Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzec 2026👶
Odpowiedz

Marzec 2026👶

Oceń ten wątek:
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 14 maja, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Jednorożec rzeczywiście dziwne, że koleżanka zostawiła te worki pod drzwiami 🫣 mogła chociaż zapytać. Ale fajnie, że chociaż coś dla Jasia znalazłaś 😃
    Kciuki za wizytę!

    @Kasiastataczka oby to się bardziej nie rozwinęło… ooo taka beze to bym zjadła 🤤

    @Zosiu myślę, że dobrą podjęłaś decyzję, najważniejsze byś Ty się dobrze z tym czuła 🙂
    Co do usypiania to Wikunia usypia tylko u nas na rękach wtulona 🫣 a wcześniej tylko przy piersi

    @Kokosq super, że u fizjo i na bioderkach wszystko dobrze ☺️
    To tak jak u mnie z tym „krwawieniem” też obstawiamy z pani dr miesiączkę. Ale od ostatniego krwawienia minęło ponad 30 dni i zastanawiam się, kiedy znów się pojawi 🤔 ale słyszałam, że na początku może być to nieregularne.

    Kasiastaraczka, Kokosq lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 14 maja, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam, że w ciągu ostatnich dni mialam duże wyrzuty sumienia odnośnie tego kpi, ze mloda odstawiam ale kurcze ona sie całkiem inna zrobila, nie pręży się, drzemki znacznie sie wydłuży, ulewa troche ale nie po każdym karmieniu jak przedtem a ja psychicznie naprawdę odetchnęłam, nie czuje sie juz uwiazana tym laktatorem, nie patrzę co chwila na zegarek czy juz trzeba odciągać, noce to bajka, idę spac kiedy chce a nie po odciąganiu, budzimy sie raz ale zrobienie mleka i karmienie zajmuje jakieś 20 minut, a przedtem schodziło mi czasem ponad godzinę, i zdarzała sie ze ona budziła sie w innej porze niż ja odciafala wiec pobudek bylo wiecej. Wczoraj poszłam sobie na koniec i kompletnie bez stresu ze musze wracać na laktator spędziłam w stajni 4 h i naładowałam endorfin na calu tydzień

    Kasiastaraczka, Daga121222, Kłębuszek, Sagi, bambusek-94, Dżozu, Kokosq, Katt lubią tę wiadomość

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Kłębuszek Autorytet
    Postów: 665 1226

    Wysłany: 14 maja, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie wiem czy my nie będziemy zmieniać mleczka. Tez stosujemy capri care, ale zaczęły się u nas problemy z brzuszkiem. Męczą ją gazy bardzo i wybudzają z drzemek. Byliśmy wczoraj u pediatry i dała nam probiotyk, kazała kłaść na brzuszek przed jedzeniem i dłużej odbijać, jak to nie pomoże to mamy zmieniać mleko, ale to za dwa tygodnie na wizycie ustalimy. @Kokosq Ciebie też pytają dlaczego akurat to mleko? Na cały czas i mnie to wkurza, jakbym jej jakieś gowno dawała.
    A i Zuzia je za dużo. Tyje 50 g dziennie. Próbuje jej jakoś ograniczyć. Wcześniej prawie na każdy płacz było mleko bo myśleliśmy że jest głodna, a że zawsze łapczywie jadła to nie pomyśleliśmy że może z innego powodu płacze. Ale teraz to już ciężko, bo się przyzwyczaiła do takich porcji.

