X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🌷MedArt w ciąży🌷
Odpowiedz

🌷MedArt w ciąży🌷

Oceń ten wątek:
  • Mad_red Autorytet
    Postów: 534 657

    Wysłany: 18 października 2020, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, śliczne mebelki i ślicznie wyklejona ściana 🥰.
    My będziemy korzystać z gadżetów po Tośku, bo młoda póki co będzie z nami, za jakiś czas przerobimy nasza sypialnię na jej pokój, a my będziemy przerabiać salon na nasza sypialnie. Wypatrzyłam kilka ciekawych opcji chowanych łóżek w ścianie w kombinacji z narożnikiem, tak że po złożeniu salon nie wygląda jak sypialnia.

    Jutro o 15:30 jadę do Wrocka na USG III trymestru, proszę o kciuki żeby młoda dobrze nabrała wagi 🍀🍀🍀🤞🤞🤞💚💚💚

    Bąbel, Glonojadek, Monia88, Helena93, Gaja88 lubią tę wiadomość

    Styczeń 2012 IUI nieudana
    Luty 2012 IUI - Antoś, wcześniak z 32 tc
    Listopad 2018 - podwójna ciąża - jedna w macicy a druga w jajowodzie- poronienie pierwszej a 2 tyg później usunięcie drugiej z jajowodu (nikt nie wiedział o jej istnieniu, tylko wciąż rosnące HCG)
    Grudzień 2019- Sono HSG i niedrożny prawy jajowód
    38 l., AMH 0.35
    RZS
    14 stycznia 2020 IUI 😢
    8 luty 2020 druga IUI 😢
    23 marca 2020 naturalny cud❤️. 16 kwietnia beta 59,28/ 20 kwietnia beta 289,73/5 maja jest serduszko ❤️😍
    rfxgqqmzdcx1nkg4.png
  • Bąbel Autorytet
    Postów: 916 1030

    Wysłany: 18 października 2020, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulas wrote:
    Ślicznie dziewczyny🥰🥰🥰

    Bąbel mąż pyta gdzie mebelki kupilas?
    Firma Pinio 💁‍♀️ Mamy od nich łóżeczko, materac, szufladę pod łóżeczko, komodę i przewijak 😊
    Bardzo polecam 👍

    Mad_red lubi tę wiadomość

    f3c5740a8e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2020, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helena93 - nie wiem gdzie Ciebie szybciej dorwe, wiesz może co u Alex bo mi jeszcze nie odpisała?

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 18 października 2020, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mad_red wrote:
    Dziewczyny, śliczne mebelki i ślicznie wyklejona ściana 🥰.
    My będziemy korzystać z gadżetów po Tośku, bo młoda póki co będzie z nami, za jakiś czas przerobimy nasza sypialnię na jej pokój, a my będziemy przerabiać salon na nasza sypialnie. Wypatrzyłam kilka ciekawych opcji chowanych łóżek w ścianie w kombinacji z narożnikiem, tak że po złożeniu salon nie wygląda jak sypialnia.

    Jutro o 15:30 jadę do Wrocka na USG III trymestru, proszę o kciuki żeby młoda dobrze nabrała wagi 🍀🍀🍀🤞🤞🤞💚💚💚
    Kciuki!! A ile miała ostatnio i który to był tc?

    Mad_red lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2020, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia88 wrote:
    Helena93 - nie wiem gdzie Ciebie szybciej dorwe, wiesz może co u Alex bo mi jeszcze nie odpisała?


    Akurat weszłam podczytac🙂, tak u Alex wszystko ok, jest spokojna w domu, szyjka dalej się nie skraca 🙂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2020, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaja88 wrote:
    My imię wybraliśmy zanim zaczęliśmy się starać o dziecko i na szczęście przez tych 5 lat nie zmieniliśmy zdania 😂😂


    To u nas była umowa, że ja wybieram imię dla synka mąż dla coreczki 🙂, także teraz nie miał wyjścia musiał zaakceptować mój wybór jak się okazało, że będzie synek.

    Gaja jak się czujesz? Masz już termin mlbadanie 3 trymestru?

  • Bąbel Autorytet
    Postów: 916 1030

    Wysłany: 18 października 2020, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mad_red wrote:
    Dziewczyny, śliczne mebelki i ślicznie wyklejona ściana 🥰.
    My będziemy korzystać z gadżetów po Tośku, bo młoda póki co będzie z nami, za jakiś czas przerobimy nasza sypialnię na jej pokój, a my będziemy przerabiać salon na nasza sypialnie. Wypatrzyłam kilka ciekawych opcji chowanych łóżek w ścianie w kombinacji z narożnikiem, tak że po złożeniu salon nie wygląda jak sypialnia.

