X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🌷MedArt w ciąży🌷
Odpowiedz

🌷MedArt w ciąży🌷

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2020, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kora88 wrote:
    Dziewczyny, jeden problem z głowy (krwiaka już nie ma po tym jak pękł), ale dziś doktor zauważył że szyjka chyba krótka i do obserwacji jest (chyba 3cm). Dodał Prolutex żeby chuchać na zimne.
    To dopiero 12 tydzień, miałyście coś z szyjką już na początku może?
    Mam raczej leżeć.


    Ja mam od pierwszego pomiaru szyjkę równo 3 cm 🙂tak sobie ją nam do teraz cały czas 3 cm bez zmian, twarda, zamknięta,więc krótka szyjka nie zawsze może oznaczać, że coś się złego będzie działo czy coś jest nie tak🙂, doktor mi mówił, że może taka moja uroda, że mam krótka szyjke, caly czas biorę progesteron i zobaczyny jak będzie na dzisiejszej wizycie 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2020, 01:03

  • ZOSIA92 Przyjaciółka
    Postów: 98 39

    Wysłany: 21 października 2020, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga25-wysłałam zaproszenie przyjmiesz?, mam pytanko o sprawy krążeniowe 🙂

  • Anulas Autorytet
    Postów: 2101 1326

    Wysłany: 21 października 2020, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde dziewczyny ostatnio mam taki spadek formy, że z fotela nie wstaje. Brak chęci i sił do wszystkiego😡😡😡

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 21 października 2020, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dużo waga super! Zazdroszcze, mozesz czuc sie pod tym wzgledem bezpieczna :-) Szyjka taka jak Twoja na Twoj tydzien ciazy jest zapewne ok, tak jak dr Szymanski mowi. Lekarze by pewnie woleli, zebysmy do 37+0 mialy szyjki 4 cm, a potem zeby sie magicznie skracaly i zebysmy rodzily do 39+0 🙈

    A A gustu urodzila? Przegapilam, czy sie nie odzywala?

    Glonojadek lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 21 października 2020, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zostałam łóżkowym kanapowcem oficjalnie 👍

    Ja u Sz na USG 3 trymestru byłam chyba z 40minut do godziny. Bada wszystko co się chyba da. Jakby mnie tak zbadali to tez by coś wykryli hehe. Ja też mam numer do specjalisty od asymetrii komór na kontrolę po porodzie ale to pewnie jego uroda bo ja też mam asymetrię.

    Za dużo, to jak Sz nie panikował z szyjką to Kru na pewno będzie 🤣 Sz powiedział mi że te asymetria komór i nereczki to taka kosmetyczna sprawa i się nie przejmować. To tak Kru panikował bardziej ode mnie i od Sz 🤣

    Antonna ujelas to w piękny sposób 🤣🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2020, 10:32

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2020, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA92 wrote:
    Kinga25-wysłałam zaproszenie przyjmiesz?, mam pytanko o sprawy krążeniowe 🙂


    Jasne 🙂

    Ja dziewczyny tylko zdanie, u mnie jest ciąża starsza o tydzień,i mogliśmy zrobić testy, dziś odebrałam wynik testu genetycznego i czekamy na zdrowego SYNKA❤️ Alexandra 🙂

    Na koniec przytucze słowa mojej Pani Profesor która zawsze powtarzała, że dopóki sił i enegi starcza, nie należy wycofywać się z walki, i tego życzę każdej z Was.

    Dobrego dnia 🙂

    Glonojadek, Anulas, niezapominajka12345, Gaja88, Kora88, Catlady lubią tę wiadomość

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 21 października 2020, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Jasne 🙂

    Ja dziewczyny tylko zdanie, u mnie jest ciąża starsza o tydzień,i mogliśmy zrobić testy, dziś odebrałam wynik testu genetycznego i czekamy na zdrowego SYNKA❤️ Alexandra 🙂

    Na koniec przytucze słowa mojej Pani Profesor która zawsze powtarzała, że dopóki sił i enegi starcza, nie należy wycofywać się z walki, i tego życzę każdej z Was.