    31 l👩 +30 l👨

    2021 💕
    2023 👰🤵
    2024.09 - początek starań

    08.06.25 - szczęśliwy cykl 🍀
    24.07 (47dc) - test pozytywny ⏸️
    Beta 105,7; Progesteron 22,19
    26.07 (49dc) - Beta 313,3, TSH 2,28

    04.08 - widoczny pęcherzyk ciążowy
    08.08 - zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    22.08 - 1.76 cm bobasa ❤️
    08.09 - CRL 3.8 cm ❤️
    19.09 - Nifty Pro, wszystkie ryzyka niskie, dziewczynka 🩷
    3.11 - 242 g 🩷
    1.12 - 490 g 🩷
    29.12 - 925 g 🩷
    12.01 - 1300 g 🩷
    26.01 - 1480 g 🩷
    11.02 - 2080 g 🩷
    25.02 - 2280 g 🩷
    18.03 - 2740 g 🩷
    8.04 - 3400 g 🩷

    🩷🩷🩷Zuza🩷🩷🩷
    10.04.2026 13:47 3380g 53cm💕

    age.png
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 14 maja, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłębuszek wrote:
    A ja nie wiem czy my nie będziemy zmieniać mleczka. Tez stosujemy capri care, ale zaczęły się u nas problemy z brzuszkiem. Męczą ją gazy bardzo i wybudzają z drzemek. Byliśmy wczoraj u pediatry i dała nam probiotyk, kazała kłaść na brzuszek przed jedzeniem i dłużej odbijać, jak to nie pomoże to mamy zmieniać mleko, ale to za dwa tygodnie na wizycie ustalimy. @Kokosq Ciebie też pytają dlaczego akurat to mleko? Na cały czas i mnie to wkurza, jakbym jej jakieś gowno dawała.
    A i Zuzia je za dużo. Tyje 50 g dziennie. Próbuje jej jakoś ograniczyć. Wcześniej prawie na każdy płacz było mleko bo myśleliśmy że jest głodna, a że zawsze łapczywie jadła to nie pomyśleliśmy że może z innego powodu płacze. Ale teraz to już ciężko, bo się przyzwyczaiła do takich porcji.
    Ja zmie ilam z laktowit na nan ze wzgeldu na ulewanie ale jakos nie widze poprawy kolosalnej ani po syropie ani po mleku. Gdyby tolerował dobrze moje mleko to dawałabym moje ale po tym też jest róznie. Ciesz się że tyle je ja musze robić porcje po 60 ml bo nie da rady wcisnac od razu teho 120 ml i tak zastanawiam sie jeszcze nad dokuoieniem smoczków ale moze juz nam wystarczy tyle.
    Co do wyrzutow sumienia jak mi siw uda calkowicie odstawić to nawet się uciesze ale w nocy jest najgorzej :/ i fakt to mm schodzi bardzo szybko.

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 14 maja, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już tez dziewczyny nie mam sił do tych ubranek...🤣 Ula rośnie tak szybko, że w zasadzie na stałe w pokoju zainstalowane jest wielkie pudło z jysk na zrzuty za małych cieszków z komody 🤣 i trzeba wyciagać większe rozmiary, albo o zgrozo zamawiac na vinted, bo np nie mam żadnych letnich rampersow w rozmiarze 68. A bardzo z rampersami sie polubilam.

    U nas usg bioderek ok, mamy zalecenie kłasć Ulę przez wieksza część dnia na brzuchu... a ona nie przepada za tym.. czy macie jakieś super tipy, poza zabawami i leżeniem z nią na macie?

    Ulka po wtorkowym szczepieniu przespała praktycznie dwa dni. Dziś już jest lepsza.

    Kokosq, Kłębuszek, Kasiastaraczka, Katt lubią tę wiadomość

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • Kokosq Autorytet
    Postów: 383 684

    Wysłany: 14 maja, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłębuszek wrote:
    A ja nie wiem czy my nie będziemy zmieniać mleczka. Tez stosujemy capri care, ale zaczęły się u nas problemy z brzuszkiem. Męczą ją gazy bardzo i wybudzają z drzemek. Byliśmy wczoraj u pediatry i dała nam probiotyk, kazała kłaść na brzuszek przed jedzeniem i dłużej odbijać, jak to nie pomoże to mamy zmieniać mleko, ale to za dwa tygodnie na wizycie ustalimy. @Kokosq Ciebie też pytają dlaczego akurat to mleko? Na cały czas i mnie to wkurza, jakbym jej jakieś gowno dawała.
    A i Zuzia je za dużo. Tyje 50 g dziennie. Próbuje jej jakoś ograniczyć. Wcześniej prawie na każdy płacz było mleko bo myśleliśmy że jest głodna, a że zawsze łapczywie jadła to nie pomyśleliśmy że może z innego powodu płacze. Ale teraz to już ciężko, bo się przyzwyczaiła do takich porcji.

