X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Młode mamy 95-97
Odpowiedz

Młode mamy 95-97

Oceń ten wątek:
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) dopiero turaj zajrzalam jak gabi napisała,ostatnio szukałam wątku no i zgubił mi się ,no za groma znalezc nie moglam .

    Jesli chodzi o porody. Kazda kobieta przezywa porod inaczej... ja tez sie ilez to nie nasluchalam jak wszystko boli jak wszystko blee pozniej wyglada ale jakos nie przyjmuje tego do siebie . Nie ma nic czego nie da sie nie zniesc ,kobiety po porodzie decyduja sie na kolejne ciaze,jestesmy stworzone do tego by rodzic. Ja sie modle by moj maluszek posiedzial jak najdluzej sie da w brzuchu.

    Myszaa strach o malenstwo to narmalna rzecz tym bardziej ,ze u twojej mamy nie ciekawa byla sytuacja, nie wyobrazam sobie nawet tego bolu psychicznego jaki twoja mama przejsc musiala. Na szczescie wiekszosc ciaz jest zdrowa i potem mozna cieszyc sie zdrowym.maluszkiem.

    Maniaaa suknie mam juz w domu :) pochwale sie wam w calej okazalosci po slubie bo na wieszaku wyglada ta suknia tak jakos sflaczalo xd a jak sie ja zalozy to fajna rozlozysta :P ogolnie juz wszystko mamy pozalatwiane a ja jakiegos dola zlapalam czy oby na pewno chce tego slubu... niby wszystko jest okej ale boje sie ze po slubie bedzie monotonia..
    Super ze macie juz czesc wyprawki ,jesli chodzi o.mieszkanie to wszystko po woli ogarniecie ,najwazniejsze bys sie oszczedzala.

    Ja przyznam szczerze ze kompletnie nic nie mam.jeszcze dla malucha :/ jedne skarpetki i spodenki i koniec. Na poczatku lipca lece po wozek i zamawiam lozeczko,troche rzeczy typku krem,jakies zele pokupuje dla malucha,pampersy a ubranka mysle ze juz hurtem.

    Salviee malutka jest jeszcze malutka ;) ma jeszcze troche czasu ,moze wcale to nie jest ten zespol,tym.bardziej ze sama mowilas ze ma jeszcze jakies objawy wczesniactwa. Owszem balezy to kontrolowac lepiej wiedziec na czym sie stoi ale ja mysle ze wszystko jest dobrze :)

    Gabi ,jak dzidzia donoszona to teraz trzeba meza/chlopaka zaangazowac by szybciej wyszla xp

    Aa u nas.. u nas juz 24t2d,chcialabym minimum 30tydzien. Mala ma dni kiedy buszuje ale tez dni kiedy malutko sie rusza,leniwi sie ,wtedy ja wariuje. Strasznie sie boje o ta ciaze. W poniedzialek mamy usg kontrolne sprawdzic nereczki,juz stresa dostaje. Po za tym na glowie mam ten slub ,kazdy mnie denerwuje ,czuje ze popadam w jakas depresje to chyba przez hormony :)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim w ten piękny weekend! ;)

    Wchodzimy w 24 tc, tak szybko nam to leci! Mała właśnie mi fika w brzuchu, po zjedzonych truskawkach :D

    Pochwalę wam się, że mamy zrobiony pokoik dla małej, zostało mi jeszcze kupić komodę i regał.. no i takie pierdoły jak baldachim, pościel i jakieś akcesoria żeby ozdobić jej pokój. Także z organizacją zbliżamy się ku końcowi, bo ciuszków też już część mam.

    Dzisiaj dzień spędziliśmy aktywnie i lecimy jeszcze na zakupy :)

    A jak wam minął weekend?
    Życzę miłego popołudnia i wieczoru :*

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jej zazdroszcze zrobionego pokoiku :P my z narzeczonym dopiero negocjujemy miedzy bielą w pokoiku a beżem. Tak bardzo podobaja mi sie białe pokoiki ,a moj nie chce :(
    A lozeczko mamy zamiar zamowic z allegro tam jest taki fajny komplet z materacem,baldachimem,komoda i innymi pierdolkami typu posciel,rozek czy poduszka do karmienia .