    Dobrego dnia 🙂

    Kinga25 moje gratulacje!!!!! ❤❤❤ Cudowne wieści!!!

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Martynkowo Autorytet
    Postów: 992 981

    Wysłany: 21 października 2020, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glonojadek wrote:
    Ja zostałam łóżkowym kanapowcem oficjalnie 👍

    Ja u Sz na USG 3 trymestru byłam chyba z 40minut do godziny. Bada wszystko co się chyba da. Jakby mnie tak zbadali to tez by coś wykryli hehe. Ja też mam numer do specjalisty od asymetrii komór na kontrolę po porodzie ale to pewnie jego uroda bo ja też mam asymetrię.

    Za dużo, to jak Sz nie panikował z szyjką to Kru na pewno będzie 🤣 Sz powiedział mi że te asymetria komór i nereczki to taka kosmetyczna sprawa i się nie przejmować. To tak Kru panikował bardziej ode mnie i od Sz 🤣

    Antonna ujelas to w piękny sposób 🤣🤣

    To widzę, że Kru to panikarz 😂😂. Dobrze wiedzieć na przyszłość ! 😂

    13 lipca 2020 transfer ☘️
    6 dpt beta 43,51
    8 dpt beta 128,8
    15 dpt beta 2278

    10.08.2020 jest ❤️😍
    Na zimowisku :
    ❄️❄️❄️❄️❄️

    Chłoniak hodgkina - remisja
    01.2023 - naturals

    Wygrałam z chłoniakiem i niepłodnością 👧👦 ♥️
  • Kora88 Autorytet
    Postów: 935 280

    Wysłany: 21 października 2020, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helena93 wrote:
    Ja mam od pierwszego pomiaru szyjkę równo 3 cm 🙂tak sobie ją nam do teraz cały czas 3 cm bez zmian, twarda, zamknięta,więc krótka szyjka nie zawsze może oznaczać, że coś się złego będzie działo czy coś jest nie tak🙂, doktor mi mówił, że może taka moja uroda, że mam krótka szyjke, caly czas biorę progesteron i zobaczyny jak będzie na dzisiejszej wizycie 🙂

    Aha, to też taki przypadek może być, nie wiedziałam, oby.. tak różne są te sytuacje z szyjkam jak sobie czytam, widzę tez że jedna z Was miała szew, czyli w razie WU są jakieś opcje jeszcze na pomoc w temacie. Po tej informacji od doktora czuje jakieś bóle w szyjce, nie wiem czy prawdziwe skurcze czy to z nerwów i coś sobie wmawiam.

    W każdym razie dziękuje za wszystkie odp.:)

    Starania od 2017, Medart od grudnia 2019
    8.08 transfer
    7dpt: beta 45
    9dpt: beta 136
    11dpt: beta 263
    13dpt: beta 595
    6t2d❤️♀️
    202104274956.png
  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 21 października 2020, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga25 same dobre wiadomości 👍 ale super! Życzę bezproblemowej ciąży!

    Martynkowo czasami mi się wydaje że to ja Kru uspokajam niż on mnie hehe 🤣 ale wiem że musi mi wszystkie możliwości przedstawić i to szanuje.

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 21 października 2020, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąbel wrote:
    Jakie laktatory elektryczne polecacie? 😊

    Do mnie dzisiaj przyjechał laktator elektryczny Chicco Naturally Me. Na taki się zdecydowałam i był w dobrej cenie. Po rozpakowaniu paczki wszystko działa i wygląda na bardzo prosty w obsłudze. Ale nie polecam jeszcze bo nie wiem czy w ogóle uzyje i jak się będzie sprawdzał 🤔