    Ostatnio jak kupowałam to mnie Pani w aptece zapytała jak płaciłam 🙈 no ja uważam,że to jest dobre jakościowo mleko i przede wszystkim mały dobrze je toleruje 🤷🏼‍♀️
    U nas też mały sporo przybiera no ale sporo też je to nie ma co się dziwić 😅

    Kłębuszek lubi tę wiadomość

    👩🏼31

    04.2023 ⏸️
    12.2023 Córeczka 🩷

    12.2024 ⏸️
    01.2025 💔

    07.2025 ⏸️
    03.2026 Synek 🩵

    age.png

    age.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 14 maja, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poki co mam się dobrze z kp. Jedyne ograniczenie to zostawienie dziecka na dłużej, ale jakby co to mamy zamrozone mleko i już sprawdziliśmy czy Ulka zaakcpetuje butlę i nie ma problemu. Ale w związku z tym ostatni czas raczej siedzę z nią w domu, nie licząc oczywiście spacerów.
    Czasem ciężko mi ją przystawić tak żeby nie łykała powietrza i też nie może jesc za długo, bo kilka razy spektakularnie nam chlusnela, ewidentnie po tych dłuzszych karmieniach.

    Kłębuszek lubi tę wiadomość

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 14 maja, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem zła po tej wizycie, bo pierwsze nie dostałam zaświadczenia bo nfz strasznie ściga te zaświadczenia ale mniejsza o to. Ma stwierdzoną tą alergie ale to za mała, do tego kobieta wpędziła mnie w potwornego poczucie winy, tekstem ze w moim mleku do 6 miesiąca jest całe mnóstwo przeciwciał i powinna jednocześnie odciągać i dawać mm zeby na wszelki wypadek utrzymać laktacje. Do tego nie mówiłam ale ona praktycznie nie podnosi glowki. Jutro mamy fizjo. Boję sie potwornie i wszytko mnie przytłacza

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • ZOSIA88 Autorytet
    Postów: 1391 851

    Wysłany: 14 maja, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Jestem zła po tej wizycie, bo pierwsze nie dostałam zaświadczenia bo nfz strasznie ściga te zaświadczenia ale mniejsza o to. Ma stwierdzoną tą alergie ale to za mała, do tego kobieta wpędziła mnie w potwornego poczucie winy, tekstem ze w moim mleku do 6 miesiąca jest całe mnóstwo przeciwciał i powinna jednocześnie odciągać i dawać mm zeby na wszelki wypadek utrzymać laktacje. Do tego nie mówiłam ale ona praktycznie nie podnosi glowki. Jutro mamy fizjo. Boję sie potwornie i wszytko mnie przytłacza
    No i co z tego że jest mnóstwo przeciwciał ja karmiłam piersia i tak zachorował na rsv nie ma róznicy serio z tym karmieniem chuba ze mowa o cukrzycy ale z tym tez guzik orawda bo w moim otoczeniu już tyle osob ma stan przedcukrzycowy wiec niby nie wiem na co te przeciwciała a czasem serio dziecku nie słuzy pokarm z piersi wkurza mnie takie gadanie bo doprowadzają kobiety do dołków i to kolejny powód dlaczego nie lubie macierzynstwa cały czas wpędzają ludzie w poczucie winy tak jak mnie ta lekarka w szpitalu co musiałam odvhorować kilka dni a ja teraz nie mogę się stresowac denerwować a wrecz cbirurg powiedział zebym siw wysypiała :D haha z tym to juz przegiecie. Ja planowałam w sumie karmic do 6 miesiecy ale 3 miesiacw to tez niezly wynik :) ja juz raz posłuchalam z tym karmieniem zeby nie dokarmiać i potem nie moglam odbic z waga a pozniej jeszcze ta choroba.
    Ale to tez zalezy na kogo się natrafi ja sie zastanawilam nad szczepieniami długo jakie wybrac a Leon dostal z racji oroblemow kardiologicznych 5 w 1