    Dziewczyny jak sie kupuje wozki to od razu sa materacyki w tych wozkach czy dokupuje sie te materacyki oddzielnie ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2017, 17:20

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was wszystkie z rana :) jak minął weekend? U nas spokojnie, wspólne spacery z mężem, korzystamy z ostatnich chwil tylko we dwoje :) młoda wzoraj rano tak skakała, wypychała nogi pod lewe żebro, że w pewnym momencie usłyszałam jakby chrupnięcie i straszny ból, myślałam że mi żebro połamała :D ogólnie upodobała lewy bok i tam ciągle się wygina ;)
    Przepraszam, nie odniosę się do wszystkich wpisów, bo mój kalafior tego nie ogarnia :D
    chcebycbardzomama - będzie dobrze, trzymam kciuki za dzisiejsze USG i żeby nereczki wyglądały idealnie :)
    co do materacyków w wózku, to się nie wypowiem, bo my wózek dostaliśmy praktycznie nieużywany od mojego brata i tam już materacyk był. Jak będę się z nim widzieć to mogę podpytać :)
    [diana - gratuluję kolejnego tygodnia :) czas ucieka jak oszalały, jeszcze chwilka i przekroczycie 30 tc :)

    My wczoraj ogarnęliśmy kącik dla małej, tzn. męża nakłoniłam żeby w końcu rozłożył łóżeczko :) kupowaliśmy materac osobno, do wymiarów łóżeczka i tak stał zapakowany w folię miesiąc czasu. Wczoraj chciałam go rozpakować, żeby zdążył się przewietrzyć do momentu narodzin i okazuje się, że materac jest 10 cm dłuższy niż zamawiałam i jest za długi do łóżeczka :D fakt, moja wina bo stał chwilę więc mogłam wziąć tę miarkę i zmierzyć, ale nie przyszło mi do głowy, że może coś być nie tak, tym bardziej że wymiary na nim zapisane też odpowiadają zamówieniu - 120x60 :D teraz będę kontaktować się ze sprzedawcą i wymieniać, mam nadzieję że zdąży odesłać zanim mała przyjdzie na świat ;)
    modlę się żeby poczekała chociaż do 1 lipca, bo wolne mojego męża uzależnione jest od jego kolegi. W sobotę bierze ślub i już od jutra go nie będzie w pracy aż do końca miesiąca, a jest ich tylko dwoje w firmie na dziale serwisu (mąż jest informatykiem), wiec jakby Zosia chciała wyjść w czerwcu to może być ciężko z wolnym dla męża po porodzie, bo w pracy nie byłoby ani jednego serwisanta ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2017, 09:38

  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chce krakac Gabi,ale mam przeczucie ,ze jeszcze malutka przenosisz:P..

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie jak.na zlosc cos rozklada:// walcze naturalnymi sposobami ale czy to cos da...oby kataru nie dostac ,nie wyobrazam sobie isc do oltarza obsmarkana xd

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Nie chce krakac Gabi,ale mam przeczucie ,ze jeszcze malutka przenosisz:P..
    nie ma co krakać, też czuję, że skończy się na wywoływaniu :D

    Kuruj się. Może spróbuj prenalenu? Nie wiem jakie masz podejście do czosnku, ale dla mnie on najskuteczniejszy - czosnek z letnim mlekiem. Stosowałam nawet przed ciążą jak mnie coś rozbierało i po 3 dniach max odpuszczało wszystko :)

  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja po usg jedna bereczka ok bez zmian w drugiej sie niestety powiekszylo z 4,7mm na 6,4..ale jeszcze w granicach normy I dalsza kontrola.
    A Nadia pokazala jajka... xD I ostatecznie jest syn

    sallvie lubi tę wiadomość

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi544 wrote:
    nie ma co krakać, też czuję, że skończy się na wywoływaniu :D

    Kuruj się. Może spróbuj prenalenu? Nie wiem jakie masz podejście do czosnku, ale dla mnie on najskuteczniejszy - czosnek z letnim mlekiem. Stosowałam nawet przed ciążą jak mnie coś rozbierało i po 3 dniach max odpuszczało wszystko :)

    Szczerze przyznam zw nigdy jeszcze nie probowalam mleka z czosnkiem wiec nawet nie wiem czy to smakuje ale chyba sie bede musiala dzisiaj zmusic tak czy siak. Syropu z cebuli narobilam i jak nigdy mi nie wchodzilo tak dzisiaj takie dobre sie wydawalo xp

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana najważniejsze, że mieści się w normach. Będzie dobrze :) kiedy kolejna kontrola?

  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi dopiero 3lipca sie dowiem jak mi moja ginekolog ustali. Bo na tym usg mam napisane : do dalszej obserwacji orzez co nie moglam.sobie sama zapisac sie na usg://

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2017, 16:30

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcebardzobycmama, to jednak chłopak? Nareszcie mężczyzna na naszym forum :D gratulacje ;*
    Jak twoja reakcja na taka "zmianę"?
    Co do nerek.. co to właściwie jest co dolega maluszkowi? I jest to groźne? Nigdy się nie spotkałam z tym, dlatego dopytuje. Ale mam nadzieje, ze wszystko się unormuje i będzie dobrze.

