X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Młode mamy 95-97
Odpowiedz

Młode mamy 95-97

Oceń ten wątek:
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 4 września 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak sie karmi piersia to mozna stpsowac jakies diety ogolnie ?

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 4 września 2017, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kochane:***


    Mania cudownie!! Wszystkiego dobrego dla Twoich cudownych dzieciaczkow-calej trójki!! <3

    Eeeeeee głupie! Pieprzycie tam. Na pewno z was Laski:-*:-* wrzucać foty:-D a ne.

    Ja marse by rzucić uda i brzuszka troszkę. Cycki moga zostać.

    Z brzucha zeszło mi35cm.

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 4 września 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia jutro Ci wstawie zdjęcie mojego brzuszka :)

    Karola wydaje mi sie że można.tym bardziej że nie istnieje coś takiego jak dieta matki karmiącej :) ale jak będziesz kp to żadne diety Ci potrzebne nie beda tak szybko schudniesz :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola - można, byle nie restrykcyjne żebyś nie nabawila sie anemii czy imnych niedoborów, jak dziecko wszystko z Ciebie wyciągnie, bo wiadomo że jak karmisz to potrzebujesz więcej kalorii, nie wiem o ile dokładnie ;) Po prostu odżywiaj się zdrowo i zobaczysz jak przy kp Ci waga poleci :D
    Zosiulka skończyła dziś 8 tygodni. Jeszcze chwila i 2 miesiące. Matko, kiedy to zleciało?
    ja dzis po pierwszych cwiczeniach, czuje sie jak młody Bóg, ale kurde znowu plamienie mam po wysiłku. Może zaczynam po takiej przerwie za bardzo intensywnie?
    Loko - to mój brzuch, flak :D dużo pracy mnie czeka nad nim ;) no i muszę zmniejszyć obwody ud :D
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ea4559398b35.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/77030f2168c0.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2017, 11:06

  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 5 września 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wam :*

    Zaczynając odniosę się do waszego tematu o ćwiczeniach i dietach.. od pewnego czasu obserwuję na IG pewną kobietę, która jest trenerem personalnym i dietetykiem i można podjąć z nią współpracę online. I to też zamierzam zrobić gdy dojdę do siebie po porodzie.. Pani ta układa diety indywidualnie, odpowiednio dobrane oraz układa ćwiczenia.. na siłowni czy to w warunkach domowych. Sama niedawno urodziła dziecko, także kieruje też to wszystko do świeżo upieczonych mam, karmiących czy też nie. Oglądając postępy jej podopiecznych jestem pod wrażeniem i jak bym mogła to już bym jechała z ćwiczeniami, taka jest kobitka motywująca! :D

    Gabi.. każdą z nas czeka dużo pracy nad sobą po porodzie, nic się samo nie zrobi. Także jeszcze trochę a wszystkie razem będziemy robić progres :D

    Ja dzisiaj byłam na wizycie żeby skontrolować czy mała nadal idzie w dół.. no i jest dużo lepiej! Ale nadal mam leżeć, odpoczywać i oszczędzać się. Ale przynajmniej mam pewność, że w najbliższych dniach nie urodzę. Całe szczęście, mimo że chciała bym już urodzić, to wiem że dla niej lepiej jest jeszcze posiedzieć w brzuszku :) I niech siedzi jak najdłużej.

    O Mania! Tobie gratuluję już powrotu do domu i życzę wam duuużo zdrówka. Ucałuj maluchy, niech wam się teraz układa jak najlepiej. Cudownie, że wszystko jest dobrze.

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 5 września 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika kiedy u ciebie mijaja pelne tygodnie ciazy ?:)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diana - super, że malutka jednak nie spieszy się na świat :) niech siedzi jeszcze z miesiąc, no.. może do ciaży donoszonej chociaż ;) już niedużo brakuje :D a powiedz mi, jak się zwie ta kobitka na IG? ;) wysłałam Ci zaproszenie, jak przyjmiejsz to wyśle Ci na priv mój nick na IG :)

  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 5 września 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi jak na tak krótko czas po porodzie o wyglądasz b.dobrze! Masz motywację więc niedługo będziesz sexy mama:-D

    Diana-extra,ze chrupinka jeszcze chce pobyć w cieplutkim brsusii.


    A co to to IG??