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja, 18:27

    37 lat
    1. córeczka 2021
    2. syn 2026

    event.png

    event.png[/url]
  • alta marea Autorytet
    Postów: 583 884

    Wysłany: 14 maja, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Jestem zła po tej wizycie, bo pierwsze nie dostałam zaświadczenia bo nfz strasznie ściga te zaświadczenia ale mniejsza o to. Ma stwierdzoną tą alergie ale to za mała, do tego kobieta wpędziła mnie w potwornego poczucie winy, tekstem ze w moim mleku do 6 miesiąca jest całe mnóstwo przeciwciał i powinna jednocześnie odciągać i dawać mm zeby na wszelki wypadek utrzymać laktacje. Do tego nie mówiłam ale ona praktycznie nie podnosi glowki. Jutro mamy fizjo. Boję sie potwornie i wszytko mnie przytłacza


    Właśnie! Ja karmię tylko piersią i byliśmy w szpitalu przez rotawirusa, którego w rezultacie miała całą rodzina. Te przeciwciała to są i faktycznie organizm uczy się odpowiedzi immunologicznej, ale umówmy się to nie jest magiczna broń na wszystko, która utrzymuje dziecko w bańce jak mały książę różę pod kloszem …
    Ja w ogóle uważam, że personel medyczny który wywiera taką presję na matkach, powinien być jakos karany, tyle się mówi o wsparciu i zdrowiu psychicznym w dzisiejszych czasach, a baby babom takie rzeczy robią…serio dla mnie to jest nie do pomyślenia.

    Katt lubi tę wiadomość

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 14 maja, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Jestem zła po tej wizycie, bo pierwsze nie dostałam zaświadczenia bo nfz strasznie ściga te zaświadczenia ale mniejsza o to. Ma stwierdzoną tą alergie ale to za mała, do tego kobieta wpędziła mnie w potwornego poczucie winy, tekstem ze w moim mleku do 6 miesiąca jest całe mnóstwo przeciwciał i powinna jednocześnie odciągać i dawać mm zeby na wszelki wypadek utrzymać laktacje. Do tego nie mówiłam ale ona praktycznie nie podnosi glowki. Jutro mamy fizjo. Boję sie potwornie i wszytko mnie przytłacza

    Odnośnie główki to spokojnie. Dobrze że do fizjo idziecie, ale powiem Ci tak. Mój synek miał ponad 3 miesiące i nie chciał podnosić, od początku niechętny leżeniu na brzuszku. Kładłam pod nim zrolowany kocyk, bez rewelacji. Kupiłam mu poduszkę rogal z Fisher price i po dwóch dniach podniósł główkę bez niej. Może pomogło, a może nadszedł jego czas. Później długo czekałam aż zacznie się przemieszczać do przodu… no ogólnie zamartwiałam się tym.
    Warto sprawdzić oczywiście, ale też nie dać się zwariować. Nam niby świetna fizjoterapeutka która pracuje w renomowanym szpitalu powiedziała, że jak zobaczyła naszego synka, to słabo to wyglądało dla niej. Użyła gorszych słów ale dokładnie nie pamiętam. Ogólnie przykre doświadczenie. Zrezygnowałam z tych spotkań. Synek wszystko nadrobił w swoim tempie. Raczkowanie, wstawanie, chodzić bez opierania się o meble zaczął tak mając rok i dwa miesiące. Wszystko z nim ok.