    Jutro o 15:30 jadę do Wrocka na USG III trymestru, proszę o kciuki żeby młoda dobrze nabrała wagi 🍀🍀🍀🤞🤞🤞💚💚💚
    Mad red trzymamy z ❤️Nelcia❤️ kciuki za jutrzejsze badania daj koniecznie znać 💪🍀✊
    Napewno rośnie jak na drożdżach 😍 Nasza przez ostatnie dwa tygodnie przybrała ponad pół kilo 💪 teraz w piątek zobaczymy po kolejnych dwóch tygodniach ile 🤔
    Miłej nocki dziewczynki 😘💁‍♀️😊

    Mad_red lubi tę wiadomość

    f3c5740a8e.png
  • Catlady Autorytet
    Postów: 4477 6161

    Wysłany: 19 października 2020, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne pokoje i piękne mebelki dziewczyny :)

    Baby H. <3
    202205061770.png

    Baby T. <3
    202005301770.png

    🙋🏻‍♀️• MTHFR c.677C>T / MTHFR c.1298A>C układ heterozygotyczny; • Niedrożny prawy jajowód
    💁🏻‍♂️• Nekrospermia / brak ruchliwych plemników

    07.05.2019 - punkcja: 16 komórek, 12 zapłodnionych, 4 zarodki
    12.05.2019 - ET 5.1.1 ☹️
    05.06.2019 - FET odwołany (endo 6,6mm)
    14.08.2019 - FET 4.1.1 ☹️
    11.09.2019 - FET 4.1.1 😊
    7dpt - bhcg 13,3mlU/ml prog 33,28ng/ml; 9dpt - bhcg 46,03mlU/ml prog 45,37ng/ml; 11dpt - bhcg 120,9mlU/ml prog 49,25ng/ml; 15dpt - bhcg 1052mlU/ml prog 36ng/ml
    27dpt - mamy ❤️

    11.08.2021 - FET 3.2.1 😊
    5dpt - bhcg 12mlU/ml; 7dpt - bhcg 35mlU/ml prog 64ng/ml; 9dpt - bhcg 92mlU/ml prog 47ng/ml; 13dpt - bhcg 689mlU/ml; 15dpt - bhcg 1668 mlU/ml
    28dpt - mamy ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2020, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helena93 wrote:
    Akurat weszłam podczytac🙂, tak u Alex wszystko ok, jest spokojna w domu, szyjka dalej się nie skraca 🙂


    Uff dzięki 🙂, a Ty masz teraz jakos wizytę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2020, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia88 wrote:
    Uff dzięki 🙂, a Ty masz teraz jakos wizytę?

    Ja idę w tą środę, doktor mi przyspieszył, brałam antybiotyki, jeszcze muszę badanie moczu powtórzyć, trochę mam badań do zrobienia, zobaczyny co doktor powie 🙂

  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 19 października 2020, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:)
    Nie doczekałam się porodu, więc dzisiaj idę na wizytę do Kru, ciekawa jestem bo dał mi niby czas do teraz, a w środę będzie już zakończony 39 tc, czy mi czasem nie da już dzisiaj skierowania na wywołanie porodu na jutro lub środę:/ masakra, jestem bardzo ciekawa, a wizyta tradycyjnie dopiero późnym wieczorem, trzymajcie kciuki kochane!!:)

    Bąbel, Anulas, Mad_red lubią tę wiadomość

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 19 października 2020, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka kciuki oczywiście 👍😘 jejku te oczekiwanie musi być ciężkie, dawaj znać co i jak 👍

    Bąbel lubi tę wiadomość

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 19 października 2020, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka12345 wrote:
    Hej dziewczyny:)
    Nie doczekałam się porodu, więc dzisiaj idę na wizytę do Kru, ciekawa jestem bo dał mi niby czas do teraz, a w środę będzie już zakończony 39 tc, czy mi czasem nie da już dzisiaj skierowania na wywołanie porodu na jutro lub środę:/ masakra, jestem bardzo ciekawa, a wizyta tradycyjnie dopiero późnym wieczorem, trzymajcie kciuki kochane!!:)

    Kciuki za wizytę :-) A do jakiego szpitala będziesz szła na ewentualne wywołanie?

    Bąbel lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Bąbel Autorytet
    Postów: 916 1030

    Wysłany: 19 października 2020, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka12345 wrote:
    Hej dziewczyny:)
    Nie doczekałam się porodu, więc dzisiaj idę na wizytę do Kru, ciekawa jestem bo dał mi niby czas do teraz, a w środę będzie już zakończony 39 tc, czy mi czasem nie da już dzisiaj skierowania na wywołanie porodu na jutro lub środę:/ masakra, jestem bardzo ciekawa, a wizyta tradycyjnie dopiero późnym wieczorem, trzymajcie kciuki kochane!!:)
    Trzymamy kciuki za wizytę Kochana i Bruncia ❤️✊🍀
    Będzie dobrze daj znać 💁‍♀️ Czyli tez masz mieć wywoływany ze względu na cukrzyce? 🤔

    niezapominajka12345 lubi tę wiadomość

    f3c5740a8e.png
  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 19 października 2020, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąbel fajne te mebelki masz ❤️ i jeszcze do tego imię Nelci :) super !