    Ja 4 msc po cc wyglądam tak:


    10hollk.jpg

    2cmqc9c.jpg

    Tęsknię za talia, za brakiem fałdki nad blizną, ubolewam nad boczkamo i czego tu nie widać uda koszmar

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 5 września 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, pełny tydzień mam w każdą niedzielę ;p

    Dziewczyny tu macie link do tego IG o którym mówiłam: https://www.instagram.com/sylpfit/

    Gabi zaproszenie przyjęte, możesz wysyłać nazwę. ;)
    Jak któraś z was ma jeszcze konto na IG, a nie obserwujemy się to wysyłajcie :D

    Koko, mega figurę masz :o <3 Jestem pod wrażeniem, zazdro :D
    IG - instagram ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2017, 13:39

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loko - jaka z Ciebie laska! Ale mnie teraz w kompleksy wpędziłaś! I gdzie Ty tu dziewczyno widzisz fałdke?! :D

  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 5 września 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeeee :-D przesadzacie. Na żywo inaczej i tak to wygląda. Gorzej ;-/
    Jednak jestem optymistą. Damy radę Laski! Będziemy się motywować dawać sobie rady i będzie super :))

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 5 września 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko jak ty chudzina jesteś :)
    Ile.na.plusie w ciazy bylas ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2017, 17:00

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 5 września 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    17 kg. :)

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 5 września 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane jutro was nadrobię i opowiem dokładnie co tam u nas ale dziś teraz chcę wam powiedzieć że nasze spotkanie za rok na prawdę może być możliwe a czemu?
    Właśnie wracam ze spotkania z koleżanką w z kwietniówek i jej córeczką ! Szok nie sądziłam że to możliwe a jednak ! Spotkanie było super :)
    Koko pamiętasz Antonelkę ? :) To właśnie z nią się spotkałam :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 7 września 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie z wami w 36tc :* jeszcze tydzien i ciaza donoszona :)

    sallvie, diana11, gabi544 lubią tę wiadomość

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 8 września 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! ;*

    Ja z pytaniem, do tych które urodziły.. ;)
    Mianowicie.. jak wygląda odejście czopa? Da się to z czymś pomylić? Odchodzi na raz czy przez dłuższy czas? Z góry dziękuję za odpowiedzi :D

    U nas nadal bólowo.. szczególnie przy chodzeniu, wstawaniu, prostowaniu się. Wczoraj wieczorem to już myślałam, że nie wyrobię. I wydaje mi się, że mała znów poszła na dół, bo tak samo jak wcześniej więcej latam do toalety. Ostatnie dni noc bez siusiu, a dzisiaj chyba ze 3-4 razy.

    Dzisiaj zaplanowałam sobie jakieś zakupy.. muszę się zaopatrzyć w kilka jesiennych rzeczy, tak żebym je też po porodzie założyła czyli głównie na bluzkach się skupię i jakiś kardigan chcę kupić. Mam nadzieję, że dam radę jeszcze trochę pobiegać po sklepach. ;)

    A jak tam uwas mamusie i przyszłe mamusie? Jak się czujecie? Jakie plany? ;)

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 8 września 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika u każdej odejście czopa wygląda inaczej niestety. Ja np należę do tych którym przed porodem stopniowo odpadał a koniec końców ten książkowy zabarwiony krwią i w ogóle odszedł mi dopiero w szpitalu przy porodzie.
    U mnie wyglądało to tak że na około miesiac przed porodem co jakiś czas na majtkach miałam kawałek takiego jakby gluta no cos na zasadzie kurzego jajka tylko zbitego bardziej. W momencie odejścia wód miałam w majtkach wieeelkiego gluta jakby śluz płodny a dopiero przy skurczach i po podaniu oxy zaczęła pojawiać się krew i resztki czopu.
    A np moja mama z moim bratem trafiła do szpitala na poród bo odszedł jej w domu ten czop z krwią :)
    Koleżance z kwietniówek odszedł czop z krwią a utrodziła chyba tydzień jak nie więcej później :)

    A u nas dobrze :) Mała rośnie a ja łapię każdą możliwą chwilę. Wiem że kiedyś jeszcze mnie to czeka na nowo ale kurcze pierwsze maleństwo to pierwsze wszystko jest takie nowe i nieznane :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 8 września 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się kochane.
    My po dłuższej przerwie s powodu mrozów pierwszy raz byliśmy z małym na dluuuugi spacerze. :))
    Filip zadowolony my też. Złapaliśmy troszkę witaminy -D.

    Diana wedlu mnie odejścia czopa nie da się pomylić z niczym. Mnie odchodził po podaniu oksytocyny. I był jak galaretka. Mocno zbita. Pod barwiony krwią albo brązowa wydzielina. I dla mnie było to bolesne gdyż oschszil mi podczas skurczu zaczl 2 dni przed porodem.

    Ah może uda Ci się coś złapać ja też muszę się wybrać na zakupy. :) Wczoraj wcisnelam się w moje najbardziej obcisłe jeansy. Chociaż przy przechodzeniu przez tyłek miałam problem. :-D hahahajaha.

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 10 września 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny .Jak tam u was ? Jak weekend?
    My w domku oboje chorzy :/ maz mnie zarazil,chyba dzis pojade do lekarza bo od 4sie z gardlem mecze ... a pogoda u nas super. U mnie chyba juz blizej niz dalej :P dzis w nocy dostalam skurczy,ale.nie przypominaly mi one skurczy okresowych tylko takie na caly brzuch,wystraszylam sie o.o tymbardziej ze brzuch mam juz bardzo nisko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2017, 09:57

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 10 września 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola a który Ty dokładnie tydzień jesteś? :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