    Daga121222 lubi tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 4245 6145

    Wysłany: 14 maja, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżozu wrote:
    Ja już tez dziewczyny nie mam sił do tych ubranek...🤣 Ula rośnie tak szybko, że w zasadzie na stałe w pokoju zainstalowane jest wielkie pudło z jysk na zrzuty za małych cieszków z komody 🤣 i trzeba wyciagać większe rozmiary, albo o zgrozo zamawiac na vinted, bo np nie mam żadnych letnich rampersow w rozmiarze 68. A bardzo z rampersami sie polubilam.

    U nas usg bioderek ok, mamy zalecenie kłasć Ulę przez wieksza część dnia na brzuchu... a ona nie przepada za tym.. czy macie jakieś super tipy, poza zabawami i leżeniem z nią na macie?

    Ulka po wtorkowym szczepieniu przespała praktycznie dwa dni. Dziś już jest lepsza.
    Układanie noworodka na brzuchu - czy to dobry pomysł? - kiedy kłaść noworodka na brzuszek? - noworodek na brzuchu - MamaFizjoterapeuta https://share.google/CltDmt1nQR5MAkAL7

    Tu jest o tym jak zachęcić, ułatwić dziecku leżenie na brzuchu

    Dżozu lubi tę wiadomość

    Córeczka 03.2026
    Starania-1 cykl
    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23 cykl
    ja '88 + on '87
    age.png
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 5368 6043

    Wysłany: 15 maja, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przespaliśmy cała noc 🤩 kąpiel i mleko o 20, pobudka o 5 rano, butla i spi dalej do teraz za raz musze ją obudzić bo jedziemy do fizjo a potem na shopping

    Kłębuszek, Kokosq, Dżozu, Daga121222, Sagi, Kasiastaraczka, Arga, _Hope, Katt lubią tę wiadomość

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    20.02.2026 - Gabrysia 🩷🩷
  • Kokosq Autorytet
    Postów: 383 684

    Wysłany: 15 maja, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Przespaliśmy cała noc 🤩 kąpiel i mleko o 20, pobudka o 5 rano, butla i spi dalej do teraz za raz musze ją obudzić bo jedziemy do fizjo a potem na shopping

    Wow super, że córka tak ładnie przespała noc 😍
    Powiem szczerze, że i ja się zastanawiam czy nie zabrać synka do fizjo, bo dziś kończy 7 tygodni a tą główkę podnosi no słabo, leżenie na brzuszku taktuje bardziej jako odpoczynek bo często tak śpi 😅 pamiętam,że córkę jak położyliśmy jak miała 3 tygodnie na sesji noworodkowej na brzuszek to już ładnie dźwigała tą główkę. Dodatkowo zauważyłam że mały jak leży na brzuszku i próbuje coś z tą głową robić to tak mu ręce lecą do tyłu, może rozwiązaniem też byłyby tu zrolowany ręcznik, nie wiem 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja, 08:54

    👩🏼31

    04.2023 ⏸️
    12.2023 Córeczka 🩷

    12.2024 ⏸️
    01.2025 💔

    07.2025 ⏸️
    03.2026 Synek 🩵

    age.png

    age.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 15 maja, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza główkę podnosi już od dawna (co też nie jest dobre, za duże napięcie na pleckach i w barkach), i i tak nie lubi leżeć. Choć właśnie wytrzymała 10 min. Zdjęłam jej pampersa i chyba jej się to spodobało, ale po 10 min już była awantura 😀 no nic, trzeba ćwiczyć.

    Fajny ten artykuł od mamy fizjoterapeuty.