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 21 października 2020, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak, jest głową w dół już jakoś od 20 tc,widocznie tak mu wygodniej;) hehe ale do wyjścia coś się nie pcha, myślałam że będę miała na dzisiaj skierowanie, a tu muszę czekać jeszcze do poniedziałku...wątpie, że cokolwiek zacznie się samo dziać, bo póki co objawów żadnych brak:P
    Tak ja póki co poród SN, nie ma wskazać do CC.
    Tak na skierowaniu mam wypisaną konkretną datę i nazwę szpitala. Wybrałam w końcu ten św. Rodziny, tylko ciekawe czy się tam dostanę w ogóle. Przed chwilą pisałam z jedną dziewczyną, która miała skierowanie do św rodziny na dzisiaj na wywoływanie,pojechała o 8 rano i dup* nie przyjęli jej, bo nie mieli miejsc, musiała jechać na Lutycką...a kurcze widzę, że opinie w necie o tej lutyckiej to też kiepskie, więc jak mam jechać na Poznań a w ostatecznosci trafić do byle jakiego szpitala, to tak samo jakbym trafiła do siebie do Konina...lipa trochę:/ już sama nie wiem jak to wszystko będzie i gdzie ja wyląduje:/
    Bąbel wrote:
    Cieszę się ze wszystko Ok po wizycie 💪🍀👍
    Rozumiem ze Bruno jest już główka w dół i będziesz miała SN? Tylko jak się nie zacznie to będą wywoływać 🤔
    Powiedz mi czy na skierowaniu masz wpisana konkretna nazwę szpitala czy jedziesz gdzie chcesz? 🤔
    To Twój numer 1 to Św. Rodzina? 🤔

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • niezapominajka12345 Autorytet
    Postów: 2290 1761

    Wysłany: 21 października 2020, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja póki co jeszcze laktatora nie kupowałam bo nie wiem w sumie czy będę potrzebowała czy nie.
    Dziewczyny a co sądzicie o podgrzewaczu? np.lovi? opinie ma super i się nad nim zastanawiam. Można podgrzewać mleczko, wodę do podmywania, obiadki itp. więc wygoda jest napewno, ale niektóre dziewczyny twierdzą że wystarczą termosy i tak się teraz waham co wybrać w sumie.
    Glonojadek wrote:
    Do mnie dzisiaj przyjechał laktator elektryczny Chicco Naturally Me. Na taki się zdecydowałam i był w dobrej cenie. Po rozpakowaniu paczki wszystko działa i wygląda na bardzo prosty w obsłudze. Ale nie polecam jeszcze bo nie wiem czy w ogóle uzyje i jak się będzie sprawdzał 🤔

    starania od maja 2018 r.
    wiek: 31 lat
    niedoczynność tarczycy
    nietolerancja glutenu
    Mutacja genu MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G w układach heterozygotycznych
    AMH 2,19
    Badanie nasienia-ok
    obydwa jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna?:/
    07.12.2019 r. -1 IUI 👎😞
    03.02.2020 r. - 2 IUI - udana :) jest serduszko❤️✊😊
    nzjdskjos9e2yu1z.png
  • Glonojadek Autorytet
    Postów: 720 349

    Wysłany: 21 października 2020, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka12345 wrote:
    Ja póki co jeszcze laktatora nie kupowałam bo nie wiem w sumie czy będę potrzebowała czy nie.
    Dziewczyny a co sądzicie o podgrzewaczu? np.lovi? opinie ma super i się nad nim zastanawiam. Można podgrzewać mleczko, wodę do podmywania, obiadki itp. więc wygoda jest napewno, ale niektóre dziewczyny twierdzą że wystarczą termosy i tak się teraz waham co wybrać w sumie.

    Ja kupiłam go wcześniej tylko dlatego że jakbym chciała "od ręki kupić" to bym zapłaciła 2 razy tyle.. a i tak czekałam 2 tyg za zrealizowaniem zamówienia. A w razie W mam. 😀 A najwyżej komuś przekaże jak nie użyje albo sprzedam.

    niezapominajka12345 lubi tę wiadomość

    3 lata starań
    24.03.2020r. - ⏸️
    d70f5fc7b3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2020, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka12345 wrote:
    Ja póki co jeszcze laktatora nie kupowałam bo nie wiem w sumie czy będę potrzebowała czy nie.
    Dziewczyny a co sądzicie o podgrzewaczu? np.lovi? opinie ma super i się nad nim zastanawiam. Można podgrzewać mleczko, wodę do podmywania, obiadki itp. więc wygoda jest napewno, ale niektóre dziewczyny twierdzą że wystarczą termosy i tak się teraz waham co wybrać w sumie.


