerałem, do pomiaru doodbytniczego, pod pachą i w ustach)

    💲 cena około 35-55 PLN, aktualną sprawdzisz tutaj lub na Allegro

    ***

    🥈 Microlife MT 16C2 (ten jest wodoszczelny, ale nie ma elastycznej końcówki, więc raczej tylko dla dorosłych)

    💲 cena około 18-23 PLN, aktualna do sprawdzenia tutaj lub na Allegro

    ***

    🥉 Geratherm Rapid (elastyczna końcówka, wodoszczelny, z tą szybkością bym nie przesadzał, ale generalnie jest ok)

    Kokosq, Daga121222 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Kokosq Autorytet
    Postów: 383 684

    Wysłany: 4 maja, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżozu wrote:
    Dziewczyny, czy u Waszych maleństw są jakieś ślady po tej szczepionce na gruźlice? Bo u nas nic...a tak się ugadali wszyscy, że będzie ślad i żeby uważać...

    Jeśli mowicie o babybjorn to o tym leżaczku? Też kupiłam uzywke, ale czekamy do 3ciego miesiąca... teraz się zastanawiam, czy internety nie przesadzają.

    Ula chyba też zalicza skok rozwojowy, ostatnio śpi dobrze chyba tylko w chuście. Także pozdrawiam wszystkie chustomamki 🤣😘 i chustotatki, bo mój mąż też chustuje 😃

    Dziewczyny na kp i kpi, czy widzicie zależność miedzy tym co jecie potencjalnie wzdymającego (kalafior,kapusta itp) a brzuszkowymi niepokojami maleństwa?

    U nas synek ma ale dopiero niedawno mu się zrobiło widoczne, córka miała od początku ślad. Nie wiem od czego to zależy 😅

    Ogólnie podobno powinno się poczekać z tym bujakiem ale córka dostała swój mając 3 tygodnie i od początku na chwilę ją tam dawaliśmy i wszystko było ok, wiadomo że nie trzyma się w nim dziecka niewiadomo jak długo 😅 synka też parę razy dziennie na chwilę do niego wkładamy, fajnie się wtedy wycisza 😄 myślę,że jak się używa tego z umiarem to nie zaszkodzi.

    Dżozu lubi tę wiadomość

    👩🏼31

    04.2023 ⏸️
    12.2023 Córeczka 🩷

    12.2024 ⏸️
    01.2025 💔

    07.2025 ⏸️
    03.2026 Synek 🩵

    age.png

    age.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 4 maja, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA88 wrote:
    Taki prezent na urodziny akurat dostalam okresu :/

    Ja jeszcze pklecam otulacz ale tulik na suwak jesli dziecko jest mega nie spokojne i nic nie pomaga to mnie ratuje. A dzisiaj do 21 sama z dziecmi ale Leon jwst wyjatkowo spokojny i spiacy niw wiem co mu siw stało zdarzylam upiec ciasto :D

    Oo, to mimo okresu - życzę Ci wszystkiego najlepszego! Może Leon też Ci robi prezent na urodziny 😄

    ZOSIA88 lubi tę wiadomość

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 4 maja, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Zosia wszystkiego najlepszego! 🥳
    ja dostałam okresu po 6 tygodniach 😅
    No właśnie myślę o jakimś otulaczu dla małej, bo często się wybudza machając rączkami 🫣

    @Dżozu u nas się pojawił ślad jakoś po 5 tygodniach dopiero 🤔

    Dżozu, ZOSIA88 lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 4 maja, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA88 wrote:
    Taki prezent na urodziny akurat dostalam okresu :/

    Ja jeszcze pklecam otulacz ale tulik na suwak jesli dziecko jest mega nie spokojne i nic nie pomaga to mnie ratuje. A dzisiaj do 21 sama z dziecmi ale Leon jwst wyjatkowo spokojny i spiacy niw wiem co mu siw stało zdarzylam upiec ciasto :D

    Wszystkiego najlepszego:)

    ZOSIA88 lubi tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 5 maja, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troszkę spóźnione ale wszystkiego najlepszego Zosiu!

    Dziewczyny czy któraś z Was próbowała kiedyś biustonoszy Dropless? Sa bardzo drogie ale też nie ukrywam, że bardzo praktyczne :D

    ja na chwilę obecną mam jeden biustonosz na max dobę, czasami zmieniam częściej bo zawsze są jakieś plamy. Nigdy mi nie przeciekają wkładki (muszę zmieniać często), ale podczas karmień zawsze coś się zaleje, młody puszcza pierś itp i plamy gotowe. Musze kupić więcej na zmianę i nie wiem właśnie czy inwestować w Dropless czy w zwyklaki. Jak wy w ogóle ogarniacie temat? Zrezygnowałam też zupełnie z jednorazowych wkładek laktacyjnych, bo do szału doprowadza mnie jak się rolują podczas karmienia, przesuwają itp, albo przyklejają dziecku do twarzy. Niestety mam niekontrolowany wypływ podczas karmień i nie mogę bez.
    Dajcie jakieś tipy :D

    ZOSIA88 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 5 maja, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alta marea wrote:
    Troszkę spóźnione ale wszystkiego najlepszego Zosiu!

    Dziewczyny czy któraś z Was próbowała kiedyś biustonoszy Dropless? Sa bardzo drogie ale też nie ukrywam, że bardzo praktyczne :D

    ja na chwilę obecną mam jeden biustonosz na max dobę, czasami zmieniam częściej bo zawsze są jakieś plamy. Nigdy mi nie przeciekają wkładki (muszę zmieniać często), ale podczas karmień zawsze coś się zaleje, młody puszcza pierś itp i plamy gotowe. Musze kupić więcej na zmianę i nie wiem właśnie czy inwestować w Dropless czy w zwyklaki. Jak wy w ogóle ogarniacie temat? Zrezygnowałam też zupełnie z jednorazowych wkładek laktacyjnych, bo do szału doprowadza mnie jak się rolują podczas karmienia, przesuwają itp, albo przyklejają dziecku do twarzy. Niestety mam niekontrolowany wypływ podczas karmień i nie mogę bez.
    Dajcie jakieś tipy :D

    Ja tez jeden biustonosz na dobę.. i też mnie denerwują te wkładki laktacyjne, jak chodzę po domu to nieraz je po prostu wyjmuję i wtedy mam plamy 🤪 także z chęcią poczytam o różnych rozwiązaniach.

    alta marea lubi tę wiadomość

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 5 maja, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dziś byliśmy na kontroli u pediatry i przez to, że nasza mała więcej zaczęła ulewać to za mało przybiera na wadze 😓 i za dwa tygodnie mamy kontrolę

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
‹‹ 674 675 676 677 678 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