    Jaki masz materacyk? Wygląda na porządny 💤💤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2020, 14:02

    Bąbel lubi tę wiadomość

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2020, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko daj znać co ci wymyślił.
    Dziewczyny u was dzieciaczki będą spać w osobnych pokojach ?
    Wczoraj pokazywałam wasze aranżacje mężowi to mówi że on nie wyobraża sobie żeby młoda spala osobno . Chyba mu się instynkt załączył 😂
    Mam jeszcze takie pytanie do was też macie takie obawy że nie będzie miejsca w szpitalu ja poród się zacznie albo że porodówkę zamkną ? U nas dwie najbliższe już zamknięte . Nie ukrywam że trochę się boje.

    Bąbel, Glonojadek lubią tę wiadomość

  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 19 października 2020, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo za dużo wrote:
    Niezapominajko daj znać co ci wymyślił.
    Dziewczyny u was dzieciaczki będą spać w osobnych pokojach ?
    Wczoraj pokazywałam wasze aranżacje mężowi to mówi że on nie wyobraża sobie żeby młoda spala osobno . Chyba mu się instynkt załączył 😂
    Mam jeszcze takie pytanie do was też macie takie obawy że nie będzie miejsca w szpitalu ja poród się zacznie albo że porodówkę zamkną ? U nas dwie najbliższe już zamknięte . Nie ukrywam że trochę się boje.

    Z nami na razie też mała będzie spała. I w sumie to była jedyna zdecydowana decyzja męża jeśli chodzi o dziecko 😉
    Co do porodu to boje się no ale kurde muszą nas przyjąć 😡😡😡

  • Bąbel Autorytet
    Postów: 916 1030

    Wysłany: 19 października 2020, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glonojadek wrote:
    Bąbel fajne te mebelki masz ❤️ i jeszcze do tego imię Nelci :) super !

    Jaki masz materacyk? Wygląda na porządny 💤💤

    Dziękuje 😘
    Materacyk tez mam z tej firmy Pinio 😊 ja mam Sensitive 140x70 bo mam takie duże łóżeczko które w przyszłości przerabia się na tapczanik 💁‍♀️ Polecam bardzo solidne meble 💪

    f3c5740a8e.png
  • Bąbel Autorytet
    Postów: 916 1030

    Wysłany: 19 października 2020, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo za dużo wrote:
    Niezapominajko daj znać co ci wymyślił.
    Dziewczyny u was dzieciaczki będą spać w osobnych pokojach ?
    Wczoraj pokazywałam wasze aranżacje mężowi to mówi że on nie wyobraża sobie żeby młoda spala osobno . Chyba mu się instynkt załączył 😂
    Mam jeszcze takie pytanie do was też macie takie obawy że nie będzie miejsca w szpitalu ja poród się zacznie albo że porodówkę zamkną ? U nas dwie najbliższe już zamknięte . Nie ukrywam że trochę się boje.
    U nas Mała będzie spała z Nami w sypialni bo mam dla Niej łóżeczko dostawne z Chicco takie co odpina się cała ścianę i w praktyce wyglada to jak przedłużenie łóżka sypialnianego ale jeszcze nie rozłożone bo czeka na sam koniec 😉
    A to drewniane stoi w salonie i będzie w nim spała w ciągu dnia 💁‍♀️
    Co do porodówki to nie mam aż takiej czarnej wizji mam dostać skierowanie jeśli się ❤️Nelcia❤️ nie odwróci na CC a jeśli się odwróci to na wywołanie wiec kurde gdzieś musza nas przecież przyjasc 🤰
    Dzisiaj mamy ostatnie zajecia w szkole rodzenia popytam położnej jak to wyglada w tym szpitalu gdzie chce rodzic 😊
    Dzisiejsze wizytujące ✊✊✊🍀🍀🍀💪💪💪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2020, 15:03

    f3c5740a8e.png
  • Nowanadzieja Przyjaciółka
    Postów: 96 29

    Wysłany: 19 października 2020, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo za dużo wrote:
    Niezapominajko daj znać co ci wymyślił.
    Dziewczyny u was dzieciaczki będą spać w osobnych pokojach ?
    Wczoraj pokazywałam wasze aranżacje mężowi to mówi że on nie wyobraża sobie żeby młoda spala osobno . Chyba mu się instynkt załączył 😂
    Mam jeszcze takie pytanie do was też macie takie obawy że nie będzie miejsca w szpitalu ja poród się zacznie albo że porodówkę zamkną ? U nas dwie najbliższe już zamknięte . Nie ukrywam że trochę się boje.


    Moja koleżanka teraz rodziła w SW rodzinie, mówi była tam ponad tydzień to sytuacja zmiana się z dnia na dzień u nie można być pewnym przyjęcia no tak jak dwa dni przyjmowali do porodu, tak na 3 dzień zamknęli porodówkę bo brak miejsc, druga też ostatecznie do Leszna jechała, ogólnie w szpitalach coraz słabiej, nie chce straszyć ale sama się zastanawiam jak to będzie bo nie mam lekarza że szpitala.

    Synek - 35 +4 tc 24.11.2020.
‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