    Ja jestem mega zadowolona z Lovi🙂, więc jak najbardziej polecam.

    Co do laktator to ja tym razem pójdę w Neno Duo, ale to jest nowość, dopiero zaczął wchodzić na rynek, znajoma położna jest doradca laktacyjnym i akurat bardzo poleca, więc zobaczyny, przy dziewczynkach miałam z z Lovi 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2020, 12:15

    niezapominajka12345 lubi tę wiadomość

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 21 października 2020, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga, gratulacje! Tak się cieszę! 🥰❤

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Kora88 Autorytet
    Postów: 935 280

    Wysłany: 21 października 2020, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Jasne 🙂

    Ja dziewczyny tylko zdanie, u mnie jest ciąża starsza o tydzień,i mogliśmy zrobić testy, dziś odebrałam wynik testu genetycznego i czekamy na zdrowego SYNKA❤️ Alexandra 🙂

    Na koniec przytucze słowa mojej Pani Profesor która zawsze powtarzała, że dopóki sił i enegi starcza, nie należy wycofywać się z walki, i tego życzę każdej z Was.

    Dobrego dnia 🙂

    Gratulacje :) Piękna wiadomość i słowa motywacji :)

    Starania od 2017, Medart od grudnia 2019
    8.08 transfer
    7dpt: beta 45
    9dpt: beta 136
    11dpt: beta 263
    13dpt: beta 595
    6t2d❤️♀️
    202104274956.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2020, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga super wiadomość bo pisałaś kiedyś o chłopcu . ♥️ Oj wiem ,że Kru to panikuje i nigdy spokojna od niego nie wychodzę . Zawsze muszę po wizycie stanąć na stacji na sok i słodkie bo mi cukier spada i ciśnienie się podnosi 😂 zastanawiam się czy do niego pisać bo i tak pewnie napisze że leżeć a ja i tak dużo leżę to znaczy śpię gdzie popadnie .

    Glonojadek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2020, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A takie mam pytanie co sądzicie o zabezpieczeniu krwi pępowinowej ? Nie ukrywam że się zastanawiamy czy bankować komórki macierzyste czy nie . 🤔

  • Catlady Autorytet
    Postów: 4477 6161

    Wysłany: 21 października 2020, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga gratulacje :) ale będzie wesoła gromadka :)

    Dziewczyny gratuluję wszystkim udanych wizyt i usg! Niezapominajka kciuki za bezproblemowe rozwiązanie :)

    Baby H. <3
    202205061770.png

    Baby T. <3
    202005301770.png

    🙋🏻‍♀️• MTHFR c.677C>T / MTHFR c.1298A>C układ heterozygotyczny; • Niedrożny prawy jajowód
    💁🏻‍♂️• Nekrospermia / brak ruchliwych plemników

    07.05.2019 - punkcja: 16 komórek, 12 zapłodnionych, 4 zarodki
    12.05.2019 - ET 5.1.1 ☹️
    05.06.2019 - FET odwołany (endo 6,6mm)
    14.08.2019 - FET 4.1.1 ☹️
    11.09.2019 - FET 4.1.1 😊
    7dpt - bhcg 13,3mlU/ml prog 33,28ng/ml; 9dpt - bhcg 46,03mlU/ml prog 45,37ng/ml; 11dpt - bhcg 120,9mlU/ml prog 49,25ng/ml; 15dpt - bhcg 1052mlU/ml prog 36ng/ml
    27dpt - mamy ❤️

    11.08.2021 - FET 3.2.1 😊
    5dpt - bhcg 12mlU/ml; 7dpt - bhcg 35mlU/ml prog 64ng/ml; 9dpt - bhcg 92mlU/ml prog 47ng/ml; 13dpt - bhcg 689mlU/ml; 15dpt - bhcg 1668 mlU/ml
    28dpt - mamy ❤️
‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