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • Pfry Autorytet
    Postów: 1424 2735

    Wysłany: 15 maja, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec - powodzenia u fizjo 🤞 i piona, u nas też GG całą noc przespała, wieczorem kąpiel, cyc i padła o 19:30, spała do 5 😳 jedzonko i sen do 8. Jestem totalnie w szoku, ale dzisiaj cudownie obu nam się spało 😁

    Sagi, Kasiastaraczka, Dżozu, Daga121222, Kokosq, _Hope, Katt lubią tę wiadomość

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 15 maja, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Jednorożec, ale super, że udało się przespać całą noc 🤩 oby to jak najdłużej trwało!
    Dobrze, że idziecie do fizjo, mam nadzieję, że Wam pomoże 🙂

    @Dżozu dobrze Cię rozumiem, Wiktoria też jakoś szybko rośnie. Jakieś 2 tygodnie temu musiałam na szybko zamawiać ubranka na rozmiar 68 🤭 bo miałam tylko bodziaki na krótki rękaw 😂
    Co do bioderek to lekarz nam zalecił noszenie dziecka do siebie w pozycji „żaby”, o leżeniu na brzuszku nie slyszlam 🤔 ale co lekarz to inne zalecenia.

    U nas malutka ładnie trzyma główkę, jest coraz silniejsza, ale jeszcze uciekają jej rączki, a najbardziej prawa, ale mamy ćwiczenia i staramy się do tego stosować. Nawet ładnie przekręca główkę na boki 🤭
    No i muszę się pochwalić, bo tej nocy mieliśmy tylko jedną pobudkę o 2 i wstała po 7 jak zadzwonił budzik męża 😄 bo ostatnio potrafiła budzić się co półtorej godziny 🫣

    Kasiastaraczka, Dżozu, Kokosq, _Hope lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 15 maja, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wszystkim przespanych nocek 👍 Ja od soboty czekam na normalną noc, czyli ze dwie spokojne pobudki. Jest coraz gorzej 🫩😂 Ale nie tracę nadziei.

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Dżozu Autorytet
    Postów: 1264 2675

    Wysłany: 15 maja, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Wam się dziś nocki udały 😀 u nas różnie, ale przeważnie 2 pobudki w nocy są, i uwazam to za super wynik. Moja kuzynka przy obu dzieciakach miala po 10 pobudek... spały max 40 min..

    Kasiastaraczka, Pfry lubią tę wiadomość

    ⏸️ 10.07.2025 🤩 po raz pierwszy w życiu 🤩
    29.07 - 4,5 mm Kropka 🐤🥳 ciąża młodsza o tydzień (późna owulka)
    26.08 - 3,69 cm Wiercipiętka 👶❤️
    8.09 - 6,1 cm Bobasa ❤️❤️❤️ usg prawidłowe
    23.09 - Dzidziutek ukrywa swą płeć..
    21.10 - Dziewczynka na pokładzie ❤️ girl power ❤️
    14.10 - 473 g zdrowej dziewczynki ❤️
    17.12 - Ula ma już 1 kg 🤰🏽💪🏼🌞🌞🌞
    7.01.2026 - III prenatalne ok ❤️, Bobaska ma już 1480 g 💪🏼🌞
    17.02.2026 - Bobaska ma już 2,7 kg💪🏼🌞
    3.03.2026 - 3,3 kg :) +/- 400 g
    9.03.2026 - ok. 3,2 kg
    17.03.2026 - ok. 3,9 kg ?? 😎😎😎 dużo wód płodowych
    23.03.2026 - Witaj Urszulko ❤️ 4,2 kg, cc.

    age.png
  • Arga Autorytet
    Postów: 2095 1153

    Wysłany: 15 maja, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, zazdroszczę nocek. U mnie nawet nie wiem ile razy się budził i jęczał. Teraz też nie chce spać 😭

    age.png

    age.png
‹‹ 684 685 686 687 688 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Akcesoria do gondoli – co warto mieć pod ręką?

Komfortowy spacer z maluchem zaczyna się od dobrze dobranych akcesoriów do gondoli. Sprawdź, co naprawdę warto mieć pod ręką, by zadbać o wygodę i bezpieczeństwo dziecka.      

CZYTAJ WIĘCEJ