    Gabi, my czekamy z niecierpliwością na kolejny poród na naszej grupie :D u Ciebie córa się szykuje jak dobrze kojarzę? ;)

    Ja dzisiaj umówiłam się na indywidualne wizyty z położna.. ciekawe spotkania się zapowiadają z tego co uzgodniliśmy przez telefon ;) fajne jest to, ze będziemy tylko we dwie do tego u mnie w domu i otwarcie będę mogła pytać o co chce. Na grupowych spotkaniach pewnie bym nie była taka otwarta, bo bym się bała, ze przy innych mamach na idiotkę wyjdę jak o coś zapytam xd

    Na głowę mi weszło jeszcze sprzedaż i kupno samochodu na raz.. oczywiście wszystkie telefony odbieram ja, mówię ja i umawiam się ja, bo narzeczony w pracy telefonu nie może używać kiedy mu się zachce. Dobrze ze jestem w temacie w miarę obcykana, bo tak to chyba nigdy byśmy nie sprzedali jak bym nic nie umiała powiedzieć. Nowego auta tez szukam ja :D to akurat plus, Haha xd

    Poza tym.. gorąco, strasznie. Takie upały mi dają popalić, nie wiem co mam ze sobą robić. Jest ok 30', ja mam dosyć..
    W czwartek wizyta kontrolna u mojej pani doktor. Zobaczymy jak stoję z waga, bo czuje się duża.. oby mi za dużo nie doszło, bo jem co chce i kiedy chce xd

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 05:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diana tak chlopiec :)
    Bylam nijako juz tak troche nastawiona ze moze sie okazac chlopiec jak z tymi nereczkami cos tam wyszlo bo sie naczytalam ze to u chlopcow czesciej sie zdarza i tak troche do dziewczynki mi nie pasowalo. Chociaz nie ukrywam ,ze zaskoczona bylam.. no i zostalismy bez imienia :)ale za to moj narzeczony jaki szczesliwy ze jednak syn .
    Diana nie jest to grozne jezeli normy sie nie przekroczy jest to spowodowane tym ze dziecko ma jakis problem z oddawaniem moczu,w przypadku chlopcow moze to byc np spowodowane tym ze sie nie wysiusial i prawdopodobnie wysika sie po porodzie i bedzie dobrze. Dopoki normy jakiejs nie przekracza to nic sie z tym nie robi i czeka do rozwiazania ,nastepnie kontroluje sie na usg maluszka nerki co jakis czas ,a jezeli zastoj jest bardzo.duzy to ingeruja juz w ciazy operacyjnie. Podobno 1na 100dzieciaczkow tak ma wiec jestem troszke spokojniejsza.
    Dobrze ze zdecydowalas sie na polozna. Jest sie na prawde o duzo spokojniejszym,z kazda glupota do niej dzwonic mozna ;p

    A ja spac nie.moge :/ choroba rozlozyla mnie kompletnie ,4dni do slubu... jestem zalamana ...o 8 lece do lekarza.
    A maluch z pol godziny juz buszuje. Cos czuje ze jak zombie bede dzis funkcjonowala;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2017, 05:09

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebycbardzomama - skoro to częste u dzieciaczków odchylnie w czasie ciąży, to podnosi na duchu, na pewno będzie wszystko ok. Z tego co kojarzę to mamaginekolog pisała właśnie o najczęstszych odchyleniach w USG połówkowym i tam właśnie było coś z powiększonymi nerkami. Kochana kuruj się, mam nadzieję, że lekarz zapisze jakieś leki i szubko Ci przejdzie, żebyś lepiej się poczuła do ślubu :)
    Noo i gratuluję syneczka :) <3
    diana - tak, u nas córka się szykuje. Chociaż pewność będę mieć po porodzie dopiero :D
    Co do spotkań z położną - super sprawa :) też się ze swoją spotykałam, tylko u niej w gabinecie w przychodni, ale byłyśmy tylko we dwie i właśnie nie krępowałam się zapytać o nawet najgłupsze, najbardziej banalne kwestie :) też bym się w szkole rodzenia w grupie krępowała, ja ogólnie nie lubię zajęć grupowych ;)
    Wizytujemy jednego dnia - o której wybierasz się do gina? Ja też jestem ciekawa wagi tam u gina, bo ja mam niby wagę ale za każdym razem pokazuje co innego,różnica nawet 4 kg :D wcześniej ważyła dobrze więc coś musiało się rozregulować. Ale ogólnie mam do przodu jakieś 21-22 kg. I widzę, że poszło trochę w uda i boczki. Ojj, trzeba będzie się wziąć za siebie po porodzie.

    U nas też duchota. Siedzę od rana przy włączonym wiatraku i jakoś funkcjonuję, zakupy całe szczęście zrobiłam wczoraj wieczorem, to nie muszę wychodzić na dwór. Wczoraj musiałam w południe skoczyć na pocztę, to tak mi się słabo zrobiło w tym upale że ledwo dokulałam do ławki, żeby nie paść na środku ulicy..

  • mamusiaaa1 Przyjaciółka
    Postów: 106 39

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też gorąco, bo 30 st., ale ja to akurat lubię :) Pracuję sobie na tarasie, zimna woda z miętką i jest super :) Jestem po usg połówkowym i wszystko super wyszło, lekarz podsumował "kolejna nudna pacjentka" :D

    sallvie, gabi544 lubią tę wiadomość

  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcebardzobycmama, dobrze ze nic groźnego..na pewno będzie wszystko okej ;)

    Gabi wizytę mam na 14:30. Ja byłam sporo na minusie z waga i jestem ciekawa czy dogoniłam już tą sprzed ciąży. I ciekawe ile na plusie będę na koniec :D nie wyglądam najgorzej, ale już widać, ze nie chudnę a tyje ;)

    Mamusia, w tym przypadku nudna pacjentka to duży plus :D moja ciąża tez jest "nudna" i bardzo mnie to cieszy ;)

    Dzisiaj przyjechałam na działkę do rodziców.. w te upały bloki to katorga. Nie mogę się doczekać aż sami się pobudujemy i w końcu będę miała swój wielki taras na zielony ogród ;) tak mnie ciągnęło do miasta, do bloków, zapierałam się, ze nigdy nie zamieszkam w domku jednorodzinnym, a po pół roku mi się odmieniło, Haha :D rodzice mieli racje, ze jeszcze będę chciała wrócić na wsie :D

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ? Jak tam u was ?:)
    My dziś z Oskarem weszliśmy w 25tydzien. Tak się cieszę,że z każdym tygodniem już jest bliżej niż dalej :)

    gabi544, sallvie lubią tę wiadomość

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    chcebycbardzomama - macie już imię dla chłopca, widzę :) Oskar - ładnie, oryginalnie i nie jakoś dziwacznie :)

    mamusiaaa - niech taka nuda towarzyszy Ci do końca ciąży :)
    diana - czekam na wieści po wizycie :)

    U mnie następująco: mam rozwarcie zewnętrzne na palec (3 tygodnie temu było rozwarcie, ale tylko wewnętrznie). Mała siedzi niziutko, lekarz mówił że może ją posmyrać po główce ;) ostatnia wizyta zaliczona dziś, w poniedziałek pierwsze ktg i w zależności od zapisu będziemy myśleć co dalej. Jeśli nic się nie ruszy to 7 dni po terminie (14 lipca - jednocześnie urodziny męża ) mam się stawić na oddziale, choć lekarz twierdzi, że wcześniej zobaczymy się na porodówce :) (chociaż ja i tak myślę że przenoszę :P )

    Po badaniu w drodze do domu takie mnie skurcze łapały, że myślałam że urodzę na ulicy. Miałam kilometr do przejścia i stawałam chyba z 15 razy, bo dosłownie w jednej sekundzie łapał mnie taki straszny ból, aż łzy w oczach miałam i brzuch ciężki mi się wydawał bardzo. Ale dokulałam się powoli, poleżałam 2 godzinki i prawie całkiem puściło, został w sumie teraz lekkie ćmienie podbrzusza :)

  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :) Wreszcie mam normalnie internet także w wolnej chwili was nadrobię ogarnę pierwszą stronę itp itd :)

    Ale nie dzisiaj :) Dzisiaj czas tylko dla mnie i narzeczonego bo obchodzimy naszą 3-cią rocznicę no i można powiedzieć -2 ślubu haha bo za dokładnie 730 dni powiemy sobie TAK :)

    gabi544 lubi tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi, ja czuje ze u Ciebie zacznie się wcześniej :D ale niech dzidzia siedzi tyle ile uważa za stosowne ;)
    Wizytę mam przełożona na wtorek, bo pani doktor coś w szpitalu wypadło ;)

    Chcebardzobycmama, ładne imię. Fajnie ze udało wam się wybrać.

    Mnie mała od wczoraj doprowadza do zawału.. jak zawsze wariuje praktycznie co chwila, tak od wczoraj rana cisza jak nie wiem. Dopiero teraz się odezwała.. no po takim czasie, ja już miałam do położnej dzwonić czy mam się martwić. Na szczęście znów kopie jak zawsze. Ale co się nerwów najadłam to moje :)

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